Esileht Pereelu ja suhted Kas tänapäeval üldse on veel suhteid, mis kestavad läbi elu?

Näitan 23 postitust - vahemik 61 kuni 83 (kokku 83 )

Teema: Kas tänapäeval üldse on veel suhteid, mis kestavad läbi elu?

Postitas:

Tänapäeval kehtib see: naise ülim eesmärk on näha kuidas tema mees (lüpsilehm-sponsor) kõngeb kusagil prügikasti juures kuna kohtutäitur on täitnud tema ülima soovi realiseerida ühisvara kuhu ta ise pole pennigi panustanud ent tegu on ühisvaraga (Nõmme juhtum). Kõlab šokeerivalt? Thats fucking it. Roosasid ponisid pole olemas. On vitt mis on litsi aktiva ja lapsed mis on tema soomusrüü. Teile võib see mitte meeldida ent reaalsus on see et mees on ORI.

Ma ise uskusin roosade ponide olemasolusse tükk aega – 3 aastat tagasi taipasin et on ainult biznes ja teiste kulul elamine. Ja muide minu ex senini ei andesta et ma ei teinud ühisvara. Heh.

Kui sa midagi peale oma kolme kopika ja kiunumise suhtesse panustada ei oska, siis nii kipub minema jah…

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänapäeval kehtib see: naise ülim eesmärk on näha kuidas tema mees (lüpsilehm-sponsor) kõngeb kusagil prügikasti juures kuna kohtutäitur on täitnud tema ülima soovi realiseerida ühisvara kuhu ta ise pole pennigi panustanud ent tegu on ühisvaraga (Nõmme juhtum). Kõlab šokeerivalt? Thats fucking it. Roosasid ponisid pole olemas. On vitt mis on litsi aktiva ja lapsed mis on tema soomusrüü. Teile võib see mitte meeldida ent reaalsus on see et mees on ORI.

Ma ise uskusin roosade ponide olemasolusse tükk aega – 3 aastat tagasi taipasin et on ainult biznes ja teiste kulul elamine. Ja muide minu ex senini ei andesta et ma ei teinud ühisvara. Heh.

Tohohh! Revolver on nime vahetanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 05.02 17:58; 06.02 08:31; 06.02 08:39; 06.02 14:27; 06.02 14:51; 07.02 07:39;
To report this post you need to login first.

minu ja minu naise suguvõsas kus on kokku 10 abielu ei ole keegi teisele ringil, sh vanemad ja vanavanemad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis toimiv pikaaegne suhe sul endal ette on näidata või lihtsalt lahmid tarkusi, kui endal kogemust sel teemal pole ? Tean nii mõndagi suhet, mis on jäänud ja lõpuni, kuigi mees on kunagi armunud olnud ja läinud, saadi aru, et oma on parim ja tehti rumal viga, mis ei kordu.

Mina olen selline naine, kes ei andesta mehe poolt tehtud ‘rumalat viga, kus mees on armunud olnud ja läinud’. See kõlab ikka väga halvasti ja väga mitte andestatavalt ja mitte sellise asjana, mida peaks hakkama lappima või andestama või unustama. Kui need sinu nimetatud suhted on ‘jäänud ja lõpuni’, siis on see alati naisepoolne allaheitlikkus ja allaneelamine. Ehk siis tegelikult naise valu ja kannatused, naise kurbus ja pettumus.

Kui minu mees petab, ei mõtle ma mitte hetkeski, et ‘minu mees on parim’. Milles ta siis küll peaks parim olema? Teiste naiste sees oma riista solgutamises? Lahku minna ja korras. Elan oma elu edasi üksi, ilma mingi valetamise, petmise ega vassimiseta .

 

sellised jäävadki üksi oma jäikade põhimõtetega, et a-la keegi ei tohi elus kordagi eksida, sest “ma olen jumalanna”, ise ei tee vigu. Uhke üksindus, kellele seda vaja on

+6
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.02 13:21; 06.02 19:50; 07.02 12:00; 07.02 12:38; 07.02 13:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sellised jäävadki üksi oma jäikade põhimõtetega, et a-la keegi ei tohi elus kordagi eksida, sest “ma olen jumalanna”, ise ei tee vigu. Uhke üksindus, kellele seda vaja on

Mis jumalanna? Inimene on lihtsalt enda jaoks paika pannud väärtused, mis talle olulised. Üheks selleks on siis näiteks lojaalsus. Ja kui selline inimene on üksinda õnnelikum kui kahekesi kellegagi, kes asju sarnaselt ei näe, siis kelle asi see üldse on?!

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.02 12:11; 07.02 13:10; 07.02 14:02; 07.02 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sellised jäävadki üksi oma jäikade põhimõtetega, et a-la keegi ei tohi elus kordagi eksida, sest “ma olen jumalanna”, ise ei tee vigu. Uhke üksindus, kellele seda vaja on

Mis jumalanna? Inimene on lihtsalt enda jaoks paika pannud väärtused, mis talle olulised. Üheks selleks on siis näiteks lojaalsus. Ja kui selline inimene on üksinda õnnelikum kui kahekesi kellegagi, kes asju sarnaselt ei näe, siis kelle asi see üldse on?!

 

Olin ka alguses selline, aeg õpetas, et enam ei ela illusioonides, justkui kõik on elus ideaalne ja ilmeksimatult minu soovide järgi. Järelikult oled sa nõus kiirelt kõike oma elus pikalt saatma, kui see ei vasta sinu peas loodud ideaalidele. Üks on kindel, inimene pole robot, tunded võivad kõiki haarata, eksida võib igaüks, õppida võivad vigadest kõik ja igaüks väärib andestust, kui ta on sellest ka päriselt õppinud. Jäikusega ei jõua sa kuskile, sillutad vaid teed üksindusele. Alguses on see meeletult raske, kuid.. paindlikkus tuleb ajaga. Muidugi ei ole enam kõik endine, kuid koos on siiski kõige parem

+3
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.02 13:21; 06.02 19:50; 07.02 12:00; 07.02 12:38; 07.02 13:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keskealistest ja noorematest saab rääkida hetkeseisust: mina 15 a abielus, sugulane 21 a abielus, hulk tuttavaid 10-20 a abielus. Sõbranna lahutas peale 20aastast kooselu, aga suhtes olid neil probleemid juba üle 10 aasta. Püüdsid küll suhet päästa, aga mees ei panustanud piisavalt ja kui uuesti petmisega vahele jäi, siis sõbrannale aitas.

Terve elu kestvatest suhetest saab rääkida vanemate inimeste puhul: minu vanemad üle 40 a abielus, suguvõsas ja tutvusringkonnas mitmeid 40+ a abielus olijaid ja leseks jäänuid, kes samuti enne aastakümneid oma ainsas abielus elasid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin ka alguses selline, aeg õpetas, et enam ei ela illusioonides, justkui kõik on elus ideaalne ja ilmeksimatult minu soovide järgi. Järelikult oled sa nõus kiirelt kõike oma elus pikalt saatma, kui see ei vasta sinu peas loodud ideaalidele. Üks on kindel, inimene pole robot, tunded võivad kõiki haarata, eksida võib igaüks, õppida võivad vigadest kõik ja igaüks väärib andestust, kui ta on sellest ka päriselt õppinud. Jäikusega ei jõua sa kuskile, sillutad vaid teed üksindusele. Alguses on see meeletult raske, kuid.. paindlikkus tuleb ajaga. Muidugi ei ole enam kõik endine, kuid koos on siiski kõige parem

Muidugi inimene pole eksimatu, aga siin loebki see, mis on tähtis ja mis mitte. Nii võibki petmise andeks anda, aga nt mitte enam selle inimesega koos olla, sest usaldus näiteks ei taastu. Mina olen näinud neid suhteid, kus ühe partneri kõrvalhüpe jäi aastakümneteks abielu ussitama, ja see pole ka tervislik. Kõik ju oleneb, kas kellegi jaoks on ilmtingimata hirmus see, et ta võib üksi jääda. Inimesed on ju erinevad, elame enda jaoks ja tähtis on ikka see, et ise rahul oleme. Võib-olla ma ise olengi näiteks üksinduses oluliselt õnnelikum kui katkises suhtes, kus punnitatakse, et seda katkist vaasi kokku liimida, et see pole ju enam sama.

Lisaks veel seda, et kõik inimesed ei peta. See on ikkagi valiku küsimus.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.02 12:11; 07.02 13:10; 07.02 14:02; 07.02 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin ka alguses selline, aeg õpetas, et enam ei ela illusioonides, justkui kõik on elus ideaalne ja ilmeksimatult minu soovide järgi. Järelikult oled sa nõus kiirelt kõike oma elus pikalt saatma, kui see ei vasta sinu peas loodud ideaalidele. Üks on kindel, inimene pole robot, tunded võivad kõiki haarata, eksida võib igaüks, õppida võivad vigadest kõik ja igaüks väärib andestust, kui ta on sellest ka päriselt õppinud. Jäikusega ei jõua sa kuskile, sillutad vaid teed üksindusele. Alguses on see meeletult raske, kuid.. paindlikkus tuleb ajaga. Muidugi ei ole enam kõik endine, kuid koos on siiski kõige parem

Muidugi inimene pole eksimatu, aga siin loebki see, mis on tähtis ja mis mitte. Nii võibki petmise andeks anda, aga nt mitte enam selle inimesega koos olla, sest usaldus näiteks ei taastu. Mina olen näinud neid suhteid, kus ühe partneri kõrvalhüpe jäi aastakümneteks abielu ussitama, ja see pole ka tervislik. Kõik ju oleneb, kas kellegi jaoks on ilmtingimata hirmus see, et ta võib üksi jääda. Inimesed on ju erinevad, elame enda jaoks ja tähtis on ikka see, et ise rahul oleme. Võib-olla ma ise olengi näiteks üksinduses oluliselt õnnelikum kui katkises suhtes, kus punnitatakse, et seda katkist vaasi kokku liimida, et see pole ju enam sama.

Lisaks veel seda, et kõik inimesed ei peta. See on ikkagi valiku küsimus.

Vähem üle mõtlemist ja elu läheb edasi tavapäraselt. Tundub, et sul oleks ikka päris raske eluke sellises olukorras tõesti.

Inimesed on erinevad.

NB! Keegi pole kellegi omand

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.02 13:21; 06.02 19:50; 07.02 12:00; 07.02 12:38; 07.02 13:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vähem üle mõtlemist ja elu läheb edasi tavapäraselt. Tundub, et sul oleks ikka päris raske eluke sellises olukorras tõesti.

Inimesed on erinevad.

NB! Keegi pole kellegi omand

Täpselt seda meelt olen minagi. Need on teise inimese valikud, minul on ka omad. Kedagi ei saa enda küljes kinni hoida. Elu on liiga lühike, et õnnetu olla.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.02 12:11; 07.02 13:10; 07.02 14:02; 07.02 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi ei pea vägisi koos olema, aga lihtsalt sellepärast lahku minna, et elu lõpus meestenumber suurem oleks… Milleks?

Neid naisi nimetatakse küla jalgratasteks.

Noh aga väga öko ju! Taaskasutus ja ühiskasutus on tänapäeva märksõnad! Ühe mehe vana on teise mehe uus!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vähem üle mõtlemist ja elu läheb edasi tavapäraselt. Tundub, et sul oleks ikka päris raske eluke sellises olukorras tõesti.

Inimesed on erinevad.

NB! Keegi pole kellegi omand

Täpselt seda meelt olen minagi. Need on teise inimese valikud, minul on ka omad. Kedagi ei saa enda küljes kinni hoida. Elu on liiga lühike, et õnnetu olla.

Mina küll ei oskaks sajas suhtes õnnelik olla. Aga ma olen ajast maha jäänud ka. Ei tahagi kaasaegne olla ja ajaga kaasas käia, see tekitab minus täieliku bloki kui viisakalt väljendada.

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.02 06:31; 06.02 04:02; 07.02 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina küll ei oskaks sajas suhtes õnnelik olla. Aga ma olen ajast maha jäänud ka. Ei tahagi kaasaegne olla ja ajaga kaasas käia, see tekitab minus täieliku bloki kui viisakalt väljendada.

Kelle puhul üldse sada suhet üldsegi reaalne on, nagu päriselt? Kui sind teeb õnnelikuks üks suhe elu lõpuni, siis ongi kõik hästi ju. Ma arvan, et me suht kõik tahaks seda, et leiame selle ühe inimese, kellega ka aastakümneid hiljem koos tahame olla, aga inimesed muutuvad, ja tihti see  soovunelm nii ei lähe. Küll aga võib uuesti armuda. Isegi kui iga viie aasta tagant uus väljavalitu, siis ikkagi sadat täis ei saa.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.02 12:11; 07.02 13:10; 07.02 14:02; 07.02 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See arusaam, et armastus = seksuaalne truudus ja ja et seks on armastuse ülim väljendus, on pärit 19. sajnadi romantikutelt. Ilus, aga mitte tegelik. Filosoof Alain de Botton https://www.youtube.com/watch?v=jJ6K_f7oSdg

+4
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.02 17:20; 12.02 18:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina küll ei oskaks sajas suhtes õnnelik olla. Aga ma olen ajast maha jäänud ka. Ei tahagi kaasaegne olla ja ajaga kaasas käia, see tekitab minus täieliku bloki kui viisakalt väljendada.

Kelle puhul üldse sada suhet üldsegi reaalne on, nagu päriselt? Kui sind teeb õnnelikuks üks suhe elu lõpuni, siis ongi kõik hästi ju. Ma arvan, et me suht kõik tahaks seda, et leiame selle ühe inimese, kellega ka aastakümneid hiljem koos tahame olla, aga inimesed muutuvad, ja tihti see soovunelm nii ei lähe. Küll aga võib uuesti armuda. Isegi kui iga viie aasta tagant uus väljavalitu, siis ikkagi sadat täis ei saa.

Panid täpselt minu mõtted kirja, soovisin ise midagi sarnast siia kirjutada.

Kes meist ikka sooviks niisama heast peast toredast ja sobivast partnerist lahku minna. Enamus inimesi ei ole sellised, eriti veel lastega emad. Ju oli lahkuminekul ikka mingi tõsine põhjus, mis võib juhtuda ka kõige hoolikamalt valitud partneriga.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isegi kui iga viie aasta tagant uus väljavalitu, siis ikkagi sadat täis ei saa.

Isegi kui iga aasta uus mees oleks, ei saaks sadat täis 😀 Võtaks ikka võhmale see eluke… Pole niisugust veel kohanud ega Krroonika kirjutanud kah, niiet ei maksa nüüd absurdsusi suust välja ajada. Eks me kõik tahaks “kuni surmani” armastada, aga elus vahepeal ei lähe nii roosiliselt. Arvan, et väga palju selles, kes saab eluaeg õnnelikus abielus elatud ja kes mitte, on esiteks juhus, kellega kokku satud, kas elus kasvatakse kokku või lahku ja osalt puhas õnn (sest elus ei lahuta ainult inimesed vabatahtlikukt, on olnud sõjad ja siber jne).

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 13:21; 07.02 17:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes meist ikka sooviks niisama heast peast toredast ja sobivast partnerist lahku minna. Enamus inimesi ei ole sellised, eriti veel lastega emad. Ju oli lahkuminekul ikka mingi tõsine põhjus, mis võib juhtuda ka kõige hoolikamalt valitud partneriga.

Aga mina tegin nii. Sest tundsin, et ma ei ole teda väärt, ta on minu jaoks liiga hea. Ja jätsin ta kellelegi teisele, kes on hoopis rohkem tema vääriline. Nüüd aastaid hiljem nähes, kuhu on tema jõudnud ja kuidas mina olen ennast nurka värvinud võin ainult tõdeda, kui õige see otsus oli.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 00:02; 08.02 14:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sellised jäävadki üksi oma jäikade põhimõtetega, et a-la keegi ei tohi elus kordagi eksida, sest “ma olen jumalanna”, ise ei tee vigu. Uhke üksindus, kellele seda vaja on

“Uhkelt üksinda” sa ju pole, aga sinu kommentaare lugedes… ega sa õnnelik just ei tundu.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 06:53; 08.02 06:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kujutan ette, et minu ema-isa põlvkonna paaridel, kes siiani abielus, ei ole kõigil üldsegi mingi roosiline abielu. Naised pidid ära kanntama kõik joomad, üleaisalöömised ja tümitamised.

Ükskord olin kuldpulmas. Küsiti siis härralt: “No kuidas need 50 aastat siis ka olnud on?” See vastas: “50 aastat viletsat elu”.

Tegelikult kõik teadsid või aimasid seda. Oma 30 aastat oli paar maganud eraldi tubades – sestsaadik, kui elamistingimused seda lubasid. Koos oldi vist laste ja maja pärast ja häbist ja inertsist. Oli selline tagasihoidlikum mees ja võimukas vastuvaidlemist mittelubav naine.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 00:02; 08.02 14:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks me kõik tahaks “kuni surmani” armastada, aga elus vahepeal ei lähe nii roosiliselt. Arvan, et väga palju selles, kes saab eluaeg õnnelikus abielus elatud ja kes mitte, on esiteks juhus, kellega kokku satud, kas elus kasvatakse kokku või lahku ja osalt puhas õnn (sest elus ei lahuta ainult inimesed vabatahtlikukt, on olnud sõjad ja siber jne).

Ei taha ju, üks siin kirjutas, et jube igav oleks sama mehega eluaeg elada, tahaks ikka põnevust ja uusi partnereid.

Teiseks, kes õnnelikult koos püsib ja kes mitte, on ikka väga palju inimese enda valikutes kinni. Võta kasvõi see petmisteemagi – armumine teisesse võib olla juhus, aga otsus petta või mitte tuleb ikka inimese enda seest. Väga palju oleneb sellest, kuidas sa oma partnerisse suhtud siis, kui esimene õnneuim möödas. Kas te saate ka siis sõbralikult koos oldud või mitte pole mingi juhus.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on ju puhas juhus, mis kaardid elu kellelegi kätte mängib. Kui veab, siis ei teki kolmandaid isikuid abielu vahele torkima ja siis kestavad abielid kuni surmani. See kui hea abikaasa kpdus on, ei mängi sellistel puhkudel mingit rolli. Üldjuhul valitakse siiski petmise ja uue ning uudse suhte tee. Naiivne oleks arvata, et petjad seiklushetkel oma abilaasale või perekonnale mõtlevad, ikka omad naudingud esmalt. Tegelikkuses ei suuda mitte keegi teise inimese vajadusi 100% rahuldada, isegi see uus ja huvitav hakkab hiljemalt paari aasta pärast tüütama.

Ja õnne asi on ka see, kui abikaasa alkohoolik, vägivaldne vm sõltuvuse küüsis ei ole, sellistel juhtudel ongi kohustus lahutada, pole küsimustki.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on ju puhas juhus, mis kaardid elu kellelegi kätte mängib. Kui veab, siis ei teki kolmandaid isikuid abielu vahele torkima ja siis kestavad abielid kuni surmani. See kui hea abikaasa kpdus on, ei mängi sellistel puhkudel mingit rolli. Üldjuhul valitakse siiski petmise ja uue ning uudse suhte tee. Naiivne oleks arvata, et petjad seiklushetkel oma abilaasale või perekonnale mõtlevad, ikka omad naudingud esmalt. Tegelikkuses ei suuda mitte keegi teise inimese vajadusi 100% rahuldada, isegi see uus ja huvitav hakkab hiljemalt paari aasta pärast tüütama.

Palju sõltub ka sellest, kui kergesti armuva tüübiga on tegu. Mõni inimene armub väga kergesti, teine elus korra või paar. Selge, et viimasel on ka kiusatusi vähem seksuaalses mõttes.

Aga lahutamise põhjuseks ei pruugi üldse olla keegi kolmas, ma tean vähemalt kahte paari, kes lahutasid eluolulise ja harjumuste kokkusobimatuse pärast, kummalgi ei olnud kõrvalsuhteid ega kedagi silmapiiril, kuid ühine elu käis üle jõu. Mõlemad paarid saavad siiani omavahel kenasti ja sõbralikult läbi ning endise abikaasa uute kaaslastega ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.02 17:20; 12.02 18:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kui hea abikaasa kpdus on, ei mängi sellistel puhkudel mingit rolli.

See mängib ikka väga suurt rolli. Mida rohkem kardetakse olemasolevat suhet rikkuda ja partnerit kaotada, seda väiksema tōenäosusega petetakse. Aga on ka muidugi muid olulisi tegureid.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.02 06:56; 05.02 23:46; 06.02 22:38; 12.02 18:44;
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 61 kuni 83 (kokku 83 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas tänapäeval üldse on veel suhteid, mis kestavad läbi elu?