Esileht Ilu ja tervis Kas tarbite igapäevaselt mingit ravimit

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 62 )

Teema: Kas tarbite igapäevaselt mingit ravimit

Postitas:
Kägu

Kas teie võtate igapevaselt mingeid ravimeid,Mina pean võtma kilpnäärme  rohtu,kolesterooirohtu .Mida teie ja miks.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kilpnäärme alatalitusravim l-thyroxin ja üks vererõhuravim.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Erinevaid psühhiaatrilisi ravimeid erinevate psüühikahäirete kontrolli all hoidmiseks..

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Retseptiravimeid mõtled?

Kolme. 100 a tagasi oleks vist juba koomas olnud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See teema on siin juba olnud.

Sama ka tikkimisnõela suuruse kohta, jne jne…

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Retsepriravimitest mao ülehappesuse ravim, antidepressant ja antibeebipillid. Paari toidulisandit/vitamiini ka.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, ei võta ühtegi. Aga eelnevate vastuste põhjal arvan, et meil vist hakkab ka minema nagu ameerika filmides, kus vannitoakapp on tabletipurke äärest ääreni täis, sest kõigil on mingi häda küljes.

 

+3
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teie võtate igapevaselt mingeid ravimeid,Mina pean võtma kilpnäärme rohtu,kolesterooirohtu .Mida teie ja miks.

Kilpnääre, d vitamiin. Peaks võtma ka foolhape, rauda aga need on pigem siuke juhuslik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teie võtate igapevaselt mingeid ravimeid,Mina pean võtma kilpnäärme rohtu,kolesterooirohtu .Mida teie ja miks.

Kilpnääre, d vitamiin. Peaks võtma ka foolhape, rauda aga need on pigem siuke juhuslik.

Ravimid ja toidulisandid ei ole üks ja sama…

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on 2 autoimmuunhaigust, nende kontrolli all hoidmiseks võtan iga päev kahte erinevat ravimit.
Nii 50 aastat tagasi oleks juba teispoolsuses.

Ei, ei võta ühtegi. Aga eelnevate vastuste põhjal arvan, et meil vist hakkab ka minema nagu ameerika filmides, kus vannitoakapp on tabletipurke äärest ääreni täis, sest kõigil on mingi häda küljes.

Ole õnnelik ja ära teravmeelitse. Kunagi või teada, millal mõni häda Sule endale külge tuleb.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, ei võta ühtegi. Aga eelnevate vastuste põhjal arvan, et meil vist hakkab ka minema nagu ameerika filmides, kus vannitoakapp on tabletipurke äärest ääreni täis, sest kõigil on mingi häda küljes.

Kõik ei võrdu hetkel kõik, sest need, kes midagi võtma ei pea, ei kirjuta siia.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, ei võta ühtegi. Aga eelnevate vastuste põhjal arvan, et meil vist hakkab ka minema nagu ameerika filmides, kus vannitoakapp on tabletipurke äärest ääreni täis, sest kõigil on mingi häda küljes.

Alati on olnud inimestel hädad küljes. Lihtsalt enne ravimeid surid inimesed neisse kas kiirelt või oli üldine eluiga nii lühike, et kroonilised haigused ei löönud veel välja.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtsin ja just võõrutan ennast. Võtsin xanaxit ja päris pikalt. Nii umbes mitu aastat.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Toidulisandeid (mõnd vitamiini ja magneesiumi) võtan periooditi iga päev, ühtki ravimit mitte. Kirjutati küll paar aastat tagasi kolesterooli ravim, aga loobusin sellest, muutsin toitumist ja kõik korras. Oli ka diabeedi kahtlus, aga seegi möödus peale toitumise muutmist.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on hästi läinud. Ühtegi ravimit regulaarselt ei tarbi. Isegi vererõhk normis. Vanus 62.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Antidepressante.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

L-Thyroxini juba palju aastaid. Periooditi tarvitan ka AD-sid. Raskemeelsus on kilpnäärme alatalitlusega kaasnev seisund.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

AD

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei võta ühtegi regulaarselt. Pole vaja. Olen 51.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tavaline südamehaige kombo: telmisartaan, metoprolool (vajadusel ka kiiretoimeline), amlodipiin, dabigatraaneteksilaat, prolongeerivalt toimiv furosemiid, pantoprasool, rosuvastatiin, allopurinol (hoo korral Vimovo). Veri on nii vedel, et kui süüa tehes noaga sõrme lõigata siis kulub pool pakki plaastreid, enne kui midagi pidama saab.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Erinevaid psühhiaatrilisi ravimeid erinevate psüühikahäirete kontrolli all hoidmiseks..

Sama siin.

 

Sellele targale, kes vingub, et osadel inimestel kapid ravimeid täis. Jah, 100 aastat tagasi oleksin ma ilmselt väga noorelt surnud, tegelikult isegi veel 20 aastat tagasi ei diagnoositud Eestis mu haigust ja täiskasvanuikka jõudsin ainult seetõttu, et mul on tugev taustsüsteem. Väga paljudel sama häirega inimestel aga seda pole ja nende elu lõppeb enesetapu, õnnetuse läbi, või virelevad näiteks vanglas. Kas sinu jaoks ideaalses maailmas oleksid inimesed ilma abita, ellu jäävad vaid tugevaimad? Keelaksid oma lapsele ravimeid, mis ta hakkamasaamise või elukvaliteedi jaoks vajalikud? Sest ei taha olla “nagu Ameerikas”? Kas sinu arust tõesti on abi küsimine ja vajadusel ravimite võtmine asi, mida peaks häbenema? Palun mõtle selle üle natukene, kas su suhtumine antud küsimuses on adekvaatne.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, ei võta ühtegi. Aga eelnevate vastuste põhjal arvan, et meil vist hakkab ka minema nagu ameerika filmides, kus vannitoakapp on tabletipurke äärest ääreni täis, sest kõigil on mingi häda küljes.

Minu meelest on väga positiivne, et inimestel on võimalik saada adekvaatset ravi ja seetõttu olla elus, omada normaalset elukvaliteeti ja panustada seeläbi meie kõigi ühisesse maailma.

Sest kujutad sa ette, inimestel ONGI hädad küljes. Sest nad on inimesed, mitte masinad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teie võtate igapevaselt mingeid ravimeid,Mina pean võtma kilpnäärme rohtu,kolesterooirohtu .Mida teie ja miks.

Kas üldse läbi ei loe, mida kirjutad? Ma imestan, et inimesed üldse vastavad nii ebaadekvaatselt esitatud küsimusele, ilmselgelt on küsijal ju mingi vaimupuue. Kas tavaolukorras laskuks sellise inimesega diskussiooni?

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka oleneb kui piinarikas seisund on.  Seisukohad ju muutuvad ka millalgi soovitas perearst kõigil kel natuke üle normi kolesterooli alandajat võtta, nüüd on leitud et ega ikka ei tasu ja kõrvaltoimeD. Samamoodi naistel hormoonasendusravi  menopausi eel oli paarkümmend aastat tagasi nii moes. Et hoidke aga sellega oma luid ja nahka, elukvaliteeti ja igavest noorust. Naistearstid nii väga soovitasid. Nüüd ikka väga kaalutakse ja pigem ei juleta soovitada, sest kõrvaltoimed on hirmsamad kui limaskestade kuivuse talumine. Et koroona vaktsiini pead ka ilmtingimata peale tegema, mis sest et haigus vaktsiini foonil hiljuti läbi põetud. Ja haigus annab parema kaitse. On tõesti hea et on head ja elupäästvad ravimid, aga tundub ikka et alati on lühinägelikku üleravimist siin heaoluühiskonnas.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka oleneb kui piinarikas seisund on. Seisukohad ju muutuvad ka millalgi soovitas perearst kõigil kel natuke üle normi kolesterooli alandajat võtta, nüüd on leitud et ega ikka ei tasu ja kõrvaltoimeD. Samamoodi naistel hormoonasendusravi menopausi eel oli paarkümmend aastat tagasi nii moes. Et hoidke aga sellega oma luid ja nahka, elukvaliteeti ja igavest noorust. Naistearstid nii väga soovitasid. Nüüd ikka väga kaalutakse ja pigem ei juleta soovitada, sest kõrvaltoimed on hirmsamad kui limaskestade kuivuse talumine. Et koroona vaktsiini pead ka ilmtingimata peale tegema, mis sest et haigus vaktsiini foonil hiljuti läbi põetud. Ja haigus annab parema kaitse. On tõesti hea et on head ja elupäästvad ravimid, aga tundub ikka et alati on lühinägelikku üleravimist siin heaoluühiskonnas.

Kindlasti on ka üleravimist.
Krooniliste ja ilma ravimiteta tapvate haigustega teisiti aega ei saa.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, ei võta ühtegi. Aga eelnevate vastuste põhjal arvan, et meil vist hakkab ka minema nagu ameerika filmides, kus vannitoakapp on tabletipurke äärest ääreni täis, sest kõigil on mingi häda küljes.

Minu meelest on väga positiivne, et inimestel on võimalik saada adekvaatset ravi ja seetõttu olla elus, omada normaalset elukvaliteeti ja panustada seeläbi meie kõigi ühisesse maailma.

Sest kujutad sa ette, inimestel ONGI hädad küljes. Sest nad on inimesed, mitte masinad.

Ära pahanda! Sellele inimesele on siin korduvalt viidatud vigadele ja palutud end parandada. Aga ta ei suuda seda infot mitte kuidagi vastu võtta. Tema jaoks on liiga keeruline komasid ja punkte õigesse kohta asetada.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kilpnäärme alatalitlus, L-Thyroxin. Üks kilpnäärmesagar kasvaja tõttu opereeritud, teine ei toimi piisavalt, alatalitlus diagnoositi juba enne kasvajat. Vanus 45 a.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris palju on neid kilpnäärme hädaga naisi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris palju on neid kilpnäärme hädaga naisi.

Sama palju on kommentaare antidepressantide tarbimise kohta.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sinu jaoks ideaalses maailmas oleksid inimesed ilma abita, ellu jäävad vaid tugevaimad?

Jah, minu meelest ei ole vaja igasuguseid hädiseid ja tõbiseid tagant putitada. Las ellu jäävad ja järglasi saavad terved ja tugevad inimesed. Ülejäänud on ühiskonnale koormaks.

+2
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 62 )


Esileht Ilu ja tervis Kas tarbite igapäevaselt mingit ravimit