Esileht Beebi ja mitmikud Kas tähtis on, et laps magaks või see ka kuidas ta magama jääb?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kas tähtis on, et laps magaks või see ka kuidas ta magama jääb?

Postitas:

Kummaline küsimus aga proovin seletada. Nimelt jääb meie 4,5 kuune magama ainult vannitoas, pimedas ja nii, et vesi jookseb kraanist. Siis tuleb temaga seal seista ja õõtsuda ning magab maksimum kümne minutiga.
Kas see on väga vale? Kas peaks hakkama vaikselt muutma seda ja teda ise magama õpetama? Oleme proovinud kodus ka teisi variante ja olen lugenud ka neid uneraamatuid, millest siin kirjutatakse aga need ei ole kuidagi aidanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hehee. Meil on ka vahel nii, et kui kuidagi magama ei jää, siis voolav vesi aitab 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma arvan, et kui laps just nutust kõõksudes ära ei kuku, siis pole küll uinumisviisil vahet. ja seda, et \”harjub ära ja pärast teisiti e saa\”, siis kõik need harjumise ja rutiinide muutumise võimalused on 50/60 – kunagi tegelikult ei tea ette ja tagantjärgi ei saa ka ühest põhjust välja tuua. nii et kui oled leidnud lapsele kiire ja nn valutu uinumisviisi, siis ma küll ei näe põhjust, miks seda mitte rakendada

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kummaline küsimus aga proovin seletada. Nimelt jääb meie 4,5 kuune magama ainult vannitoas, pimedas ja nii, et vesi jookseb kraanist. Siis tuleb temaga seal seista ja õõtsuda ning magab maksimum kümne minutiga.
Kas see on väga vale? Kas peaks hakkama vaikselt muutma seda ja teda ise magama õpetama? Oleme proovinud kodus ka teisi variante ja olen lugenud ka neid uneraamatuid, millest siin kirjutatakse aga need ei ole kuidagi aidanud. [/tsitaat]

Appi kui huvitav meetod, ausalt! Peaks ka proovima.
Ma praegu olen avastanud sellise meetodi, et panen poja oma kõrvale voodisse, siis laulan talle tasakesi ja tasakesi hoian tema käsi paigal, et ta ennast ise käte vehkimisega üles ei ärataks. Ajaliselt võib see teinekord kesta päris kaua, tavaliselt jään ise ka magama seal kõrval 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli periood, kui magada saime vaid töötava tolmuimejaga. Teadsin küll, et ei tohi selliseid harjumusi tegelikult tekitada, aga kui ikka kuude kaupa magamata oled, siis…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, et 10 minutiga magab, on ju väga hea tulemus.
Ei näe siin küll põhjust hullult isemagamistrenne hakata tegema. Nagu siin keegi ütles, kõiki lapsi saab ümber harjutada. Omast kogemusest võin öelda, et ei maksa karta seda halbade harjumuste juurdumist. Esimest last kussutasin kaua (1,5 aastat) süles magama, olid gaasid algul pikalt, siis hammastega pikalt jama, aga kui jamad mööda said, siis läks ise voodisse harjutamine umbes 2-3 õhtuga ja mis peamine, mul oli endal süda rahul, sest selle aja peale oskasin kindlalt vahet teha, millal on tõsisem mure ja tulebki lohutama minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kas tähtis on, et laps magaks või see ka kuidas ta magama jääb?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.