Esileht Pereelu ja suhted kas suuseks on teie seksuaalelu tavapärane osa?

Näitan 25 postitust - vahemik 31 kuni 55 (kokku 55 )

Teema: kas suuseks on teie seksuaalelu tavapärane osa?

Postitas:

pigem harv juhus, kuna kummagile ei meeldi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Isegi keeleka tegemiseks mehele on mitmeid eri viise, millest sugugi kõik ei too endaga okserefleksi kaasa. \”flöödimängimine\”, keeleringid peenisepea all, \”koerakeel\” piki peenist, munanditega mängimine… Ei pea ju peenist kurku ajama endale.[/tsitaat]

flöödimängimine?! et puhud sisse? :DD

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

flöödimängimine?! et puhud sisse? :DD[/tsitaat]
Ju ta peab silmas peenisepea suhu võtmist ainult 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälestan. Igat pidi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

K6rgrasedana ja päevade ajal ma mehele p6hiliselt suuseksi teengi, olgu taevas tänatud selle lahenduse eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei suuda, okse tuleb kurku. Ei kannata juba seda, kui mees nägu puudutab, vihjates, et võiks. Ebameeldiv hais on, selle pärast ei saa. Kui käsen korralikult pesta, siis solvub ja jääb asi üldse katki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ma olen seksiga tegelenud 25 aastat ja ka aktiivselt suuseksiga, aga oma hambaid pole ma kordagi huulega katnud. pole selle pealegi tulnud, et seda teha. saab ju ka teistmoodi, et hakkmastega haiget ei tee. midamoodi sa seda ometi teed? seda katmist?[/tsitaat]

Ilmselt tal on väga teravad hambad, et on vaja mehe riista kaitsta ja oma huul läheb veriseks. Lihtsalt teistmoodi hambad… (jään mõttesse)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei suuda, okse tuleb kurku. Ei kannata juba seda, kui mees nägu puudutab, vihjates, et võiks. Ebameeldiv hais on, selle pärast ei saa. Kui käsen korralikult pesta, siis solvub ja jääb asi üldse katki.[/tsitaat]
Minu meelest on ülim elementaarsus, et enne suuseksi on vahetult pesemas käidud! Rumal mees, kes seda ei tee ja veel solvub ka. Sellisel pole mingit õigust naiselt midagi nõuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.05 16:19; 25.05 10:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Missu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ju ta peab silmas peenisepea suhu võtmist ainult :)[/tsitaat]
no mitte nagu plokkföödile (kle, plokkflöödil ei võta sa ka flöödiotsa tervenisti suhu, vaid huuliku õrnalt huulte vahele) vaid ikka nagu tavalisele föödile: http://innovativeperformanceandpedagogy.files.wordpress.com/2011/03/flute-player.gif

See kõige tundlikum koht otse peenisepea all on nn \”huulik\”
Ja puhumise asemel mängid keeleotsaga ja huultega.

Peenisepea suhuvõtmine ei ole flöödimäng, see on hoopis \”pulgakomm\”.

Aga kes siin enne mainis, et mees solvub, kui pesema saata… d¸iises. Pesemine ENNE seksi on nii endastmõistetav asi, et mina solvuksin, kui mees ei peseks, ükskõik, kas teha siis suuseksi või vaginaalset. Pesemine olgu naise puhul muidugi sama endastmõistetav.
Pesemata riistast saab kõige edukamalt ka tupeseene.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.05 22:20; 25.05 11:07; 25.05 11:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on natuke pikemalt ka juhiseid:
http://amor.ee/?section=17233&alias=forum_v2&action=change&id=17523&group=contents&topic=52811

soovitan soojalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.05 22:20; 25.05 11:07; 25.05 11:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ilmselt tal on väga teravad hambad, et on vaja mehe riista kaitsta ja oma huul läheb veriseks. Lihtsalt teistmoodi hambad… (jään mõttesse)[/tsitaat]

vampiir?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti tülgastav tegevus minu jaoks, seega ise ei tee. Mees mulle vahel tahab teha – olen mõnikord lasknud, teinekord mitte. Pigem on ka see mulle ebamugav. Suu on söömiseks, mitte suguelundite lakkumiseks. Nagu ka tagumine auk on mõeldud millegi väljutamiseks, mitte sisse toppimiseks. Ma tean – olen esteet, aga endaga väga rahul ja teistmoodi ei soovi 🙂 Paljud siin peavad mind ehk mingiks vanamoodsaks, aga mul ükskõik. Elan ja olen, nagu tahan. Mehega on suhe väga hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varem oli tavaline tegevus, enam mitte. Kuna ükskord viskas üle, et mees mulle väga harva samaga vastas… Minult muudkui ootas seda, kuid vastu ei teinud, kuigi ma pidevalt isegi oma soovi välja ütlesin. Nüüd siis ignoreerin teda samamoodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Täiesti tülgastav tegevus minu jaoks, seega ise ei tee. Mees mulle vahel tahab teha – olen mõnikord lasknud, teinekord mitte. Pigem on ka see mulle ebamugav. Suu on söömiseks, mitte suguelundite lakkumiseks. Nagu ka tagumine auk on mõeldud millegi väljutamiseks, mitte sisse toppimiseks. Ma tean – olen esteet, aga endaga väga rahul ja teistmoodi ei soovi 🙂 Paljud siin peavad mind ehk mingiks vanamoodsaks, aga mul ükskõik. Elan ja olen, nagu tahan. Mehega on suhe väga hea.[/tsitaat]

Kuidas suudlemisega on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära lase ennast mehe poolt alandada! Kus Su eneseuhkus on? Ma arvan, et kui ta peaks midagi selle koha pealt kobisema, siis jäta ta maha. Aja majast välja ja pane alimendid peale! Ei tohi lasta ennast meeste poolt kohelda nagu mingit jalamatti. Ära raiska oma elu. Otsi omale mees, kes sind armastab ja austab.
Elame ju ainult üks kord!
Mis ei tapa, see teeb tugevamaks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meeldib saada ja meeldib teha. Mulle meeldib, kui mees naudingust vingerdab, see erutab mind ka..:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mind eriti ei eruta enam miski koos oma mehega- koos ligi 10 aastat. varem erutas.
midagi rõvedat ma selles kõiges ei näe kui on pestud ja kedagi midagi tegema ei sunnita.

samas on ka asju, mida ma iialgi ei teeks- nn väljaheitemängud või füüsiline vägivaldsus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meeldib ikka. Nii õrn nahk, oled nagu teisele inimesele palju lähemal kuidagi. Erutav. Ja see et mees ei naudi? Pigem jääb ta sinna alla liiga kauaks, mulle muutub tegevus natuke monotoonseks ja erutust hakkab kaduma, aga ära tulla ta ikka veel ei taha. Siis kiidab kogu aeg, kui hästi maitseb, ja et ma ikka usuks, määrib mulle ka huultele. Algul tundus see mulle ikka väga veider, aga jah, on täitsa hea, selline värske ja puhas. Tema erutusvedelik on aga selline mõnus õrn magus ja ka väga väga hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Täiesti tülgastav tegevus minu jaoks, seega ise ei tee. Mees mulle vahel tahab teha – olen mõnikord lasknud, teinekord mitte. Pigem on ka see mulle ebamugav. Suu on söömiseks, mitte suguelundite lakkumiseks. Nagu ka tagumine auk on mõeldud millegi väljutamiseks, mitte sisse toppimiseks. Ma tean – olen esteet, aga endaga väga rahul ja teistmoodi ei soovi 🙂 Paljud siin peavad mind ehk mingiks vanamoodsaks, aga mul ükskõik. Elan ja olen, nagu tahan. Mehega on suhe väga hea.[/tsitaat]

mis esteet, tavaline igav kuivik, kes evib ka suures annuses vingatsi geene. selleks, et asi oleks täiuslik soovitan seksida läbi voodilina, mille sisse on lõigatud sobivas suuruses auk, ääred muidugi kenasti ära palistatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

suuseks on väga meeli ja keha erutav, nii seda saada kui ise teha.
ometi ma esimese mehega seda eriti ei nautinud. võibolla talle ei meeldinud. ta ei näidanud kunagi mingit emotsiooni välja. praegune mees kohe ise tahab mulle teha, siis kiidab kui hea on ja kui hea maitse ning näha on, et selle tegemine teda väga erutab ja ta oskab ka hästi teha, tunnen end nagu kuninganna, kellele tahetakse kõikvõimalikke naudinguid pakkuda. vägavägaväga hea on!
ise teen mehele natukene vähem kui tema mulle, naudin seda väga ja see erutab mind ja teda ka, aga kui üritada teha klassikaliselt, et peenis käib suust sisse-välja, siis minul tuleb üsna kergelt okserefleks ja olen seda mõttes kirunud, et peab see siis nii olema. muid asju nagu munandite hellitamine ja nn \”flöödimäng\” teen siis sedavõrra rohkem, aga meest erutab jälle see klassikaline kõige enam, nii et enda poolt mehele pakutavaga ei ole ma sama rahul kui mehe poolt mulle pakutavaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Täiesti tülgastav tegevus minu jaoks, seega ise ei tee. Mees mulle vahel tahab teha – olen mõnikord lasknud, teinekord mitte. Pigem on ka see mulle ebamugav. Suu on söömiseks, mitte suguelundite lakkumiseks. Nagu ka tagumine auk on mõeldud millegi väljutamiseks, mitte sisse toppimiseks. Ma tean – olen esteet, aga endaga väga rahul ja teistmoodi ei soovi 🙂 Paljud siin peavad mind ehk mingiks vanamoodsaks, aga mul ükskõik. Elan ja olen, nagu tahan. Mehega on suhe väga hea.[/tsitaat]

Esteet ja loll pole sünonüümid! Suu on söömiseks? Aga suu kaudu s..a väljutamine on ok.?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ära lase ennast mehe poolt alandada! Kus Su eneseuhkus on? Ma arvan, et kui ta peaks midagi selle koha pealt kobisema, siis jäta ta maha. Aja majast välja ja pane alimendid peale! Ei tohi lasta ennast meeste poolt kohelda nagu mingit jalamatti. Ära raiska oma elu. Otsi omale mees, kes sind armastab ja austab.
Elame ju ainult üks kord!
Mis ei tapa, see teeb tugevamaks![/tsitaat]

Antud juhul pigem ütleks, et mis ei tapa teeb lollimaks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, suuseks on elementaarne osa teineteise hellitamisel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

13a koos…. 1*nädalas….. rohkemaks pole jaksu ei mul ei tal….. esmalt tuleb naine ikka suuseksiga lõpuni viia ja…. kui oled näinud mismoodi käitub rahuldatud naine ja teisalt mingis pinges naine siis…. milleks leppida vähemaga

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie voodielus eelmängu ühe osana võrdlemisi tavaline.

Kui mees sooviks mitu korda päevas seksida, aga ma ei viitsi, on niimodi tema lõpule viimine hea võimalus.

Enda pesemine on muidugi elementaarne. Meil juhtub väga harva, et me enne seksi pesus (kasvõi nn \”kiirpesus\”) ei käi. Kui oleme kuskil järve ääres telkimas, sulpsame kasvõi järvest korra läbi. Tihtipeale käime koos pesus, siis liigub tegevus mingil hetkel sujuvalt vannitoast välja. Meie jaoks elementaarne!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 31 kuni 55 (kokku 55 )


Esileht Pereelu ja suhted kas suuseks on teie seksuaalelu tavapärane osa?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.