Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas te teeks midagi, kui saaks teada tuttava topeltelust?

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Kas te teeks midagi, kui saaks teada tuttava topeltelust?

Postitas:
Kägu

Ühed sõbrad abielluvad varsti ja on meidki pulma kutsunud. Sain aga hiljuti teada, et meespool on kapihomo ja petab oma naist teiste meestega. See on kindel fakt, mitte kuulujutt. Naine kindlasti seda ei tea ja sellise suhtega tõeäoliselt ei lepiks.
Kas te annaks naisele enne pulmi teada või mõtleks, et teiste elu ja pole õigust sekkuda?

+5
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pealkirjas on tuttav, tekstis sõber. Vot siit minu joon jooksebki – kui mu tuttav abiellub geiga, siis ma ei sekku, aga kui mu sõber abiellub geiga, siis ma küsin küll üle, et kas ta ikka teab, mis ta teeb. Sest mis sõber ma muidu olen?! Ja kui ta ütleb, et ta teab küll ja et teatud põhjustel ta ikkagi abiellub, siis ma aktsepteerin. Sest mis sõber ma muidu olen?!

+20
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kumb paarist on kumma teist sõber?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üks on sõber ja teine tuttav.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oled kindel ikka et naine ei tea? Tavaliselt teavad aga eiravad.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Naine kindlasti seda ei tea ja sellise suhtega tõeäoliselt ei lepiks.

Sa ei tea seda, sest sa arvad. Nagu perekoolikas ikka arvab.
Ära imestamist unusta!

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

No aga kust sina tead, et see sinu tuttavale naispoolele äkki meeldibki ainult tagauksest?
Lugedes pereelu alt igasugu teemasid ma ei imesta, et neil isegi kolmekas on.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
ninakaspreili

Väga segane jutt sul. Kui naine oleks minu sõbranna, siis räägiksin kindlasti ja ei laseks tal enda elu ära rikkuda. Kui naine oleks lihtsalt tuttav, siis ei sekkuks. Kui mees oleks sõber, siis võtaksin ta korralikult ette, et ta mõistaks, et see suhe tuleb kiirelt enne pulmi lõpetada hullemate tagajärgede vältimiseks, kõigi jaoks.

/ninakaspreili

+2
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

L I B A

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga segane jutt sul. Kui naine oleks minu sõbranna, siis räägiksin kindlasti ja ei laseks tal enda elu ära rikkuda. Kui naine oleks lihtsalt tuttav, siis ei sekkuks. Kui mees oleks sõber, siis võtaksin ta korralikult ette, et ta mõistaks, et see suhe tuleb kiirelt enne pulmi lõpetada hullemate tagajärgede vältimiseks, kõigi jaoks.

/ninakaspreili

Täitsa huvitav. Sina võtaks sõbra ette ja teeksid selgeks, mismoodi nemad SINU meelest oma elu elama peaks… Hoidku jumal selliste tuttavate eest.

+9
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sain aga hiljuti teada, et meespool on kapihomo ja petab oma naist teiste meestega. See on kindel fakt, mitte kuulujutt. Naine kindlasti seda ei tea ja sellise suhtega tõeäoliselt ei lepiks.

Meil on tutvusringkonnas selline paar. Kui ma varasemalt eeldasin, et naine oma mehe topeltelust ei tea, siis nüüd kaldun arvama, et ta siiski teab ja aktsepteerib. Ilmselt pole see mees ka puhas homo vaid bi, sest tal on ka varasemalt naistega suhteid olnud. Kindel on aga see, et tal on üks väga pikaaegne meessoost seksisõber.

Mina ei sekkuks. See on teiste elu ja suure tõenäosusega see naine kas teab või vähemalt aimab. Ja kui on aus mees, siis ta räägib ise naisele oma eelistustest, sest päris kindlasti on ka selliseid teadlikult kokku kolinud paare, kus üks osapooltest on bi või homo, aga otsustatakse siiski koos lapsed saada.

+11
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis see sinu asi on, et mees bi on.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui oleks 100% kindel ja võimeline ka mingit tõendusmaterjali esitama siis kindlasti ütleks. Isegi see, kui ma näeksin kedagi oamsooiharuses hullamas ja tema kihlatut petmas ei ole piisav tõestus .Teen pildi või saan helifaili nende armujutust siis see oleks põhjapanev tõestus. Võimalik ka muidugi organiseerida petetav osapool siis omasooiharat kaema , kus iganes nad siis ka ei kohtuks.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui oleks 100% kindel ja võimeline ka mingit tõendusmaterjali esitama siis kindlasti ütleks. Isegi see, kui ma näeksin kedagi oamsooiharuses hullamas ja tema kihlatut petmas ei ole piisav tõestus .Teen pildi või saan helifaili nende armujutust siis see oleks põhjapanev tõestus. Võimalik ka muidugi organiseerida petetav osapool siis omasooiharat kaema , kus iganes nad siis ka ei kohtuks.

Kõige parem oleks Kättemaksukontori poole pöörduda ja jätta jälitustegevus ning salvestamine nende hooleks.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui naine on kõrvuni armunud ja pulmad kohe tulemas, ei pruugi ta sinu juttu üldse uskudagi.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui naine on kõrvuni armunud ja pulmad kohe tulemas, ei pruugi ta sinu juttu üldse uskudagi.

Pigem korraladab perekoolikast korralooja-teemaalgataja endale “ilusad pulmad”, (no mitte endale, aga endale üritusena, eksole) mis mööduvad meeldiva vihkamise õhkkonnas.
Võimalik, et ka loobitakse solvanguid.

Aga see ju ongi teemaalgataja eesmärk. Kord peab olema. Tolmukord.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ainus kõne alla tulev võimalus oleks esimesena rääkida selle mehega ja paluda tal pruudile oma teisest partnerist teada anda. Ja selgitada, miks juhul, kui tema seda ei tee, teen seda mina – just seepärast, et olen sõber ja see ei oleks minust aus, kui vait oleksin. Ja kui siis mees ei räägi, siis räägiksingi naisele. Kas mehe teine suhe on mees – või naissoost, ei ole minu meelest selles situatsioonis isegi kõige olulisem.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul ei ole sellist sõbrannat, kellel oleks bi-meeste vastu kategooriliselt midagi. Kindel on see, et sõbrannale ei sobiks, kui teda petetakse ja see viiks lahutuseni.

Kui mees on bi, siis see iseenesest ei tähenda, et ta oma kaaslast petab. Kui aga petab, siis on ju hoopis teine jutt kui teemaalgatuses (ja mina teataksin sõbrannale, kui ma teaksin faktiliselt, et mees teda petab).

Kui ta abiellub mehega, kes on bi (sest puhas gay ta olla ei saa nagu, kui ta kod mu sõbrannaga regulaarselt seksib), siis pole minu asi, kellega see mees ENNE mu sõbrannaga suhtesse astumist magas. Ma ei teeks väljagi. Aga nagu öeldud, kui ma teaksin, et mees teda petab, olgu siis mee või naisega, siis muidugi ütleksin.

Lõppmärkusena.
Samas – no milline naine ei eelistaks, et kui üldse on selline olukord, et abielumees ta maha jätab, siis pigem teise mehe pärast kui mõne targa kaunitari pärast. Jääb ära vähemalt enda võrdlemine, et milles küll see teine naine minust parem oli ja mis minus puudu jäi 🙂 ja konkurent pole samast “kaalukategooriast”. Paha ja solvav küll, aga lihtsam – päris selge vastus küsimusele, et “mis minus puudu jäi 🙂 . Ja lihtsam ka edaspidi suhelda pärast lahutust.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ainus kõne alla tulev võimalus oleks esimesena rääkida selle mehega ja paluda tal pruudile oma teisest partnerist teada anda. Ja selgitada, miks juhul, kui tema seda ei tee, teen seda mina – just seepärast, et olen sõber ja see ei oleks minust aus, kui vait oleksin. Ja kui siis mees ei räägi, siis räägiksingi naisele. Kas mehe teine suhe on mees – või naissoost, ei ole minu meelest selles situatsioonis isegi kõige olulisem.

Väljapressija .

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

oh kui lihtne oleks siin praalida, et räägiks ja vihjaks ja nõuaks. tõele au andes ei teeks ma ilmselt midagi. mina pole kellelegi küünlaga valgust näidanud, kust ma tean, et need jutud tõele vastavad? kui ise oleks pealt näinud, siis vast korraldaks midagi stiilis “ma kogemata lobisen valju häälega välja, et ma nägin su meest kuskil, kus ta ei oleks pidanud olema ja siis teen süütut nägu, et oi, aga äkki ma nägin valesti ja plaksutan ripsmeid”.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

mina pole kellelegi küünlaga valgust näidanud, kust ma tean, et need jutud tõele vastavad?

Sa ju ei tea, tõenäoliselt oli teemaalgataja seal juures lukuaugst vaatamas.

Kuna ta on veendunud, et kaks meest jumala eest Carsbergi ei joonud ja jalgpalli koos ei vaadanud. (kindel fakt)
Või siis garaažis auto all lebades ja vene keeli ropendades VW Touaregil kardaani ei vahetanud.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ühed sõbrad abielluvad varsti ja on meidki pulma kutsunud. Sain aga hiljuti teada, et meespool on kapihomo ja petab oma naist teiste meestega. See on kindel fakt, mitte kuulujutt. Naine kindlasti seda ei tea ja sellise suhtega tõeäoliselt ei lepiks.

Kas te annaks naisele enne pulmi teada või mõtleks, et teiste elu ja pole õigust sekkuda?

Mina olen oma elus vitsad selle eest kätte saanud, et hoiatasin oma parimat sõbrannat silmakirjaliku ja liiderliku mehe eest, läksime eluks ajaks tülli, nii sõbranna kui tema mees süüdistasid mind, et olen kade ja tahan nende elu ära rikkuda. Nad lahutasid üsna pea. Teist korda ma enam sellisesse ämbrisse ei astu ehk mind ei huvita enam grammigi, kui palju keegi oma elus haiget saab, konstateerin pärast külmalt, et omad vitsad peksavad ja kogu moos, minu pärast nakatugu või aidsi. Mina ei ole enam see sõnumitooja, kes üldjuhul “ära tapetakse”.

+1
0
Please wait...

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas te teeks midagi, kui saaks teada tuttava topeltelust?