Esileht Pereelu ja suhted Kas suurus on oluline?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 116 )

Teema: Kas suurus on oluline?

Postitas:
Kägu

Kas teil on olnud mehi, kelle puhul olete mõelnud, et suurus on oluline? Kui on valida, kas seksida pigem suurema või väiksema varustusega isendiga, siis kumba varianti eelistate?

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Varustusega? Ei julge sõna riist välja kirjutada? Õnneks varsti saab see koolivaheaeg läbi.

+1
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Varustusega? Ei julge sõna riist välja kirjutada? Õnneks varsti saab see koolivaheaeg läbi.

mõlemad ju väldivad seda korrektset väljendit “peenis”, mida pk kasutajad pelgavad

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on küll üks kogemus, kus riist oli liiga väike. Ma ei tea, võimalik, et ka suhe oli lihtsalt liiga leige meil, olime selline praktiline lohutuspaar, mõlemal alles teine suhe katkenud. Vast kuumema armastuse puhul olnuks ka riist suurem ja seks parem.

 

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mõlemad ju väldivad seda korrektset väljendit “peenis”, mida pk kasutajad pelgavad

Miks peaks kõnekeeles meditsiinilisi termineid kasutama?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei julge sõna riist välja kirjutada?

“Riist” on antud juhul inetu ja ebakorrektne sõna. Sõna riist kasutatakse mehaanikas.

Võibolla oleks “suguti” õigeks sõnaks?

0
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kasutage siis – mehe suguelund.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui võtate varustuse kaasa, siis ärge riistu maha unustage…

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Varustusega? Ei julge sõna riist välja kirjutada? Õnneks varsti saab see koolivaheaeg läbi.

mõlemad ju väldivad seda korrektset väljendit “peenis”, mida pk kasutajad pelgavad

PEENIS!

 

 

Oled rahul?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suurus on oluline

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei pea ülisuur olema, keskmine sobib täiesti, aga liiga pisikesega ei ole ka midagi teha.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei julge sõna riist välja kirjutada?

“Riist” on antud juhul inetu ja ebakorrektne sõna. Sõna riist kasutatakse mehaanikas.

Võibolla oleks “suguti” õigeks sõnaks?

Maitse asi. Minu jaoks on just sõna riist antud kontekstis kõige parem sõna. Ametlikud sõnad suguti, fallos ja peenis on  liiga steriilsed ja emotsioonitud sõnad. Noku ja till käivad pigem lapse kohta. T..a või m..n on liiga vulgaarsed. Nii et minu maitse jaoks on just riist parim sõna, mida kõnekeeles kasutada. Aga sina võid muidugi oma mehele öelda, et ma võtan su fallose suhu, sinu valik. Aga ära palun oma valikut teistele peale suru.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mind ei häiri ei varustus, riist, peenis ega ükski muu sõna mehe suguelundi kohta nii palju nagu mind häirib sõna “isend” inimese kohta

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mind ei häiri ei varustus, riist, peenis ega ükski muu sõna mehe suguelundi kohta nii palju nagu mind häirib sõna “isend” inimese kohta

olen nõus. kontekst on muidugi põhiline.

elan ingliskeelses keskkonnas ja üldiselt kasutaks sõna “penis”, aga mehega või sõprade seltskonnaseelistan öelda “cock”.

aga wtf isend?? see on sama jäle kui öelda naise kohta emane

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, suurus on oluline.

 

Mul varasemast kogemus, kus mehel oli nii väike, et seda oli vaevu tunda.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see riista suurus üldse asjasse puutub-kui on liiga väike siis tuleb võtta kasutusele dildod jms-ja väiksema riistaga mehed on tavaliselt voodis palju leidlikumad ja suudavad rohkem mõnu pakkuda kui need suure juurikaga, kes ei suuda muud teha kui sisse lükata ja vaadata vaid seda kuidas endal hea oleks. Mulle isiklikult väga suur riist ei meeldi-see ei paku mõnu, pigem valu.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see riista suurus üldse asjasse puutub-kui on liiga väike siis tuleb võtta kasutusele dildod jms-ja väiksema riistaga mehed on tavaliselt voodis palju leidlikumad ja suudavad rohkem mõnu pakkuda kui need suure juurikaga, kes ei suuda muud teha kui sisse lükata ja vaadata vaid seda kuidas endal hea oleks. Mulle isiklikult väga suur riist ei meeldi-see ei paku mõnu, pigem valu.

Väga suurt ei soovigi keegi, keskmine ongi täiesti piisav. Küll aga ei ole väikese riistaga mingit mõnu. Dildo ei asenda päris meest. Ja et väikese riistaga mehed nii jube leidlikud oleks, ei ole märganud, see oleneb ikka mehest, mitte tema peenise suurusest. Küll aga on väikese riistaga meestel endal tihti kompleksid ja see mõjutab nende käitumist halvemuse suunas.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamus mehi on nagunii harju keskmised, seega on see pseudoteema

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keskmisest suurem, on isiklik valik. Igal moel seda tunda on nauditav ja muud sinna juurde ei olegi enam vaja.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga wtf isend?? see on sama jäle kui öelda naise kohta emane

Sa ei tea sõnade tähendust! “Isend” ei ähenda sama, mida “isane”. Isend tähendab indiviidi, üksikisikut. Nagu pole kaht ühesugust meest, nii pole kaht samasugust peenist. Peenised erinevad nagu mehed – pikad ja lühikesed, paksud ja kõhnad, habetunud ja habetud jne.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

elan ingliskeelses keskkonnas ja üldiselt kasutaks sõna “penis”, aga mehega või sõprade seltskonnaseelistan öelda “cock”.

Sa muidu tihti räägid sõprade seltskonnas peenisest? Imelikud teemad …

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see riista suurus üldse asjasse puutub-kui on liiga väike siis tuleb võtta kasutusele dildod jms-ja väiksema riistaga mehed on tavaliselt voodis palju leidlikumad ja suudavad rohkem mõnu pakkuda kui need suure juurikaga, kes ei suuda muud teha kui sisse lükata ja vaadata vaid seda kuidas endal hea oleks. Mulle isiklikult väga suur riist ei meeldi-see ei paku mõnu, pigem valu.

Rumal müüt!

Sama hea oleks öelda, et koleda välimusega naised on väga heasüdamlikud inimesed, aga ilusad naised väga vastiku iseloomuga.

Minu mehel on väga suur (19 cm) ja ta on voodis ülihooliv ja minukeskne. Tema jaoks on a ja o mind hellitada, võimalikul pikalt ja põhjalikult. Tema jaoks on kõige olulisem, et mina saaksin.

+4
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Tema jaoks on a ja o mind hellitada, võimalikul pikalt ja põhjalikult. Tema jaoks on kõige olulisem, et mina saaksin.

Nii et siis peamiselt ühepoolne seks? Mida vastu pakud?

 

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tema jaoks on a ja o mind hellitada, võimalikul pikalt ja põhjalikult. Tema jaoks on kõige olulisem, et mina saaksin.

Nii et siis peamiselt ühepoolne seks? Mida vastu pakud?

Ahsoo, sina siis said minu jutust kohe nii aru, et mina olen meritäht ja ise ei paku mehele mitte midagi?

Me oleme mõlemad voodis aktiivsed ja pakume üksteisele mõnu.

+2
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Tema jaoks on a ja o mind hellitada, võimalikul pikalt ja põhjalikult. Tema jaoks on kõige olulisem, et mina saaksin.

Nii et siis peamiselt ühepoolne seks? Mida vastu pakud?

Ahsoo, sina siis said minu jutust kohe nii aru, et mina olen meritäht ja ise ei paku mehele mitte midagi?

Me oleme mõlemad voodis aktiivsed ja pakume üksteisele mõnu.

Tundub, et midagi jääb ikka puudu, et netis oma voodiseiklustega uhkustamas käid.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub, et midagi jääb ikka puudu, et netis oma voodiseiklustega uhkustamas käid.

Uhkustamas? Ma mõtlesin, et selline on elementaarne seks – et mõlemad pakuvad teineteisele head, mitte ei mõtle egoistlikult ainult enda peale.

+3
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Siin on üks tädi keda mees ei taha, siis nutab juba aastaid siin iga seksi teema all, fuihh ja rõve. Tädi võiks pensile minna, mitte jaurata lõputult oma õnnetust elust.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see riista suurus üldse asjasse puutub-kui on liiga väike siis tuleb võtta kasutusele dildod jms-ja väiksema riistaga mehed on tavaliselt voodis palju leidlikumad ja suudavad rohkem mõnu pakkuda kui need suure juurikaga, kes ei suuda muud teha kui sisse lükata ja vaadata vaid seda kuidas endal hea oleks. Mulle isiklikult väga suur riist ei meeldi-see ei paku mõnu, pigem valu.

Rumal müüt!

Sama hea oleks öelda, et koleda välimusega naised on väga heasüdamlikud inimesed, aga ilusad naised väga vastiku iseloomuga.

Minu mehel on väga suur (19 cm) ja ta on voodis ülihooliv ja minukeskne. Tema jaoks on a ja o mind hellitada, võimalikul pikalt ja põhjalikult. Tema jaoks on kõige olulisem, et mina saaksin.

Mul oli ka ühel partneril sama suur, st pikkuselt. Muidu oli nagu pliiats peenike. Midagi muud ei olnud tunda, kui valu, mida see peenike ots mu sees tekitas. Ennem olgu lühem, aga loeb jämedus.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole olnud kogemust, et peenis oleks liiga väike olnud. Liigitaks peale 1 suure kõik ülejäänud keskmise suuruse alla ehk mõni veidi suurem ja teine väiksem, aga ei midagi äärmuslikku. Aga väikest ei sooviks küll. Keskmine on ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli ka ühel partneril sama suur, st pikkuselt. Muidu oli nagu pliiats peenike. Midagi muud ei olnud tunda, kui valu, mida see peenike ots mu sees tekitas. Ennem olgu lühem, aga loeb jämedus.

Minu mehel ei ole pliiats-peenike.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 116 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas suurus on oluline?