Esileht Pereelu ja suhted kas suuseks on teie seksuaalelu tavapärane osa?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 55 )

Teema: kas suuseks on teie seksuaalelu tavapärane osa?

või pigem erand?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.05 15:28; 23.05 19:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pigem tavapärane 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kahe vahel. pigem erand.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavapärane, aga mulle ebameeldiv osa. Teen, et \”hea naine\” olla. Kurb, aga tõsi.

Ise endale ei lase teha. Kardan, et äkki mees mõtleb ka, et \”noh, rõve, aga teeme ära, et naine õnnelik oleks\”. Ei taha talle sellist survet.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.05 15:43; 23.05 16:21; 23.05 16:28; 23.05 16:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No alati me ei tee seda aga pooltel juhtudel küll. Mehele teen ka. Ilma selleta oleks minu voodielu küll oluliselt vaesem :P.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.05 15:46; 23.05 17:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] No alati me ei tee seda aga pooltel juhtudel küll. Mehele teen ka. Ilma selleta oleks minu voodielu küll oluliselt vaesem :P. [/tsitaat]

+1

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igapäevane pigem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, mulle väga meeldib, rohkem kui tavavariant.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tavapärane, aga mulle ebameeldiv osa. Teen, et \”hea naine\” olla. Kurb, aga tõsi.

Ise endale ei lase teha. Kardan, et äkki mees mõtleb ka, et \”noh, rõve, aga teeme ära, et naine õnnelik oleks\”. Ei taha talle sellist survet.[/tsitaat]

Te ikka puhta imelikud seal siis. Omavahel rääkimisest olete midagi kuulnud? Võib-olla su mehele väga meeldiks sulle suuseksi teha ja on õnnetu, et sa tal seda teha ei luba. Minu mehele näiteks väga meeldib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.05 16:17; 23.05 16:24; 23.05 16:43; 23.05 16:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, väga tavapärane osa. Ja mulle meeldib mehele teha, kuid kui mees mulle teeb, jätab külmaks. St minu poolest tehku kui talle meeldib, kuid rohkem meeldib mulle üks korralik tahapanek 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.05 16:19; 25.05 10:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Te ikka puhta imelikud seal siis. Omavahel rääkimisest olete midagi kuulnud? Võib-olla su mehele väga meeldiks sulle suuseksi teha ja on õnnetu, et sa tal seda teha ei luba. Minu mehele näiteks väga meeldib.[/tsitaat]

Loomulikult sulle öeldakse, et meeldib; seda, et kael jääb kangeks, lõhnad-voolused pole alati kõige paremad asjad ja keel pärast valutab, seda räägitakse oma sõpradele ja sõbrannadele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.05 15:43; 23.05 16:21; 23.05 16:28; 23.05 16:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Loomulikult sulle öeldakse, et meeldib; seda, et kael jääb kangeks, lõhnad-voolused pole alati kõige paremad asjad ja keel pärast valutab, seda räägitakse oma sõpradele ja sõbrannadele.[/tsitaat]

Kujuta ette, et on olemas ka suhteid, kus räägitaksegi omavahel, mitte ei valetata ja pärast ei mustata sõpradele oma naist. Kui mina vahel ei viitsi, aga mees ikka peale käib, et tahab mulle suuseksi teha, kas siis on ikka asi selles, et tegelikult on vastik, aga vastutulelikkusest teeb? Päris hea nali.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.05 16:17; 23.05 16:24; 23.05 16:43; 23.05 16:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kujuta ette, et on olemas ka suhteid, kus räägitaksegi omavahel, mitte ei valetata ja pärast ei mustata sõpradele oma naist. Kui mina vahel ei viitsi, aga mees ikka peale käib, et tahab mulle suuseksi teha, kas siis on ikka asi selles, et tegelikult on vastik, aga vastutulelikkusest teeb? Päris hea nali.[/tsitaat]

Ma ei ütleks mehele mitte kunagi, et mul tulevad okserefleksist \”lõpus\” pisarad silma mõnikord, et ülahuul on ülahammaste katmisest verine sageli ja kaks päeva reast tehes on kaelas midagi radikuliidisarnast.

Ma teen, sest see teeb ta õnnelikuks. Mulle on peamine, et ta õnnelik oleks. Usun, et ka mu mees tahaks, et ma oleks õnnelik ja vaikiks nii mõnegi asja maha.

Aga kuna mul enamik sõpru on mehed ja mõnikord jutt ikka liigub \”asjadele\”, siis ma tean, et need müüdid keelekafännidesst meestest, kes ise ei tahagi üldse lahti saada ja ainult naist tahavad õnnelikuks teha, on ikka päris suur müüt. Pole see vitulakkumine mingi meelakkumine, enamasti seda tehakse, et ise saada. Mul ka mees väidab, et talle \”väga meeldib\” teha, aga millegipärast kui ma selle osa seksist sujuvalt välja jätsin (st teda ei suunanud enam sinna), siis mingit tungi küll jalge vahele pole.

Mulle pole rohkem vajagi, et asjadest aru saada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.05 15:43; 23.05 16:21; 23.05 16:28; 23.05 16:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kujuta ette, et on olemas ka suhteid, kus räägitaksegi omavahel, mitte ei valetata ja pärast ei mustata sõpradele oma naist. Kui mina vahel ei viitsi, aga mees ikka peale käib, et tahab mulle suuseksi teha, kas siis on ikka asi selles, et tegelikult on vastik, aga vastutulelikkusest teeb? Päris hea nali.[/tsitaat]

Aga proovi – ära kuu aega mehel suhu võta. Vaata, kas ikka pakub ennast \”vabatahtlikuks\”? Või ei julge testida? 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.05 15:43; 23.05 16:21; 23.05 16:28; 23.05 16:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aga proovi – ära kuu aega mehel suhu võta. Vaata, kas ikka pakub ennast \”vabatahtlikuks\”? Või ei julge testida? :)[/tsitaat]

Aga meil ongi nii, et mina teen mehele harva ehk korra kuus või ka harvemini, sest ma nii väga ei naudi seda, aga otselt vastumeelne ka ei ole. Kui oleks vastumeelne, nagu siin üks kägu kirjeldas, siis ei teeks iialgi, seks peab ikka olema nauding mitte mingi enesepiinamine. Mees seevastu teeb minule peaaegu iga kord (kui ma luban) ja seksime kuskil 3-4 korda nädalas. Kas ikka ei usu, et mu mehele meeldib mulle suuseksi teha?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.05 16:17; 23.05 16:24; 23.05 16:43; 23.05 16:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mul ka mees väidab, et talle \”väga meeldib\” teha, aga millegipärast kui ma selle osa seksist sujuvalt välja jätsin (st teda ei suunanud enam sinna), siis mingit tungi küll jalge vahele pole.

Mulle pole rohkem vajagi, et asjadest aru saada.[/tsitaat]

Sinu näite puhul ma mõtleks ka, et ilmselt mehele ei meeldi ja küllap siis oledki endale sellise mehe saanud. Aga ära palun üldista. Mina ei ole oma meest ise mitte kunagi omale keelekat tegema \”suunanud\”, alati on see tema oma algatus olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.05 16:17; 23.05 16:24; 23.05 16:43; 23.05 16:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aga meil ongi nii, et mina teen mehele harva ehk korra kuus või ka harvemini, sest ma nii väga ei naudi seda, aga otselt vastumeelne ka ei ole. Kui oleks vastumeelne, nagu siin üks kägu kirjeldas, siis ei teeks iialgi, seks peab ikka olema nauding mitte mingi enesepiinamine. Mees seevastu teeb minule peaaegu iga kord (kui ma luban) ja seksime kuskil 3-4 korda nädalas. Kas ikka ei usu, et mu mehele meeldib mulle suuseksi teha?

[/tsitaat]

Sama siin!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tjah, mind näiteks eriti ei huvita, kas mehele meeldib seda teha või ei. No kui ütleks, et see ajab teda oksele, siis ei sunniks. Ma ei saa kergelt vaginaalset orgasmi, suuseks on kõige kindlam viis asi lõpuni teha. Seda mees ka teab ja teeb :).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.05 15:46; 23.05 17:03;
To report this post you need to login first.

Jälestan ssuuseksi, minu jaoks on see räpane. Ei luba endale ka teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma ei ütleks mehele mitte kunagi, et mul tulevad okserefleksist \”lõpus\” pisarad silma mõnikord, et ülahuul on ülahammaste katmisest verine sageli ja kaks päeva reast tehes on kaelas midagi radikuliidisarnast.

Ma teen, sest see teeb ta õnnelikuks. Mulle on peamine, et ta õnnelik oleks. Usun, et ka mu mees tahaks, et ma oleks õnnelik ja vaikiks nii mõnegi asja maha.

Aga kuna mul enamik sõpru on mehed ja mõnikord jutt ikka liigub \”asjadele\”, siis ma tean, et need müüdid keelekafännidesst meestest, kes ise ei tahagi üldse lahti saada ja ainult naist tahavad õnnelikuks teha, on ikka päris suur müüt. Pole see vitulakkumine mingi meelakkumine, enamasti seda tehakse, et ise saada. Mul ka mees väidab, et talle \”väga meeldib\” teha, aga millegipärast kui ma selle osa seksist sujuvalt välja jätsin (st teda ei suunanud enam sinna), siis mingit tungi küll jalge vahele pole.

Mulle pole rohkem vajagi, et asjadest aru saada.[/tsitaat]
ma olen seksiga tegelenud 25 aastat ja ka aktiivselt suuseksiga, aga oma hambaid pole ma kordagi huulega katnud. pole selle pealegi tulnud, et seda teha. saab ju ka teistmoodi, et hakkmastega haiget ei tee. midamoodi sa seda ometi teed? seda katmist?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

meil on ka ikka pigem tavapärane olnud, küll aga teeme seda vaid peale vahetut pesemist, ekstreemsusi harrastada ei suuda, et kuskil metsatukas kähkuka käigus suhu võtaks.

aga äkki peaks vaid kondoomiga tegema? kas te seda va HPV-d, mis ka kõrivähki pidavat tekitama, ei pelga?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.05 15:28; 23.05 19:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi tavapärane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine krt ei taha kuidagi teha aga minul pole selle vastu midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Loomulikult sulle öeldakse, et meeldib; seda, et kael jääb kangeks, lõhnad-voolused pole alati kõige paremad asjad ja keel pärast valutab, seda räägitakse oma sõpradele ja sõbrannadele.[/tsitaat]Issver, mis mehe üks omale valinud on! Mees läheb pärast räägib sõpradele ja sõbrannadele, kui rõve on oma naisele suuseksi teha.
Uskumatu, milliseid paare ikka on olemas!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.05 21:22; 23.05 21:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma ei ütleks mehele mitte kunagi, et mul tulevad okserefleksist \”lõpus\” pisarad silma mõnikord, et ülahuul on ülahammaste katmisest verine sageli ja kaks päeva reast tehes on kaelas midagi radikuliidisarnast.

Ma teen, sest see teeb ta õnnelikuks. Mulle on peamine, et ta õnnelik oleks. Usun, et ka mu mees tahaks, et ma oleks õnnelik ja vaikiks nii mõnegi asja maha.

Aga kuna mul enamik sõpru on mehed ja mõnikord jutt ikka liigub \”asjadele\”, siis ma tean, et need müüdid keelekafännidesst meestest, kes ise ei tahagi üldse lahti saada ja ainult naist tahavad õnnelikuks teha, on ikka päris suur müüt. Pole see vitulakkumine mingi meelakkumine, enamasti seda tehakse, et ise saada. Mul ka mees väidab, et talle \”väga meeldib\” teha, aga millegipärast kui ma selle osa seksist sujuvalt välja jätsin (st teda ei suunanud enam sinna), siis mingit tungi küll jalge vahele pole.

Mulle pole rohkem vajagi, et asjadest aru saada.[/tsitaat]Ma väga vabandan, aga mulle tundub, et sa oled haige inimene ning teil on väga haige suhe!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.05 21:22; 23.05 21:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma ei ütleks mehele mitte kunagi, et mul tulevad okserefleksist \”lõpus\” pisarad silma mõnikord, et ülahuul on ülahammaste katmisest verine sageli ja kaks päeva reast tehes on kaelas midagi radikuliidisarnast.

Ma teen, sest see teeb ta õnnelikuks. Mulle on peamine, et ta õnnelik oleks. Usun, et ka mu mees tahaks, et ma oleks õnnelik ja vaikiks nii mõnegi asja maha.

Aga kuna mul enamik sõpru on mehed ja mõnikord jutt ikka liigub \”asjadele\”, siis ma tean, et need müüdid keelekafännidesst meestest, kes ise ei tahagi üldse lahti saada ja ainult naist tahavad õnnelikuks teha, on ikka päris suur müüt. Pole see vitulakkumine mingi meelakkumine, enamasti seda tehakse, et ise saada. Mul ka mees väidab, et talle \”väga meeldib\” teha, aga millegipärast kui ma selle osa seksist sujuvalt välja jätsin (st teda ei suunanud enam sinna), siis mingit tungi küll jalge vahele pole.

Mulle pole rohkem vajagi, et asjadest aru saada.[/tsitaat]
Okserelfeks vaevab mind üliharva, aga kui mingil hetkel vaevab, siis jätan ma suuseksi lihtsalt pooleli. No problema.
Mees teeb keelekat hea meelega, minule endale see aga eriti ei meeldi, ärritab. Kusjuures praegune mees on ainuke, kel üldse õnnestunud mulle suuseksiga orgasmi teha, aga see õnnestub vaid siis, kui ma olen… ma ei tea, tuimem. Purjus vms. Ühesõnaga harva.
Kuna mees ise limpsimist naudib, \”luban\” tal seda teha ka siis, kui ma ise ei tahaks, tingimuseks lihtsalt, et ta kliitorit üldse ei puutu.

Mulle meeldib suuseks ja mehele meeldib keelekas ja kumbki ei tee seda vastutulekuna teisele. See oleks jabur.
Vrd näiteks… mees on öelnud, et tahaks anaali, aga mina ei talu mõtetki sellest ja nii me lihtsalt ei tee anaali, isegi, kuigi ma tean, et see teeks mehe (vist) õnnelikuks. Temale ei meeldi lusika-asend, mulle meeldib, aga me enamasti ei kasuta seda, sest see on üsna mõttetu teema, kui ainult üks naudib.

Seksis on nii palju võimalusi, et ma ei saa üldse aru, miks peaks nendest just seda vastumeelset versiooni kasutama.

Isegi keeleka tegemiseks mehele on mitmeid eri viise, millest sugugi kõik ei too endaga okserefleksi kaasa. \”flöödimängimine\”, keeleringid peenisepea all, \”koerakeel\” piki peenist, munanditega mängimine… Ei pea ju peenist kurku ajama endale.

Tead mis… sa oled lihtsalt masohist, muud midagi. Teil on mehega sado-maso suhe. Arendage seda siis edasi juba – piitsad, nahk ja käerauad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.05 22:20; 25.05 11:07; 25.05 11:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Okserelfeks vaevab mind üliharva, aga kui mingil hetkel vaevab, siis jätan ma suuseksi lihtsalt pooleli. No problema.
Mees teeb keelekat hea meelega, minule endale see aga eriti ei meeldi, ärritab. Kusjuures praegune mees on ainuke, kel üldse õnnestunud mulle suuseksiga orgasmi teha, aga see õnnestub vaid siis, kui ma olen… ma ei tea, tuimem. Purjus vms. Ühesõnaga harva.
Kuna mees ise limpsimist naudib, \”luban\” tal seda teha ka siis, kui ma ise ei tahaks, tingimuseks lihtsalt, et ta kliitorit üldse ei puutu.

Mulle meeldib suuseks ja mehele meeldib keelekas ja kumbki ei tee seda vastutulekuna teisele. See oleks jabur.
Vrd näiteks… mees on öelnud, et tahaks anaali, aga mina ei talu mõtetki sellest ja nii me lihtsalt ei tee anaali, isegi, kuigi ma tean, et see teeks mehe (vist) õnnelikuks. Temale ei meeldi lusika-asend, mulle meeldib, aga me enamasti ei kasuta seda, sest see on üsna mõttetu teema, kui ainult üks naudib.

Seksis on nii palju võimalusi, et ma ei saa üldse aru, miks peaks nendest just seda vastumeelset versiooni kasutama.

Isegi keeleka tegemiseks mehele on mitmeid eri viise, millest sugugi kõik ei too endaga okserefleksi kaasa. \”flöödimängimine\”, keeleringid peenisepea all, \”koerakeel\” piki peenist, munanditega mängimine… Ei pea ju peenist kurku ajama endale.

Tead mis… sa oled lihtsalt masohist, muud midagi. Teil on mehega sado-maso suhe. Arendage seda siis edasi juba – piitsad, nahk ja käerauad.[/tsitaat]
Absoluutselt õige jutt. Mingi rumal laseb endale kurku rammida, st üldse ei oskagi suhu võtta ja mees tal samasugune saamatu, lisaks veel mingi labane jutupaunik. Midagi nii võigast seksi kohta pole ammu lugenud 😮

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Isegi keeleka tegemiseks mehele on mitmeid eri viise, millest sugugi kõik ei too endaga okserefleksi kaasa. \”flöödimängimine\”, keeleringid peenisepea all, \”koerakeel\” piki peenist, munanditega mängimine… Ei pea ju peenist kurku ajama endale.
[/tsitaat]
Tänud vihjete eest. Ma ka muidu suht saamatu selles vallas 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavapärane osa seksist ja pigem ülekaaluski.

Mõne naise oraalseksi kogemust lugedes jääb küll mulje, et tegu pigem vägistamisega kui naudinguga tehtud suuseksiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pigem harv juhus, kuna kummagile ei meeldi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 55 )


Esileht Pereelu ja suhted kas suuseks on teie seksuaalelu tavapärane osa?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.