Esileht Väikelaps Kas Tammsaare PPA tehtud automaadis pilti saab oma meilile saata ?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kas Tammsaare PPA tehtud automaadis pilti saab oma meilile saata ?

Postitas:

Kui pikad järjekorrad. Kui tahan ID kaardi taotlust internetis teha siis tahab kohe pilti sinna saada taotlusele või laseb ilma ka saata ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.10 10:08; 08.10 15:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee see pilt ise telefoniga ära, netis on juhend olemas. Me alles tellisime lastele ID-kaardid internetist, pildid tegime kodus seina taustal telefoniga. Väiksema lapse pilt ei tulnud eriti hea, aga läks läbi ikka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee see pilt ise telefoniga ära, netis on juhend olemas. Me alles tellisime lastele ID-kaardid internetist, pildid tegime kodus seina taustal telefoniga. Väiksema lapse pilt ei tulnud eriti hea, aga läks läbi ikka.

kuidagi saab aga kuidas ma mobiilis pildi suurust määran ja kuidas te endast id kaardi pildi teete,minu omal kaotab ka kehtivuse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.10 10:08; 08.10 15:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ükskord teenindaja kohe sovitaski, et tehke pilt automaadis ning täitke taotlus kodus. Kõik oli sisse logides automaatselt olemas, ei pidanud midagi kusagile saatma.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ükskord teenindaja kohe sovitaski, et tehke pilt automaadis ning täitke taotlus kodus. Kõik oli sisse logides automaatselt olemas, ei pidanud midagi kusagile saatma.

mina tegingi nii.
kusjuures lausa nii, et kuna mu id-kaart aegus ajal, kui tallinnas olid PPA kontorid nii tuubil, et polnud õieti ruumi püsti seista, siis ühendasin pildi tegemise komandeeringuga: tegin pildi tartu PPA fotoboksis ja hilisõhtul Tallinna tagasi jõudes tegin netis taotluse (pilti näeb ppa lehele sisse logides)

muide, seda pilti, mis seal ppa masinas tehtud, saab soovi korral ka alla laadida ja mujal kasutada, nt mina kasutasin sama pilti ka hiljem juhilubadel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee see pilt ise telefoniga ära, netis on juhend olemas. Me alles tellisime lastele ID-kaardid internetist, pildid tegime kodus seina taustal telefoniga. Väiksema lapse pilt ei tulnud eriti hea, aga läks läbi ikka.

kuidagi saab aga kuidas ma mobiilis pildi suurust määran ja kuidas te endast id kaardi pildi teete,minu omal kaotab ka kehtivuse.

Sa mõtled suurust nagu pildi kuju või suurust nagu faili suurust? Esimest saad teha kärpimisega. teist kärpimine mingil määral nagunii mõjutab. Faili suurust ei tea, kuidas telefonis teha, aga arvutis saab kasvõi pilti korraks paintiga avades muuta (seal olemas kuskil see funktsioon, resize). Ise tegin need asjad mõlemad ära arvutis muidugi (soovisin ka uuendada allkirja ja ka sellest tegin ise pildi – oli tunduvalt raskem ettevõtmine, sest valge paber jäi pildil sinine igatepidi proovides ja valgustades, lõpuks muutsin allkirjapildi arvutis mustvalgeks ja korras).

Endast ongi natuke raskem teha, sest pilt peab olema täitsa otsevaates, mitte kõrgemalt, madalamalt, nurgaalt. Samuti ei tohi su nägu olla päris suur lärakas pildil nagu selfiega võib kergelt juhtuda. Kui sul on selfiepulk (maksab miski 8-10 eur), siis võid sellega üritada. Oluline on ühtlane valge taust (nt mingi uks nii, et linki ei jää peale).

Kui pilt ei sobi, tuleb suht kiiresti vastus. Põhiaeg kulub trükkimisele (järjekord), mitte menetlusele 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps Kas Tammsaare PPA tehtud automaadis pilti saab oma meilile saata ?