Esileht Pereelu ja suhted Kas te usute mind?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 63 )

Teema: Kas te usute mind?

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mu mees maksab mulle väga hästi kodus olemise eest, mitu x rohkem kui mu päris palk, ikkagi on mul siiber siin olemisest, ma ei viitsi seda kõike siin lihtsalt majandada. Õnneks varsti saab tööle.[/tsitaat]

and your point is…?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.01 20:37; 08.01 20:41; 08.01 21:24; 08.01 21:28; 08.01 21:37; 08.01 22:05; 08.01 22:13; 08.01 23:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ei muidugi, ma olen vaid sünnitanud lapsi terve elu.
Olen tööl käinud 15 aastat. Kas sina ka?
Istun kolmandat aastat kodus ja juba olengi mittekeegi. [/tsitaat]

oledki tühi koht

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.01 13:22; 08.01 13:44; 08.01 22:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehed tihtilugu ei saa aru, mida see kodu koristamine ja korrashoidmine tähendab ja sellepärast nad vinguvadki! Minu mees õnneks saab ja mina olen kodune ja tema käib tööl on ka paar korda midagi vingunud kui puhtad sokid sahtlist otsas ja olen öelnudki, et aga sa oskad ise ka pesu pesta ja mina ei pea arvet pidama mitu paari sokke sul on, kui hakkavad ostakorrale saama siis ütle ja saab ära pesta. Ning ta on lausa öelnud, et saab aru küll kui raske kodu korrashoidmine on. Ega sellse mehega poleg vaielda midagi, minu praegune mees on minu koristamisega väga rahul ja saab aru kui ma vahest ka ei jõua koguaeg kõke teha aga eks mees ledis alati vingumist ja läks täiesti hüsteeriasse kui liigutas mööblit ja laua all oli mingit mustust, öeldes, et siit pole vist kunagi koristatud. Kuna meil kodus tolmuimejat polnud siis pesin ma põrandat 2x nädalas ja IGA PÄEV pühkisin põrandat harjaga ja uskutatu kust küll see tolm tuli mida iga päev pühkida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Laetud Püss kirjutas:[/small]
[tsitaat]Su mees näeb enda ümber – tööl, sõprade kodudes, üleaedsete juures iga päev naisi- kellel on mitu last, kes kõik õpivad hästi, kodu on korras, riided puhtad, kõht täis – ja kes käivad samal ajal täiskohaga tööl. Teda ajab marru, kui naabrimees räägib, et naine vahel tema autoparanduse ja elektriarve kinni maksab, et naine ise ostab oma raha eest perele süüa, omale riided ja ämmale jõulukingi.

Teda ajab närvi, et tema lapsed vaatamata sellele, et ei ole pidanud 1,5 aastasena lastesõime või hoidja juurde minema on siiski kehvema kasvatuse ja arengutaseme ning iseseisvusega kui tema sõbra lapsed, kelle naine sünnitas lapsed justkui käigu pealt ning suudab võrdse partnerina mehe kõrval vankrit vedada. [/tsitaat]. Musjuures see viimane lôik on vägagi tôsi. Aga tuleb faktidele silma vaadata – tööle tagasi ruttavad hea palgaga naised. Hea palk = haritus (nu tihti on nii). Haritud ema = ilmselt sarnane isa ja kodune keskkond, pole ime, et lapsed nutikamad ses peres.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene mõte teemat lugedes oli, et nii lapsikuid teemasid ei viitsi kommenteeridagi. Aga, Naine, hangi endale elu, hangi endale töö ja sõbrad, hobid. Pane mees fakti ette, lähen tööle. Võtke lapsehoidja. Isegi kui tundub, et kätte jääb peale hoidjale maksmist liiga vähe, on juba see, et kodust välja saad, OLULINE!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule meeldib igatahes tööl käia rohkem kui kodus istuda. Olin lapsega kodus 2,5 aastat ja see oli mõnes mõttes piin. Täpselt oligi tunne, et ma pole mitte keegi. Ainult korista ja kasi, mida ei peeta mingiks tööks. Tõesti ei viitsinud, sest kuigi see töö ei olnud raske, oli ta tüütu. Nüüd käin tööl, kus on väga keerulised tööülesanded. Ja teen endiselt kõik kodus ise, sest ka minu mees on selline, kes ei liiguta kodus lillegi. Aga sellegipoolest on mu elu nüüd kergem. Nüüd tundub koristamine mõnusa lõõgastusena selle kõrval, mis ma tööl teen. Tore on midagi sellist teha, kus pea puhkab. Kuna mees ei korista, leian temale siis muud ülesanded selleks ajaks. Näiteks lõbustagu last, mingu kuskile lapsega. Minul on jumala mõnus pool päeva üksi kodus istuda ja omas tempos segamatult tube koristada. Kuna oleme põhilise aja kodust ära, ei olegi siin vaja kogu aeg nühkida. Korrast nädalas piisab täielikult. Ja see ei tundugi tapva kohustusena, vaid ongi puhkus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

kui naine panustab ka pere arvete maksmisse, küll tulevad ka sinu jaoks restoraniõhtud ja spaades käimised….[/tsitaat]

Kas see on nagu mingi erand, kui naine panustab pere arvete maksmisesse? Ma nt teenin kolmandiku võrra rohkem kui mu mees ja on igati loomulik, et ma päris palju panustan, ütleks, et rohkem kui mees. Samas, meie peres ei oma see tähtsust, sest meil on ühine rahakott.
Palgatöö stress on mitmes mõttes hoopis teistsugune kui lapsi kantseldaval koduperenaisel, pealegi on inimesed erinevad. Mulle nt see palgatöö stress on kergem kui kodumajapidamisest tulenev. Lisaks on inimeste töövõime erinev ja mõni jõuab teha 3-4x rohkem kui teine ja siin pole laiskusega mingit pistmist. Mul läks mitu aastat enne kui seda mõistsin (mina olen meie pere suurema töövõimega pool).

Aga teemaalgatajal soovitaks tõesti seda mittemidagitegemist mehele teha pakkuda, nagu keegi eespool kirjutas. Kui tõesti kodused tööd on ei miski, siis tehku ja vaadaku kuidas on. Või kasvõi näidaku ette kuidas siis õige on ja ikka algusest lõpuni, mitte teoretiseerides ja kõrval kaagutades.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kas see on nagu mingi erand, kui naine panustab pere arvete maksmisesse? Ma nt teenin kolmandiku võrra rohkem kui mu mees ja on igati loomulik, et ma päris palju panustan, ütleks, et rohkem kui mees. Samas, meie peres ei oma see tähtsust, sest meil on ühine rahakott.
Palgatöö stress on mitmes mõttes hoopis teistsugune kui lapsi kantseldaval koduperenaisel, pealegi on inimesed erinevad. Mulle nt see palgatöö stress on kergem kui kodumajapidamisest tulenev. Lisaks on inimeste töövõime erinev ja mõni jõuab teha 3-4x rohkem kui teine ja siin pole laiskusega mingit pistmist. Mul läks mitu aastat enne kui seda mõistsin (mina olen meie pere suurema töövõimega pool).

Aga teemaalgatajal soovitaks tõesti seda mittemidagitegemist mehele teha pakkuda, nagu keegi eespool kirjutas. Kui tõesti kodused tööd on ei miski, siis tehku ja vaadaku kuidas on. Või kasvõi näidaku ette kuidas siis õige on ja ikka algusest lõpuni, mitte teoretiseerides ja kõrval kaagutades.[/tsitaat]

kogu su tekst on kena, aga vaevalt, et teemaalgataja mees oleks valmis olema kodune ning VAEVALT, et teemaalgataja oleks nõus minema TÄISTÖÖKOHALE. väga kahtlen. kui selline valik ikka mängu tuleb, on kordades lihtsam sellise ajuehitusega naisel ikka lappe pesta kodus…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.01 20:37; 08.01 20:41; 08.01 21:24; 08.01 21:28; 08.01 21:37; 08.01 22:05; 08.01 22:13; 08.01 23:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] i:
1) pesumasin peseb pesu, sina vajutad ainult nuppu
2) pole olemas sellist asja, et ma ei teeks kodus süüa. Kui vahel julgen osta valmis kotletid, siis olen laisk eit.
3) riiete sorteerimine ja kappi panek pole mingi töö
4) ma kasvatan lapsi valesti, samas ta ei ole kunagi ise nendega tegelenud.
[/tsitaat]
miks siis mees neid asju teha ei vöi, töölt tulles, kui need energiat ja aega ei vöta ja töö alla ei liigitu….?!
Mina olen üksiemana pidanud tegema neid tõid peale oma tööd ja on ikka raske küll! vahel lausa väga raske!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.01 23:39; 08.01 23:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Laetud Püss kirjutas:[/small]
[tsitaat]Su mees näeb enda ümber – tööl, sõprade kodudes, üleaedsete juures iga päev naisi- kellel on mitu last, kes kõik õpivad hästi, kodu on korras, riided puhtad, kõht täis – ja kes käivad samal ajal täiskohaga tööl. Teda ajab marru, kui naabrimees räägib, et naine vahel tema autoparanduse ja elektriarve kinni maksab, et naine ise ostab oma raha eest perele süüa, omale riided ja ämmale jõulukingi.

Teda ajab närvi, et tema lapsed vaatamata sellele, et ei ole pidanud 1,5 aastasena lastesõime või hoidja juurde minema on siiski kehvema kasvatuse ja arengutaseme ning iseseisvusega kui tema sõbra lapsed, kelle naine sünnitas lapsed justkui käigu pealt ning suudab võrdse partnerina mehe kõrval vankrit vedada. [/tsitaat]
kiida lolli, küll loll tööd teeb…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.01 23:39; 08.01 23:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

\”Laisk eit\” ütlemine, oleks minu jaoks küll piisav, et oleksingi seda. Ei vaidleks üldse vastu.
Meil pole ka kõik kodune korraldus kergelt tulnud. Võttis aega arusaam nende riiete ja nõude puhul, mis ikka väga ise tahavad masinasse ja välja pugeda.
Ma kunagi paningi mehe fakti ette, et tegele nende masinatega ja mina teen söögi. Sai kiiresti aru. Kokkab kenasti, mulle sobib.
Eks see peab paika saama, mis töö kodus kellelegi paremini sobib.

See \”eit\” ja et sa lapsi kasvatada ei oska näitab seda, et mees ei hooli sinust, saada ta pikalt, äkki hakkab mõtlema. Enne mõtle ise, kas sind ikka tohib nõnda solvata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees tuli töölt koju ja leidis maja eest oma kaks last ikka veel pidzaamas mängimas mudas, naise auto uks pärani lahti ning ka maja uks pärani lahti…Astudes tuppa nägi ta tohutut segadust, tuba täis mäguasju ja riideid, telekas käimas multikakanal hääl põhjas, külmkapi uks pärani lahti, seal ümber voolamas piimapakk, kraanikauss täis musti nõusid, köögilaual kõikvõimalikud toiduained laiali pluss veel musti nõusid, põrandal on ümber aetud koerasöögi kauss, minnes edasi vannitoa poole leiab ta sealt eest märjd rätikud põrandalt ja hambapastat täis peegli, vanni ja seinad. Muretsedes, et kas naine on haigeks jäänud läheb ta magamistuppa ja leiab naise voodist ajakirja lugedes, juuksed sorakil, meikimata ja pidzaamas…Mis siin täna juhtunud on?Küsib mees. Naine naeratab talle ja küsib: mäletad kuidas sa pidevalt küsid mu käest, et mida sa küll päevad läbi kodus teed??? Jah, mäletan vastab mees. Noo, täna ma seda ei teinud!!! Lausub naeratades naine. :):):)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Kas usute mind kui ma ütlen, et ma ei tahagi enam kodus midagi teha?
Näiteks olen ma kodus istuv ema. Noorim on 2,5-aastane. Lasteaeda ta veel ei saa ja mis sest, kuna mul pole hetkel ka tööd.
Kodu ongi minu töö. Samas ma ei viitsi siin( jah, ma julgesin öelda välja, et ma ei viitsi) enam midagi teha. Näituseks minu mees ütleb nii:
1) pesumasin peseb pesu, sina vajutad ainult nuppu
2) pole olemas sellist asja, et ma ei teeks kodus süüa. Kui vahel julgen osta valmis kotletid, siis olen laisk eit.
3) riiete sorteerimine ja kappi panek pole mingi töö
4) ma kasvatan lapsi valesti, samas ta ei ole kunagi ise nendega tegelenud.
Nojah, kindlasti ütleb keegi, et see on see kuidas sa ise endaga käituda lased. Ma ei lase. Ma vaidlen vastu. Mul on aga sellest vaidlemisest villand. Kas tasuks katsetada üle piiri minemist ja jätta kõik kodused tööd tegemata? Samas elaksin ma siis ka ise seapesas.
On üldse mõtet veel kuidagi mehele selgeks teha, et tegelikult on ka mul kodus tööd, mille eest ma otseselt palka ei saa?[/tsitaat] Paki asjad kokku ja mine noorima lapsega paariks nädalaks kodust ära (näiteks vanemate juurde). Las siis mees vajutab kodus nuppu ja viibutab võlukeppi, mis kõik kodused tööd ära teeb ja vanemate laste eest hoolitseb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.01 06:31; 09.01 06:34; 09.01 12:57; 09.01 13:09; 09.01 13:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Laetud Püss kirjutas:[/small]
[tsitaat]Su mees näeb enda ümber – tööl, sõprade kodudes, üleaedsete juures iga päev naisi- kellel on mitu last, kes kõik õpivad hästi, kodu on korras, riided puhtad, kõht täis – ja kes käivad samal ajal täiskohaga tööl. Teda ajab marru, kui naabrimees räägib, et naine vahel tema autoparanduse ja elektriarve kinni maksab, et naine ise ostab oma raha eest perele süüa, omale riided ja ämmale jõulukingi.

Teda ajab närvi, et tema lapsed vaatamata sellele, et ei ole pidanud 1,5 aastasena lastesõime või hoidja juurde minema on siiski kehvema kasvatuse ja arengutaseme ning iseseisvusega kui tema sõbra lapsed, kelle naine sünnitas lapsed justkui käigu pealt ning suudab võrdse partnerina mehe kõrval vankrit vedada. [/tsitaat] Kas selliseid naisi on tõesti olemas? Miks nad seda kõike teevad? Täiskohaga töö, täiskohaga ema, täiskohaga koduperenaine, täiskohaga abikaasa. Mis nende mehed samal ajal teevad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.01 06:31; 09.01 06:34; 09.01 12:57; 09.01 13:09; 09.01 13:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Laetud Püss kirjutas:[/small]
Ma julgen oletada, et nendel naistel, kellel palgatöö kõrvalt on lapsed ja kodu korralikult hooldatud, osaleb laste isa ka selles kodu ja laste hooldamises VÕRDSE PARTNERINA, mitte ei lebota pärast tööpäeva lõppu diivanil ega kaaguta naise tegematajätmiste kallal.[/tsitaat]

Aga kui naine tööl ei käi, siis ei olegi võimalik testida, kas mees lööks kaasa võrdse partnerina. Poleks nagu aus teda selleks isegi sundida. Naine tahab ise kodus kõik ära teha.

Mina olen sellise ema laps, kes terve elu on tervele maailmale tõestanud seda, kuidas kodus on täistööpäev. Kui keegi küsis, et no mis sa seal siis teed, siis tal oligi jutustada kellaajalise täpsusega, mida kõike ta teeb. Isa lõi käega ja pidas peret üleval.
Tegelikkus oli see, et kui isa läks tööle, siis ema tegi \”väikese uinaku\”, seejärel tikkis tugitoolis (need tikitud padjakatted ja linikud seisavad tänaseni kapis, koide pureda). Kella 3 paiku hakkas õhtusöögile mõtlema. Pesupäev oli 1x nädalas. Triikimine ja kappi panemine võttis ka ilmselt paar tundi nädalas. Koristas ehk tunnikese üle päeva (2 korruseline maja) – no ja mida seal segi minna oligi, kui kodus istus ainult tema.

Ma ei usu mitte ühtegi sõna nende inimeste suust, kes ütlevad, et neil on kodus täistööpäev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Laetud Püss kirjutas:[/small]
Kas selliseid naisi on tõesti olemas? Miks nad seda kõike teevad? Täiskohaga töö, täiskohaga ema, täiskohaga koduperenaine, täiskohaga abikaasa. Mis nende mehed samal ajal teevad?[/tsitaat]

Ma ei tea kus sina elad, mina ainult selliseid naisi tunnengi. Mees samal ajal on täiskohaga tööl, täiskohaga peremees, täiskohaga abikaasa. Mis siin keerulist on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa enam kodus ei viitsi midagi teha, siis minegi tööle.

Lihtne.

Pereellu peavad ikka mõlemad mingil viisil panuse andma.

Tropi mehe oled ise valinud, oma asi, kui temaga jätkad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Quuu kirjutas:[/small]
[tsitaat]\”Laisk eit\” ütlemine, oleks minu jaoks küll piisav, et oleksingi seda. Ei vaidleks üldse vastu.
Meil pole ka kõik kodune korraldus kergelt tulnud. Võttis aega arusaam nende riiete ja nõude puhul, mis ikka väga ise tahavad masinasse ja välja pugeda.
Ma kunagi paningi mehe fakti ette, et tegele nende masinatega ja mina teen söögi. Sai kiiresti aru. Kokkab kenasti, mulle sobib.
Eks see peab paika saama, mis töö kodus kellelegi paremini sobib.

See \”eit\” ja et sa lapsi kasvatada ei oska näitab seda, et mees ei hooli sinust, saada ta pikalt, äkki hakkab mõtlema. Enne mõtle ise, kas sind ikka tohib nõnda solvata.[/tsitaat]

kuhu selline mehe ajab su arust? arved vaja ju kellelgi maksta..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.01 09:48; 09.01 09:53; 09.01 12:42; 09.01 15:21; 09.01 15:53; 09.01 16:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Paki asjad kokku ja mine noorima lapsega paariks nädalaks kodust ära (näiteks vanemate juurde). Las siis mees vajutab kodus nuppu ja viibutab võlukeppi, mis kõik kodused tööd ära teeb ja vanemate laste eest hoolitseb. [/tsitaat]

ja kui mees sellist puuki tagasi ei ootagi, siis kust elamiseks raha tuleb? ikka ausõna arvad või, et kui laisk naine (ise tunnistas) veel tipuks kodust vihasena kaob, siis mees mokk töllakil ootab tagasi, üldse ei pane tähele, et vb elu mõnusamgi nii? ise sa ootaks tagasi meest, kellel ilmselt oskuseidki pole suurt?

ma imestan siinseid kohati – tõesti tunneks sellisest puudust või? vaevalt ta tiptop hoolitsetud on (ei mõtle Barbie -stiili, vaevalt selline mitte kuskil käija pesud-kustud -kammitudki on soliidsel määral).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.01 09:48; 09.01 09:53; 09.01 12:42; 09.01 15:21; 09.01 15:53; 09.01 16:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui naine läheks ära mõneks ajaks….
nt kui mina läinuks ära, siis mees otsiks hoidja ja koristaja. ok, need on toredad abilised küll. aga nad tahavad ka raha saada töö eest.
raha maksmine mulle aga ei meeldi. seega ma teen parem ise ära need tööd ja raha jääb alles.
pealegi, kui nüüd filosofeerida teemal, et mida käige rohkem kahetsed surivoodil…. siis ilmselt kahetsedki seda, kui läksid väikeste laste juurest vrakult tööle, sest hing ihkas nii suhtlemist ja rutiinist välja.
kui oled juba vana ja tark ja elu näinud, siis hindad asju ümber ja seda aega tagasi ei saa. mis siis et hetkel tundub see kõik rutiin nii tappev ja elu lausa ehk koguni mõttetu, on sel siiski väga suur osa su elus. kui oskaks seda vaid sel hetkel väärtustada.
kui oskaks mõelda noore emana, et see on minu tähtis etapp elus, kus mu lapsed on väiksesed.
ja kui mõelda veel ajas tagasi, siis kuidas kasvasid talulapsed või kolhoosi ajal lapsed maal. keegi ei vaevanud pead kodutöödega, sest need said ikka kuidagi tehtud. põhiline oli talvevilja kasvatus ja kõik olid muudkui põllul.
ma arvan, et kellegil ei tulnud pähegi erilist tähelepanu pöörata kodustele naistetöödele. sest muid töid oli koguaeg.
tänapäeval pole aga muid töid jäänudki. ja pered lahutavad lausa seepärast et mees ei tee traditsioonilisi naistetöid, st ei jaga neid naisega. kodutööde hulk on nii kokku kuivanud võrreldes varasema, aga ikka tekitab see nii suuri tülisid, kes peab lapsi hoidma ja kes pesu masinasse panema 🙂
veider kõrvaltvaadates 🙂
see on nagu minu laps, kellele tundub et ta ägiseb koorma all, mida ta peab tegema. lasin tal kirjutada, et mis ta siis teeb: tuleb üles, kammib juuksed, peseb näo, paneb riidesse, sööb, ja koristab vahel oma tuba. (aga ka sellest koristamisest sai 20 punkti kirja) nii et ka temal on töid tohutult, mis siis et mulle tundub, et ta midagi ei tee ja ma peaks talt üldse rohkem nõudma.
kusjuures mu vanem laps täiesti kadestab mind, sest mul polevat midagi vaja teha peale töö ja kodu. aga temal on koolis nii suur pinge, trenni on nii palju ja õppida on nii palju. aga ema- sel pole ju midagi teha. käib tööl ja kui tööl ei ole, siis teeb mida tahab (minule näib et ma muudkui koristan ja kantseldan ja korraldan ja teha on nii palju) aga ilmselt ta arvab, et ma teen seepärast et mulle väga meeldib see-pere eest hoolitsemine. mehele nt ei meeldi ja ta ei tee 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.01 13:31; 09.01 10:57; 09.01 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kui naine läheks ära mõneks ajaks….
nt kui mina läinuks ära, siis mees otsiks hoidja ja koristaja. ok, need on toredad abilised küll. aga nad tahavad ka raha saada töö eest.
raha maksmine mulle aga ei meeldi. seega ma teen parem ise ära need tööd ja raha jääb alles. [/tsitaat]

milline loll jutt tegelikult. kas kõigil töölkäijatel või naiseta elavatel meestel on koristaja? ja kui pole, kas elavad lausräpakuses? minu meelest kõige koledamad kodud ongi kodusolijail, sest nad on päev läbi seal ja seega tekib ka rohkem mustust + kui tead, et samas potis, kus täna, keedad ka homme putru, pole mõtet potti pesta.. kui tead, et samad püksid paned ka homme jalutuskäiguks jalga, ei ole mõtet neid kappi toppida.. ja nii ongi laga majas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.01 09:48; 09.01 09:53; 09.01 12:42; 09.01 15:21; 09.01 15:53; 09.01 16:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma ei tea kus sina elad, mina ainult selliseid naisi tunnengi. Mees samal ajal on täiskohaga tööl, täiskohaga peremees, täiskohaga abikaasa. Mis siin keerulist on? [/tsitaat] Kui naine täiskohaga tööl käib, täiskohaga kodutöid teeb ja nagu muuseas veel lapsed sünnitab, siis ma tõesti ei saa aru, mida mehel veel kodus teha on (loe: Laetud Püss 08/01/2014 13:05). Minu tuttavte hulgas on ikka nii, et naine käib täiskohaga tööl, teeb mehega koos kodutöid ja kasvatavad koos lapsi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.01 06:31; 09.01 06:34; 09.01 12:57; 09.01 13:09; 09.01 13:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ja kui mees sellist puuki tagasi ei ootagi, siis kust elamiseks raha tuleb? ikka ausõna arvad või, et kui laisk naine (ise tunnistas) veel tipuks kodust vihasena kaob, siis mees mokk töllakil ootab tagasi, üldse ei pane tähele, et vb elu mõnusamgi nii? ise sa ootaks tagasi meest, kellel ilmselt oskuseidki pole suurt?

ma imestan siinseid kohati – tõesti tunneks sellisest puudust või? vaevalt ta tiptop hoolitsetud on (ei mõtle Barbie -stiili, vaevalt selline mitte kuskil käija pesud-kustud -kammitudki on soliidsel määral).[/tsitaat] Lugesid sa ikka teemaalgatust? Mitte naine ei ole laisk, vaid mees nimetab naist laisaks selle eest, et naine teeb kodutöid, mis mehe arust pole mingid tööd, mis teevad ennast iseenesest. Teemaalgataja mehele oleks vaja paarinädalast kursust selle kohta, mis tööd kodus tegelikult tegemist tahavad ja kui palju nende tööde regulaarne tegemine tegelikult aeg võtab.
Mina usun küll, et teemaalgataja on täiesti tavaline üsna hoolitsetud eesti naine, kes teeb ära kõik kodutööd, hoolitseb laste eest ja hoolitseb ka end eest. Teemaalgatusest jäi mulje, et tal on lapsi rohkem kui 2. Minu arust on 3 lapse emal tõesti juba kodus nii palju tegemist, et täiskohaga tööl käimine on mingi märterluse vorm.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.01 06:31; 09.01 06:34; 09.01 12:57; 09.01 13:09; 09.01 13:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Kui naine täiskohaga tööl käib, täiskohaga kodutöid teeb ja nagu muuseas veel lapsed sünnitab, siis ma tõesti ei saa aru, mida mehel veel kodus teha on (loe: Laetud Püss 08/01/2014 13:05). Minu tuttavte hulgas on ikka nii, et naine käib täiskohaga tööl, teeb mehega koos kodutöid ja kasvatavad koos lapsi. [/tsitaat]
aga kui minna tagasi teema juurde, kus naine ei käi tööl, siis ta peabki kõik kodus tegema.
nt minu mees küsis, et kui teda pole kodus, kes siin siis asju segi ajavad, et ta peaks tulema ja koristama hakkama?
ma ei osanud vastata ka. teisalt on tal ju õigus. tema töö on töö ja minu töö sel ajal oli kodu. aimuke hea asi oli, et mind ei saanud lahti lasta, kui ma oma tööd siis korralikult ei teinud 🙂
ega tegelikult mees tõesti rabas, et meid ära elatada. nüüd tahab mees koormust vähendada, on väsinud töötamisest.
ma endalegi imestuseks küsin, et mis sa siis tegema hakkad. koristama kodus sa ju ei hakka. lapsed on ka juba kaelakandvaks kasvatatud. nii et käi parem tööl edasi 🙂
nagu käsutaja?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.01 13:31; 09.01 10:57; 09.01 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

aga kui minna tagasi teema juurde, kus naine ei käi tööl, siis ta peabki kõik kodus tegema.
nt minu mees küsis, et kui teda pole kodus, kes siin siis asju segi ajavad, et ta peaks tulema ja koristama hakkama?
ma ei osanud vastata ka. teisalt on tal ju õigus. tema töö on töö ja minu töö sel ajal oli kodu. aimuke hea asi oli, et mind ei saanud lahti lasta, kui ma oma tööd siis korralikult ei teinud 🙂
ega tegelikult mees tõesti rabas, et meid ära elatada. nüüd tahab mees koormust vähendada, on väsinud töötamisest.
ma endalegi imestuseks küsin, et mis sa siis tegema hakkad. koristama kodus sa ju ei hakka. lapsed on ka juba kaelakandvaks kasvatatud. nii et käi parem tööl edasi 🙂
nagu käsutaja? [/tsitaat] Kui su mees elaks üksi, siis ta ei koristaks kunagi, sest päeval kui ta tööl oleks, siis keegi tema kodu keegi segi ajamas ei oleks? Või ikka koristaks, teeks süüa ja peseks pesu? Aga kui on naine ja lapsed, siis muutub mees sülfiidiks, kes kodus mingit mustust ei tekita, süüa ei taha ja pesu ei määri?
Või kui naine läheb täiskohaga tööle, siis ei pea kumbki enam kodutöid tegema, sest päeval pole kedagi kodus?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.01 06:31; 09.01 06:34; 09.01 12:57; 09.01 13:09; 09.01 13:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Lugesid sa ikka teemaalgatust? Mitte naine ei ole laisk, vaid mees nimetab naist laisaks selle eest, et naine teeb kodutöid, mis mehe arust pole mingid tööd, mis teevad ennast iseenesest. Teemaalgataja mehele oleks vaja paarinädalast kursust selle kohta, mis tööd kodus tegelikult tegemist tahavad ja kui palju nende tööde regulaarne tegemine tegelikult aeg võtab.
Mina usun küll, et teemaalgataja on täiesti tavaline üsna hoolitsetud eesti naine, kes teeb ära kõik kodutööd, hoolitseb laste eest ja hoolitseb ka end eest. Teemaalgatusest jäi mulje, et tal on lapsi rohkem kui 2. Minu arust on 3 lapse emal tõesti juba kodus nii palju tegemist, et täiskohaga tööl käimine on mingi märterluse vorm. [/tsitaat]

Ah las ta märatseb. Elab end välja.
Mul on jah kodu korras, riided pestud ja lapsed puhtad. Toit on ka kodu, mitte poolfabrikaatidest. Ise olen jah just 3 lapse ema ja hoolitsen enda eest. Oskan koduste vahenditega igasuguseid imetrikke teha nii juustele kui ka näole. Ok, mehe soovil olen hakanud juuksuris triibutamas käima. Enne värvisin ise. Kaal on ka peale kõike mul säilinud 53 ringis, nii et suudan end talitseda ka söögiga.
Mind ei häiri need halvustavad kommentaarid, neid siin ju alati olnud. Pigem teeb teema hetkel huvitavaks, kui kitsarinnalisi naisi meil naabriteks võivad osutuda 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 08.01 12:57; 08.01 13:36; 08.01 13:37; 08.01 13:43; 08.01 14:23; 08.01 17:42; 08.01 18:45; 08.01 20:44; 09.01 13:25; 09.01 15:48; 09.01 15:56; 09.01 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

and your point is…?[/tsitaat]

Point on see, et isegi raha eest ma ei taha olla koduperenaine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.01 22:07; 09.01 14:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ah las ta märatseb. Elab end välja.
Mul on jah kodu korras, riided pestud ja lapsed puhtad. Toit on ka kodu, mitte poolfabrikaatidest. Ise olen jah just 3 lapse ema ja hoolitsen enda eest. Oskan koduste vahenditega igasuguseid imetrikke teha nii juustele kui ka näole. Ok, mehe soovil olen hakanud juuksuris triibutamas käima. Enne värvisin ise. Kaal on ka peale kõike mul säilinud 53 ringis, nii et suudan end talitseda ka söögiga.
Mind ei häiri need halvustavad kommentaarid, neid siin ju alati olnud. Pigem teeb teema hetkel huvitavaks, kui kitsarinnalisi naisi meil naabriteks võivad osutuda 🙂 [/tsitaat]

jälle imelik komm. sa ei mõika, et su mees ei ole eluga rahul või ikka nii palju jagad vähemalt? ja kui pole rahul, on samm selleni, et jätab su maha. mida siis teed, kust raha saad kui midagi ei oska? sa ise ju tegelt mõtled iga päev, et saaks temast lahti, eksole, aga mõtet teoks ei tee, sest sul pole raha. tema aga saab sellise mõtte teoks teha. see ongi vahe iseseisva inimese ja puugi vahel. pluss veel hea suhe küll – kumbki rahul ei ole, aga muudkui elavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.01 09:48; 09.01 09:53; 09.01 12:42; 09.01 15:21; 09.01 15:53; 09.01 16:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

jälle imelik komm. sa ei mõika, et su mees ei ole eluga rahul või ikka nii palju jagad vähemalt? ja kui pole rahul, on samm selleni, et jätab su maha. mida siis teed, kust raha saad kui midagi ei oska? sa ise ju tegelt mõtled iga päev, et saaks temast lahti, eksole, aga mõtet teoks ei tee, sest sul pole raha. tema aga saab sellise mõtte teoks teha. see ongi vahe iseseisva inimese ja puugi vahel. pluss veel hea suhe küll – kumbki rahul ei ole, aga muudkui elavad.[/tsitaat]

Sina pole aga isegi teisel päeval veel suutnud aru saada, et teema on hoopis selles, miks ma ei tahagi enam kodutöid teha.
Su jutt on niivõrd kitsarinnaline, et süda läheb pahaks. Usun, et oled hoopis ise üks saamatu. Mine nüüd koristama ilusti. Sa ju oled meil see \”muster\”, mida kõik mehed endile koju unistavad.
Muide – imelik oled sa ise. Mis naine küll nii lolli juttu üldse ajab…..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 08.01 12:57; 08.01 13:36; 08.01 13:37; 08.01 13:43; 08.01 14:23; 08.01 17:42; 08.01 18:45; 08.01 20:44; 09.01 13:25; 09.01 15:48; 09.01 15:56; 09.01 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sina pole aga isegi teisel päeval veel suutnud aru saada, et teema on hoopis selles, miks ma ei tahagi enam kodutöid teha.
Su jutt on niivõrd kitsarinnaline, et süda läheb pahaks. Usun, et oled hoopis ise üks saamatu. Mine nüüd koristama ilusti. Sa ju oled meil see \”muster\”, mida kõik mehed endile koju unistavad.
Muide – imelik oled sa ise. Mis naine küll nii lolli juttu üldse ajab…..[/tsitaat]

😀 sina kirjutasid siia oma nn murega ja teadsid, et hakatakse igat moodi kommenteerima, seega.. sinu probleem sellega, et mind vastu sõimad, ei kao. õhtul jälle tuleb rahulolematu mehike su pesemata hütti, õnnitlen. pigem hakka tegutsema, selleks, et ise hakkama saada, mehike su putitamisest enam suurt huvitatud pole jutu järgi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.01 09:48; 09.01 09:53; 09.01 12:42; 09.01 15:21; 09.01 15:53; 09.01 16:03;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 63 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas te usute mind?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.