Esileht Pereelu ja suhted Kas sul on “tüüp”

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 76 )

Teema: Kas sul on “tüüp”

Postitas:
Kägu

Olen märganud, et osad inimesed on liiga oma “tüübis” kinni ja valivadki ainult vastavalt sellele kriteeriumile vastavaid inimesi oma kaaslasteks.

Kas teil ka on midagi sellist? Teadlikult või alateadlikult valite sama tüüpi inimesi?

Mul endal nagu ei ole, kui võrdlen oma eelmisi kaaslaseid. Täiesti erinevad inimesed kõik, nii välimuselt, kui ka iseloomult. Blondid-brünetid, introverdid-ekstraverdid jne

 

+10
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole. Kuigi praegune ja eelmised on kõik vormikandjad. ????

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tark, teravmeelne, huumoriga.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meeldib kindel naisetüüp. Kõik naised on olnud mingil määral sarnased kehatüübilt (pikkuselt ja kaalult). Juuksevärv on kergesti muudetav tänapäeval. Mul ei ole nii, et üks naine on lühemat kasvu ja peene kondiga ning järgmine on pikem ja suurema kondiga.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tark, teravmeelne, huumoriga.

+ 1

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pikk, blond, sportlane..mingi aeg ainult sellised mehed mu ümber olidki. Nüüd hoopis teistsugune mees.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pikk ja tumedapäine. On olnud ka lühemaid, heledapäiseid kui lühemaid ja heledapäised, aga lõpetasin ikka pika ja tumedapäisega.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iseloomuomadused klapivad nii minu abikaasal kui endisel pikaajalisel elukaaslasel. Mõlemad on intelligentsed, huumorisoonega ja enesekindlad. Samuti ei jää kumbki kunagi mingite igapäevaste tööde/tegemistega hätta.

Välimuselt on täiesti erinevad. Aga ise pean puhtust väga oluliseks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Välimuselt on küll. Pikk, tumedate juustega, pigem peenike ja habemega, selline Ville Valo stiil, aga habemega. Aga mu abikaasa on vastand sellele. Tegelikuses ei vali meest ainult välimuse järgi, muu on ka väga oluline ja peamine on see, et klapp tekiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Välimuselt on küll. Pikk, tumedate juustega, pigem peenike ja habemega, selline Ville Valo stiil, aga habemega. Aga mu abikaasa on vastand sellele. Tegelikuses ei vali meest ainult välimuse järgi, muu on ka väga oluline ja peamine on see, et klapp tekiks.

Tegelikult lahe, kui erinevad on inimeste maitsed.

Minu jaoks on selline pikk, kohetu lihasteta kõrend, sinna juurde veel rippuvad õhukesed juuksed ja tätoveeringud, kõige õudsem kombo, mis olla saab.

Eeldan ka, et iseloomult nö kunstnikuhing -draamad, meelemurgid, ebastabiilsus.

Enne jaan yksikuks, kui sellisega lepin. Seda tyypi mehi on tegelikult palju ja tuleb juurde kahjuks.

Mulle meeldib klassikaline tark sportlik tugev mees. Kõige hullem, kui mees on selline pikk peenike “oravakere”, ilma torso, laiade õlgade ja tugevate reiteta. Ville Valo tüüp on eriti õudne tänu oma boheemiolekule. Juuubeeee!

+9
-25
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ei ole. Kuigi praegune ja eelmised on kõik vormikandjad. ????

Ega jah, sul eelistusi ilmselt pole, kuigi ka järgmised viis saavad olema vormikandjad…

 

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul põhimõtteliselt on “tüüp” ja sellega on üks igavene häda – kogu aeg koperdan selle tüübi otsa, kuigi meeleheitlikult otsin midagi teistsugust. Välimus ei puutu asjasse, minu “tüüp” on nipernaadid. Kes oskavad väliselt väga asjaliku inimese mulje jätta. Vaatan, et tore, tõsine ja usaldusväärne mees, liigume suhtesse ja ühel hetkel ta jälle lillutab kusagil ringi ning usaldusväärsusest pole enam haisugi.
Õudne jama.

+18
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vahel on nii, et kõrvaltvaatajale paistavad need sarnased jooned pareminigi välja. Mul mitu tuttavat, kelle uued kaasad mingis mõttes väga sarnased olnud eelmisega. Ühel juhul oleks võinud uus naine lausa teisik olla, lihtsalt 10 aastat noorem. 1 sõber leiab endale aga kõige hullemad tulehargid, keda nähtud, olles ise üsna tasane mees.

Ise leian ka kindlasti mingeid sarnasusi oma praeguse ja eelmise elukaaslase vahel, aga nende vahel küll mitte, kellega on niisama käidud kohtingutel. Ehk et tuttavaks saades olen võimaluse andnud nii pikkadele kui lühikestele, tumedatele kui heledatele.  Iseloomujoontes on edevus ja ülbus mind ruttu peletanud.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti mitte kõrend vaid tugeva kehaehitusega. Pigem olgu natuke ülekaalus ja mitte väga pikk. Sportlased ja lihasmäed on välistatud.
Blondid ei köida ja vuntsid on jubedaim asi üldse. Koos habemega aga võivad olla.
Tervislik eluviis, intelligentne ja usaldusväärne.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu tähelepanu on terve elu köitnud blondid mehed, heledate silmadega, paari ülekiloga, keskmist kasvu ja väga ilusate kätega.

Ja ometi olen ma kõik kolm suhet olnud sitikmustade juuste, tumepruunide silmade, saledate 1.90+ meestega. Ma isegi ei vaata selliseid. Aga näe, kuidagi ujuvad külje alla ja kui väimusest mööda vaadata, siis huumor ja maailmavaade, kõik klapivad.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingil määral ikka. Mitte juuksevärvi osas vmt. Aga liiga “siledad” mehed ei meeldi. Natuke rohkem selline Kurt Russelik machomees (ainult välimuselt!), aga ikka lühikeste juuste ja puhaste riietega (mul lihtsalt kangastus hetkel see Goldie Hawniga film, kus ta suht kaltsakas oli????). Selles osas võin küll öelda, et kõik mu 3 suhet on oln6d karvase rinnaga mehega ja mulle sobis????

Iseloomult samas pole mind “pahad poisid” kunagi tõmmanud.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult oleks huvitavam see võrdlus, et kui palju teie meeste tüüp isadega sarnaneb? Väidetavalt pidid tütred ju isa sarnaseid mehi valima. Et kas siis välimuselt või iseloomult sarnased?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult oleks huvitavam see võrdlus, et kui palju teie meeste tüüp isadega sarnaneb? Väidetavalt pidid tütred ju isa sarnaseid mehi valima. Et kas siis välimuselt või iseloomult sarnased?

Mina nt ei tunnegi oma isa, olen teda 2x elus põgusalt näinud ehk et mul pole isegi tema välimus eriti meeles ja tema iseloomust pole õrna aimu.

Sama arvatakse ka ju meeste puhul oma emaga seoses. No ja seal leiab ka hulgi näiteid, kus see üldse paika ei pea. Mina oma ämmaga pole ei välimuselt ega iseloomult vähimalgi määral sarnased.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu isaga on minu mees täielik vastand. Nii välimuselt, kui iseloomult. Mulle tüübina meeldivad “head poisid”, välimus jm on erinev.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu tüüp on selline, et teda ilmselt pole olemas, seega ma ei otsigi mingit ideaalset kombot, vaid olen lihtsalt enda jaoks niisugused elemendid välistanud, mis mulle tõesti ei meeldi (juhul kui rääkida intiimsuhtest).

Näiteks ma võin paksu mehega olla sõber, aga voodisse ma ei taha minna prullakaga. Ükskord oli selline austaja, ei klappinud üldse, mehel rinnad rippusid maani, iuu. Kuniks paksul riided seljas ja ma ei pea temaga lähedust jagama, seni mind ei häiri, aga nii kui mõni paks tahab kudrutama hakata, ei aitäh. Ma ei hakanud sellele mehele siiski ütlema, et kle sa oled liiga paks, ma ei taha sinuga koos olla. See oli lihtsalt esimene asi, mis häirima hakkas. Küllap on temagi jaoks kuskil selline naine, kellele ta meeldib sellisena nagu ta on.

Habe ja vuntsid mulle üldse ei meeldi, samuti liiga suured karvapuhmad kaenla all või eriti õudne, kui selg on ka karvane. Kiilakad ei häiri, kui on ühtlaselt kiilakas. Need vanamehed, kes oma kahte pikka karva üle pealae kammivad on nilbed. Aga ma nii vanu ei vaata ka, see rohkem mingite vanaisade teema.

Käitumiselt üks esimesi asju, mida ma nüüd vaatama olen hakanud – et ei jooks ega tõmbaks kanepit liiga palju ja liiga sageli. Täiskarklast just ei otsi, aga niisugune on küll out, kes igal vabal hetkel õlle haarab või savu teeb. Mõnikord – ok, aga mitte iga päev või absoluutselt igal nädalavahetusel. Tahaks ikka selge peaga inimesega koos olla suurema osa ajast.

Enamvähem sellega mu algnõudmised ka piirduvad. Iseloomu hakkan uurima alles siis, kui mees ei ole paks habetunud joodik või kiilakas lehvivate kuklakarvadega vanaisa.

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Assortatiivne paarumine ;), ilusad ilusatega ja targad tarkadega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On küll mingi tüüp, kelle poole tõmbab. Mulle meeldivad ainult ilusad ja targad mehed. Enamasti need, kel naiste valik niigi suur ja kes nagunii pole vabad või kui on, ei vaataks minusugust. Muidugi ise ei ole kuigi ilus ega ka mitte väga tark, seega maitsemeel on pigem mul vildakas ja seetõttu vallaline olengi.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et mul on. Blonde mehi ma näiteks kunagi väga ei vaata, automaatselt sõprade kategoorias. Millegipärast meeldivad kas brünetid või kiilakad :D. Üldse ei meeldi ka liiga peenikesed ja lihasteta, kohmakad mehed. Lai silmaring on üli oluline, aga samas liiga booksmart-id ja kuivikud mehed jällegi üldse ei meeldi. Sarnane huumorisoon, kindlad põhimõtted, viisakus on ka olulised.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meeldib selline vaikne enesekindlus, oma väärtuse teadmine.

Enne oma meest käisin 10+ cm temast pikematega, see oli küll “tüüp”, aga võib-olla lihtsalt sattus nii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult lahe, kui erinevad on inimeste maitsed. Minu jaoks on selline pikk, kohetu lihasteta kõrend, sinna juurde veel rippuvad õhukesed juuksed ja tätoveeringud, kõige õudsem kombo, mis olla saab. Eeldan ka, et iseloomult nö kunstnikuhing -draamad, meelemurgid, ebastabiilsus. Enne jaan yksikuks, kui sellisega lepin. Seda tyypi mehi on tegelikult palju ja tuleb juurde kahjuks. Mulle meeldib klassikaline tark sportlik tugev mees. Kõige hullem, kui mees on selline pikk peenike “oravakere”, ilma torso, laiade õlgade ja tugevate reiteta. Ville Valo tüüp on eriti õudne tänu oma boheemiolekule. Juuubeeee!

Su esimene lause on täitsa normaalne, siis aga kisub ikka täiega vihakõneks. Väga inetu jutt sul ja sinu enda esimese lausega vastuolus.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Su esimene lause on täitsa normaalne, siis aga kisub ikka täiega vihakõneks. Väga inetu jutt sul ja sinu enda esimese lausega vastuolus.

Minu arvates ta väljendab oma tüüpi. Olles paks olen veendunud, et inimesed oma peas on vihakõnet täis, aga suhtlevad näo ees viisakalt. Tema suhtleb oma maitsele mittevastavate meestega viisakalt, aga mõtleb ja anonüümselt kirjutab, mida arvab. Umbes sama, et väga hea sõbranna või õe mehevalikut ei kritiseeri, aga peas antakse hinnanguid.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Välimuselt on küll. Pikk, tumedate juustega, pigem peenike ja habemega, selline Ville Valo stiil, aga habemega. Aga mu abikaasa on vastand sellele. Tegelikuses ei vali meest ainult välimuse järgi, muu on ka väga oluline ja peamine on see, et klapp tekiks.

Tegelikult lahe, kui erinevad on inimeste maitsed.

Minu jaoks on selline pikk, kohetu lihasteta kõrend, sinna juurde veel rippuvad õhukesed juuksed ja tätoveeringud, kõige õudsem kombo, mis olla saab.

Eeldan ka, et iseloomult nö kunstnikuhing -draamad, meelemurgid, ebastabiilsus.

Enne jaan yksikuks, kui sellisega lepin. Seda tyypi mehi on tegelikult palju ja tuleb juurde kahjuks.

Mulle meeldib klassikaline tark sportlik tugev mees. Kõige hullem, kui mees on selline pikk peenike “oravakere”, ilma torso, laiade õlgade ja tugevate reiteta. Ville Valo tüüp on eriti õudne tänu oma boheemiolekule. Juuubeeee!

Milline loll kommentaar.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapsepõlve traumade tõttu on minu tüüp vist selline, kes on veidi(või rohkem) probleemne, kes omab mingeid väärkohtleja tunnuseid või ei ole 100% huvitatud suhtes olemisest või on muudmoodi veits sitapea. Teadlikult muidugi ei otsi selliseid, aga tagantjärele vaadates on aru saada, et see on ühine joon.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vähemalt 186 pikk, heas vormis, minimaalselt 17 cm riistaga, piisavalt heal järjel.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olles paks olen veendunud, et inimesed oma peas on vihakõnet täis, aga suhtlevad näo ees viisakalt. Tema suhtleb oma maitsele mittevastavate meestega viisakalt, aga mõtleb ja anonüümselt kirjutab, mida arvab. Umbes sama, et väga hea sõbranna või õe mehevalikut ei kritiseeri, aga peas antakse hinnanguid.

Mina olen see, kes ei soovi enda voodisse paksu meest, aga sõber võin olla või kui sõbrannal on paks mees, siis mind ka kuidagi ei häiri.

Ei ole minu pea mingit vihakõnet täis ja mingeid hinnanguid ma ka paksudele ei anna… Kuni see inimene ei kipu mind katsuma või musitama. Nii kui ta selle piiri ületab, siis tõesti lähevad vihased tulukesed põlema. Kuni ta ise samuti viisakalt käitub, seni ei ole mul mingit varjatud vihakõnet. On ikka kaks vahet, kas sa vihkad pingsalt kõiki pakse või lihtsalt enda kaaslase puhul ei soovi, et ta paks oleks. See kui sulle oma mehe/naisena paks ei meeldiks, ei tähenda seda, et sa neid kohe kuidagi tuliselt põlgaks või vihkaks. See on lihtsalt maitse asi. A la ise viina ei joo, aga kui sõber pulmalauas pitsi tõstab, siis ei häiri.

+6
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 76 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas sul on “tüüp”