Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas suured kõrvaklapid kannatavad vihma?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kas suured kõrvaklapid kannatavad vihma?

Postitas:
Kägu

Nt. JBL klapid? Otsisin infot, aga ei leidnud. Ei ole spetsiaalsed ujumiseks mõeldud kõrvaklapid, seega- kas nendega nt. tugevama vihma korral tohib ringi käia või võib see klapid rikkuda?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

kas nendega nt. tugevama vihma korral tohib ringi käia või võib see klapid rikkuda?

Tugevama vihmaga nagunii mõnuga ja ilma vihmavarjuta “ringi ei käi”, seega, mis vahet seal on.
Ja tõenäoliselt nad ei kannata siiski lausvett.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Silma- ja kõrvaklappidega istu kodus – liiklusesse ära nendega palun tule (ka jalakäija on liikleja koos sellest tuleneva kohustusega ümbritsevat kuulda ja näha).

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väike täpsustus- ma käin klapid peas jooksmas, ei jaluta. Ei jookse “liikluses” st. spordin vaid metsas terviseradadel, kus eriti sügiseti ja talvel, pole peale minu sageli kedagi. Kui, siis mõni teine klappidega tervisesportlane.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

spordin vaid metsas terviseradadel, kus eriti sügiseti ja talvel

Kommentaar eemaldatud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.

Perekooli Moderaator

+1
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Väike täpsustus- ma käin klapid peas jooksmas, ei jaluta. Ei jookse “liikluses” st. spordin vaid metsas terviseradadel, kus eriti sügiseti ja talvel, pole peale minu sageli kedagi. Kui, siis mõni teine klappidega tervisesportlane.

Võta väiksed ja higikindlad. Ma ei tea, kuidas sul, aga suurtega on väga ebamugav joosta.

Jah, tundub vist mõistlik. Kuigi mul on just suurtega mugav- pole harjunud, et midagi on kõrvas sees ja suured klapid hoiavad jaheda- tuulise ilmaga kõrvu soojas. Eks ma siis harjun ümber ja tõmban varem mütsi pähe.

+2
0
Please wait...

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas suured kõrvaklapid kannatavad vihma?