Esileht Ilu Kas te ei karda paksuks minna?

Näitan 3 postitust - vahemik 61 kuni 63 (kokku 63 )

Teema: Kas te ei karda paksuks minna?

Postitas:

Suurematel jõusaalihuntidel on praegu hoopis probleem, et kaal kahaneb.

Kuu aega ainult kehamassiga trenni elutoa põrandal ja juba on tunda, kuidas riided on tagumikust, reistest ja seljast laiad sest lihas hakkab kaduma.

Mõtlesin siis hoopis et pean dieeti praegu. Sel ajal kui suure koormusega treenin ei suuda, set nälg võtab pildi eest.

Nii et on ka teist pidi võimalik.

Aga kas koduste vahenditega ei saa lisakoormust tekitada? Minu poeg näiteks teeb kodus kükke, plankude erinevaid variante ja kätekõverdusi entsüklopeediaid täis laotud seljakotiga. Ma proovisin kord, ma ei jõudnud seda kotti isegi mööda maad lohistada, nii raske oli. Kätele ka võimalus teha nii, et need kandilised 5-kilosed veekanistrid käes vms.
Ja netipoest oleks ju juba ammu saanud hantlid ja lindid soetada, kui sul neid kodus pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.03 18:08; 01.04 10:51; 08.04 20:13; 11.04 14:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koduste vahenditega saab jah koormust lisada, eriti kui olla selline pühapäeva või paar korda nädalas treenija. Aga kui oled jõusaalis kauem käinud ja harjunud, siis see ikkagi ei ole päris see.

Mul on kodus kang, millele saab laduda u 50kg ja ma üritan leida alternatiive jms(30kg laps kukil kükke teha nt). Aga jalapressi ja korralikku jõutõmmet sellega välja ei võlu. Neid korduseid peab ka nii palju rohkem tegema, et nats tüütu on. Ma tunnen, et lihased ei saa pooltki seda koormust mis enne ja silmaga on näha, et vorm pole enam see mis enne.

Jah, eks ma võiks hakata harjutama ühe käega kätekõverdusi vms advanced leveli asju. Ja “hiit”-i annab ka kodustes tingimustes ilma mingite vahenditeta korralikult teha. Ja ma tegelikult väga ei hädalda, sest jooksmas saab ikka käia (ka siis kui sul koera ei ole).

Aga sellised soovitused, et võta kaks veepudelit ja tee biitsepsi kõverdusi…. mind näiteks ei aita üldse 😀

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.03 15:54; 14.04 11:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tervislikku vormi saab iga kell kodus hoida. Just nimelt tervislikku. Tegelikult pole kellelgi tarvis mingit kulturismi või megaraske kangiga liigeste lõhkumist, et siis toidulisandite müüjatele kasumit teenida.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.03 11:50; 09.04 11:41; 14.04 13:55;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 61 kuni 63 (kokku 63 )


Esileht Ilu Kas te ei karda paksuks minna?