Esileht Pereelu ja suhted Kas te arutate oma seksuaalelu detaile sõbrannadega

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Kas te arutate oma seksuaalelu detaile sõbrannadega

Postitas:

Sirvisin hiljuti Alexia Lafata blogi ja ühte alustas ta järgmiselt: “Nagu enamik seksuaalselt aktiivseid naisi, on minul ja mu naissõpradel lahe oma seksuaalseid tegevusi üksteisele kirjeldada vaimustavalt üksikasjalikult.” (Like most sexually active women, my girlfriends and I have a great time describing all of our sexual endeavors in wonderfully explicit detail with each other.)

Mina pole mitte ühegi oma sõbrannaga oma seksuaalset käitumist arutanud (ega nemad minuga), ja isegi seksist oleme vähestega rääkinud (meil on muid teemasid) ja kui, siis pigem, et on ka selliseid või teistsuguseid praktikaid, mänguasju jne.

Veelgi enam, ma kohe indlasti ei taha teada, mida minu sõbrad, tuttavad ja sugulased magamistoas teevad. Tehku, mida tahavad, peaasi, et ise on rahul ja õnnelikud, aga ma ei taha seda teada.

Selle ülaltoodud postituse valguses aga tekkis küsimus, et kuidas perekooli kägudega lugu on? Enamik siin on seksuaalselt aktiivseid inimesi – vahetate te sõpradega üksikasjalikult seksuaalseid kogemusi?

+17
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.02 19:56; 22.02 21:36; 26.02 22:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veelgi enam, ma kohe indlasti ei taha teada, mida minu sõbrad, tuttavad ja sugulased magamistoas teevad. Tehku, mida tahavad, peaasi, et ise on rahul ja õnnelikud, aga ma ei taha seda teada.

Selle ülaltoodud postituse valguses aga tekkis küsimus, et kuidas perekooli kägudega lugu on? Enamik siin on seksuaalselt aktiivseid inimesi – vahetate te sõpradega üksikasjalikult seksuaalseid kogemusi?

Eks see toimuski pigem noorusaastatel, kui oli sagedamini uusi partnereid ja kogemusi.
Siis küll jah, ikka sai räägitud.
Nüüd harva, aga aeg-ajalt siiski.
Minu meelest ongi kahte tüüpi sõbrannasid, osad jagavad selliseid teemasid ja teised peavad sellest rääkimist liigseks. Viimastega ilmselgelt ei hakka siis minagi rääkima sel teemal.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 20:18; 26.02 22:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka mõelnud, et miks ma ei aruta ja kas peaks. Erinevalt sinust, ma küll tahaks väga teada, mis seksuaalelu mu sõbrad elavad. Aga jah, keegi ei aruta neid asju. On olnud üks naine, kes väga avameelselt rääkis oma masturbeerimisest ja anaaltappidest, ja see oli ok, aga ma ise ei tunneks end mugavalt. Ja kusjuures, üks põhjus võib seisneda ka selles, et ollase sõbrad paariti – kui sõbrants mulle oma sekselust räägiks, oleks see ebaaus tema mehe suhtes jne.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka mõelnud, et miks ma ei aruta

Mina olen arutanud võõrastega ja anonüümselt. Üks kirjavahetus aitas mul hästi palju endast aru saada, sest teine poolt küsis väga detailselt (aga viisakalt ja lugupidavalt) ning avas detaile oma seksuaalelust. Kuid me ei tea isegi teineteise pärisnimesid.

Mulle lihtsalt ei meeldi enda seksuaalne mina. Mitte et ma teda häbenen (nagu ma ei häbene oma keha), aga mulle ei meeldi see “tiirane olend” endas ja ma soostun seda avama tõesti väga valituile. Ja ma ei taha ka teisi näha sedasorti tiirase olendina – mulle ei meeldi. Ei häbene, aga ei meeldi – no umbes samamoodi nagu mulle ei meeldi seedeprotsessi üksikasju (roojamist, oksendamist jne) näha või kuulda või teada.
See, mis toimub mulle tundmatute inimeste kehades, on üks asi, aga ma ei taha teada sedasorti asju lähedaste inimeste kohta.

Muide, kõmuajakirjandus ei ole mind ka kunagi huvitanud.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.02 19:56; 22.02 21:36; 26.02 22:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt ei aruta.

Kui on juhtunud midagi eriti ootamatut, naljakat, tragikoomilist, siis olen rääkinud. Harilikult siis, kui enam koos ei ole kellegagi.

Aga mingit tavalist püsisuhte seksi küll kuidagi “vaimustavalt üksikasjalikult” ei aruta. Siis keegi ei küsi ka. Ma ise ka teiste kohta ise uurima ei lähe. Kui keegi ise rääkima hakkab, siis las räägib, aga ma ei tunne sellises olukorras kohe kohustust ise midagi vastu pajatama hakata.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 22:26; 23.02 13:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei aruta, milleks?
On palju huvitavamaid asju, millest rääkida.
Ma ei ava tavaliselt ka siinseid seksiteemasid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, ei tule sellepeale, ikkagi intiimne kogemus, teiseks olen pikaajalises suhtes, siis peaks voodielust rääkimiseks olema ka mehe luba.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 11:16; 26.02 21:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehena küsin, et see siis ikka ei ole pigem tõsi, et naised annavad peale esimest vahekorda uue partneriga sõbrannadele täpselt teada, kuidas kõik oli?

Minule tundub imelik, kui mõni tuttav või töökaaslane hakkab mulle rääkima, millal ta viimati onaneeris ja kui sageli ta seda teeb. Ikka on ette tulnud. Mis see minu asi peaks olema? Samuti ei ole mul midagi peale hakata selliste pihtimustega, et “vahest ärkan öösel erektsiooni peale üles, äratan naise ja teeme kiire kähkuka”. See ei ole mulle huvitav ja ei anna mulle midagi. Ma ei tea, miks mulle selliseid asju räägitakse. Mingid naljakad juhtumised või äpardused, hea küll, neid ma vahel räägin ise ka nii sõpradele kui headele sõbrannadele.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kaks südamesõbrannat, kellega arutame küll kõiki väikseid detaile, muresid ja rõõme. Ülejäänud sõpruskonnaga ei tuleks see kõne allagi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehena küsin, et see siis ikka ei ole pigem tõsi, et naised annavad peale esimest vahekorda uue partneriga sõbrannadele täpselt teada, kuidas kõik oli?

Ei ole tõsi. Võimalik, et mingid hullud erandid on, kes kohe kellelegi kõik ette laduda tahavad, aga normaalne või tavapärane käitumine see küll ei ole.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 22:26; 23.02 13:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle on räägitud, sest ma üldiselt hoian kõike oma teada ja midagi edasi ei räägi. Sõbranna võib vabalt armukest pidada ja sellest mulle rääkida, ilma et ta mehele edasi räägiksin. Ise ma oma asjadest ei räägi, sest olen iseloomult pigem konservatiivne ja mitte eriti avameelne. Võin isegi valetada, et ei tunnegi mingit Peetrit, kuigi ise olen juba ammu Peetrist sisse võetud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust peaks sellistele naistele mingi diagnoosi välja mõtlema. See ei ole normaalne, et ilma teise poole nõusolekuta selliseid asju kolmandatele edasi räägitakse. Suurtele sõbrannatajatele tahaks meelde tuletada, et naised on ussid, täna on sõbrannad, homme enam ei ole ja siis on neil oioi kui palju materjali sinu kohta.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nooremana oli mul kaks väga head sõbrannat, kellega rääkisime absoluutselt kõigest ja loomulikult ka oma seksuaalelust.

Praegusel eluhetkel mul selliseid sõbrannasid enam ei ole (üks suri, teisega suhted tema Eestist ärakolimise järel katkesid) ja ega nüüd, 50+ vanuses, enam polegi suurt midagi rääkida:)

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei aruta, sest leian, et see olks minu mehe suhtes täielik usalduse kuritarvitamine. Mina ei räägi seda, et mehel tõuseb harva ja lõpetab kiirelt ja et tal on väga harva üldse seksiisu. Tema ei räägi seda, et tema meelest ma ei ole enam seksikas, olen vaatamata pidevale viilimisele-kreemitamisele karedate taldade ja kätega, ei ole ilusa lihaselise kehaga. Jumal tänatud, et on olemas anonüümsed foorumid, kus saab end välja elada ilma kaaslase usaldust kuritarvitamata ja tema identiteeti avaldamata.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.02 13:49; 26.02 13:52; 26.02 14:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll on mul aga olnud pettev meessoost kaaslane, kes minu toonasest kogenematusest kohe oma järgmisele kallimale rääkis. Selle kallima jättis ka maha ja too tuli minu käest küsima, et kas mehe räägitu oli tõsi või jama.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.02 13:49; 26.02 13:52; 26.02 14:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et seksuaalelust räägivad üksteisega pigem ülimalt naiselikud naised, kes noorena selles stiilis sõbrannatavad, et kõike teevad sõbranna käevangus, isegi vetsu lähevad koos. Sellistel naistel on oma sõbrannadega väga lähedased suhted, minul näiteks ei ole kunagi selliseid suhteid olnud, pigem on mul olnud sügavad vestlused meessoost sõpradega nooremana. Aga ma ei ole ka väga naiselik naine käitumise poolest ja see pole tingimata hea omadus.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.02 13:49; 26.02 13:52; 26.02 14:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei, ma ei lähe selle teemaga lihtsalt kaasa, isegi kui sõbrannad selle teemaks võtavad ja ma ei viitsi seda teemat ka kuulata ja arutada.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu seksuaalelu on puhtalt minu enda teada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, ma ei räägi detailidest sõbrannadega, see oleks kergelt perversne. Mis näoga nad mu mehele (või mina nende mehele) peaksin otsa vaatama, kui ma täpselt teaks, mis asendis tal kindlalt tuleb ja kuhupoole kellel till kõver on jms? 🙂 laske olla nüüd, TMI.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehena küsin, et see siis ikka ei ole pigem tõsi, et naised annavad peale esimest vahekorda uue partneriga sõbrannadele täpselt teada, kuidas kõik oli?

Minule tundub imelik, kui mõni tuttav või töökaaslane hakkab mulle rääkima, millal ta viimati onaneeris ja kui sageli ta seda teeb. Ikka on ette tulnud. Mis see minu asi peaks olema? Samuti ei ole mul midagi peale hakata selliste pihtimustega, et “vahest ärkan öösel erektsiooni peale üles, äratan naise ja teeme kiire kähkuka”. See ei ole mulle huvitav ja ei anna mulle midagi. Ma ei tea, miks mulle selliseid asju räägitakse. Mingid naljakad juhtumised või äpardused, hea küll, neid ma vahel räägin ise ka nii sõpradele kui headele sõbrannadele.

Mehed ei vaja elus käehoidmist nagu naised vajavad. Kõik naisteajakirjad on seda seksi täis, kuidas peab seksima, mida naine peab seksis tegema, mida mees jne.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, kas need, kes oma sõbrannadega selliseid asju arutavad – oleksite ka nõus, et teie partnerid räägiksid sellest sõpradele? Mul on väga lähedased sõbrannad, puuda soola ära söönud – aga ei tuleks selle peale, et selliseid intiimsuseid jagada.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 11:16; 26.02 21:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, sest esiteks see ei huvita mind. Teiseks ma ei seksi oma sõbrannadega ja nende seksuaalelu ei puuduta mind. Kui tahavad, võivad rääkida midagi sellist, et eile seksisid. Aga nad teavad, et mul on teised huvid ja detaile ei ole mõtet mulle rääkida. Enda seksuaalelu ei aruta samuti. Kui midagi küsitakse, võin vastata, aga mitte kõigile küsimustele.

Sama siin. Mind ei häiri otseselt kui sõbrannad räägivad, aga samamoodi mind ei huvita ja enda kohta ei armasta ma üldse eriti isiklikke asju avaldada. Kindlasti ei hakka ma oma partneri kohta mingeid intiimseid või isiklikke detaile jagama, kuna ma ei tahaks, et ta oma sõpradele minust selliseid asju jagaks.

Samas mõni paneb lausa pahaks. Mulle on sõbranna kunagi teatanud, et “sind ju seks ei huvita, sa ei räägi sellest üldse”.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“sind ju seks ei huvita, sa ei räägi sellest üldse

Ma võin seksist rääkida, aga mitte sellest, kuidas mina kellegagi seksin. Ja ma ei taha ka teada, kuidas sõbranna seksib, kuigi me võime ju igasuguseid seksuaalteooria ja -praktika küsimusi vabalt arutada.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.02 19:56; 22.02 21:36; 26.02 22:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, kas need, kes oma sõbrannadega selliseid asju arutavad – oleksite ka nõus, et teie partnerid räägiksid sellest sõpradele? Mul on väga lähedased sõbrannad, puuda soola ära söönud – aga ei tuleks selle peale, et selliseid intiimsuseid jagada.

Las räägib, kui tunneb, et nii äge oli, et lausa muljeid jagada tahaks 😀
Ma ei tea, mis tont see seksist rääkimine peaks olema ja miks seda nii veidralt kujutletakse.
Nagu siingi teemas välja tuleb, kujutatakse ette, et räägitakse mingeid kummalisi detaile mehe kohta (mingid tõusunurgad või mispidi miski ripub vm)
Sõbrannaga räägin rohkem ikka enda emotsioonidest ja kogetust. Noorusaja partnereid pealegi sõbrannad ei pruukinud tundagi.
Kui sõbranna mulle räägib lahedast seksijuhtumist, siis see ei ole nii, et mul tekib pilt silme ette tema alasti mehest aktsioonis (seksijutu pelgajatel võibolla tekib). On lihtsalt hea meel kaasa elada, et sõbranna on midagi head kogenud.
Ei maksa nüüd seksist rääkimist üle ka tähtsustada – aga ka mitte demoniseerida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 20:18; 26.02 22:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul üks sõbranna küll rääkis, aga eelkõige seetõttu, et oli selline noor suhe ja kogemusi vähe. Arutasime, et kuidas üks õige orgasm peaks olema ja tunduma ning miks ta mehel (kes oli väga noor) nii kiiresti lahti läheb.
Ma leian, et kui on mure, siis võiks küll saada vabalt rääkida sõbrannadega. Maailmas on tegelikutl väga palju naisi, kes polegi kunagi orgasmi kogenud – miks mitte sellest rääkida ja veelgi valehäbi sisse end mässida.. Või siis muid poose ja detaile arutada, miks mitte, sageli on need ju hoopiski günekoloogilised või muu tervisega seotud, või vähemalt paindlikkusega… :)? Eriti kui partneriga sellest rääkimine mingil põhjusel võimalik pole.
Oma abikaasaga seksimise detaile ma küll kellelegi rääkinud pole, aga pole ka asju, mida me omavahel lahendatud ei saa. Pole nagu põhjust olnud kurta või nõu küsida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 55 ja mul on üks hea sõbranna ülikooliajast kellega räägime kõigest. Igapäeva sekselust, et kus, kuidas ja mida ei räägi, aga kui on mingi probleem olnud (peamiselt partneri vahetusel) siis ikka oleme lahanud vahel veiniklaasi taga. Ausaltöeldes ei näe ka probleemi kui mees oma hea sõbraga arutaks, peamine on ikkagi see, et jutt kuskile laialt levima ei läheks. Üsna savi sõbranna mehele seltskonnas otsa vaadata, aga võib-olla olemegi liiga vabameelsed. Tavaliselt nende vestluste peale on ka miskit paremaks muutunud. Me ei ela ju enam nõukaajal, kus seks oli tabu. Mitte nii lähedaste sõprade seltsis muidugi sellistel teemadel ei räägi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi räägime, meil siin isegi omamoodi infoühendus: kas juut, milline on tõusunurk, turbopurskega, jne … noh, nagu tavaliselt.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu seksuaalelu on puhtalt minu enda teada.

Partner ka ei tea sellest midagi? Siis teab sekspoe müüja nii mõndagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas te arutate oma seksuaalelu detaile sõbrannadega