Esileht Pereelu ja suhted Kas suurus on oluline?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 116 )

Teema: Kas suurus on oluline?

Postitas:
Kägu

No mulle meeldib ka jäme riist. Pikkus pole nii oluline, enamasti on pikkuselt kõigil sellised keskmised olnud mu partneritest. Aga üks mees tõeliselt jämeda riistaga oli küll hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mehel on väga suur (19 cm)

Mis paganama väga suur. See on eesti mehe keskmine vembla pikkus.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me oleme mõlemad voodis aktiivsed ja pakume üksteisele mõnu.

Kas misjonäri asendis “lööd altpoolt vastu”?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

2.14 Kasutatud roppusi või ebatsensuurseid sõnu.

Perekooli moderaator.

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Me oleme mõlemad voodis aktiivsed ja pakume üksteisele mõnu.

Kas misjonäri asendis “lööd altpoolt vastu”?

OriginalTaste kirjeldab jälle oma seksuaalelu? Ah, õige jah! Sul polegi ju seda. Sellest ka see kibestumus ning teiste sekselu halvustamine.

+1
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

2.14 Kasutatud roppusi või ebatsensuurseid sõnu.

Perekooli moderaator.

0
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

2.14 Kasutatud roppusi või ebatsensuurseid sõnu.

Perekooli moderaator.

+1
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Tegelikult on pull selles, et “keskmine” on väga lai mõiste, mingi osa naisi arvavad, et keskmine on 20cm, aga päris elu on selline, et need keskmised 20cmised võmbad ongi tegelikuses 12-15cm mis on uuringute järgi see päris Eesti keskmine, sest vaevalt te kellegil enne või peale seksi mõõdulindiga mõõtmas käite ning meestele tavaliselt meeldib ise ka oma varustusega liialdada. Epp Kärsin enda koolitusel väidab, et suurus on oluline, aga niipalju kui on maailmas võtmeid on ka lukke. On naisi kellel puts selline ämber, et võid sinna kasvõi elevandi munni sisse lükata, aga siiski ei suuda sa talle mõnu pakkuda ja samas on ka naisi, kellele piisab sellest 12cmist küll ja veel.

Äkki on probleem hoopis naises endas, mees ei saa oma elundi suurust muuta. Mehed ju ei kurda kui neil on tavaline, oskavad seksida rahuldust saades, aga naised ei oska seksida. Pole mõtet ka mehi süüdistada kui puudub oskus seksida.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub, et on hea teema OT jaoks, saab siin taas oma väikese riista kompleksi välja elada. Täpsustan kohe, et väikese riista kompleks ei ole kuidagi seotud mehe tegeliku suguelundi pikkusega.  See kompleks on puhtalt mehe peas ja ei sõltu sellest, kui suur või väike tema riist on.

+5
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Tegelikult on pull selles, et “keskmine” on väga lai mõiste, mingi osa naisi arvavad, et keskmine on 20cm, aga päris elu on selline, et need keskmised 20cmised võmbad ongi tegelikuses 12-15cm mis on uuringute järgi see päris Eesti keskmine, sest vaevalt te kellegil enne või peale seksi mõõdulindiga mõõtmas käite ning meestele tavaliselt meeldib ise ka oma varustusega liialdada.

Miks peaks keegi enne või pärast seksi mõõdulindiga mõõtmas käima? Kui ma olen mehega koos elanud mitukümmend aastat, siis on ju loomulikult suurus teemaks olnud. Usu mind, eranditult iga mees on oma töövalmis riista pikkuse ära mõõtnud. Tundub labane, aga nii on! Ja meie oleme mehega seda ka kunagi, kui alles noored olime, koos mõõtnud.

Eriti naljakas, et mõni leiab siin, et fakti nimetamine – et mõnel mehel on tõesti üle keskmise suur, on uhkustamine. Mida annab perekoolis anonüümne uhkustamine?

On naisi kellel puts selline ämber, et võid sinna kasvõi elevandi munni sisse lükata, aga siiski ei suuda sa talle mõnu pakkuda

No vat see on juba tase! Lihtsalt ei kujuta ette, milline see inimene on, kelle igapäeva tavaväljenditesse kuuluvad sellised sõnad.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu kogemus o kahjuks see, et “altpoolt lööb vastu” umbes iga kümnes naine. Ülejäänud lebavad sellili ja lasevad sul enda kallal toimetada. Pooled neist hakkavad mingil ajal ah ah ah tegema.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Njah, kui mehe fantaasia tipp on misjonäriasend altpoolt vastu lööva naisega, siis ma üldse ei imesta, et talle ainult need altpoolt mitte vastu löövad naised voodipartneriks on. Mina naisena küll nii igavat seksi ei tahaks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

 

Miks peaks keegi enne või pärast seksi mõõdulindiga mõõtmas käima? Kui ma olen mehega koos elanud mitukümmend aastat, siis on ju loomulikult suurus teemaks olnud. Usu mind, eranditult iga mees on oma töövalmis riista pikkuse ära mõõtnud. Tundub labane, aga nii on! Ja meie oleme mehega seda ka kunagi, kui alles noored olime, koos mõõtnud
[/quote]

Tore teada, et sa eranditult kõigi meeste käest küsimas oled käinud, kas nad oma riista mõõtnud, et seda nii kindlalt väidad.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tore teada, et sa eranditult kõigi meeste käest küsimas oled käinud, kas nad oma riista mõõtnud, et seda nii kindlalt väidad.

Minuga tutvudes täidavad mehed ankeedi ja seal on kirjas muuhulgas küsimus “selle” pikkuse kohta.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige parem on keskmisest pisut pikem, keskmisest pisut jämedam, suurema ‘Pea’ ja pigem sirge kujuga.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tore teada, et sa eranditult kõigi meeste käest küsimas oled käinud, kas nad oma riista mõõtnud, et seda nii kindlalt väidad.

Minuga tutvudes täidavad mehed ankeedi ja seal on kirjas muuhulgas küsimus “selle” pikkuse kohta.

Ei taha teadagi, mis ämber sul seal all on peale seda meeste hordi

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eksperdid räägivad tihti sellest, kuidas tundlik on ainult esimene osa tupest ja seepärast ei olevat suurusel tähtsust, sõrm ajavat samuti asja ära. Ma alati imestan, et kas nende meelest käib suguühe nii, et pannakse sõrmesuurune riist sisse ja siis see lihtsalt istub seal ühe koha peal? Suurema eelis ongi ju see, et tal on pikemalt võimalik edasi-tagasi liikuda selle tundliku ala peal, rääkimata sellest, et visuaalselt on ilusam ja seks algab teadagi peast.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eksperdid räägivad tihti sellest, kuidas tundlik on ainult esimene osa tupest ja seepärast ei olevat suurusel tähtsust, sõrm ajavat samuti asja ära. Ma alati imestan, et kas nende meelest käib suguühe nii, et pannakse sõrmesuurune riist sisse ja siis see lihtsalt istub seal ühe koha peal? Suurema eelis ongi ju see, et tal on pikemalt võimalik edasi-tagasi liikuda selle tundliku ala peal, rääkimata sellest, et visuaalselt on ilusam ja seks algab teadagi peast.

Naine on ja jääb rahulolematuks.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma alati imestan, et kas nende meelest käib suguühe nii, et pannakse sõrmesuurune riist sisse ja siis see lihtsalt istub seal ühe koha peal?

Ilmselt hakkab selliseks “eksperdiks” ikka meesterahvas, kellel on riistade pikkuse olulisuse osas kõrgendatud huvi ja siis proovitakse leida mõni lohutav selgitus väikseriistalistele meestele, et ega see polegi oluline. Tegelikult muidugi nii ei ole.

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma alati imestan, et kas nende meelest käib suguühe nii, et pannakse sõrmesuurune riist sisse ja siis see lihtsalt istub seal ühe koha peal?

Ilmselt hakkab selliseks “eksperdiks” ikka meesterahvas, kellel on riistade pikkuse olulisuse osas kõrgendatud huvi ja siis proovitakse leida mõni lohutav selgitus väikseriistalistele meestele, et ega see polegi oluline. Tegelikult muidugi nii ei ole.

Mis vahet on sellel kui suur on mehel kui sa ikkagi rahuldust ei saa? Mees saab 90% ulatuses rahulduse ükskõik milline tal see peenis on, sinu jalge vahe sulle rahuldust ei paku, äkki viga on sinus ja pole mingit mõtet jahuda meestest?

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tore teada, et sa eranditult kõigi meeste käest küsimas oled käinud, kas nad oma riista mõõtnud, et seda nii kindlalt väidad.

Minuga tutvudes täidavad mehed ankeedi ja seal on kirjas muuhulgas küsimus “selle” pikkuse kohta.

Ei taha teadagi, mis ämber sul seal all on peale seda meeste hordi

Järgmine, kes naise anatoomiat ei tunne. Ei, naine ei muutu sealt alt ämbri taoliseks, isegi kui tal on sadu seksuaalpartnereid olnud. Ka sünnituse järgselt ei jää sinna nö ämber.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tore teada, et sa eranditult kõigi meeste käest küsimas oled käinud, kas nad oma riista mõõtnud, et seda nii kindlalt väidad.

Minuga tutvudes täidavad mehed ankeedi ja seal on kirjas muuhulgas küsimus “selle” pikkuse kohta.

Ei taha teadagi, mis ämber sul seal all on peale seda meeste hordi

Järgmine, kes naise anatoomiat ei tunne. Ei, naine ei muutu sealt alt ämbri taoliseks, isegi kui tal on sadu seksuaalpartnereid olnud. Ka sünnituse järgselt ei jää sinna nö ämber.

Kuidas sa tead kui teed vahet kas on väike või suur?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei taha teadagi, mis ämber sul seal all on peale seda meeste hordi

Minul on neli last. Ja vanust ka juba omajagu. Kord pidin minema ühele günekoloogilisele operatsioonile. Ma mõtlesin, et kui siin juba olen, siis ehk saab samal ajal teha ka tupeplastikat. On väga lihtne operatsioon. Arst oli nõus, kuid enne operatsiooni tegi ka läbivaatuse. Aga pärast läbivaatust keeldus seda tegemast. Ütles, et surve on selline, et seda enam kuidagi väiksemaks opereerida ei anna. Muidu hakkab nii minul kui ka partneril valus.

Nii et, see jutt, et palju sekspartnereid (mul on ainult üks, aga väga suure riistaga) või et sünnitamine muudab igal juhul naise sealt alt kehvemaks, ei vasta siiski alati tõele. Kindlasti on iga inimene erinev, aga see ei ole mingi reegel.

Kellel huvi tekkis, kuidas temal on, siis pean nii palju ütlema, et tavaline naistearst seda vist siiski kindlaks ei tee, kui ei ole just väga lõtvunud. Mina käisin spetsiaalse kirurgi juures, kes sellist operatsiooni teeb. Ja ta tõesti mõõtis ja vaagis seal igatepidi.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väiksemad naised on suuruse osas vähenõudlikumad, pikemad naised on need, kes rahuldust ei saa, sellepärast ongi huvitav see korvpalluri effekt, et pikad mehed ei taha pikki naisi ja eelistavad pisemaid, kuna neid on võimalik rahuldada.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väiksemad naised on suuruse osas vähenõudlikumad, pikemad naised on need, kes rahuldust ei saa, sellepärast ongi huvitav see korvpalluri effekt, et pikad mehed ei taha pikki naisi ja eelistavad pisemaid, kuna neid on võimalik rahuldada.

Idioodi jutt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

2.14 pahatahtlik ja halvustav arutelu, kasutatud roppusi või ebatsensuurseid sõnu.

Perekooli moderaator.

+3
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Üle 180cm naist n*ssi nagu puupakku, täiesti tundetu, midagi ei tunne

Selliseid naisi pole just palju, ajasid vist mingi tranvestiidiga segamini.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käisin spetsiaalse kirurgi juures, kes sellist operatsiooni teeb. Ja ta tõesti mõõtis ja vaagis seal igatepidi.

See jutt on siin varem olnud. “Spetsiaalne kirurg” teostas mõõtmisi kalibreeritud “riistaga”. Mäletan seda juhtumit:)

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

2.14 pahatahtlik ja halvustav arutelu, kasutatud roppusi või ebatsensuurseid sõnu.

Perekooli moderaator.

+1
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina käisin spetsiaalse kirurgi juures, kes sellist operatsiooni teeb. Ja ta tõesti mõõtis ja vaagis seal igatepidi.

See jutt on siin varem olnud. “Spetsiaalne kirurg” teostas mõõtmisi kalibreeritud “riistaga”. Mäletan seda juhtumit:)

Õigesti mäletad! Korra olen sellest siin kirjutanud.

Seda, et osad kirurgid on just plastikale keskendunud, sa ei teadnudki?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 116 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas suurus on oluline?