Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas suurte müoomidega 4,9 cm saab/tohib rasestuda?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Kas suurte müoomidega 4,9 cm saab/tohib rasestuda?

Postitas:

Käisin arstijuures ja UH leiti palju müoome, millest suurim oli 4,9 cm.
Kuna tegu oli plaanilise visiidiga ja PAP testi võtmisega ei taibanudki küsida, kas sellise emakaga, mis on täis müoome ja 1 neist nii suur, üldse tohib või saab rasestuda? Ja kui saab, kas on suuremad riskid katkemiseks? A la rasedus kinnitub müoomi külge, mitte tavalisse emaka seina?
Kas keegi targem näiteks ämmaemand siin oskab sellele vastata!
Samuti ootan vastuseid, kellel on õnnestunud rasestuda ja edukalt lõpuni kanda rasedus!
Ette tänades!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Minul on müoom, aga mitte nii suur, kuid pidi olema halva koha peal. Arst iga kord mõõtis, kui IVFi tegin. Ütles, et ei saa kontrollida, kuhu embrüo kinnitub ja müoomi juures pole vist verevarustust vm sellist, et seal ei arene embrüo ilmselt edasi või ei kinnitu. Mul viimane  IVF küll õnnestus, aga arst juba soovitas doonormunarakke ja siis ütles, et enne seda võiks müoomi eemaldada. Samas niisama nad ei riski sellega, sest sellised operatsioonid on riskiga ja kui läheb midagi valesti, siis võib juhtuda, et peavad emaka eemaldama. Aga ma arvan, et see % mis sedasi ebaõnnestub on väike (ma pole küll kontrollinud).</p>

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu sõbranna emakas oli müoome täis. Küll väiksemad aga ei tulnud kõne allagi, et ta võiks rasedaks jääda. Müoomid eemaldati ja pool aastat hiljem võis triipe püüdma hakata. Õnnestus teisel kuul. Opp tehti tükis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tehti munarakkude kasvatamis tsükkel ära ja avastati ka et mu müoom oli suurenenud ning kuskil 4,5 cm. Arst suunas mu operatsioonile – ning siirdamine tehti edukalt 3 kuud peale müoomi eemaldamise oppi. Hetkel 15 nädalat rase.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas suurte müoomidega 4,9 cm saab/tohib rasestuda?