Esileht Beebi ja mitmikud Kas te oma laste kõrvalt kodus mingit trenni ka teete?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kas te oma laste kõrvalt kodus mingit trenni ka teete?

Postitas:

Mõtlesin ka ennast kätte võtta, aga on vaja seda teha 2 lapse kõrvalt. Mida teie teete ja kas teete sellel ajal, kui laps lõunat magab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teen igal hommikul nii umbes 10 ajal seda Cindy Crawford´i programmi \”Uus dimensioon\”. Teen algusest lõpuni ja väga mõnus aeg on see. Suurema laps, 6-aastane, kargleb ka kaasa kui ta kodus on. Väiksem, 5-kuune, lamab põrandal ja asjatab omaette. Mõne harjutuse juures kasutan teda hantlina. Nädalavahetused jätan vahele – siis käime perega ujumas või mäel vms.
Et mina kiidan seda plaati. Kasutasin peale esimest last ka seda. Väga mõnus kodus omale sobival ajal endale aega pühendada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps süles teen poolkükke ja kõhulihaseid ka mõnikord kui viitsimist on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps ise juba suur trenn. Esimese une magan lapsega koos, kuna ta öösiti ärkab tihti.
Teise une ajal keerutan hularõngast või teen mõne youtube video järgi pilatest. Nii 20 minutit ja umbes 2-3x nädalas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teen pallil

http://www.youtube.com/watch?v=cOv2TDLv8wU

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina hakkasin ka võimlema ja toitumist vaatama. kui beebi magab lõunat, siis teengi 30-45 min võimlen, keksin, kargan, nii kuis oskan:-) tegelikult hakkan käima päris pilaateses trennis kohe varsti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina läksin juba paarinädalase lapse kõrvalt trenni tagasi. Selle aja on laps isaga.
Soojemal ajal käisin ka vankriga jooksmas nüüd lumega ainult kiirkõndi tegemas. Ei oskagi kohe jalutada vankriga, ikka ainult nii, et selg märg 🙂

Kodus teen õhtuti kõhulihaseid ja mõnikord niisama võimlen lapsega – panen teda jalgade peale ja kiigutan 3×20 seeriad ja tõstan õhku rinnalt jms. 🙂

Olen mõelnud trena¸ööri ostmise peale koju aga tean, et see jääks suhteliselt kiiresti tolmu koguma. Pigem eelistan ikka värskes õhus liikumist.

Kui kellelgi on mingi hea koduste harjutuste DVD vms. soovitada, siis kirjutage kindalsti. Tahaks küll vahest kodus ka treenida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapse ärkveloleku ajal teen Youtubest zumbat. Seal on palju erinevaid.
Laps uudistab ka minu tegevust ja tal tundub päris huvitav olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.youtube.com/watch?v=CFj_w9JiTKw
bootcamp trenni teen

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kas te oma laste kõrvalt kodus mingit trenni ka teete?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.