Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas te ka olete varunud liiga palju riideid vastsündinule?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kas te ka olete varunud liiga palju riideid vastsündinule?

Postitas:

Vaatasin kummutit ja see juba nii täis, ei teagi kas sai varutud liiga palju asju.Lihtsalt nii armsad asjad on tüdrukutele tehtud(esimene oli poiss).Kardan nüüd ,et ei jõuagi kanda kõike läbi.Mõned asjad on 50 suurus, aga enamus 56 ja mõned ka juba 62.
Kas lastel tuleb tihti vahetada riideid nad ju ajavad suust välja ja siis jälle riided mustad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On päevi, kus vahetan poisil 4-5 korda riietust (paar korda on mähku vahelt läbi tulnud aga enamastu on piima tagasiheide). Ning vahest on terve päev ühe riietusega. Ööseks on mul tudukombed (väga mugav mähkmeid une pealt vahetada).
Aga nagu juba esimesega lapsega märkasin siis on nüüd ka samad lood, et olgu neid riideid niipalju kui tahes siis ikka kujunevad omad lemmikud välja, mida siis pidevalt selga paned.
Teise lapsega muretsesin kohe vähem riideid. Ainsad asjad, mida mul ei olnud ja mida juurde ostsin olid kampsun ja vest, sest tegu on jaanuaribeebiga ning toad jahedad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka tõsiselt liiga palju riideid ostetud… ehh.. natuke piinlik isegi…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul esimesega oli nii et sai ikka riideid varutud. laps oli sündides 3040g, seega isegi suurus 50 oli suur:) aga ta kasvas nii kiiresti, et 44st sai 10 päevaga suurus 62. ei jõudnud kõiki kasutada sest mu lapsel polnud piima tagasiheidet, mähkmed pidasid ka kenasti vastu. aga noh nüüd tuleb teine ja saan ilmselt kasutada neid mis toona jäid kasutamata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No sul ju üks laps juba olemas, peaksid teadma kui palju riideid vahetatakse:D

AliceI ega riided kaalu järgi ei ole..pikkus on olulisem. Sa ei saa öelda et kaalus 3040g SEEGA oli isegi 50 suurus suur:D
Minu laps on 3900g ja oli 52cm pikk..alguses oli ka 50 suurus hästi natukene suur, aga see sai kirelt parajaks. Enamus riideid olid meil ostetud siiski 56 suurus ja neid sai kanda ka mõni nädal 🙂

Mul ka nüüd teisele lapsele nii palju riideid varutud et…Lihtsalt ma selline, kes ei suuda nunnust asjast mööda vaadata ja ostab ära. Muidugi ei ole ma suutnud tervet kappi uusi riideid täis osta…aga väga korralikud on siiski:)Kindlasti ei jõua need kõik selga..ehk isegi jõuavad:D Aga ma ei põe…
Esimene laps sai päevas ühe komplektiga hakkama..ei näinud põhjust mitu korda päevas riideid vahetada kui põhjus ei olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul esimene tulekul. Sain venna käest \”stardikomplekti\” tema tütarde riideid, pole peale kombeka midagi juurde ostnud (tal olid mõlemad suvelapsed). Lisaks pakkus ka meheõde riideid, tal laps 2 kuud vanem. Üritan asja mõistusega võtta, pealegi pole õrna aimu ka, kuidas igapäevaelu välja nägema hakkab, juurde saab ju alati osta, poed avatud.
Muid asju kuhjan küll kokku – nt voodikarussell ja beebikiik, tunduvad maru vajalikud asjad, onju. Samas ostan ikka kasutatult, mitte poest, kuna äkki siiski ei lähe vaja. Oleneb ju suuresti lapsest ka. Mähkmeid ostaks ka hea meelega ette ära, kuid seda ju ka ette ei tea, mis mark sobib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heh, just mõtlesin analoogse teema teha 🙂
Mina ka oma ostlemisega hoogu sattund natuke. Ei tea, mida võtta ja mida jätta ja mis suuruses osta. Kõik on ju niii nunnud 🙂 Praegu olen enamasti ikka ostnud nr 56 ja 62 suuruses asju. Üritan ka ennast tagasi hoida sest tegelt ju ei tea, mida täpsemalt vaja hakkab minema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas te ka olete varunud liiga palju riideid vastsündinule?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.