Esileht Pereelu ja suhted Kas suurus on oluline?

Näitan 26 postitust - vahemik 91 kuni 116 (kokku 116 )

Teema: Kas suurus on oluline?

Postitas:
Kägu

Käis jäigastunud sugutiga saunas?

Suure riistaga meestel on lõdvana pea samasuur, kui väikese riistag(alla 15 cm) kõvana.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ütleks, et oluline on see, kuidas see sobib naise eripäradega kokku.

Kui lihtsalt kõik on õiges kohas(jämedus, pikkus ja ka nö nurk kõvastunud olekus) siis muu ei loegi. Ja muidugi, kuidas mees oskab seda kasutada.

Ma üle pikkade aastate leidsin enda kehaga ideaalse peenise/riista/fallose ja ka selle küljes oleva isiku, kes okab ka sellega midagi peale hakkata. Ühesõnaga leiab selle minu õige koha üles, kus midagi ka teha.

Jah, jämeda ja pikaga võib rammida eksole sügavuti aga kui see jämedus ikka õigesse punkti ei jõua, on väha kasu ????

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis neil sibulõuna moodi rindadel viga on? Ümarad, tugevad väiksemad rinnad. Tore ju. Hullemad on ikka tühjad välja veninud rinnad.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käis jäigastunud sugutiga saunas?

Suure riistaga meestel on lõdvana pea samasuur, kui väikese riistag(alla 15 cm) kõvana.

Ah et juba alla 15 cm on väike, LOL.  Erekteerunud peeniste keskmine suurus on 13 cm kandis. Statistika.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis neil sibulõuna moodi rindadel viga on? Ümarad, tugevad väiksemad rinnad. Tore ju. Hullemad on ikka tühjad välja veninud rinnad.

Ega muidu polegi, aga kui selline naine juhtub voodisse mehega, kes eelistab suuri, lopsakaid ja pehmeid rindu, aga saab täpselt vastupidist, siis võib “viga” olla. Kas sellisel puhul on sinu arust ok, kui mees naise eemale lükkab ning minema marsib? Mu meelest mitte. Ja konkreetses kommentaaris just jutt sellest käiski, et kui avastad mehe keha juures midagi, mis ei ole nii atraktiivne, kuid mis samas ei pruugi seksi kvaliteeti halvendada, siis kas on ikka ilus nii teha? Ei ole! Eriti veel juhul, kui mehele öeldakse ka põhjus välja, mida too kommenteerija, kes enda ligi liiga väikest nokut ei lase, kahtlemata teeb.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega muidu polegi, aga kui selline naine juhtub voodisse mehega, kes eelistab suuri, lopsakaid ja pehmeid rindu, aga saab täpselt vastupidist, siis võib “viga” olla.

No seda peaks ju riietegagi nägema, kas inimesel on pisikesed sibulad või lopsakad melonid ees, kui see mingi maailma tähtsaim asi on.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis neil sibulõuna moodi rindadel viga on? Ümarad, tugevad väiksemad rinnad. Tore ju. Hullemad on ikka tühjad välja veninud rinnad.

Ega muidu polegi, aga kui selline naine juhtub voodisse mehega, kes eelistab suuri, lopsakaid ja pehmeid rindu, aga saab täpselt vastupidist, siis võib “viga” olla. Kas sellisel puhul on sinu arust ok, kui mees naise eemale lükkab ning minema marsib? Mu meelest mitte. Ja konkreetses kommentaaris just jutt sellest käiski, et kui avastad mehe keha juures midagi, mis ei ole nii atraktiivne, kuid mis samas ei pruugi seksi kvaliteeti halvendada, siis kas on ikka ilus nii teha? Ei ole! Eriti veel juhul, kui mehele öeldakse ka põhjus välja, mida too kommenteerija, kes enda ligi liiga väikest nokut ei lase, kahtlemata teeb.

Ka küige pimedam või rumalam mees saab aru, kas on a või dd korv, enne, kui voodi jõutakse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ah et juba alla 15 cm on väike, LOL.  Erekteerunud peeniste keskmine suurus on 13 cm kandis. Statistika.

Eesti mehe keskmine peenis on 15,2. Kle, 13 cm on täielik junn juba.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sibulõunast rinnad ei sega seksimist, lühike ja/või peenike riist aga küll.

Ei sega, ega seksiks ainult peenist vaja ole.

Mulle ülde alasti kehasid vaadata ei meeldi, oluline on tunne.

Kusjuures mulle teinekord meeldibki nii, et mees hellitab ja ma võin keskenduda neile hellitustele, ise midagi tegemata. Ei ole mingit isu alati ise võimelda. Kui mees ei taha seda – saab ka teisiti. Ja mõnikord onnii, et mes ei tee suurt midagi ja mina toimetan. Peenise suurus ei mängi mingit rolli. Erektsiooni olemasolu samuti mitte, naudingut võib vabalt saada selletagi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peenise suurus ei mängi mingit rolli. Erektsiooni olemasolu samuti mitte, naudingut võib vabalt saada selletag

Kuna sulle alasti kehad ei meeldi, siis on tõesti savi, milline sina või su kaaslane välja näevad. Teised inimesed hindavad ilu ka ning olematu peenisega ühtesse ei alandu.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mõnikord onnii, et mes ei tee suurt midagi ja mina toimetan.

Tahaksid sa sellest lähemalt rääkida?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ah et juba alla 15 cm on väike, LOL. Erekteerunud peeniste keskmine suurus on 13 cm kandis. Statistika.

Eesti mehe keskmine peenis on 15,2. Kle, 13 cm on täielik junn juba.

https://www.science.org/content/article/how-big-average-penis

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ah et juba alla 15 cm on väike, LOL. Erekteerunud peeniste keskmine suurus on 13 cm kandis. Statistika.

Eesti mehe keskmine peenis on 15,2. Kle, 13 cm on täielik junn juba.

https://naine.postimees.ee/3939269/edetabel-kui-suur-on-eesti-mehe-peenis-vorreldes-ulejaanud-maailma-meestega

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ah et juba alla 15 cm on väike, LOL. Erekteerunud peeniste keskmine suurus on 13 cm kandis. Statistika.

Eesti mehe keskmine peenis on 15,2. Kle, 13 cm on täielik junn juba.

https://naine.postimees.ee/3939269/edetabel-kui-suur-on-eesti-mehe-peenis-vorreldes-ulejaanud-maailma-meestega

https://elu.ohtuleht.ee/306249/eesti-mees-ara-poe-sul-on-euroopa-kolmas-peenis

 

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#4074189:
Minu mehel on väga suur (19 cm)

Mis paganama väga suur. See on eesti mehe keskmine vembla pikkus.

19 ei ole nüüd küll keskmine ühegi statistika põhjal, vb on see Teie partnerite keskmine?

Mida häbi mina siis oma 15,5 sentimeetriga tundma peaksin, naiste poole üldse mitte vaatama?

Tegelikult on öeldud ka selle 15,5 cm peale “nii suur!” ja ka sellega saadakse haiget.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#4074189:

Minu mehel on väga suur (19 cm)

Mis paganama väga suur. See on eesti mehe keskmine vembla pikkus.

19 ei ole nüüd küll keskmine ühegi statistika põhjal, vb on see Teie partnerite keskmine?

Mida häbi mina siis oma 15,5 sentimeetriga tundma peaksin, naiste poole üldse mitte vaatama?

Tegelikult on öeldud ka selle 15,5 cm peale “nii suur!” ja ka sellega saadakse haiget.

Naised heidavad küll meestele ette, et nood arvustavad nende rindu, aga näe…siin käib peeniste võrdlemine. Muide tegu on analoogiaga mitmes mõttes, sest suurus on nii rindade kui peenise puhul igaühe maitseasi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No seda peaks ju riietegagi nägema, kas inimesel on pisikesed sibulad või lopsakad melonid ees, kui see mingi maailma tähtsaim asi on.

Vahet ei ole! Rinnad olid vaid näide. Asenda sõna rinnad mistahes muu kehaosa või omadusega, mis algul välja ei paista, kuid riidest lahti võttes võib ebameeldivalt üllatada.

Kuigi, kui rindadest rääkida. Siis minul on keskmine B korv, aga üsna väsinud moega, sest olen imetanud palju lapsi ja vanust on ka omajagu. Läbi riiete aga on mul väga ilusad, vormis ja suure C korviga rinnad. Õigesti valitud rinnahoidja teeb imesid.

Aga jah, lähedal olles ja voodisse jõudes võib selguda midagi, mis ei meeldi. Nõus, et siis ei ole vaja jätkata ja lõpuni minna, aga kindlasti tuleks selline asi lahendada delikaatselt, mitte nii nagu too kommenteerija kirjeldab.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga jah, lähedal olles ja voodisse jõudes võib selguda midagi, mis ei meeldi. Nõus, et siis ei ole vaja jätkata ja lõpuni minna, aga kindlasti tuleks selline asi lahendada delikaatselt, mitte nii nagu too kommenteerija kirjeldab

No kuidas delikaatselt taganeda kui juba hakatakse voodisse minema. Lased käiku mingi hädavale (“mulle tundub et mul pole seal alakorrusel täna kõik päris korras” vms)? Kujutate ette, et võtate rinnahoidja ära ja siis mees ütleb, et talle ei meeldi teie rippuvad rinnad (rinnahoidjaga pole see näha) ja jätab asja pooleli? Kas pole solvav? Pigem ikka nii, et kui voodisse jõuti siis tuleb see 1x ära teha.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja, kui oled mehega juba voodisse jõudnud ja selgub, et tal on “kõigest” 15 cm, siis saadad ta joonelt minema?

Jublakas on juba enne riidest lahti võtmist läbi pükste aimatav.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jublakas on juba enne riidest lahti võtmist läbi pükste aimatav.

Pole lineaarset korrelatsiooni Jublaka suuruse n-ö neutraalasendis ja jublaka suuruse tööasendis vahel. Perekooli käod muidugu hakkavad pipardama kui neile läbi pükste tundub et jublakas vist ei vasta ootustele.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole lineaarset korrelatsiooni Jublaka suuruse n-ö neutraalasendis ja jublaka suuruse tööasendis vahel. Perekooli käod muidugu hakkavad pipardama kui neile läbi pükste tundub et jublakas vist ei vasta ootustele.

On ikka. Olematu junn 18 cm ei saavuta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole lineaarset korrelatsiooni Jublaka suuruse n-ö neutraalasendis ja jublaka suuruse tööasendis vahel. Perekooli käod muidugu hakkavad pipardama kui neile läbi pükste tundub et jublakas vist ei vasta ootustele.

On ikka. Olematu junn 18 cm ei saavuta.

Vastan oma mehe näitel. Teemaks “näitajad ja kasvajad” (showers-growers).

Ehmataks ära see 5-6 cm käbi, lootusetu? Aga kasvab hästi. Mõõtsime täna naeru saatel mõõdulindiga. 18,5 cm ja sobib ideaalselt. Puusad tõstetud teeb lõpuni lükates haiget. Ehk 5 cm mehel palun tagasi hoida.

Jah, õige pikkus ja sobiv suurus loevad.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

18,5 cm ja sobib ideaalselt. Puusad tõstetud teeb lõpuni lükates haiget. Ehk 5 cm mehel palun tagasi hoida.

17-18 cm küll mingit 5cm tagasihoidmist ei vaja, luuleta edasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on erekteerununa 11cm. Mis ma nüüd tegema peaksin?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on erekteerununa 11cm. Mis ma nüüd tegema peaksin?

Kas julgus otse tõtt öelda sai otsa?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on erekteerununa 11cm. Mis ma nüüd tegema peaksin?

Suuseksi saate omavahel teha, seksida väga mitte.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 91 kuni 116 (kokku 116 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas suurus on oluline?