Esileht Pereelu ja suhted Kas teate meest, kes ei peta oma naist?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 57 )

Teema: Kas teate meest, kes ei peta oma naist?

Postitas:

Kas teate mõnda meest, kelle kohta võib 100% kindlusega väita, et ta mitte kunagi ega mitte mingil tingimusel ei peta oma abikaasat? Ajaviitejuttudest saime teada, et üks selline mees on Varro V. Kas teate mõnda meest oma tutvusringkonnast? Olete kena naine ning olete püüdnud võrgutada, kuid pole õnnestunud vms. Mina tunnistan ausalt, et ei tea sellist meest.

+4
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 18:31; 18.10 22:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda saab hinnata siis kui mees on surivoodil. Selliseid mehi on kindlasti päris palju kes oma naist ei peta. Aga loodus tühja kohta ei salli, kui ei peta mees, siis petab naine. Nii see elu on.

+25
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.10 18:34; 18.10 19:17; 19.10 17:45; 19.10 18:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea kahjuks teiste inimeste pereelusid nii täpselt, proovin kuidagi enda omaga hakkama saada

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teate mõnda meest, kelle kohta võib 100% kindlusega väita, et ta mitte kunagi ega mitte mingil tingimusel ei peta oma abikaasat? Ajaviitejuttudest saime teada, et üks selline mees on Varro V. Kas teate mõnda meest oma tutvusringkonnast? Olete kena naine ning olete püüdnud võrgutada, kuid pole õnnestunud vms. Mina tunnistan ausalt, et ei tea sellist meest.

Oled kõigi nende petmiste juures olnud? Või sulle TUNDUB; et nagunii petab. Kui tundub, siis tuleb sul abi otsida, selline tundmine on ravitav. Aga kui oled petmiste juures olnud, noo lõpeta siis abielumeestega magamine.  Või on see mingi hobi, et proovin, kas saan mehe petma?

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees on selline. 10 aastat koos ja pole petnud. Kiusatust ka pole, sest ega teda keegi peale minu ei taha. Pidudel ei käi, naissoost sõpru pole, naiskolleegid on talle füüsiliselt vastumeelsed, need kes on nooremad ja kenamad pole temast aga absoluutselt huvitatud. Õnneks pole ta ka seda tüüpi mees, kes kuskile tinderisse naisi lantima läheks.

+10
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.10 19:01; 18.10 20:55; 20.10 18:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen juhuslikult pealt kuulnud meeste omavahelist vestlust. Kaks mehe sõpra rääkisid omavahel (minu meest sel hetkel seal ei olnud). Üks meestest kirus üht kolmandat ühist sõpra, et tema küll aru ei saa, et kui tal on oma naine, siis miks ta teisi naisi veel k…b. Et temale ei mahu selline asi pähe, et oma naise kõrvalt võetakse.

See mees oli abielus ja sugugi ei olnud nö värske suhe, kus ehk jagubki silmi vaid teineteisele. Olid üle 10 aasta abielus, kuni naine mehele sarved tegi ja teisega ära läks.

Nii, et eks ikka normaalseid mehi on ka olemas. Aga vist väga vähe.

 

+21
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 19:02; 19.10 07:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen juhuslikult pealt kuulnud meeste omavahelist vestlust. Kaks mehe sõpra rääkisid omavahel (minu meest sel hetkel seal ei olnud). Üks meestest kirus üht kolmandat ühist sõpra, et tema küll aru ei saa, et kui tal on oma naine, siis miks ta teisi naisi veel k…b. Et temale ei mahu selline asi pähe, et oma naise kõrvalt võetakse.

See mees oli abielus ja sugugi ei olnud nö värske suhe, kus ehk jagubki silmi vaid teineteisele. Olid üle 10 aasta abielus, kuni naine mehele sarved tegi ja teisega ära läks.

Nii, et eks ikka normaalseid mehi on ka olemas. Aga vist väga vähe.

Inimene õpib siis hoolima kui ta selle kaotab. Võtame raha, kui raha tuleb koguaeg peale, siis temast ei hooli, aga kui raha saab otsa ja tuleb vaesus, sendi lugemine, siis inimene õpib raha hoidma. Sama on ka suhetega. Kui mõnel on hea välimus, jutt jookseb, miks ta siis peaks olema kellegi truu kui ta igapäev saab valida kellega olla? See ongi tema karma. Vbl tal eelmises elus üldse suhetega ei näkanud, aga selles elus näkkab. Me kõik käime elus oma rada, me parandame elus asju mida varem ei saanud ja maksame lõivu asjade eest mida ise varem hooletult hoidsime. Milleks halada nii palju sellest petmisest? See on ju nagu represseerimine juba. Vali endale selline kes tahab olla sinuga, see on sinu teha. Pole mõtet siunata teisi olendeid kui nemad otsivad samamoodi oma nagu sina.

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.10 18:34; 18.10 19:17; 19.10 17:45; 19.10 18:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees on selline. 10 aastat koos ja pole petnud. Kiusatust ka pole, sest ega teda keegi peale minu ei taha. Pidudel ei käi, naissoost sõpru pole, naiskolleegid on talle füüsiliselt vastumeelsed, need kes on nooremad ja kenamad pole temast aga absoluutselt huvitatud. Õnneks pole ta ka seda tüüpi mees, kes kuskile tinderisse naisi lantima läheks.

Kas mees küsis nende nooremate ja kenamate käest, et teab, et pole temast absoluutselt huvitatud? Ja kuidas sina seda tead?

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, minu mees, sõbrannade mehed, isa, õemees jne. Mina nimelt ei tea ühtki meest, kes petab. Aga ju ma olen ise ka sellist tüüpi inimene, et ei tõmba selliseid ligi. Minu elus on olnudki ainult üks mees, olles ise juba 41-aastane. Tundub, et neil naistel, keda petetakse, on mehi jalaga segada, ja nad on meeste seas popid. Mina seda kindlasti pole.

+14
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 19:28; 20.10 14:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahe asja ei saa korraga küsida. Et kedagi, kes pole petnud ja kes kunagi ei peta. Võib teada kedagi, kes pole petnud, aga kas ta 10 a pärast petab, seda ei tea keegi. Viimane osa on eriti nõme. Keegi, kes võrgutab teisi. Kas muud pole tehs või, kui jamaga tegeleda? Aega palju, moraali vähe?

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelik küsimus peaks olema: kas siin on mõni mees, kes ei ole petnud?

Kuna teiste inimeste sisse ei näe, siis on väga raske mitte mehena vastata.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees on selline. 10 aastat koos ja pole petnud. Kiusatust ka pole, sest ega teda keegi peale minu ei taha. Pidudel ei käi, naissoost sõpru pole, naiskolleegid on talle füüsiliselt vastumeelsed, need kes on nooremad ja kenamad pole temast aga absoluutselt huvitatud. Õnneks pole ta ka seda tüüpi mees, kes kuskile tinderisse naisi lantima läheks.

Kas mees küsis nende nooremate ja kenamate käest, et teab, et pole temast absoluutselt huvitatud? Ja kuidas sina seda tead?

Sest need nooremad ja kenamad on ise juba suhtes ja kui tahaksidki kedagi uut siis seal kollektiivis on mehi piisavalt, sh ka vallalisi ja palju nooremaid ning kenamaid kui minu mees.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.10 19:01; 18.10 20:55; 20.10 18:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olete kena naine ning olete püüdnud võrgutada

Võime ju ka küsida, et miks meil on siis nii palju naisi, kes soovivad suhtes olevate meestega magada. Mis neil viga on?

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumal küll, kus sa elanud oled, et ühegi introverdi ja nohikuga kokku pole puutunud? Nende jaoks ei paku uute suhete leidmine mitte mingisugust rõõmu ja sinupoolne flirtimine tekitab neis ebamugavustunnet mitte iha.

+22
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.10 21:16; 19.10 09:57; 22.10 16:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees on selline. 10 aastat koos ja pole petnud. Kiusatust ka pole, sest ega teda keegi peale minu ei taha. Pidudel ei käi, naissoost sõpru pole, naiskolleegid on talle füüsiliselt vastumeelsed, need kes on nooremad ja kenamad pole temast aga absoluutselt huvitatud. Õnneks pole ta ka seda tüüpi mees, kes kuskile tinderisse naisi lantima läheks.

Kas mees küsis nende nooremate ja kenamate käest, et teab, et pole temast absoluutselt huvitatud? Ja kuidas sina seda tead?

Sest need nooremad ja kenamad on ise juba suhtes ja kui tahaksidki kedagi uut siis seal kollektiivis on mehi piisavalt, sh ka vallalisi ja palju nooremaid ning kenamaid kui minu mees.

Miks arvatakse, et mehed alati nooremat ja kenamat tahavad? Keskealisena julgen väita, et sellised 25-40 on nagu kärbsed liimipaberil, et saaks vanemat naist proovida. Mul on paaris tutvumisprotaalis konto, see on lihtsalt kohutav, mis toimub. 95% kirjutajatest on veel ka suhtes. Otsitakse elukogemust, avatust, seksuaalset julgust ja seda, et naine teab, mida soovib.
20-30 aastasena olin ka mina kindel, et enamus mehi ei peta, sh ka minu oma. Nüüd 50+ vanuses aga ütlen, et 90% heteromehi teeb seda. Ülejäänud 10% on selles vanuses potentsiprobleemidega või siis mingid kummalised kujud.

+2
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumal küll, kus sa elanud oled, et ühegi introverdi ja nohikuga kokku pole puutunud? Nende jaoks ei paku uute suhete leidmine mitte mingisugust rõõmu ja sinupoolne flirtimine tekitab neis ebamugavustunnet mitte iha.

Neid nimetatakse autistideks, mitte introvertideks.

0
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 18:31; 18.10 22:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, minu mees, sõbrannade mehed, isa, õemees jne. Mina nimelt ei tea ühtki meest, kes petab. Aga ju ma olen ise ka sellist tüüpi inimene, et ei tõmba selliseid ligi. Minu elus on olnudki ainult üks mees, olles ise juba 41-aastane. Tundub, et neil naistel, keda petetakse, on mehi jalaga segada, ja nad on meeste seas popid. Mina seda kindlasti pole.

See on küll sinisilmne väide.  Ei-ei, mitte see, et mees ja isa ja õemees ja vennapoja mees ja millised mehed veel kõik ei peta…. Njah. Suguvõsa aseksuaalseid.

Aga just see sinisilmsus justkui petjast mehe naisel on mehi jalaga segada. Kust see loogika üldse tuleb? Petjad on reeglina sellised seikluste otsijad, et oma naine kodus igav. Või kui isegi mitte igav, siis vähemalt juba iga millimeetrini läbi katsutud, kõik poosid ja reaktsioonid teada. Tahaks midagi uut. See, et oma naise ümber mingid tüübid tiirlevad või mitte – see ei puutu asjasse. Või siis pigem vastupidi – kui oma naine on meeste seas popp, siis pigem ju on selles naises ka kirge ja põnevust säilinud. Pole vajagi mujalt vaadata.

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 22:20; 19.10 21:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, minu mees, sõbrannade mehed, isa, õemees jne. Mina nimelt ei tea ühtki meest, kes petab.

Väga tobe ja 41 aastase kohta nii naiivne kogu oma tutvusringkonna eest kõneleda. Meenutab veidi neid inimesi, kes väidavad, et nemad küll ühtegi geid ei tunne. Järelikult siis on teil endal nii tugevad silmaklapid ees või siis tuttavad teie iseloomu teades, lihtsalt “säästavad” teid igasugustest sügavamatest aruteludest. (Nagu teades, et ülemuretsevale vanaemale pole mõtet rääkida, kes lastelastest just millegi ohtlikuga korda sai.)

Tark inimene teab ja arvestab, et inimloomaaed on kirju. On palju teemasid, mida inimesed üldiselt laias ringis ei jaga – kes on swingerid, kes teevad bdsmi, kes pole juba kaks aastat omavahel seksinud, kes on vägivaldses suhtes jne. Päriselu on ikka teistsugune kui fassaadilt paistab. Need nohikust lontud mehed ongi kõige ohtlikumad, sest vaikne inimene hoiab enda sees paljut. Tihti on just sellistel eriti räiged fantaasiad, mida oma naisele muidugi elusees ei julgeta öelda, ja seetõttu tunnevad et nad on “sunnitud” prostituute kasutama, sest neile julgeb rohkem öelda. Palju mulisev ja ekstravertne inimene on kui avatud raamat. Selline näitab kiirelt välja, mida ta tahab, kes talle meeldib, kes enam ei meeldi, kas on tekkinud silmarõõm jne.

+12
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees on petnud, kuigi pettis ta seepärast, et mina enne juba petsin. Seega ma ei tea, kas juhul, kui mina poleks esimene olnud, oleks ta mees, kes pole petnud või mitte. Ise väidab, et truudus on talle põhimõtte asi, aga ta pidi petma, et end võrdsena tunda.

Rohkemate meeste eest küll kosta ei julge, kas nad petnud on või mitte. Isegi mitte oma venna eest, kuigi vennanaine naeris pika heliredeli, kui kunagi armukestest juttu oli – mu vend olevat üsna aseksuaalne. No tont seda teab.

Ühesõnaga ma ei võtaks kuigi tõsiselt ükskõik kelle väiteid, et ta tunneb Peetrit, Marti ja Jürkat, kes pole kunagi petnud. Kust pagana päralt ta teab? Olgu need kõik kasvõi tema oma abikaasad.

+13
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.10 01:39; 19.10 12:54; 20.10 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, minu mees, sõbrannade mehed, isa, õemees jne. Mina nimelt ei tea ühtki meest, kes petab.

Väga tobe ja 41 aastase kohta nii naiivne kogu oma tutvusringkonna eest kõneleda. Meenutab veidi neid inimesi, kes väidavad, et nemad küll ühtegi geid ei tunne. Järelikult siis on teil endal nii tugevad silmaklapid ees või siis tuttavad teie iseloomu teades, lihtsalt “säästavad” teid igasugustest sügavamatest aruteludest. (Nagu teades, et ülemuretsevale vanaemale pole mõtet rääkida, kes lastelastest just millegi ohtlikuga korda sai.)

Tark inimene teab ja arvestab, et inimloomaaed on kirju. On palju teemasid, mida inimesed üldiselt laias ringis ei jaga – kes on swingerid, kes teevad bdsmi, kes pole juba kaks aastat omavahel seksinud, kes on vägivaldses suhtes jne. Päriselu on ikka teistsugune kui fassaadilt paistab. Need nohikust lontud mehed ongi kõige ohtlikumad, sest vaikne inimene hoiab enda sees paljut. Tihti on just sellistel eriti räiged fantaasiad, mida oma naisele muidugi elusees ei julgeta öelda, ja seetõttu tunnevad et nad on “sunnitud” prostituute kasutama, sest neile julgeb rohkem öelda. Palju mulisev ja ekstravertne inimene on kui avatud raamat. Selline näitab kiirelt välja, mida ta tahab, kes talle meeldib, kes enam ei meeldi, kas on tekkinud silmarõõm jne.

Nii ongi, mulle ajas mõne aasta eest räigelt ligi üks kirikuõpetaja (mitme lapse isa) kui ema matuseid korraldasin.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelik küsimus peaks olema: kas siin on mõni mees, kes ei ole petnud?

Jah olen mees, aga kas ma olen petnud või mitte, pole oluline, sest te nagunii ei usu. Ok, see selleks.

Aga ma tunnen päris palju ja lähedalt teisi mehi ja enam vähem täpselt ikkagi tean, kas ja kui palju NEIST on oma naist/partnerit petnud.
Kahjuks enamus siiski on petnud.
On erinevaid petjatüüpe. Mõni ikka väga nö. “pika tilliga”, s.t. kui vaja, siis on kohe minek; on sellist nohikutüüpi, kes petab abielu harva ja vaid selle “parendamiseks” (kusjuures neil see toimibki); on lihtsalt aeg-ajalt juhupetjaid, kui satub ja vaja midagi tõestada, on purjus peaga “juhtujaid”, mõni tüüp on veel…

AGA. On ka selliseid, kes EI peta. (ja ei maksa hakata, et ma ei tea, tean küll). Lihtsalt ongi sellised ühe naise tüüpi mehed, reeglina ka pikalt juba koos elanud. EGA neil kodus enam mingit elavat seksielu ei ole (seda ma tean), aga vahel harva juhtub ju ikka.
Aga mingit salaplaanigi pole, et kõrvalt otsida. Kuidas neil täpselt selle libiidoga lood on, vat seda ma nüüd nii täpselt ei tea, aga ega ilmselt midagi väga täkku seal ei ole… Ok, üks keskiga + on ka tableti peal (no need “sinised” pillid), seal peres käib mingi elavam värk.
Aga mittepetmist tean.

Ehk siis on küll selliseid.
Nad on muidugi absoluutses vähemuses, aga jutud nende enneaegsest surmast samuti ei vasta tõele.
Nende % kogu meestest on mingi 20 äkki?

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Telekas oli üks intervijuu vanapaarist. Küsiti neil, kas kõtvalsihteid on olnud selle pika abielu jooksul. Naine vastas: “Ei.”. Mees vastas: “Kahjuks mitte.”

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.10 04:18; 19.10 04:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olete kena naine ning olete püüdnud võrgutada, kuid pole õnnestunud vms.

Ma ei võrguta suhtes mehi.

Kui veel 20ndate alguses olin, siis mul oli ütlemine: “Kõik mehed on vallalised. Isegi siis, kui neil kodus naine olemas on.” Ning seepärast ei uskunud, kui sebiv mees väitis, et “tal kedagi pole”, päris sageli, kui sain talle selgeks tehtud, et pole huvitatud, ütlesid nad ise, et tegelt neil on naine/laste ema, kellega “ainult koos elatakse”/tüdruk/elukaaslane olmas, aga nad ei ole eriti rahul. Või üks ütles, et peale seda, kui teda peteti kunagi, siis ta mõtleb nüüd ainult iseendale ja hakka kellelegi truu olema.

Aga need mehed olid need üksiksikud mehed, kes umb 90% kõikidest lähenemistest teevad, löövad külge peaaegu valimatult kogu aeg kellelegi. Umbes, et 5% meestest teeb 95% kõikidest külgelöömistest. Mida neist ikka arvata, sellistel kogu aeg õngeritv vees – äkki näkkab.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.10 04:18; 19.10 04:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, minu mees, sõbrannade mehed, isa, õemees jne. Mina nimelt ei tea ühtki meest, kes petab. Aga ju ma olen ise ka sellist tüüpi inimene, et ei tõmba selliseid ligi. Minu elus on olnudki ainult üks mees, olles ise juba 41-aastane. Tundub, et neil naistel, keda petetakse, on mehi jalaga segada, ja nad on meeste seas popid. Mina seda kindlasti pole.

Mind küll huvitab, kust sa seda kõike NII KINDLALT tead? Kas sa tõesti arvad, et kui su õemees käiks aegajalt vasakule, siis tuleb ta sulle sellest rääkima? Sellest ju ei teaks mitte keegi peale tema enda ja selle isiku kellega ta oli.

Ma ei tahagi sulle sisendada, et nagunii kõik need mehed petavad, aga sinu vanuses inimese suust nii kindlat väidet vastupidise kohta on tõesti kuidagi rumal lugeda.

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 19:02; 19.10 07:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, minu mees, sõbrannade mehed, isa, õemees jne. Mina nimelt ei tea ühtki meest, kes petab. Aga ju ma olen ise ka sellist tüüpi inimene, et ei tõmba selliseid ligi. Minu elus on olnudki ainult üks mees, olles ise juba 41-aastane. Tundub, et neil naistel, keda petetakse, on mehi jalaga segada, ja nad on meeste seas popid. Mina seda kindlasti pole.

Mind küll huvitab, kust sa seda kõike NII KINDLALT tead? Kas sa tõesti arvad, et kui su õemees käiks aegajalt vasakule, siis tuleb ta sulle sellest rääkima? Sellest ju ei teaks mitte keegi peale tema enda ja selle isiku kellega ta oli.

Ma ei tahagi sulle sisendada, et nagunii kõik need mehed petavad, aga sinu vanuses inimese suust nii kindlat väidet vastupidise kohta on tõesti kuidagi rumal lugeda.

Ütleme siis nii, et on olemas mehed, kes on nii lohakad, et jäävad vahele või kellest teatakse, et petab(sõpradele näiteks on ise rääkinud) ja on olemas mehed, kes teevad endast kõik oleneva, et mitte keegi teada ei saaks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, ühte – st ennast.

Aga ma ei saa nii vastata, kuna ma ei ole mees, siis seega ma ei saa midagi sellist väita. Ehk siis – mul puuduvad andmed meeste kohta, kes sajaprotsendiliselt oma naist ei peta. Sest seda, kas nad petavad või mitte, teavad ainult nemad ise. Mina võin vaid arvata või pimesi uskuda.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Statistika näitab siiski, et keskeltläbi 60% meestest petavad, seega on täesti olemas segment mehi, kes ei peta. Muuseas naistel ei ole see statistika elu jooksul sugugi ka väga väike, u. 50% petavad vähemalt korra.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.10 21:16; 19.10 09:57; 22.10 16:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on see väärtuste ja põhimõtete küsimus. Ma enamike pereasjadest midagi ei tea, aga võin ju eeldada sõnavõttude põhjal, mida keegi petmisest arvab. Minu eksmees, kellega olin 12a abielus ei petnud füüsiliselt. Hiljem tunnistas, et oli ühte kolleegi mingi aja armunud, aga ei teinud selle tundega midagi.

Samuti õemeest usaldan. Tal ise tõmbas ringi ja selle pärast pere lagunes ja ise on pikalt suhtes olnud ja juttudes ka taunib petmist.

Samas tean, et minu isa, vanaisa, tädipoeg, lähedane sõber, ja üks sõbranna mees on korduvalt petnud. Vestlustes nad muidu on petmise vastased, aga siis kõlab see nii, et vahel ikka purjus peaga võib juhtuda või siis meestel on see loomuses jutt.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

 Minu eksmees, kellega olin 12a abielus ei petnud füüsiliselt. Hiljem tunnistas, et oli ühte kolleegi mingi aja armunud, aga ei teinud selle tundega midagi.

Normaalne mees ju. Väga vähesed mehed vast suudavad nii. Enamusel meestel on ju “loomuses” (iroonia), et kui naine meeldib, siis tuleb ikka püüda ta kohe voodisse lohistada.

See on paratamatu, et pikemas suhtes võib kellessegi armuda või kellegi suhtes tõmmet tunda lihtsalt. Seda ei saa ju kontrollida. Küll aga saab kontrollida seda, mis selle tundega ette võtta.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.10 12:22; 19.10 21:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Statistika näitab siiski, et keskeltläbi 60% meestest petavad, seega on täesti olemas segment mehi, kes ei peta.

Vale tõlgendus. On olemas segment mehi, kes POLE PETNUD, kuid sa ei tea, et nad võimalusel ei petaks, st sa ei tea, kas see on juhuse puudusest, aseksuaalsusest või truudusest tingitud, et nad seni pole petnud.

Ja tõsta seda protsenti 5-10% protsendi võrra kohe kindlasti – need on need üliettevaatlikud mehed, kes isegi statistikasse ei julge hingata, et nad petnud on – äkki kuidagi jõuab info naiseni.

+2
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.10 01:39; 19.10 12:54; 20.10 20:09;
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 57 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas teate meest, kes ei peta oma naist?