Esileht Pereelu ja suhted Kas teate meest, kes ei peta oma naist?

Näitan 27 postitust - vahemik 31 kuni 57 (kokku 57 )

Teema: Kas teate meest, kes ei peta oma naist?

Postitas:

Minu mees ei peta. Aga tõesti, ta on väga introvertne ja uued tutvused on väga rasked. Olen meie 25 abieluaasta jooksul seda näinud, kui keeruline on tal üldse uute inimestega rääkida, ammugi siis mingit suhet luua…

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees on selline. 10 aastat koos ja pole petnud. Kiusatust ka pole, sest ega teda keegi peale minu ei taha. Pidudel ei käi, naissoost sõpru pole, naiskolleegid on talle füüsiliselt vastumeelsed, need kes on nooremad ja kenamad pole temast aga absoluutselt huvitatud. Õnneks pole ta ka seda tüüpi mees, kes kuskile tinderisse naisi lantima läheks.

Tegelikult see ka ei lähe otseselt arvesse, sest sinu jutust kumab läbi, et kui keegi teda tahaks siis ta petaks. Ehk truu olemine pole sinu mehele eesmärk omaette vaid pigem juhuse puudus.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.10 17:41; 19.10 17:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees on selline. 10 aastat koos ja pole petnud. Kiusatust ka pole, sest ega teda keegi peale minu ei taha. Pidudel ei käi, naissoost sõpru pole, naiskolleegid on talle füüsiliselt vastumeelsed, need kes on nooremad ja kenamad pole temast aga absoluutselt huvitatud. Õnneks pole ta ka seda tüüpi mees, kes kuskile tinderisse naisi lantima läheks.

Tegelikult see ka ei lähe otseselt arvesse, sest sinu jutust kumab läbi, et kui keegi teda tahaks siis ta petaks. Ehk truu olemine pole sinu mehele eesmärk omaette vaid pigem juhuse puudus.

Sa petaks ka kui sind keegi väga tahaks, oleks ilus ja tore jne. Inimesed on ära räägitavad ja sellega tuleb leppida.

+2
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.10 18:34; 18.10 19:17; 19.10 17:45; 19.10 18:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa petaks ka kui sind keegi väga tahaks, oleks ilus ja tore jne. Inimesed on ära räägitavad ja sellega tuleb leppida

Ma olen suht selline inimene, kes pole eriti äraräägitav kui mu oma suhe on parasjagu hea aga muidu jah, usun, et enamuste meeste puhul kehtib see kindlasti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.10 17:41; 19.10 17:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa petaks ka kui sind keegi väga tahaks, oleks ilus ja tore jne. Inimesed on ära räägitavad ja sellega tuleb leppida

Ma olen suht selline inimene, kes pole eriti äraräägitav kui mu oma suhe on parasjagu hea aga muidu jah, usun, et enamuste meeste puhul kehtib see kindlasti.

Hahaaaaaa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.10 18:34; 18.10 19:17; 19.10 17:45; 19.10 18:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, tean. Minu vanaisa. Ta on nüüd juba surnud. Ta oli särav ja seltskondlik inimene, keda püüti nii tööl kui mujal ära võrgutada ja vanaemaga oli neil mõnikord ka hõõrumisi sel teemal (et jälle mingi naine püüab vanaisale ligi ajada), aga ta tõesti ei petnud vanaema. Olin mõlemiga väga lähedane, elasime sisuliselt koos kuni nende surmani ja rääkisime ka sellistel teemadel avameelselt.

Minu isa on praegu 70 ja pole ka ema petnud ning arvestades tema vanust ning tervislikku seisukorda, siis vaevalt ta nüüd petma hakkab.

Minu mees pole ka veel petnud, 16 a koos, aga noh, ta on veel sellises vanuses, et võib juhtuda. Kuigi, tema iseloomu ja inimpelglikkust arvesse võttes tema ühtki suhet algatama ei hakka ja alates kevadest on ta leidnud, et kodus on parem töötada, poes nagunii ei viitsi käia (välja arvatud ehituspood) ja elame kõrvalises kandis, ehk siis, ega temaga keegi võõras kuskil kokku ka väga ei saa…

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.10 18:12; 20.10 12:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Petmisele on sõltumata soost avatud need, kes ei salli rutiini, kellel on kogu aeg vaja midagi vürtsitada, “kogeda midagi uut”, põnevusega, uusi väljakutseid jne ja seda mitte üksnes seksuaalelus või lähisuhetes, vaid elus üldse. Inimesed, kellele meeldib turvalisus ja kindlustunne, ei peta. Ehk siis nagu igal pool mujalgi, on ka siin iga asi millegi arvelt. Ambitsioonikad, pidevas liikumises ja pürgimises, saavutus- ja võidujanused on küll põnevad huvitavad ja ahvatlevad aga truudusetud. Tagasihoidlikema vajadustega, turvalisusele ja kindlustundele orienteeritud inimesed ei ole jälle atraktiivsed, sest action’i pole. Sellised valikud ongi.

Kui ma küsiks, et kas teate naist, kes ei oleks kullakaevaja, siis julgen väita, et protsentides oleks mõne numbri ja null koma vahel veel õige mitu nulli. Jah, kullakaevajaid on naiste hulgas rohkem kui meeste hulgas peitjaid.

 

+1
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.10 20:18; 19.10 22:11;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Petmisele on sõltumata soost avatud need, kes ei salli rutiini, kellel on kogu aeg vaja midagi vürtsitada, “kogeda midagi uut”, põnevusega, uusi väljakutseid jne ja seda mitte üksnes seksuaalelus või lähisuhetes, vaid elus üldse. Inimesed, kellele meeldib turvalisus ja kindlustunne, ei peta. Ehk siis nagu igal pool mujalgi, on ka siin iga asi millegi arvelt. Ambitsioonikad, pidevas liikumises ja pürgimises, saavutus- ja võidujanused on küll põnevad huvitavad ja ahvatlevad aga truudusetud. Tagasihoidlikema vajadustega, turvalisusele ja kindlustundele orienteeritud inimesed ei ole jälle atraktiivsed, sest action’i pole. Sellised valikud ongi.

Kui ma küsiks, et kas teate naist, kes ei oleks kullakaevaja, siis julgen väita, et protsentides oleks mõne numbri ja null koma vahel veel õige mitu nulli. Jah, kullakaevajaid on naiste hulgas rohkem kui meeste hulgas peitjaid.

Just lugesin Neinar Selist mingit artiklit, kus ta ütles, et tema ja ta naise pika kooselu saladus on truudus. Ja mina sain aru, et selle all peeti silmas nii füüsilist kui ka vaimset truudust.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälle üks ekrefoobi treitud üllitis millest mitte mingitki kasu pole…

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees ei peta. Aga tõesti, ta on väga introvertne ja uued tutvused on väga rasked. Olen meie 25 abieluaasta jooksul seda näinud, kui keeruline on tal üldse uute inimestega rääkida, ammugi siis mingit suhet luua…

Ega selleks, et kellegagi voodisse ronida, ei pea temaga tuttav olema… irv.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 22:20; 19.10 21:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kullakaevajaid on naiste seas palju rohkem kui petjaid meeste seas. Vot see on nüüd küll hea nali.

Ma tean ja olen palju kuulnud petjatest meestest, aga kullakaevuritest naisi ma küll eriti ei tea. Tänapäeva naised saavad üldiselt ise hakkama materiaalselt. Kullakaevurid on need bimbod.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.10 12:22; 19.10 21:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kullakaevajaid on naiste seas palju rohkem kui petjaid meeste seas. Vot see on nüüd küll hea nali.

Ma tean ja olen palju kuulnud petjatest meestest, aga kullakaevuritest naisi ma küll eriti ei tea. Tänapäeva naised saavad üldiselt ise hakkama materiaalselt. Kullakaevurid on need bimbod.

Pole olemas koledat meest, on vähe raha. Või siis kõik naised annavad, kõik sõltub summast/hüvedest/kingitustest mis sul pakkuda on. Igivanad tõed. Ehk siis sobivas suuruses (ilmselgelt suure) sissetuleku eest on sisuliselt iga naine nõus oma mehele sarvi tegema, selles pole kahtlustki, see on täiesti selge. Ja mida aeg edasi, seda suurem on selliste osakaal, sest kapitalism tungib kõikjale, puutumata ei jää ka inimsuhted.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.10 20:18; 19.10 22:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen selline mees kes oma naist ei ole petnud. Füüsiliselt ei ole petnud. Aga kas ma mittefüüsiliselt olen petnud? Sõltub sellest kuhu keegi piiri tõmbab. Ilusaid tutvusi on ikka tekkinud, väikest armumist, flirti. Kas mõni neist tutvustest oleks väikestest puudutustest ka kaugemale läinud ei tea, ei proovinud. Mulle tundub, et initsiatiiv seejuures oli võrdne või pigem naistepoolne. Muidu nad jah suhtes või tublid ja kõrgharitud (mitte mingi “kolmas Eesti”) pereemad, kes kunagi oma meest ei peta. Aga vot kui meest parasjagu pole lähedal siis…

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, minu mees, sõbrannade mehed, isa, õemees jne. Mina nimelt ei tea ühtki meest, kes petab. Aga ju ma olen ise ka sellist tüüpi inimene, et ei tõmba selliseid ligi. Minu elus on olnudki ainult üks mees, olles ise juba 41-aastane.

Ma arvan, et sa oled eluvõõras. Ega see, et sina petmisest ei tea, ei tähenda, et petnud pole.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mehe võib vist sinna alla liigitada. Suhte algusest peale selline kokkulepe, et teiste naistega seks on lubatud kui tegu ainult seksiga. Loomulikult mul teiste meestega ka. Mina olen võimalust kasutanud kahel korral, tema pole kordagi ja ta oli alguses selle mõtte vastu ka veidi. Mina võtan seksi seksina kui vaja, temal on selleks vaja romantikat jne. Koos oleme olnud 16a.

Ootan keskeakriisi ja vaatan siis mida ta arvab. Siiani olengi mina tema elus teine partner.

Kunagi nooremana olen pidutsenud selliste noormeeste seltskonnas, kes vägagi hoidsid kõikidest neidudest distantsi suhte tõttu. Kusjuures need olid noored 20dates mehed, kes ometigi tihtipeale alles jooksevad sarvi maha. Tuttaval olnud selline juhtum, kus mees tahtis oma naisele petmise eest kätte maksta ja Delfi date lehel leppis juba sellel eesmärgil kokku kohtumise hotellis, aga poole musi pealt jättis asja katki ja läks koju naise juurde vabandama.

Sõbranna mees on selline, et ei ole nõus naist isegi võtma kolmandaks voodisse… Kindlasti ei peta kõik mehed.

 

 

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.10 23:28; 20.10 11:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oli kunagi minu sõpradega selline juhtum, et nemad, kaks noormeest läksivad kõrtsu ja neid paigutati neljasesse lauda. Varsti said nad lauakaaslasteks toreda noore abielupaari. Õhtu võttis tuurid üles ja varsti sõbruneti. Naine käis ikka oma mehega ka tantsulkal ja poisid piilusid kõrvallaudades olevaid piigasid. Ei tea millest, aga äkki puhkes abielupaari vahel nii suur tüli, et kohe persse saadeti üksteist. Mees kargas vihasena lauast üles ja pani minema. Poisid hakkasid pillivat prouakest lohutamaumbes niiviisi, et mis sa nutad lilleke, homme sööb sind hobene.  Pisarad kuivatatud, sai konjakit edasi joodud ja mitmel moel jalga keerutatud. Restorani eest sai takso võetud ja kolmekeisti ühe noormehe koju sõidetud. Ei läind kaua aega kui mehe poolt restoranis solvatud daam oli võõras kohas riieteta teki all ja meelierutav kättemaksu aktsioon vastiku abikaasa vastu võis alata. Ei saanud naine veel esimesest triksust täielikult jahtuda kui sõber taganttoast välja ujus ning kättemaksu panustamisest oma osa nõudis. Umbes, et Sinu mees on sulle Nii Suurt Siga mänginud, et vahekord pelgalt ühe mehega ei ole pariteetne tema poolt tehtud kaabaklusega. Voodist astus välja senine partner. Uus poiss hüppas asemele ja (abikaase vastu enam mitte nii suurt viha tundev) naine võttis kättemaksu teise seeria väikese ohkega vastu

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu esimene armastus oli selline, kes kõigutamatult ka nii arvas. Seda juttu, et “jaaaaa, kõik ju petavad!” pidin ma kuulama söögi alla ja söögi peale. Olin üliõpilane, vaja istuda tihti raamatukogus ja õppida. Pärast ülikoolipäeva ja raamatukogus istumist väsinuna koju minnes hakkas sadama etteheiteid, “ahahh jälle käisid võõra mehe juures, lasid ennast keppida jah.” Küll püüdsin selgitada, et mul ei ole mingit huvi ega viitsimist ronida kusagile võõra juurde ja lasta sel sihukesi asju teha, et elu niigi kiire, ülikool ja esimesed tööotsad nõuavad oma aja – ei midagi! Kaaslasel oli paranoiline kinnisidee, et “kõik, absoluutselt kõik – petavad!” No aga vat ei peta ju… Lõpuks see saigi minu poolt suhte lõpetamise põhjuseks, see paranoia.

Oma abikaasaga oleme vahel naljaga pooleks arutanud, et täitsa tore oleks vahel nii vahelduse mõttes “grupikat” proovida või korra kõrval ära käia. Olen talle öelnud, et ta võib ju täitsa proovida, ja lubanud et kodus sellest probleeme ei tule, ainult öelgu mulle. Kehitab õlgu, viskab käega ja arvab, “pole aega”.

Ega muidugi ei saa kunagi siin elus miskit 100% välistada, elus on kõik muidugi võimalik. Küsimus on tõenäosuse suuruses. Siin Perekoolis käivad naised kurtmas, kui väsinud nad on ja kuidas pere kõrvalt millekski muuks aega ei jää. Tegelikult on ka mehed tihtipeale lihtsalt kohustustega hõivatud, väsinud ega viitsigi/jaksagi mingit kõrvalsuhet harrastama hakata.

Ja üleüldse, kas peaks sihukest kullipilgul passimist petab/ei peta pidama kõige tähtsamaks asjaks? Kui mu abikaasa on mu tugi, teeb mul elu kergemaks ja annab ka emotsionaalselt piisavalt ning armastus on täitsa olemas, siis ma tõtt öelda ei viitsi oma pead säherduste muredega lisaks vaevata.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu esimene armastus oli selline, kes kõigutamatult ka nii arvas. Seda juttu, et “jaaaaa, kõik ju petavad!” pidin ma kuulama söögi alla ja söögi peale. Olin üliõpilane, vaja istuda tihti raamatukogus ja õppida. Pärast ülikoolipäeva ja raamatukogus istumist väsinuna koju minnes hakkas sadama etteheiteid, “ahahh jälle käisid võõra mehe juures, lasid ennast keppida jah.” Küll püüdsin selgitada, et mul ei ole mingit huvi ega viitsimist ronida kusagile võõra juurde ja lasta sel sihukesi asju teha, et elu niigi kiire, ülikool ja esimesed tööotsad nõuavad oma aja – ei midagi! Kaaslasel oli paranoiline kinnisidee, et “kõik, absoluutselt kõik – petavad!” No aga vat ei peta ju… Lõpuks see saigi minu poolt suhte lõpetamise põhjuseks, see paranoia.

Oma abikaasaga oleme vahel naljaga pooleks arutanud, et täitsa tore oleks vahel nii vahelduse mõttes “grupikat” proovida või korra kõrval ära käia. Olen talle öelnud, et ta võib ju täitsa proovida, ja lubanud et kodus sellest probleeme ei tule, ainult öelgu mulle. Kehitab õlgu, viskab käega ja arvab, “pole aega”.

Ega muidugi ei saa kunagi siin elus miskit 100% välistada, elus on kõik muidugi võimalik. Küsimus on tõenäosuse suuruses. Siin Perekoolis käivad naised kurtmas, kui väsinud nad on ja kuidas pere kõrvalt millekski muuks aega ei jää. Tegelikult on ka mehed tihtipeale lihtsalt kohustustega hõivatud, väsinud ega viitsigi/jaksagi mingit kõrvalsuhet harrastama hakata.

Ja üleüldse, kas peaks sihukest kullipilgul passimist petab/ei peta pidama kõige tähtsamaks asjaks? Kui mu abikaasa on mu tugi, teeb mul elu kergemaks ja annab ka emotsionaalselt piisavalt ning armastus on täitsa olemas, siis ma tõtt öelda ei viitsi oma pead säherduste muredega lisaks vaevata.

Mul oli ka esimene tõsine suhe sellise mehega. 5a pidasin vastu ja hiljem selgus, et ta pettis ise mind. Sel põhjusel uues suhtes ongi kohe reegel, et teisega seks ei ole maailmalõpp. Ja tõesti ega ei viitsigi – laste, töö ja kodu kõrvalt pole aega ega energiat selleks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.10 23:28; 20.10 11:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma küsiks, et kas teate naist, kes ei oleks kullakaevaja, siis julgen väita, et protsentides oleks mõne numbri ja null koma vahel veel õige mitu nulli. Jah, kullakaevajaid on naiste hulgas rohkem kui meeste hulgas peitjaid.

Kui sa otsid pidevalt teatud tüüpi naisi, siis su tutvusringkond ilmselt koosnebki sellistest. Mina tean isiklikult mitut naist, kes on abiellunud mehega, kel, erinevalt neist endist, pole hinge taga midagi ja pole ka hiilgavat karjääri ega head palka. Siis on hulk enam-vähem võrdse majandusliku seisuga paare ja… ega ausaltöeldes ei teagi selliseid paare, kus naine mehest oluliselt varatum ja/või väiksema sissetulekuga oleks. Eks see tutvusringkonna asi ole.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.10 18:12; 20.10 12:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, minu mees, sõbrannade mehed, isa, õemees jne. Mina nimelt ei tea ühtki meest, kes petab. Aga ju ma olen ise ka sellist tüüpi inimene, et ei tõmba selliseid ligi. Minu elus on olnudki ainult üks mees, olles ise juba 41-aastane.

Ma arvan, et sa oled eluvõõras. Ega see, et sina petmisest ei tea, ei tähenda, et petnud pole.

Mis siis ikka teha, kui see mõnele pähe ei mahu. See teema pole meil kunagi kõne all olnud, sest sellist probleemi meil lihtsalt ei ole, mis ei tähenda seda, nagu meil üldse probleeme polekski. On inimesi, kes on väga tagasihoidlikud ja ettevaatlikud suhteid looma, kellel on väga väike tutvusringkond, kes pole peohullud ja on kodulembesed jne. Mõni naine saab viis last viie erineva mehega, mõni naine saab 10 last ühe mehega. Oleme sellist tüüpi inimesed, kes teistele ligi ei aja ja kes meile ligi ei aja (pole lihtsalt sellist atraktiivsust). Inimtüüp on lihtsalt selline. Imestan, et täiskasvanud inimesed ei tea, et ka selliseid inimesi on olemas.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 19:28; 20.10 14:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah. Mina tean meest kes ei peta oma naist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu sõbranna mees kindlasti, R.

Minu abikaasa samuti. Ta pole iial petnud ühtegi naist ning pole isegi püsisuhteväliseid partnereid olnud. Ja ka püsisuhteid saab ühel käel kokku lugeda. Äärmiselt perele pühendunud inimene.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teate meest, kes ei peta oma naist? – Tean.

(mees, 44)

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees on selline. 10 aastat koos ja pole petnud. Kiusatust ka pole, sest ega teda keegi peale minu ei taha. Pidudel ei käi, naissoost sõpru pole, naiskolleegid on talle füüsiliselt vastumeelsed, need kes on nooremad ja kenamad pole temast aga absoluutselt huvitatud. Õnneks pole ta ka seda tüüpi mees, kes kuskile tinderisse naisi lantima läheks.

Tegelikult see ka ei lähe otseselt arvesse, sest sinu jutust kumab läbi, et kui keegi teda tahaks siis ta petaks. Ehk truu olemine pole sinu mehele eesmärk omaette vaid pigem juhuse puudus.

Tema enda sõnul ikkagi ei peta põhimõtteliselt ja seepärast, et ta mind armastab, mitte juhuse puudusest.

See on rohkem minu arvamus, et on lihtne truu olla kui keegi sind ei taha ja kiusatust pole. Tema truudust saaks adekvaatsemalt hinnata, kui ta kellegisse ära armuks või mõni kena naine lähenemiskatseid teeks, aga siiani seda minu teada juhtunud pole.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.10 19:01; 18.10 20:55; 20.10 18:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu isa on praegu 70 ja pole ka ema petnud ning arvestades tema vanust ning tervislikku seisukorda, siis vaevalt ta nüüd petma hakkab.

Kust sa tead seda, et pole petnud? Ma lihtsalt aru ei saa, kuidas te ei suuda vahet teha enda arvamusel ja kindlal teadmisel. 100% kindel, et su isa ega samuti ka vanaisa pole oma lapsele ja lapselapsele rääkinud kõike oma elust, oma vigadest, oma hädadest. Miks nad pidanuks? Nad räägivad sulle seda, mida on vaja rääkida, lähtuvad põhimõttest “käi mu sõnade, mitte mu tegude järele”. Mina ei kavatse küll teatud asju oma lapsele rääkida, räägin ainult õppetunde, mida saanud olen, mitte aga ränki vigu, mida teinud olen. Kui vaja, siis võin ka rääkida, pole probleem, aga eeldada, et kui isa või vanaisa pole sulle rääkinud, et on petnud, siis ta ei ole … on vale.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.10 01:39; 19.10 12:54; 20.10 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, minu mees, sõbrannade mehed, isa, õemees jne. Mina nimelt ei tea ühtki meest, kes petab. Aga ju ma olen ise ka sellist tüüpi inimene, et ei tõmba selliseid ligi. Minu elus on olnudki ainult üks mees, olles ise juba 41-aastane. Tundub, et neil naistel, keda petetakse, on mehi jalaga segada, ja nad on meeste seas popid. Mina seda kindlasti pole.

Soovitan olla ettevaatlik selliste väidetega, et “ei tõmba selliseid ligi”.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, minu mees, sõbrannade mehed, isa, õemees jne. Mina nimelt ei tea ühtki meest, kes petab. Aga ju ma olen ise ka sellist tüüpi inimene, et ei tõmba selliseid ligi. Minu elus on olnudki ainult üks mees, olles ise juba 41-aastane. Tundub, et neil naistel, keda petetakse, on mehi jalaga segada, ja nad on meeste seas popid. Mina seda kindlasti pole.

Soovitan olla ettevaatlik selliste väidetega, et “ei tõmba selliseid ligi”.

Mida ta tahab öelda, et kui sa oled kole või nohik või hall hiireke ja abiellud koledaga ( vm vähemseksika mehega), sest ilusaid sa ligi ei tõmba, on palju väiksem tõenäosus, et sind petetakse, sest see kole mees lihtsalt ei leia kedagi, kellega petta ja on sulle ülimalt tänulik, et temaga oma elu jagad.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.10 21:16; 19.10 09:57; 22.10 16:01;
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 31 kuni 57 (kokku 57 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas teate meest, kes ei peta oma naist?