Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas tähendab halba?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kas tähendab halba?

Postitas:

Nimelt siis mure järgmine..
Olen kuulnud, et emakapõhjakõrgus peaks olema sama nr enamvähem mis nädalaid.. Aga minul algusest peale nädalaid vähem kui epk.. ja päris suure vahega. Nt: 37+2n oli epk 42..
Kas see ikka on normaalne?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahel lihtsalt on nii. Kord on laps suur, kord lootevett palju, kord on lapse asend kõhus selline, et kõht on nagu mägi. Kui arst ei muretse, siis ära tee seda ka sina 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle just täna ämmakas ütles, et kuni 32 nädalani peaks nad suht klappima, edasi läheb kõrgus palju palju suuremaks kui on nädalaid 🙂 Minul tänase seisuga nädalaid 19 ja kõrgus oli samuti 19 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama palju kui nädalaid, ma esmarase, ma ei tea sellest suurt veel midagi, 16 n käisin arstil epk oli 11 see siis ei ole ok või on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 17:02; 24.01 17:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama palju kui nädalaid, ma esmarase, ma ei tea sellest suurt veel midagi, 16 n käisin arstil epk oli 11 see siis ei ole ok või on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 17:02; 24.01 17:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle just täna ämmakas ütles, et kuni 32 nädalani peaks nad suht klappima, edasi läheb kõrgus palju palju suuremaks kui on nädalaid 🙂 Minul tänase seisuga nädalaid 19 ja kõrgus oli samuti 19 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et kui see oleks pahasti, siis oleks ämmakas midagi öelnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ämmakas ei ütle muud, kui seda, et tuleb suur laps.. 36nda nädala UH-s pandi kaaluks 3kg +/- 450g..
Ämmakale tuli see üllatusena, sest ta koguaeg rääkis \”suur laps, Suur laps\”
Ilmselt tulebki suur laps, aga siiski mitte niisuur kui tema arvab :):)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli terve eelmine rasedus EPK suurem kui nädalad ning poeg sündiski suur. Laps sündis õigel tähtajal, kaalus 4475 g ja oli 57,5 cm pikk. Sünnitasin aga ise ning mingeid komplikatsioone ei esinenud. Ei kujuta muidugi ette, mis oleks siis olnud kui oleks üle tähtaja läinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kel suurem kel väiksem..mul on 5nädalat maas epk rasedusest ehk siis 30+ on epk 25 ja laps kaalub 1427g. kui see on normaalne arstide jaoks siis ilmselt on ka suurem epk seda

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelt pidevalt kuulen, et epk peaks olema nädalatele vastav. Mul rasedaraamatus on graafik, kus epk ja nädalad. Graafikule on märgitud nö keskmise raseda epk ja see on nädalad -2. Ehk siis 12n on 10 jne. Lubatud kõikumine on märgitud +/- 2cm.

Mul esimese rasedusega oli üldiselt kogu aeg epk nädalad -3. Mingi kord, kus mõõdeti, saadi aga hoopis nädal+1. Siis arst seletas, et tegelt see epk mõõtmine nii täpne näitaja ka pole. Näit sõltub naise kehaehitusest ja lapse asendist emakas. Tema mureks põhjust ei näinud ei siis ega ka ligi kuu hiljem kui uus mõõt võeti. See oli jälle nädal-3, st vanas graafikus tagasi. Teisalt nagu poleks vahepeal epk üldse muutunudki. Põhjenduseks leidsime mõlemad, et laps keeras ennast ilmselt peaseisu.

Laps sündis hoolimata väiksest epk-st 3.7kg, ehk siis täiesti paras. Arvan seega, et ka suurem epk ei ole mingi eriline näitaja. Oluline, et see üldjoontes siiski kasvaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul 20+ ja 18cm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas tähendab halba?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.