Esileht Ilu Kas te kasutate jumestuskreemi?

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Kas te kasutate jumestuskreemi?

Postitas:

Youtube’is igas iluvideos kasutatakse jumestuskreemi. Mul on nii, et kui jumestuskreemi panen, siis kaugelt on küll nägu ilus ja ühtlane, aga lähedalt vaadates näeb kohe, et mingi hull kiht on näos ja see nii häirib. Ilmselt on asi selles, et olen ostnud vaid selliseid odavamaid. Ostaks midagi kvaliteetsemat, aga ei suuda kunagi õiget tooni valida, kardan, et koju jõudes ikkagi ei sobi. Näokreem ja primer teevad asja veidi paremaks küll, aga siiski pole päris see, mis tahaks.
Milliseid jumestuskreeme soovitate? Kas on lähedalt vaadates ka nägu ilus ja selge, mitte liiga “krohvine”?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta mineraalvett, pane pritspudelisse ja pärast meigi lõpetamist pihusta nägu veega üle, ei puutu rohkem, lased ära kuivada. Ühtlaselt niiskeks, aga noh, et päris tilkuma ei hakkaks 🙂 See “sulatab” selle krohvikihi naturaalsemaks naha ligi.
Sama teevad setting sprayd, aga esialgu võid lihtsalt veega katsetada, et vaadata, kuidas see sulle sobib. Minu jaoks teeb see meigi palju loomulikumaks ja ka tunne on nahal parem. Mõned ütlevad, et ka püsib paremini.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.04 10:09; 12.04 12:25; 12.04 18:14; 16.04 10:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

näonahka ikka koorid? tavalist kreemi tuleb alati alla panna, mitte ainult asja parandamise lootuses. nahk imab muidu oma niiskuse sellest jumestuskreemist ja jääbki kuiv krohvikiht.
õige tooni leidmiseks pead kõigepealt aru saama, kas su nahk on roosaka või kollaka alatooniga. sealt edasi on õige tooni leidmine lihtsam.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niisutavaks aluskreemiks tavaline Maximast ostetud kitsepiimaga kreem.
Jumestuskreemiks kerge koostisega Sensai flawless satin tooniga Honey beige:

https://www.amazon.com/Sensai-Flawless-Satin-Foundation-Neutral/dp/B075JLZK4K

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga õige, koorimine ja niisutamine enne jumestuskreemi on hädavajalik. Ja kui on kuiv nahk, siis võib ikkagi krohv jääda. Kui on rasune nahk, siis jumestuskreem imab rasu ja hakkab vasrti läikima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.04 10:09; 12.04 12:25; 12.04 18:14; 16.04 10:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi BB kreeme. Need on nagu näokreem, päikesekaitse ja jumestuskreem ühes. Ei anna sama palju katvust kui jumestukreem, läheb paremini naha sisse ja tooni valik on ka lollikindlam, sest ta jääb läbikumav ja ühtlustub oma nahatooniga paremini. Korea kosmeetikatootjatel on mega suur valik. näiteks Missha: http://missha.ee/en/catalog#!55 või Holika Holika: https://www.holikaholika.ee/bb-kreemid

Ma olen mõlemaid brände proovinud ja väga mõnusad olid. Kuigi BB kreem sisaldab juba nahka niisutavat kreemi, siis parem on ikka enne näokreemi ka kasutada – nii jääb ilusam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta mineraalvett, pane pritspudelisse ja pärast meigi lõpetamist pihusta nägu veega üle, ei puutu rohkem, lased ära kuivada. Ühtlaselt niiskeks, aga noh, et päris tilkuma ei hakkaks ???? See “sulatab” selle krohvikihi naturaalsemaks naha ligi.

Sama teevad setting sprayd, aga esialgu võid lihtsalt veega katsetada, et vaadata, kuidas see sulle sobib. Minu jaoks teeb see meigi palju loomulikumaks ja ka tunne on nahal parem. Mõned ütlevad, et ka püsib paremini.

Oi kui hea nipp, ma muidu olen ostnud meigikinnitussprayd. Kas tulemus sama? Kas peab olema gaseeritud vesi?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei, mitte gaseeritud, ikka tavaline mineraalvesi (mineraalvesi lihtsalt sellepärast, et see veel veidi kasulikum, nagu Evian mist jms). Proovi järele ja ütle ka, kas on vahet, mina eelistan vett isegi, kuigi setting spray on suhteliselt puhta koostisega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.04 10:09; 12.04 12:25; 12.04 18:14; 16.04 10:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui jääb krohvine, siis järelikult sa ei oska seda õigesti peale kanda – paned liiga palju, ei hajuta hästi ja kasutad valesid vahendeid. Tõenäoliselt on vale tekstuur ka. Tee endale jumestustoodete põhitõed selgeks ja siis vaata edasi.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan Clinique Anti-Blemish liquid make up.
Kerge ja kauapüsiv.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 21:55; 13.04 22:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näonaha raseerimine võib ka abiks olla. Karvadeta näol on jumestuskreem palju kenam.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 21:55; 13.04 22:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igapäevaselt ei kasuta jumestuskreemi ega puudrit.

Varasemalt kasutasin pidulikemal puhkudel BB kreemi jumestuskreemi asemel + puuder, aga viimasel ajal olen hakanud ainult puudrit eelistama. Võibolla on asi selles, et need päris väga pidulikud üritused on kippund olema suvised pulmad ja jumestuskreemi all higistada ei soovi 😀 Seda enam, et suvel on loomulik jumegi nii hea, et siis kohe kahju seda varjata (ja siis päikesepuudriga uuesti endale sama kena jume näkku krohvida).

Pealegi olen ma see imelik, kellele on alati terdretäpid meeldinud ja kui need meigiga ära katan, siis nagu ei ole päris õige asi. No tegelikutl ei olegi ju

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna jumestuskreem tundus ka mulle “krohvikiht” siis hakkasin kasutama hoopis BB-kreemi. Kattis ilusti ja ei jäänud sellist maski muljet. Sealt edasi liikusin CC-kreemi peale. Olen rahul.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaamera muudab meigi kenamaks – st tundub vähem krohvine kui muidu vaadates olekski. Seega ei tasu neid youtube’i asju väga uskuma jääda. Nipp on ikka eelnev korralik koorimine ja niisutus ning siis oma nahale sobiva toote leidmine. Mulle nt istub hetkel suurepäraselt kerge Lumene seerum-jumestuskreem aga mul pole ka näos varjamist vajavaid vistrikke – rasedusega on nahk imeliselt klaar ja vaja vaid veidi tooni ühtlustada.

Jumestuskreemi ei saa valida poes tehisvalguses, tuleb küsida testrit nt minigripiga kaasa. Jumal tänatud on nüüd ka heledanahksetele tooteid tegema hakatud, 10 a tagasi veel oli asi katastroofiline ja ainus piisavalt hele ning sobiva tooniga toode valgenahalistele oli mineraalpuuder.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja siin. Aitäh kõigile! Sain tõesti häid nippe. Ma arvan, et mul ongi BB-kreemi vaja, kui poed kunagi lahti tehakse, siis kindlasti ostan. Mul on veel nii, et kui meigi teen, siis see hakkab parem välja nägema alles umbes paari tunni pärast, et siis on nagu rohkem naha sisse imendunud. On teil ka nii? See vee näkku pritsimine aitab ka veidi selles osas. Kas peaks setting spray ka ostma? Ma pole kunagi väga sellele mõelnud, sest meigi püsivusega pole nagu otseselt probleeme, aga tahaks, et meik kiiremini nahka imenduks või nii. Vaatan küll päevad läbi youtube’i, aga seal nad üldse ei räägi sellistest asjadest, panevad hunniku tooteid näkku ja kaamerast näeb kõik nii mega ilus välja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 00:14; 15.04 01:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pealegi olen ma see imelik, kellele on alati terdretäpid meeldinud ja kui need meigiga ära katan, siis nagu ei ole päris õige asi. No tegelikutl ei olegi ju

Mina ka! Mulle kohutavalt meeldivad tedretäpid, kui neid just ülemäära palju ja üle kogu näo ei ole. Mul ilmuvad igal suvel päikesega ja nii kahju on alati sügisel, kui jälle ära kaovad.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on veel nii, et kui meigi teen, siis see hakkab parem välja nägema alles umbes paari tunni pärast, et siis on nagu rohkem naha sisse imendunud.

Siis sul ongi kuivemapoolne nahk, kui sul siis alles hakkab meik nahka sulama. Rasuse naha omanikud (mina) läigivad selle paari tunni möödudes juba nagu pannipõhi 🙂 Selliste asjade jaoks on veel eri sorti primerid, mis kuiva nahka niisutavad, rasusel nahal imab rasu meigi alt.
Kui nahk ei vaja suurt peitmist ja lihtsalt nahatooni ühtlustav, siis muidugi BB kreem tasub proovimist, eriti suvel. Nt Clinique Age Defense BB Cream SPF30 või Lumenel on https://www.amazon.co.uk/Lumene-Correcting-infused-Arctic-Spring/dp/B01MTDJ9NY see on küll ainult spf 20 vms. Või siis mõnel kohal kasutada peitepulka ja tervel näol bb/cc kreemi. Võib panna bb kreemi ja siis, kui mingid kohad vajavad lisapeitmist, aidata kaasa peitepulga või -pliiatsiga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.04 10:09; 12.04 12:25; 12.04 18:14; 16.04 10:08;
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Ilu Kas te kasutate jumestuskreemi?