Esileht Pereelu ja suhted Kas sul on “tüüp”

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 76 )

Teema: Kas sul on “tüüp”

Postitas:
Kägu

On ikka kaks vahet, kas sa vihkad pingsalt kõiki pakse või lihtsalt enda kaaslase puhul ei soovi, et ta paks oleks.

Mina ei lugenud vihakõnet välja. Avasin Ville Valo pildi ja tekkisid samad mõtted. Ma lihtsalt ei pannud neid kirja. Samuti vaatan halvasti subkultuuride esindajaid ja erinevalt sinust, kes saab tüsedaga sõber olla, mina ei saa. Ma siiski suhtlen viisakalt, aga liiga lähedale ei lase.

0
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Tahrsin öelda, et tüsedaga saan olla sõber, aga subkultuuride esindajatega mitte. Meekdivad Joshua Jacksoni tüüpi mehed.

0
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ei ole minu pea mingit vihakõnet täis ja mingeid hinnanguid ma ka paksudele ei anna… Kuni see (paks) inimene ei kipu mind katsuma või musitama. Nii kui ta selle piiri ületab, siis tõesti lähevad vihased tulukesed põlema.

Vihakõne paksude vastu, kes tehakse ahistajaks, kui mitte lausa vägistajaks.
Nii süütuke, aga nii teadlik.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Fitness is my passion poolboy meme sobiks siia pildiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On ikka kaks vahet, kas sa vihkad pingsalt kõiki pakse või lihtsalt enda kaaslase puhul ei soovi, et ta paks oleks.

Mina ei lugenud vihakõnet välja. Avasin Ville Valo pildi ja tekkisid samad mõtted. Ma lihtsalt ei pannud neid kirja. Samuti vaatan halvasti subkultuuride esindajaid ja erinevalt sinust, kes saab tüsedaga sõber olla, mina ei saa. Ma siiski suhtlen viisakalt, aga liiga lähedale ei lase.

Mis see veel tähendab?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olles paks olen veendunud, et inimesed oma peas on vihakõnet täis, aga suhtlevad näo ees viisakalt. Tema suhtleb oma maitsele mittevastavate meestega viisakalt, aga mõtleb ja anonüümselt kirjutab, mida arvab. Umbes sama, et väga hea sõbranna või õe mehevalikut ei kritiseeri, aga peas antakse hinnanguid.

Mina olen see, kes ei soovi enda voodisse paksu meest, aga sõber võin olla või kui sõbrannal on paks mees, siis mind ka kuidagi ei häiri.

Ei ole minu pea mingit vihakõnet täis ja mingeid hinnanguid ma ka paksudele ei anna… Kuni see inimene ei kipu mind katsuma või musitama. Nii kui ta selle piiri ületab, siis tõesti lähevad vihased tulukesed põlema. Kuni ta ise samuti viisakalt käitub, seni ei ole mul mingit varjatud vihakõnet. On ikka kaks vahet, kas sa vihkad pingsalt kõiki pakse või lihtsalt enda kaaslase puhul ei soovi, et ta paks oleks. See kui sulle oma mehe/naisena paks ei meeldiks, ei tähenda seda, et sa neid kohe kuidagi tuliselt põlgaks või vihkaks. See on lihtsalt maitse asi. A la ise viina ei joo, aga kui sõber pulmalauas pitsi tõstab, siis ei häiri.

Kust sa võtad, et paksud just sind musitada ja katsuda tahaksid? Kogemused?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see veel tähendab?

Ma täpsustasin järgmistes kommentaarides. Ja samuti tahan lisada, et kes ei hinda raamatut kaane järgi, valetab iseendale. Sisu võib huvitavast kaanest mädaks osutuda, aga kui ei meeldi välimus, siis sisu ei huvita.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk veel täpsemini tahan öelda seda, et kui paks mees ei meeldi , siis saab tekkida kirjeldet olukorra najal ainult ja ainult ahistamisolukord.

Kas sellega on võimalik pöörduda politseisse ja kas see loetakse vägistamiskatseks, oskavad öelda õiguskaitseorganid paremini.

Kõik paksud pole ahistajad. Ehk siis vihakõne.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see veel tähendab?

Ma täpsustasin järgmistes kommentaarides. Ja samuti tahan lisada, et kes ei hinda raamatut kaane järgi, valetab iseendale. Sisu võib huvitavast kaanest mädaks osutuda, aga kui ei meeldi välimus, siis sisu ei huvita.

Jutt oli ju tüübist. Kui sulle paksud ei meeldi, siis ega keegi ei käse ju nende hulgast endale kaaslast otsida. Vaba valik täiesti.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sulle paksud ei meeldi, siis ega keegi ei käse ju nende hulgast endale kaaslast otsida.

Mulle meeldivad kerges ülekaalus mehed ja arvan, et Ville Valo on liiga kõhn, eriti mehe kohta. See ei ole vihakõne.

Samamoodi nagu öelda, et paksud ei meeldi. Ka see pole vihakõne. Vihakõne on see, kui paks=ahistaja.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, mis vahet sel on, milline tüüp kellelegi meeldib või mitte. Mina olen siis see, kes Ville Valo laadseid mehi eelistab. Aga ma ei tuleks elus selle peale, et solvuda kui kellelegi on teine maitse. Kui kõigile meeldiksid ühesugused mehed, siis oleks ju palju keerulisem olukord.

Vaatamata minu eelistustele on mul hoopis lihastes mehine mees, kellega mul tekkis lihtsalt suurepärane klapp. Mul on täiesti ükskõik, et ta pole välimuselt selline nagu ma olen enda maitseks pidanud.

Aga kindlasti ei otsusta ma inimese välimuse järgi tema olemust ja ei vali inimesi oma ümber selle järgi. See on lihtsalt rumal.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ma siis ütlen ka teema tasakaalu mõttes ära, et mulle meeldivad kergelt alakaalus mehed.  Kuigi mehe puhul muidugi – ole või viimane, kehva iseloomuga, kõõrdsilmne, rippuvate tissidega kääbusahv, kui on ikka piisavalt raha ja võimu, siis naisi, kes sellist oma tüübiks peavad, on millegi pärast alati piisavalt.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma mõtlen oma endise ja praeguse mehe peale, siis tundub, et mul vist mingit oma tüüpi polegi. Nad on väga erinevad nii välimuselt kui iseloomult.
Esimene võlus mu ära oma suurepärase suhtlemisoskusega ja teine hea seksiga.
Aga mingid väärtushinnangud on mõlemal sellised, mis minu omadega kokku sobivad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Parajad naljahambad siin koos on. Te räägite siiski meestest, keda te oma unistustes tahaksite, aga reaalsus on siiski midagi muud. Mul üks sõbranna ütles ka, et tema pakse mehi ei vaata, kuid tal endal korralik vats ees. Ainus mõte on see, et kas inimene iseennast ka üldse kuulab?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see veel tähendab?

Ma täpsustasin järgmistes kommentaarides. Ja samuti tahan lisada, et kes ei hinda raamatut kaane järgi, valetab iseendale. Sisu võib huvitavast kaanest mädaks osutuda, aga kui ei meeldi välimus, siis sisu ei huvita.

Võib täitsa olla, et väga huvitav sisu muudab ka välimuse meeldivaks.

On ok öelda, et paksud ei meeldi või kõhnad ei meeldi. Aga teise kirjelduse pealt pool juttu juurde mõelda ja seda sõnadega “kõhetu kõrend”, “meelemürgid” jms – no milleks see vajalik on? Muusas, kõik inimesed tõesti ei anna igaühele, kellega kokku puutuvad, hinnanguid. Mitte et nad ei ütle välja, vaid ei annagi hinnangut.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meeldivad targad, haritud, avara silmaringiga ja intelligentsed mehed, kes hoolivad oma tervisest, on enamasti olukorra kõrgusel ja ei kasuta kunagi oma positsiooni ära. Selline hea juhitüüp.

Ma ei talu rumalaid, saamatuid ja edevaid mehi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Parajad naljahambad siin koos on. Te räägite siiski meestest, keda te oma unistustes tahaksite, aga reaalsus on siiski midagi muud. Mul üks sõbranna ütles ka, et tema pakse mehi ei vaata, kuid tal endal korralik vats ees. Ainus mõte on see, et kas inimene iseennast ka üldse kuulab?

kuule naljahammas, jutt ongi mehe ”tüüpidest”, kelle poole rohkem tõmbab. Keegi polegi öelnud, et reaalsuses alati selle sobiva enda ”tüübi” leiab.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võib täitsa olla, et väga huvitav sisu muudab ka välimuse meeldivaks.

On ok öelda, et paksud ei meeldi või kõhnad ei meeldi. Aga teise kirjelduse pealt pool juttu juurde mõelda ja seda sõnadega “kõhetu kõrend”, “meelemürgid” jms – no milleks see vajalik on? Muusas, kõik inimesed tõesti ei anna igaühele, kellega kokku puutuvad, hinnanguid. Mitte et nad ei ütle välja, vaid ei annagi hinnangut.

Kui suhe ratsionaalselt valitakse, siis vaadatakse sisu tõesti, aga mehed valivad küll naisi puhtalt välimuse põhjal. Ma ei oska öelda, kas naised vaatavad suurust, rahakotti või jutuoskust, aga välimust sageli küll mitte. Ometi on siin vastajad hinnanud meeste välimust. Välimus tuleb kõne alla subkultuurides. Hipid on paaris hipidega, punkarid punkarite või rokkaritega jne. Silmatorkav välimus annab aimu inimese sisust ju.

Jah, sul on õigus, seda ütles ta inetult, et kõhn=narkar. Seda lugesin alles praegu.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muusas, kõik inimesed tõesti ei anna igaühele, kellega kokku puutuvad, hinnanguid. Mitte et nad ei ütle välja, vaid ei annagi hinnangut.

Seda on raske uskuda. Kuidas siis partner valitakse? Töövestlusel ka ei vaadata? Kui nii ongi, siis need inimesed on egoistlikumad ja ei märka teise juures midagi, ka midagi head.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Parajad naljahambad siin koos on. Te räägite siiski meestest, keda te oma unistustes tahaksite, aga reaalsus on siiski midagi muud. Mul üks sõbranna ütles ka, et tema pakse mehi ei vaata, kuid tal endal korralik vats ees. Ainus mõte on see, et kas inimene iseennast ka üldse kuulab?

kuule naljahammas, jutt ongi mehe ”tüüpidest”, kelle poole rohkem tõmbab. Keegi polegi öelnud, et reaalsuses alati selle sobiva enda ”tüübi” leiab.

TA
Tegelikult mõtlesin rohkem seda, kas on näha mingit “tüüpi” võrreldes oma seniseid kaaslaseid. Ideaali kirjeldus on midagi muud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu partnerite valikud on tulenenud katkisest lapsepõlvest. Minu “tüübid” on olnud häbi tunnistada..alkohoolikud, kiirvõlgades siplejad, põhikooliharidusega ilusad eluvennad, kes enese eluga toime ei tule.

Kõik minu mehed on mind korra suhte jooksul füüsiliselt löönud ning vaimset vägivalda kasutanud kogu suhte vältel.

Nüüdseks olen 41 aastane ning omandan ülikooliharidust, esimest korda üksi ning hoian meestest eemale.

 

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See “tüüp” on elu jooksul muidugi natuke muutunud, aga üldiselt sellised veits nohiklikud, intelligentsed, pigem kõhnad ja selgete, ilusate näojoontega mehed on mulle alati meeldinud. Pigem juustega, sh ka päris pikkadega, kui ilma. Natuke veidrad, kiiksuga, veits outsiderid. Aga seejuures targad ja/või (milleski (väga)) osavad nad PEAVAD olema – mitte ainult enese meelest, vaid päriselt ka. Ja kindlasti viisakad, heasoovlikud, empaatilised – edevus ja ülbitsemine on minu meelest äärmiselt ebamehelik.

Ma muidugi ei tahaks päris katkiste hammaste ja pikkade mustade küünealustega meest, aga siiski puhtuse ja korralikkuse teema, mis on paljudele naistele väga oluline, on mu jaoks üsna hilises järgus asi, millest võin vabalt ka mingil määral mööda vaadata. Samuti ei ole minu jaoks atraktiivne materiaalne edukus või märgid välimuses (riietuses, hoiakus), mis sellisele edukusele viitavad, ma ei tea, riiete kvaliteet, kellad ja peened prilliraamid – jumala suva mul noist asjadest.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen märganud, et osad inimesed on liiga oma “tüübis” kinni ja valivadki ainult vastavalt sellele kriteeriumile vastavaid inimesi oma kaaslasteks. Kas teil ka on midagi sellist? Teadlikult või alateadlikult valite sama tüüpi inimesi?

Mul oli küll noorena ideaal, tegus, hakkaja ja tark mees, kellele võiksid alt üles vaadata. Praegu tagantjärele mõtlen, et ilmselt see, et kaasaks otsitakse oma vastasoost vanema sarnast, on enamsti tõsi. Just hiljuti rääkisime emaga, et mu isa oli noorena teisest täiesti erinev: julge, enesekindel, blond, pikka kasvu, nagu välja nagu mingist Ameerika filmist.

Tegelikus elus on minu vastu huvi tundnud vaid ühte tüüpi mehed, vaiksed mökud, kellest enamuse olen ära põlanud, alates põhikooli klassikaaslasest, kes mulle armunud kirjakesi saatis, aga mina polnud selleks veel valmis, et mul oma poiss oleks, teistel klassiõdedel veel polnud. Mu abikaasa nii möku polnud, ta oli niipalju järjekindel, et sai minu jah sõna, nüüdseks abielus juba 30 aastat, aga tegelikult on ta sama tüüpi, mis kõik eelmised on olnud. Abikaasa peres küll ema sõna maksis, seega tema valis koma vanemate järgi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk veel täpsemini tahan öelda seda, et kui paks mees ei meeldi , siis saab tekkida kirjeldet olukorra najal ainult ja ainult ahistamisolukord.

Kas sellega on võimalik pöörduda politseisse ja kas see loetakse vägistamiskatseks, oskavad öelda õiguskaitseorganid paremini.

Kõik paksud pole ahistajad. Ehk siis vihakõne.

Siinkohal tekib ka küsimus, et kui sale või sportlik mees hakkab eelneva kokkuleppeta käperdama, kas siis ei ole ahistamine?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muusas, kõik inimesed tõesti ei anna igaühele, kellega kokku puutuvad, hinnanguid. Mitte et nad ei ütle välja, vaid ei annagi hinnangut.

Seda on raske uskuda. Kuidas siis partner valitakse? Töövestlusel ka ei vaadata? Kui nii ongi, siis need inimesed on egoistlikumad ja ei märka teise juures midagi, ka midagi head.

Küll on palju järeldusi ühest lausest.

Kuidas aitab töövestlusel või partneri valikul hinnang “kõrend” või “paks” ja kõik järgnev? Väide kõlas, et kõik annavad hinnanguid, väitja lihtsalt julgeb selle välja öelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul tulevad ka kõik valikud lapsepõlve pärast. Esimesed kaks olid vägivaldsed jobud. Peale seda ma läksin ravile ja nüüd mul on mees, kes on väga sarnane minu vanaisale. Vanaisa oli mulle isa eest ja ta väga hoidis mind.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu on mu elus olnud kaks meest, kelle suhtes olen tundnud suurt füüsilist külgetõmmet ja kui neid võrrelda, siis nad on päris sarnased. Mõlemad lühemat kasvu, saleda sportliku kehaehitusega, korraliku tiheda habemega ja rinnakarvadega, teravama ninaga. Näojooned mehelikud, pigem konkreetsed, mitte pehmed ja iseloomutud. Esimene nendest meestest oli iseloomult ülbe ja lapsik, aga vot teine mees on ideaalne kaaslane ja temaga abiellusin.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen naine. Viimati oli see “tüüp” naine, kellesse juhuslikult armusin. Kindlasti ei valinud ma seda ega teda, see lihtsalt kuidagi juhtus. Sellest küll ei saanud midagi.

 

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii kui 4-aastaselt nägin filmi ” Neli tankisti ja koer”, sai mu lemmikuks tankist Janek.  Blond aga tumedate kulmudega ja päevitunud. Ja heatahtlik. Selline tüüp jäigi ja on siiani mu lemmik. Oma abikaasa ka selline.

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olles paks olen veendunud, et inimesed oma peas on vihakõnet täis, aga suhtlevad näo ees viisakalt. Tema suhtleb oma maitsele mittevastavate meestega viisakalt, aga mõtleb ja anonüümselt kirjutab, mida arvab. Umbes sama, et väga hea sõbranna või õe mehevalikut ei kritiseeri, aga peas antakse hinnanguid.

Mina olen see, kes ei soovi enda voodisse paksu meest, aga sõber võin olla või kui sõbrannal on paks mees, siis mind ka kuidagi ei häiri.

Ei ole minu pea mingit vihakõnet täis ja mingeid hinnanguid ma ka paksudele ei anna… Kuni see inimene ei kipu mind katsuma või musitama. Nii kui ta selle piiri ületab, siis tõesti lähevad vihased tulukesed põlema. Kuni ta ise samuti viisakalt käitub, seni ei ole mul mingit varjatud vihakõnet. On ikka kaks vahet, kas sa vihkad pingsalt kõiki pakse või lihtsalt enda kaaslase puhul ei soovi, et ta paks oleks. See kui sulle oma mehe/naisena paks ei meeldiks, ei tähenda seda, et sa neid kohe kuidagi tuliselt põlgaks või vihkaks. See on lihtsalt maitse asi. A la ise viina ei joo, aga kui sõber pulmalauas pitsi tõstab, siis ei häiri.

Minu tüüp on samuti ülekaaluta, mittesuitsetav vähemalt 10 aastat noorem naisterahvas.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 76 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas sul on “tüüp”