Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas te, 35+ rasedad, teete lisaanalüüse (Panorama nt)?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kas te, 35+ rasedad, teete lisaanalüüse (Panorama nt)?

Postitas:

Olen 8. nädalat rase ja 35. Ühtäkki hakkasin mõtlema (muretsema), et ehk peaks veenduma, et lapsega kõik korras. Mure põhjustajaks lisaks veel see, et olen peaaegu kogu selle aja ühes või teises tõves olnud (nohu-köha, kogu kompott). Ühesõnaga, kuidas teie, 35+aastased, mõtlete?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ootasin kolmandat 36-aastasena. Lasin teha riiklikus (ITK) naistekliinikus pakutavad uuringud. Lisaks käisin Loote Ultrahelikeskuses ja lasin teha Oscar testi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen ka 35, ootan teist last. kaalusin nt seda NIPTI meetodil loote DNA uuringut, kuid siiski riiklikus Oscar testi tulemusi nähes ei hakanud rohkem uuringuid praegu võtma. Kohe tulemas ka LA, mille teen Ultrahelikeskuses ja siiani on ka proovid korras olnud. olen lihtsalt mõelnud, et isegi kui praegu (kui juba teada, et riskid kromosoomihaigustele on kõik madalad) peaks midagi selguma, mis tõenäoliselt ei juhtu, kas ma siis katkestaks – ei katkestaks. juhul, kui ei antaks muidugi üldse elulootust, aga sellised asjad tuvastatakse suht juba KV (Oscari) ajal vms. vähemalt ma olen nii aru saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain 1.lapse 35a ja teise 39a, mingeid lisauuringuid ei teinud. Ei pakutud, uurisin ka, kas vanuse põhjal peaks, öeldi erinevate arstide poolt, et see ikka UH tulemustest sõltuv, mitte vanusest. Aga Oscari ja LA tegin Šoisi juures.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise ka 41a ja planeerime usinalt kolmandat last. Kui peaks jääma rasedaks, siis kindlasti teen nii Oscar testi kui ka Panorama testi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas te, 35+ rasedad, teete lisaanalüüse (Panorama nt)?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.