Esileht Pereelu ja suhted Kas suhe võib ka ilma seksita püsida?

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Kas suhe võib ka ilma seksita püsida?

Postitas:

Viimased aasta-poolteist on meil mehega see suhe üsna kehvake. Viisakalt öeldes. Maganud oleme teineteisega vast kord kuus, mitte rohkem. Kõik algas peale üht suuremat tüli ja sellest ajast peale on omavaheline klapp kadunud. Ja kui aus olla, pole ma väga ise enam üritanudki. Mitte, et mul seksiisu ei oleks, aga tunne ei ole enam õige. Lihtsalt ei teki seksuaalset tõmmet. Mees kunagi ütles mulle väga halvast, sealhulgas ka kommentaarid mu kehakaalu kohta. Ütlemised tegid haiget. Ja nüüd olemegi seisus, kus magada mõlemad nagu tahaksid, aga tundub, et mitte teineteisega …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arusaadav, et seksiisu kadunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no sa oled ülekaaluline ju ilmselt. Miks peakski normaalne mees kargama mingit ärakaratud, linisevat pekki ja veel suure vaimustusega…? Mees tahab erinevaid, noori ja saledaid naisi panna. Kas sellest on raske aru saada.

Kui sa tahad suhted head hoida, siis tassi külma õlut koju jaõpi imemisprintsessiks. Pohmakaga on ju vaja, et keegi londi tühjendaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand, kui lamedad kommentaarid.
Meil oli ka kunagi selline olukord, oli tüli ja mina kui ka mu mees ütlesime halvasti..mingi aeg ei saanud ma aru et mis juhtus, miks mees ei taha…nähtavasti mu mees on selline tundeline eksemplaar kes kõik hinge võtab ja kui hing valutab ..vot siis ka ei suuda..kusjuures mina olen selline tugevama närvikavaga naisterahvas..ise ka imestan et vastupidasin.
Ega midagi, oma aastakese ei teinud me midagi, mõtlesin, mingu kasvõi l..sse aga mina ei anna enne kui tema ise algatab.Tunnistan, eriti lame kommentaar, aga tõesti, kui ei taha siis ei taha.
Nüüd on kõik korras aga jah, okas on hinges selle perioodi üle..ülekaal ja muud sarnased asjad, unusta ära, kui ei klapi siis ei klapi, mehed pole ka ideaalsed ja pole endast mingit seksnukku vaja teha et mehele meeldida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sõnad ongi need, mis kõige rohkem meelde jäävad ja haiget teevad hingele. ilmselgelt on teil see tüli ja tüli käigus öeldu veel lahti rääkimata ja üksteise ees teist solvav sõnakasutus andeks palumata. ilma selleta ei saagi normaalset elu tulla, kui te ei suuda suheldagi avatud tasemel.

võta mehega see tüli veel viimast korda teemaks. rääkige asjad sedavõrd läbi, et ka sina rahule jääksid ja siis võite hakata edasi liikuma voodielu poole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu abikaasa on suhteliselt aseksuaalne mees. Ise olen just vastupidine…Suhe 16a püsinud ja on hea. Ju ma siis eelmises elus olin viimane lits ja nüüd siis pean selle eest maksma 🙂 Lahutada ei kavatse ja üle aisa ei löö. Perekooli normide järgi viimane loll ühesõnaga 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli peale sünnitust üle aasta kui ei seksinud mehega. Lihtsalt ei tahtnud, tema käitus minuga ka halvasti. Lõppkokkuvõtteks tuli välja, et temal oli teine ning muidugi lõppes see tee varsti…
Aga sinu teemasse.. usun et suhe võib küll nii toimida, kui on olemas armastus, hoolivus ja austus. Kord kuus pole just väga palju seksi, aga asi seegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte päevagi!!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.07 09:31; 18.07 07:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib küll. Me ei seksinud peaaegu aasta – rasedus ja sünnitus võtsid igasuguse seksiisu, lisaks oli mul korralik depressioon ja eluisu oli täiesti kadunud. Aga kui selgus, et mees hakkab kõrvale vaatama, siis tuli isu tagasi ja seks on parem kui iial varem. Selline paus muidugi eeldab head suhet ja vastastikku austust. Saame mehega kõigest rääkida, eks tülitseme ka mõnikord, aga lepime alati ära. See vist ongi armastus:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma usun et suhe võib ilma seksita kesta aga see pole ikka see. arutleda maailma poliitilistel teemadel või keelekat saada on kaks väga erinevat asja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Viimased aasta-poolteist on meil mehega see suhe üsna kehvake. Viisakalt öeldes. Maganud oleme teineteisega vast kord kuus, mitte rohkem. Kõik algas peale üht suuremat tüli ja sellest ajast peale on omavaheline klapp kadunud. Ja kui aus olla, pole ma väga ise enam üritanudki. Mitte, et mul seksiisu ei oleks, aga tunne ei ole enam õige. Lihtsalt ei teki seksuaalset tõmmet. Mees kunagi ütles mulle väga halvast, sealhulgas ka kommentaarid mu kehakaalu kohta. Ütlemised tegid haiget. Ja nüüd olemegi seisus, kus magada mõlemad nagu tahaksid, aga tundub, et mitte teineteisega … [/tsitaat]

Et kaks kanget kannatavad, aga rääkida, vabandada ei oska. Kui tahad oma suhet päästa tuleb asjad selgeks rääkida. Nii lihtne ongi. Kui te suhelda ei taha, siis oleks mõistlik laiali minna enne, kui te teineteist vihkama hakkate.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan et üks pool võib väga pikalt ARVATA, et suhe püsib ilma seksita…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhe ikka kestab, aga tõepoolest seksita on vaid Üks osapool.;)
Kahjuks rumalam pool:P

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kopeerin oma kunagise teksti, ärge pahandage.

Seks ei ole mehega enam endine…võõrastes ei käi. Lihtsalt hing on haige. Teemaalgatajale pai ja kalli!

\”Kirjutan nüüd ühest enda kompleksist,millest ei ole 2 a. jooksul üle saanud…jabur, eks!
Ei oota teemale negatiivset tagasisidet…

Olen elus saavutanud pea kõik enda jaoks vajaliku: pere, hea hariduse, töö jne.

Olen 166 cm. pikk… 2a. tagasi peale teise lapse sündi mees (minu jaoks väga lähedane isik) nähvas, et oled lühikene, nagu mäger…
Peale sellist \”komplimenti\” tunnen end mehe kõrval väga halvasti ja ebakindlalt, eriti seltskonnas, kus viibivad pikad naisterahvad… Nagu mingi kiiks käiks peast läbi ja veri tarretub…

Tekib tunne, nagu miskit oleks puudu..ei oska seletada, lohutan end sellega, et mul ei ole lühikese kasvu tõttu jäänud midagi elus saavutamata…

Olete Te midagi sarnast kogenud…ootan, et aeg parandaks haava, paluks mitte enam soola raputada.\”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kasutusel kirjutas:[/small]
[tsitaat]Suhe ikka kestab, aga tõepoolest seksita on vaid Üks osapool.;)
Kahjuks rumalam pool:P[/tsitaat]

Õige 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.07 09:31; 18.07 07:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]no sa oled ülekaaluline ju ilmselt. Miks peakski normaalne mees kargama mingit ärakaratud, linisevat pekki ja veel suure vaimustusega…? Mees tahab erinevaid, noori ja saledaid naisi panna. Kas sellest on raske aru saada.

Kui sa tahad suhted head hoida, siis tassi külma õlut koju jaõpi imemisprintsessiks. Pohmakaga on ju vaja, et keegi londi tühjendaks.[/tsitaat]Kõige nõmedam ja debiilsem kommentaar siin…kus on nüüd modede silmad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks ta niikaua püsib, kui üks või teine pool või mõlemad endale kaaslase leiab, kellega seks klapib. Ise ei kujutaks ette, et elan mehega, aga tõmmet ei ole. Või et tema mind ei tahaks. Kuidagi alaväärne tunne tekiks. Kõik peab ikka sujuma, ka seks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas suhe võib ka ilma seksita püsida?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.