Esileht Lapse ootamine Kas tasuline Elite vs Tartu Ük kliinikum

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Kas tasuline Elite vs Tartu Ük kliinikum

Postitas:

Kumba eelistada rasedusega arvel olles? Kas Elite alla kuuluvaid kliinikuid (tasulisi) või Tartu Ük kliinikum ( mis siis oleks riigi poolt tasuta ). Olen esmarase ja ei suuda otsustada … Eks jaa oleneb rahakotist aga ON SEAL VAHET???:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.12 18:46; 04.12 09:59; 04.12 12:44; 04.12 13:28; 06.12 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kumba eelistada rasedusega arvel olles? Kas Elite alla kuuluvaid kliinikuid (tasulisi) või Tartu Ük kliinikum ( mis siis oleks riigi poolt tasuta ). Olen esmarase ja ei suuda otsustada … Eks jaa oleneb rahakotist aga ON SEAL VAHET???:)

Kui tasu ei morjenda, valiksin ise iga kell Elite. Privaatne, vaikne ja kellaaegadest peetakse kinni. Üldiselt suhtumine on teine, kui TÜKis, arusaadavalt viimases rohkem liinitöö. Norm. parkimine kah boonuseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.12 21:27; 04.12 11:44; 04.12 14:28; 06.12 10:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahe on selles, et Elites tegeletakse sinuga põhjalikumalt arvatavasti, selgitatakse, kõik on sõbralikud ja rahulikud. Aega on, ei kiirustata. Aga see maksab kõik, iga analüüs ja liigutus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi oskab öelda umbes mis elites kõik võiks minna maksma? Et kes käind et millise summaga pean igakord arvestama umbkaudu..:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.12 18:46; 04.12 09:59; 04.12 12:44; 04.12 13:28; 06.12 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates tavavisiit koos UH-ga oli viimati 45.-. Analüüsid on need, mis päris korralikult maksavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.12 21:27; 04.12 11:44; 04.12 14:28; 06.12 10:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul läks arvele võtmine 255€. Ülejäänud visiidid uh-ga 60€.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.12 11:58; 04.12 14:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

OKi , valisin ikka elite kasuks 🙂 kuna esmarase ka siis vast parem kui kõikaeg saan kindla arsti juurde ja on aega mahti seletada kõik vajalikud asjad 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.12 18:46; 04.12 09:59; 04.12 12:44; 04.12 13:28; 06.12 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui arsti valid soovitan Svetlana Räime, hästi tore ja sõbralik arst. Oli minul sünnitus arst. Super on,)

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.12 13:23; 04.12 13:26; 06.12 08:15; 06.12 08:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui arsti valid soovitan Svetlana Räime, hästi tore ja sõbralik arst. Oli minul sünnitus arst. Super on,)

Lisan veel , et Aire Sekavin on ka hea ja otsekohe arst, aga esma sünnitajale ma teda ei soovitaks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.12 13:23; 04.12 13:26; 06.12 08:15; 06.12 08:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja tema valisin:) käisin juba rasedust tuvastamas tema juures ja ka väga meeldis .. lihtsalt rääkis ,et nende juures suhteliselt kulukas , et võimalik ka neid samu uuringuid tasuta saada siis ük kliinikumis aga , et seal jah ei pruugi saada kõikaeg sama arsti juurde jne..
Mõtl ja arutasime mehega , et mis seal ikka pigem maksame ja endal mugavam kui tegeleb sinuga sama arst ja ei pea ringi jooksma kuskil.. 🙂 Uus aeg ongi nüüd 17 Dets kui on 10 nädal 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.12 18:46; 04.12 09:59; 04.12 12:44; 04.12 13:28; 06.12 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole kordagi kuulnud, et TÜKis rasedaga ei tegele kogu aeg sama arst/ämmaemand. Kui seda väidab erakliinik, siis tundub see lihtsalt (kahtlase eetilise väärtusega) reklaamina. Nagu näha, sul valik tehtud, aga mina esmasünnitajana TÜKiga väga rahul. Kõik oli piisavalt rahulik ja põhjalik.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui arsti valid soovitan Svetlana Räime, hästi tore ja sõbralik arst. Oli minul sünnitus arst. Super on,)

Lisan veel , et Aire Sekavin on ka hea ja otsekohe arst, aga esma sünnitajale ma teda ei soovitaks.

Sekavin on ju TÜK-is, mitte Elites. Ja minu teada tema tegeleb nüüd ainult viljatusraviga, mitte millegi muuga ( va valved).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.12 21:27; 04.12 11:44; 04.12 14:28; 06.12 10:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole kordagi kuulnud, et TÜKis rasedaga ei tegele kogu aeg sama arst/ämmaemand. Kui seda väidab erakliinik, siis tundub see lihtsalt (kahtlase eetilise väärtusega) reklaamina. Nagu näha, sul valik tehtud, aga mina esmasünnitajana TÜKiga väga rahul. Kõik oli piisavalt rahulik ja põhjalik.

Ma arvan, et ta mõtles selle all uuringuid (oscar, LA).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.12 11:58; 04.12 14:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen eelmise rasedusega Elites käinud ainult ultraheli tegemas, seega põhjalikum kogemus puudub. Sealne keskkond on kindlasti rahulik ja tekitab tunde, et sinu jaoks on aega, aga ma ei ütleks, et TÜKs millestki puudu jääks. TÜKs käin ka koguaeg sama ämmaemanda juures ja sama arsti juures ja kuna need hoolega valisin 🙂 siis võin öelda, et mõlemad on väga head suhtlejad ja pühendunud medtöötajad. Ämmaka visiit kestab tavaliselt nii pikalt, et pigem ma juba ise mõtlen, et kas on veel midagi või aitab selleks korraks 😀 Pole ka sellist tunnet jäänud, et mingid vajalikud uuringud oleks jäänud tegemata või tehtud n-ö üle jala. Olen TÜKga väga rahul ja tunnen, et olen kindlates kätes (nii palju kui raseduse ja sünnitusega üldse kindel olla saab).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Se

Ja kui arsti valid soovitan Svetlana Räime, hästi tore ja sõbralik arst. Oli minul sünnitus arst. Super on,)

Lisan veel , et Aire Sekavin on ka hea ja otsekohe arst, aga esma sünnitajale ma teda ei soovitaks.

Sekavin on ju TÜK-is, mitte Elites. Ja minu teada tema tegeleb nüüd ainult viljatusraviga, mitte millegi muuga ( va valved).

Sekavin ka Elites ja kui ma eksi siis ka Tähe erakliinikus.
Tegeleb ikka vastuvõtuga ka, aga tema juurde raske saada, kuna nädalas korra ainult, ülejäänud päevad tegeleb viljatus vastuvõtuga ja erakliinikutes vastuvõtt. Tean millest räägin, kuna tema on minu arst. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.12 13:23; 04.12 13:26; 06.12 08:15; 06.12 08:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajale kas valisite Svetlana? Tundus ühest kommentaarist 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.12 13:23; 04.12 13:26; 06.12 08:15; 06.12 08:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah Svetlana Räime

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.12 18:46; 04.12 09:59; 04.12 12:44; 04.12 13:28; 06.12 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa küsisid ka ligikaudse kogumaksumuse kohta Elites?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.12 21:27; 04.12 11:44; 04.12 14:28; 06.12 10:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valisin ka selle rasedusega Elite, eelmisega olin TÜK-is ja nüüd oli valik üsna selge. Mõnikord on 65 euri läinud ja kui analüüsid lisaks,siis läks 85 vist kokku. Praegu olen rahul, vajadusel saab ka alati TÜK-i üle minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tulevastele otsustajatele:
olin esimese lapsega arvel Elites (ka dr Räime juures), teisega TÜKis.
Põhierinevused:
* Elites käisin alati arsti juures, TÜKis ainult tuvastamas, edasi (oma ja alati sama) ÄE juures;
* ultraheli tehti sisuliselt iga kord vs TÜKi tuvastamine, KV + LA.
* Elites sai UH-pilte küsimata kaasa.
* Uuringutulemustest sai Elites detailsema ja kiirema ülevaate.
* UH teeb Elites oma arst, kes kõige muuga ka kursis, see on ka kindlasti eelis.

Igati rahule jäin mõlemaga. Pabistamisele kaldumise ja/või riskirasedusega läheks kindlasti Elitesse, kui raha pole probleem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen ka mõlemas käinud ja toon välja järgmist:

* nii TÜK-is kui Elites tegeles minuga raseduse jooksul üks arst (TÜKis arst ja ÄE olid ühes kabinetis ja ÄE visiitide ajal sain arstiga ka vestelda. Analüüse võttis alati arst ise ja oli väga sõbralik ja põhendunud, ÄE mõõtis ja väljastas saatekirju).

* TÜKis tehti mulle kokku 4 UH-d (6, 12, 20 ja 28 nädalat) ja arutati 4.vajadust (lapse kaalu hindamiseks lõpuks), koos otsustasime et pole selle järgi vajadust. Isiklikult ei arva et iga kord peab UH tegema (kui pole just näidustust: ehk mõni näit on paigast ära, siis jälgitaksegi rohkem, siis tehakse TÜKis ka rohkem UH-d). Kui kõik korras ja vastab nädalatele, siis pole vaja nii palju UH-sid teha. Lapsele need ka ei meeldinud – iga kord üritas ennast ära põõrata ja mürgeldas UH-de ajal).

*Uuringutulemustest sain alati niipalju tagasisidet kui soovisin (mõlema puhul). Nii Elites kui TÜKis on eesti parimad UH arstid ja minu teada mõni neist töötab nii TÜKis kui Elites (dr.Riive vist).

*TÜKis tegeles minuga see naistearst, kes on aastaid enne lapsesaamist minu naistearst olnud, mistõttu suhtlemine oli lihtsam, ta teadis minu tervise kohta kõike ja see meeldis see mulle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Lapse ootamine Kas tasuline Elite vs Tartu Ük kliinikum

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.