Esileht Ilu ja tervis Kas tarbite igapäevaselt mingit ravimit

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 62 )

Teema: Kas tarbite igapäevaselt mingit ravimit

Postitas:
Kägu

Kas sinu jaoks ideaalses maailmas oleksid inimesed ilma abita, ellu jäävad vaid tugevaimad?

Jah, minu meelest ei ole vaja igasuguseid hädiseid ja tõbiseid tagant putitada. Las ellu jäävad ja järglasi saavad terved ja tugevad inimesed. Ülejäänud on ühiskonnale koormaks.

Laste saamise eas on enamasti kõik terved, putitama hakatakse vanemaid. Mina olen näiteks 55 ja autoimmunhaigused avastati üks 10 ja teine 5 aastat tagasi.
Muidugi on ka noorematel hädasid, aga siiski vähem ja miks nad lapsi saada ei võiks? Kõik haigused ei ole pärilikud ja lapsi võidakse saada ka siis, kui rohtu ei võta js haigust veel diagnoositud pole.
Millal see valik Sinu arvates toimuma peaks siis, teismeeas või?
Siis aga pole tavaliselt haigusetunnuseidki ju veel.
Loodan väga, et Sina ja Sinu lapsed elate ja surete tervetena.
Õelad inimesed ei tohiks küll paljuneda, lastele antakse see suhtumine edasi.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Autoimmuunhaigus. Igapäevaselt Medrol ja Plaquenil, diclofenac või kodeiiniga paratsetamool. Lisaks veel beebipillid, vahel ka xanax.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtan ka l-thyroxini ja ei arva, et ma seetõttu ühiskonnale koormaks oleksin (haigekassa soodustus sellele on u 30 senti kuus, analüüse teen synlabis oma raha eest).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

L-Thyroxini võtan juba 13 aastat. Esmaspäeval lähen lõpuks vaimse tervise õe vastuvõtulea saan ilmselt AD võtma hataka. Mitte, et ma hullult tahaks, aga no lihtsalt ei jaksa enam seda rasket masendust taluda.
Kusjuures, ma ei teadnudki, et kilpnäärme alatalitus võib raskemeelsust põhjustada.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sinu jaoks ideaalses maailmas oleksid inimesed ilma abita, ellu jäävad vaid tugevaimad?

Jah, minu meelest ei ole vaja igasuguseid hädiseid ja tõbiseid tagant putitada. Las ellu jäävad ja järglasi saavad terved ja tugevad inimesed. Ülejäänud on ühiskonnale koormaks.

Nii et sa pole lapsi saanud, loodetavasti? Sest sa ilmselgelt pole vaimselt terve, nii et eeldatavasti elad oma reeglite järgi ja välistasid oma halbade geenide edasikandumise?

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tavaline südamehaige kombo: telmisartaan, metoprolool (vajadusel ka kiiretoimeline), amlodipiin, dabigatraaneteksilaat, prolongeerivalt toimiv furosemiid, pantoprasool, rosuvastatiin, allopurinol (hoo korral Vimovo). Veri on nii vedel, et kui süüa tehes noaga sõrme lõigata siis kulub pool pakki plaastreid, enne kui midagi pidama saab.

Miinustajad ei suuda uskuda, et inimene nii palju ravimeid korraga võtab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kusjuures, ma ei teadnudki, et kilpnäärme alatalitus võib raskemeelsust põhjustada.

Jah, nõrkust, väsimust ja depressiooni loetakse lausa esimesteks ja olulisemateks sümptomiteks.

https://www.inimene.ee/haigused-ja-seisundid/list/haigused-ja-seisundid/hupotureoos/

Väidetavalt peaks adekvaatse ravi korral sümptomid kaduma, kuid tegelikkuses see nii ei ole. Ka siis, kui mul on vereproov täiesti korras, tunnen sümptome.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

L-thyroxini kilpnäärme alatalitluse pärast ja antidepressante. Esimest juba 14a ja teist poole vähem, varem võtsin rahusteid ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jumala abiga ei pea veel ühtegi ravimit regulaarselt tarvitama. Vererõhud-suhkrud-kolesteroolid siiani normaalsed. Vaimne tervis ka OK. Vanus 62.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Insuliini

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

AD ja omperasool

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtan samuti kilpnäärme alatalituse jaoks l-thyroxine. Vanus 22. Päritud haigus, eranditult kõigil naistel peres üks või teine häda olnud kilpnäärmega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

45-aastane ja võtan erinevaid vitamiine ning aeg-ajalt migreeni vastu valuvaigisteid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on astma, tarvitan Symbicorti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ka l-thyroxini (juba 16-aastaselt saadik. Emal oli alatalitlus ja vennal ja õel ka. Loodan, et äkki õnnestub nii, et lapsed ei saa seda).

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Antidepressante. Juba 10 aastat. Väikseim võimalik doos, ent ilma ei saa. Nagu järele jätan, olen taas mustas augus, korduvalt üritanud. Olen nüüdseks loobunud katsetamast, kui tabletid on peal, suudan vähemasti toimida. Depressiooni ja ärevusega ma enam toime ei tule.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtsin ja just võõrutan ennast. Võtsin xanaxit ja päris pikalt. Nii umbes mitu aastat.

Võõrutusnähud kahjuks kestavad samuti mitu aastat…
Alparasolaam on saadanast.
Kuidas küll arst üleüldse seda “esmaabi” ravimit aastaid väljastab, jääb arusaamatuks. Kuigi on olemas tõesti selliseid psühh. seisundeid, mil benso pikaajaline kasutamine on õigustatud, siis alprasolaam kohe kindlasti selliste haigusjuhtumite pikaajalise raviskeemi hulka ei kuulu.
Loe jai imesta, millist “ravi” tänapäeval pakutakse…

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teie võtate igapevaselt mingeid ravimeid,Mina pean võtma kilpnäärme rohtu,kolesterooirohtu .Mida teie ja miks.

Kas üldse läbi ei loe, mida kirjutad? Ma imestan, et inimesed üldse vastavad nii ebaadekvaatselt esitatud küsimusele, ilmselgelt on küsijal ju mingi vaimupuue. Kas tavaolukorras laskuks sellise inimesega diskussiooni?

Mis sa tavaelus pole mitte kunagi vaimupuudega inimesega suhelnud või??

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tarbi ühtki ravimit. Ei käi ka ühegi arsti juures. Kui käiks, siis tõenäoliselt mingi viga ikka leitaks.  Vanus 57.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igapäevaselt ei tarbi ravimeid, aga aastas kaks korda pean tegema luudehõrenemise vastase süsti. Aga muidu toidulisandeid küll. N.71

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtsin ja just võõrutan ennast. Võtsin xanaxit ja päris pikalt. Nii umbes mitu aastat.

Võõrutusnähud kahjuks kestavad samuti mitu aastat…

Alparasolaam on saadanast.

Kuidas küll arst üleüldse seda “esmaabi” ravimit aastaid väljastab, jääb arusaamatuks. Kuigi on olemas tõesti selliseid psühh. seisundeid, mil benso pikaajaline kasutamine on õigustatud, siis alprasolaam kohe kindlasti selliste haigusjuhtumite pikaajalise raviskeemi hulka ei kuulu.

Loe jai imesta, millist “ravi” tänapäeval pakutakse…

Jah, need kes on sõltuvustele altid, võivad jääda sõltuvusse. Suurem osa siiski ei ole ja ka mingit sõltuvust ei teki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võõrutusnähud kahjuks kestavad samuti mitu aastat… Alparasolaam on saadanast. Kuidas küll arst üleüldse seda “esmaabi” ravimit aastaid väljastab, jääb arusaamatuks. Kuigi on olemas tõesti selliseid psühh. seisundeid, mil benso pikaajaline kasutamine on õigustatud, siis alprasolaam kohe kindlasti selliste haigusjuhtumite pikaajalise raviskeemi hulka ei kuulu. Loe jai imesta, millist “ravi” tänapäeval pakutakse…

Ära ärple. Mõttetu patroneeriv heietus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtsin ja just võõrutan ennast. Võtsin xanaxit ja päris pikalt. Nii umbes mitu aastat.

Võõrutusnähud kahjuks kestavad samuti mitu aastat…

Alparasolaam on saadanast.

Kuidas küll arst üleüldse seda “esmaabi” ravimit aastaid väljastab, jääb arusaamatuks. Kuigi on olemas tõesti selliseid psühh. seisundeid, mil benso pikaajaline kasutamine on õigustatud, siis alprasolaam kohe kindlasti selliste haigusjuhtumite pikaajalise raviskeemi hulka ei kuulu.

Loe jai imesta, millist “ravi” tänapäeval pakutakse…

Võõrutusnähte mul õnneks pole, emotsionaalselt on kõik korras ja magan ka suurepäraselt.
Tegelikult ma ütlen ausalt – ta kirjutas mulle seda tõesti väga kergelt välja. Iga kuu uus pakk, ilma, et ta üldse oleks midagi muud soovitanud. Ainus asi, mis ma pidin tegema, oli talle meil saata, et mul on nüüd ravim otsas.
Ise ma lasin ka selle peal liugu, ei tahtnud tegeleda oma probleemiga, lihtsam oli see üks tablett enne magama minekut sisse võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hetkel  võtan maoülehapesuse vastu, aga see on kuurina. Kevadel võtan vähemalt 3 kuud allergiaravimit iga päev õietolmuallergia vastu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, et vanuse lisavad ainult need, kel midagi eriti häda pole. Ma ise ka ühtegi ravimit regulaarselt ei kasuta, 41 a.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, et vanuse lisavad ainult need, kel midagi eriti häda pole. Ma ise ka ühtegi ravimit regulaarselt ei kasuta, 41 a.

Et ei arvataks, et ainult noored võivad terved olla ja vanemana on ravimid ja haigused vältimatud. Nii see õnneks ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

võtan AD-d. tarvitatud praeguseks seda 1a 4k. plaan on mais-juunis ära jätta. vanus 47.  loodetavasti midagi muud asemele ei tule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ise olen alles 40ndate alguses ega võta ravimeid. mul vanaema on samas 90+ ja ei võta temagi ühtegi. arst kirjutas talle üle 10 aasta tagasi vererõhurohu, mida ta aga võtma ei hakanudki, sest ütles, et paha maitse on.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

N, 35. Metforali võtan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahaks küsida, et kuidas teil avastati et just kilpnääre haige-mul kahtlustas õde ka midagi, ütles,  sul madal vererõhk, kuid kiire pulss, et lase kilpnääret kontrollida, erit kui veel poob(kõrge kaelusega kampsunid)

Kas täheldasite midagi veel sellega seonduvat?

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 62 )


Esileht Ilu ja tervis Kas tarbite igapäevaselt mingit ravimit