Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas täna toimub Tallinnas mõnd üritust (tasuta või tasulist)?

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Kas täna toimub Tallinnas mõnd üritust (tasuta või tasulist)?

Postitas:
Kägu

Kinno, teatrisse, muuseumisse ja kunstinäitusele ei taha minna, aga äkki toimub midagi põnevat täna Tallinnas, kuhu pubekatega minna? Õues või sees, tasulist või tasuta? Mingit võistlust või mida iganes? Äkki on keegi kursis, ma guugeldades midagi ei leidnud, aga lapsed tahaks midagi teha ja kuhugi minna. A seda ma tean, et jalutama võiks minna, uisutama, kelgutama, suusatama, snowtubiga sõitma, seda oleme kõike juba teinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Kas täna toimub Tallinnas mõnd üritust (tasuta või tasulist)?

Olete te vastremonditud ajaloomuuseumis käinud (Pikk 17). Mina käisin seal nädal tagasi ja sain suurepärase elamuse. Seal on üksjagu ka interaktiivset tegvust – saab oma teadmisi puutetundlike ekraanide abil proovile panna – neid on seal palju ja küsimustikud on erinevad. Saab filme vaadata ja ajakapslisse minna, mis sind kuidagi fotografeerib ja muudab sind siis vastavalt ajastule teistsuguseks. Rääkimata sellest, et tarkust lisandub seal ikka kuhjaga ja juba hoone ise on vaatamist väärt ning eksponaadid on ülihuvitavad. Perepilet on 9 eurot.

Please wait...
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas täna toimub Tallinnas mõnd üritust (tasuta või tasulist)?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.