Esileht Koolilaps Kas Tallinna eliitkoolide teemadele ei saaks teha eraldi alafoorumit?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kas Tallinna eliitkoolide teemadele ei saaks teha eraldi alafoorumit?

Postitas:
Kägu

Sinna saaks emmed kogu oma eliitsusega seotud kooliküsimused panna. Muud teemad kaovad lihtsalt eliidinduse varju.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: Kas Tallinna eliitkoolide teemadele ei saaks teha eraldi alafoorumit?

Ja muud teemad kaovad lihtsalt koolikatsete varju jne. Teeme igale teemale eraldi foorumi. Ja lõpuks kaoksid huvitavad foorumid foorumite küllusesse ära.
Mind küll ei häiri, kuigi mul kooliminevaid lapsi pole.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui katsete trall läbi saab, siis tulevad haridusameti koolimääramise teemad. Kui need läbi saavad, siis sügisel tulevad 1. septembri teemad.
Talvel tulevad õpetaja jõulukingi teemad.

Kas on veel ideid, milliseid alafoorumeid võiks teha:)
Tegelikult on vist lihtsalt viinamarjad hapud?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Siin oli vanasti \”Tulipunkt\”. Sellised hooajalised ja korduvad teemad võiks seal ju olla küll. Nagu ka tuludeklaratsioon näiteks.
Või siis kleeps \”Eliitkoolid\” siin alguses. See puudutab ju tõesti väga väikest osa Eesti koolilastest.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja te veel kujutage ette,et on inimesi kes pole Tallinnast!Jube kopp on endal ka ausalt ees!!!!!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Neid eliitkooliteemasid ei pea lahti klõpsama. Ma pakun, et ajaviitejuttudes klõpsan ma lahti ainult 5 % kõigist teemadest ja mind tõesti ei häiri see, et 95 % teemadest ei huvita mind üldse. Ka siin klõpsan ma lahti üksikud teemad ja eliitkooliteemad juhtuvad just mind huvitama, sest see on Eesti ühiskonnas päris huvitav fenomen, mille osas on hea teada erinevate inimeste arvamust.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui ei meeldi, ei pea lugema. Raamatukogust ei laenuta ju ka kõiki raamatuid või mis?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

ving-ving-ving
mind küll ei häiri.
mul 1 laps juba koolis ja teine ei lähe veel niipea…need teemad ei puuduta mindki, kuid ma ei lähe puhevile kui ma teemasid siin näen.
see on paratamatus, igal kevadel on siin murelike vanemaid, kelle lapsed hakkavad kooli minema.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei pea ju alati nee negatiivselt vastama. Teemaalgataja tegi lihtsalt ettepaneku. Ku ettepanek ei meeldi, ei pea inimest kohe halvustama hakkama.
Muide, kleepsu lisamine oleks hea mõte.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

jah, võib mitte lugada. aga olgem ausad, veider mulje jääb kogu sellest Tallinna eliidindusest siin ülejäänud Eestimaa rahvale. nagu mingi ususekt juba need eliitkooli-ihalejad.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Asi ei ole eliidinduses, vaid koolikohtade puuduses kesklinnas. Teemaalgataja toon ei olnud ka just mittehalvustav, nii et sellest ka reaktsioonid. Kui ei taha, pole vaja lugeda. Pereelu all on iga teine teema appi, mu mehel on armuke — peaks ka paluma eraldi foorumit neile? Jätan lihtsalt lugemata need, mis mind ei köida. Ei pea maailma oma mätta otsast kogu aeg vaatama. Mis teha, kui Tallinnas on kõige rohkem elanikke, sestap ka teemad pealinna kesksed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Ei pea maailma oma mätta otsast kogu aeg vaatama. Mis teha, kui Tallinnas on kõige rohkem elanikke, sestap ka teemad pealinna kesksed.[/tsitaat]
Miks siis sina maailma ainult oma mätta otsast vaatad? Kuigi Tln-s elab kolmandik eestimaalasi, siis kolmandik pole siiski enamus ju?
Samasuguse negatiivse reaktsiooni osaliseks sain mõned aastad tagasi, kui tegin ettepaneku, et koolilastel võiks oma alafoorum olla, et ei leia kooliteemasid sealt lasteteemast lennede vahelt üles. Aga võib-olla oligi hea, siis ei olnud see eliiditeema nii kontsentreeritud. Ja üleüldse, kui ikka nii eliit olla, siis eliidile oleks ju kohane ka oma alafoorum, et ei peaks muu pööbliga ühes foorumis segunema.

0
0
Please wait...

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Esileht Koolilaps Kas Tallinna eliitkoolide teemadele ei saaks teha eraldi alafoorumit?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.