Esileht Pereelu ja suhted Kas täiskasvanu võib tellida laste menüüst?

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Teema: Kas täiskasvanu võib tellida laste menüüst?

Postitas:
Kägu

RE: Kas täiskasvanu võib tellida laste menüüst?

Tartus oli kunagi aastaid tagasi sama lugu ühes popis pubis – seltskonnast meesterahvas tahtis lastepraadi, seal oli mingi spetsiifiline asi, mida täiskasvanute menüüs polnud.
Vastuseks öeldi, ei saa. Jaurasime igatepidi, et miks jne.
Lõpuks laenasime kõrvalt lauast korraks last, panime oma lauda istuma ja ütlesime, et talle see söök… jokk. Siis saime.
ajuvaba:)
Lisan, et meid oli ca 10 inimest, me ei tulnud sinna koonerdama ja vett jooma, kõik ülejäänud võtsid täispraed jne, too meesterahvas lihtsalt soovis midagi muud.

Please wait...
Postitas:
talent

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]talent kirjutas:[/small]

Mis kohaga tegu oli, kui saladus pole? Teaks eemale hoida? [/tsitaat]

Ma siiralt LOODAN, et asi on ennast parandanud, aga oli see vana kaubamaja taga suht popp söögikoht. Nimi kahjuks ei meenu. Mingi Õuekohvik või midagi sellesarnast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui meie restos käime, siis tihtilugu tellime endale praed ning lastele taldrikud. Neile ei istu midagi laste menüüst, tahavad vaid perakesi meie taldrikutelt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]kasutusel kirjutas:[/small]
[tsitaat]eee….Kas Laste menüü on kuidagi doteeritud või milles küsimus?
Miks peaks see kuidagi olema keelatud või üldse reguleeritud? [/tsitaat]
No ilmselt on lastele mõeldud praed väiksemad ja seega ka odavamad. Söögikohad on huvitatud, et täiskasvanud ikka võimalikult kalli prae võtaksid. Eks iga söögikoht kehtestab omad reeglid.

Please wait...
Postitas:
789456

Tellin ka alati peamenüüst midagi korralikku ja lastele lisataldrikud. Keegi ei ole kobisenud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

me ei osta lastele ka lastepraadi, sest 90% koosneb see viineritest ja friikatest. Lapsed eelistavad korralikku liha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Käisin uhkes kohas söömas ja vaatasin menüüd. No polnud midagi sellist, mida tahaks…Lastele oli aga kartulipuder, viiner, salat jne. Jube, kuidas oleks seda tahtnud…Rase, et isu veel suurem…Ei julgenud küsida ja tellisin midagi muud.
Sõbranna ütles, et silita kõhtu ja ütle ,et laps tahab süüa 🙂
Agajah, olen ka märganud, kus mammid söövad lapse toitu edasi…isiklikult ei meeldi see ,aga kui endal laps sündinud võin ka väikseks põrsaks muutuda, kes sööb jäägid ära…Laps solgib toiduga, et ei mõista, kuidas vanem seda veel edasi sööb…[/tsitaat]
laps ei solgi toiduga!!!
laps sööb puhtalt praest ära sellised osad, mis talle maitsevad, muid ei puutu. ma mingit kartulipudru ja salati segu iial ei sööks, aga nad ei teegi ju nii. vähemalt minu llapsed ei tee. sinu omadest ei tea…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Tõepoolest nõme! Ma ei leia üldse, et mina emana peaksin teiste jäänuseid sööma, saati ei hakkaks restoranis labatsema nagu näljarott.[/tsitaat]
no kui peenel õhusöögil olla, siis küll….
aga restoran on ikka resoran,kui näiteks reisil ollesvöi miisamaperega päev otsa shopplemas käies, kõht tühjaks läheb ja süüa tahaks…
mõned söövad väljas paar korda nädalas ja sellise tempo juures pirtsutada ja priisata…. milleks?
söögi prügikasti viskamine peenutsemise pärast on küll tänapäeval suurem patt, kui lapse taldikult korralik söök löpuni süüa. ja veelkord, mis solkimisest te räägite?! mul aastane solkis, suuremana juba söi puhtalt. lapsed ei puudutagi seda toitu, mida nad ei söö. solgitud toitu ma loomulikult ei söö!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Esileht Pereelu ja suhted Kas täiskasvanu võib tellida laste menüüst?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.