Esileht Pereelu ja suhted Kas teate normaalseid vallalisi mehi?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 100 )

Teema: Kas teate normaalseid vallalisi mehi?

Postitas:

Tean. Haritud mees, kena väljanägemisega, töökas,alkoholiga ei liialda, viisakas ent väga tagasihoidlik. Ma olen ikka mõelnud, et kui suurepärane perematerjal ta oleks aga naist ei olnud siiani. Nüüd mingi aeg suhtles ühe naisega kel on juba endal täiskasvanud lapsed. Lihtsalt sellised mehed ei eksponeeri ennast kuskil netis, pidudel joomas ei käi ja naisi ei murra. Kahju tegelt.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, kui mehel terve vaba aeg on täidetud hobide või sõpradega, saab probleemiks küll. Kuna ma sooviks oma kaaslasega ikkagi koos aega veeta. Nn pagas eelmistest suhetest laste näol on ka probleem. Olen ise lastetu ja soovin lastetut kaaslast.

Hmm….a mis see mees siis tegema peaks, kui tal parasjagu kaaslast ei ole? Üksi kodus nutma? Ootama niiskete silmadega kuskil nurgapeal? Minu arvates on normaalne, et inimene, kel ei ole kaaslast, on elu täidetud erinevate tegevustega. Kui tekib keegi, küll siis see aeg kuskilt võetakse.
See laste teema on minu jaoks intrigeeriv – kuidas sa kavatsed omale kaaslast leida? Kuidagi mehhaaniliselt konstrueerid suhet? Väga keeruline on ju armumist nupust keerata – kas sa kuidagi saad ennast sundida lastega meestesse mitte armuma? Mõnes mõttes on olemasolev laps hea indikaator – kuidas mees lastesse ja naistesse, kellega ta parasjahu suhtes ei ole, suhtub. Kas on hea inimene?
Need näited, mis siin on toodud, et teatakse hulga toredaid mehi, kes meeleheitlikult ei otsi kaaslast ja pigem on üksi – need inimesed võivad suhtesse minna küll, aga ainult siis, kui on see õige, kui on tunded ja usaldus. Kui teise inimesega koosolemine ei ole kohustus ja konstruktsioon, vaid on tõmme iseenesest.
Sinusuguse kaine arvestajaga, et lapsed ei sobi ja see ja teine ei sobi, ei juhtu seda kunagi. Kui sa tahad kaaslast kogu eluks ja nii heas, kui halvas, siis lase ennast vabaks.

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.04 12:26; 03.04 16:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tutvusringkonnas on neli vallalist, kena meest Tinderis vanuses 38-42a
Kõik nad on naiste poolt maha jäetud. Esmapilgul vaatad ilusad, lõbusad poisid. Tegelikuses alkohoolikud, naisi mõnitavad, manipuleerivad tüübid
Tõelised “unistuste” poissmehed uutele naistele

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi eks sa enda kogemusest räägid. Mitu mehe last sina oled üles kasvatanud?

Eks ikka räägin natuke ka enda kogemusest. Tean väga lähedalt kolme meest, kes on olnud elus pikalt üksi ning väga kiirelt suhtesse läinud, kui see õige naine on ette sattunud. Ja ühelgi juhul pole neid naine “ära võtnud”.
Ise pole ühtki mehe last üles kasvatanud, mehe lapsed elavad emaga, aga mul pole kunagi kellegi lastega probleemi olnud. Mul on olnud 2 suhet mehega, kel laps ning lapse olemasolu ei ole kuidagi mind seganud. Ma muidugi suht iseseisev naine ka, ma ei vaja 24/7 meest kätt hoidma. Mul on vaja ka oma aega ning mulle meeldib ka kui mehel on oma aeg. Aga kui vaja, kasvataks ka mitu mehe last üles.
Tõmbejutt ei ole loll. Miks peaks oma elu kellegagi siduma nii heas, kui halvas, kui kõik on konstruktsioon? Ma ei ole ka nõus tööd tegema, mis mulle ei meeldi. Aga igaühele oma.

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.04 12:26; 03.04 16:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm….a mis see mees siis tegema peaks, kui tal parasjagu kaaslast ei ole? Üksi kodus nutma? Ootama niiskete silmadega kuskil nurgapeal? Minu arvates on normaalne, et inimene, kel ei ole kaaslast, on elu täidetud erinevate tegevustega. Kui tekib keegi, küll siis see aeg kuskilt võetakse.
See laste teema on minu jaoks intrigeeriv – kuidas sa kavatsed omale kaaslast leida? Kuidagi mehhaaniliselt konstrueerid suhet? Väga keeruline on ju armumist nupust keerata – kas sa kuidagi saad ennast sundida lastega meestesse mitte armuma? Mõnes mõttes on olemasolev laps hea indikaator – kuidas mees lastesse ja naistesse, kellega ta parasjahu suhtes ei ole, suhtub. Kas on hea inimene?
Need näited, mis siin on toodud, et teatakse hulga toredaid mehi, kes meeleheitlikult ei otsi kaaslast ja pigem on üksi – need inimesed võivad suhtesse minna küll, aga ainult siis, kui on see õige, kui on tunded ja usaldus. Kui teise inimesega koosolemine ei ole kohustus ja konstruktsioon, vaid on tõmme iseenesest.
Sinusuguse kaine arvestajaga, et lapsed ei sobi ja see ja teine ei sobi, ei juhtu seda kunagi. Kui sa tahad kaaslast kogu eluks ja nii heas, kui halvas, siis lase ennast vabaks.

Sinu ja minusuguste inimeste vahe ongi selles, et ma ei tegutse ega otsusta mingite instinktide ja emotsioonide ajel ainult. Tavaliselt sinusuguste “kuidas sa saad nupust keerata, kellesse armud” ja “mis teed siis, kui tõmme on” inimeste puhul ongi, et pole ka mingi takistus, kui mees on abielus, suhtes vms. Suhtumine ongi selline, “aga mis ma teha saan, tõmme ja armumine on”.
Aga minu ja paljude teiste inimeste puhul määrab kaine mõistus ka midagi.
Kui ma tean, et mehel on lapsed, pere, suhe, siis ma juba algusest peale suhtun temasse teisiti. Just nii, et ma isegi ei kaalu teda oma partnerina. Ja kui on tunne, et meeldib liigselt, siis hoian eemale ja ei pea suhtlema. Mõne naise jaoks on kahtlemata ka suhtes/abielus olemine väga hea indikaator mehe puhul, no et kuidas oleks kaaslasena. Aga minu jaoks on suhtes mehed põhimõtteliselt out. Nagu ka lastega.
Olen isegi põgusalt teinud sellise apsaka, kus mõtlesin, et ÄKKI tuleb midagi kärgperendust ja lastega mehest. See oli SUUR viga. Pärast mida ma hoian veel suurema kaarega pagasiga meestest eemale. Lastega mehe puhul on teada juba, et sinna on väga palju probleeme algusest peale sisse kirjutatud. Ja miks mul seda vaja peaks minema? Ise oma elu võimalikult raskeks teha? Ma ei ole nii meeleheitel, et peaks leppima vähesemaga. Kui oleksin ise ka lastega, muidugi lepiks lastega mehega. Isegi ehk eelistaks sellist. Olles ise lastetu, kindlasti ei soovi.
Paljud mehed ei taha lastega naist ka. Ja ma arvan, et see on igati ok, kui inimene ise teab, mis talle sobib ja mis mitte. Nõmedam oleks toppida end kuskile kärgperendusse ja pärast vinguda, et ikka ei sobi. Nagu siin Perekooliski palju näha on. Ma ei taha olla see naine, kes üritab mehe lapsi välja süüa ja võimalikult palju eemal hoida. Või lihtsalt igapäevaselt närvis olla laste halva käitumise vms probleemide pärast. Muidugi on mõned üksikud erandid ja võimalused, et oleks väga toredad lapsed, kellega oleks hea klapp ja mehe eks oleks ka väga tore,normaalne inimene, aga see tõenäosus on väike.

Ja see ongi väga ok ja isegi elementaarne, et üksikul inimesel on aeg sisustatud tegevuste ja inimestega. Aga mõnel mehel on see nii sisustatud, et naise jaoks aega ei leia. Võib-olla armudes ja suhte alguses ongi naine mõneks ajaks prioriteet. Pärast jälle kogu aeg kuskil ära ja sõbrad tähtsamad ning naine on see, kes piirab ja takistab vabadust. Midagi taolist mõtlesin. See on normaalne, et aeg on sisustatud, aga kui inimene on selline, kes on kogu aeg väga busy, millekski aega ei leia või lihtsalt töönarkomaan, siis see pole hea suhtematerjal.

Ma ei ole kainelt konstrueeriv, aga olen teinud vigu. Ja need on tulnud just sellest, et pole piisavalt kainet mõistust kuulanud. Kaaslase puhul on oluline, et oleks nii tõmme, tunded kui ka mõistuse pool heaks kiidaks.
Sellised asjad, kus tunne on suur, aga mõistusega saad aru, et tegelt ei ole ikka see ja halb mõte – sellest ei saa asja.

Miks sa arvad, et ma samasugune ei ole nagu need vallalised mehed, kes pigem on üksi ja meeleheitlikult ei otsi? Ma läheks ka suhtesse siis, kui on see “õige”, on tunded ja usaldus. Ja mu mõistus ütleb ka, et on õige asi, mitte ei näe juba eos hunnikus probleeme, miks see asi ei toimiks.
Ma ei konstrureeri end mehaaniliselt suhtesse. Aga ma võin mehaaniliselt konstrueerida ennast eemale hoidma end suhetest ja meestest, mis tooksid jama kaela. Mul on õigus valida, kas ma tahan olla rohkem heas või halvas. Ei ole mingi masohhist, kes hakkaks oma eksiga üleseotud, alkohoolikust, suhtes või töönarkomaanist vms mehega seda “heas ja halvas” harrastama.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 01.04 13:13; 01.04 14:04; 01.04 14:51; 01.04 15:29; 01.04 16:24; 01.04 17:11; 01.04 17:31; 01.04 18:19; 01.04 23:07; 04.04 10:30; 04.04 10:41; 06.04 10:51; 13.07 11:39; 13.07 20:20; 22.07 00:22; 08.08 10:59; 12.08 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui minu soov on leida mees, kellega koos pere luua, siis kuidas oleks mõistlik end siduda mehega, ilma et kaaluks ka kaine mõistusega?
Näiteks, mees, kellel on juba suuremad lapsed, aga ütleb kohe, et seda kadalippu uuesti läbi teha ei tahaks, ei soovi rohkem lapsi juurde. Või mees, kes ütleb kohe otse, et ei taha üldse lapsi. Või keegi, kes ütleb, et sooviks välismaale elama ja tööle minna (aga mina ei soovi). Sellised juhused on olnud. Ja olgugi, et mees on sümpaatne, mis mõtet oleks jääda edasi suhtlema, sest “tõmme” on? Jääda lootma…mida?
Ilmselt iga mõtlevam naine võtabki asja kaine mõistusega ka potentsiaalset isakandidaati/lihtsalt püsisuhet kaaludes.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 01.04 13:13; 01.04 14:04; 01.04 14:51; 01.04 15:29; 01.04 16:24; 01.04 17:11; 01.04 17:31; 01.04 18:19; 01.04 23:07; 04.04 10:30; 04.04 10:41; 06.04 10:51; 13.07 11:39; 13.07 20:20; 22.07 00:22; 08.08 10:59; 12.08 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui aus olla, siis mina lõin mingi hetk käega uute tutvuste loomisel. Ära väsitab see, et koguaeg on vaja kuskile minna, midagi teha ja üleüldse korrakski rahulikult maha istumine ja elu üle mõtisklemine oleks justkui moodsa aja pidalitõbi. Selline ringi sahmimine, et sõbrannasid iga hetk üle trumbata, hirmutab iga normaalse mehe ära.
Ärge saage valesti aru, reisil, teatris, matkal käia on täiesti normaalne ja seda enam on seda meeldiv teha naisterahvaga, kes oskab seda olukorda/hetke nautida.
Paraku IG ja sotsiaalmeedia nõuavad oma osa ja teinekord tuleks ehk hoopis endale otsa vaadata, et kus see kauaoodatud suhe ennast peidab.

Edit: Meelde tuli, normaalsed mehed perekooli ei loe, kerige lihtsalt edasi, nothing to see here 🙂

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ju täitsa olemas nt Urmas Sõõrumaa,Uku Suviste. Kõik vormis, intelligentse ja hooliva jutuga-raha ka on

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain aru, et teemaalgataja vanusegrupp on veidi teine, aga mu mehel on mõned vallalised sõbrad (vanus 40ndate teine pool).
Üks on selline übersarkastiline tüüp, ei ole alati meeldiv inimene, terava mõistusega muidugi samas. Saan aru, et kirjeldus 2 last 2 naisega (üks ammu täiskasvanu, teinegi kohe täiseas) ja kolmandaga abielu (lasteta), mis küllaltki ootamatult hiljuti lõpu leidis – ei ole just unelmate mehe kirjeldus. 🙂
Aga põhiteema on ikka inimene ise, tema iseloom ja olemus.

Siis on veel üks sõber, oli kunagi pikalt abielus, 2 last. Vahepeal korralik vallaliseperiood. Siis sattus uude suhtesse, olid paar aastat koos, siis jäi naisterahvas lapseootele ja läksid lahku. Koos elada mees kindlasti ei tahtnud, kummalgi oma kodud, miks naine (ja mees oma tegevusetusega) lapse saada otsustasid, see on juba nende omapärane otsus. Tean tean, nii mõnigi kuuldes, et naine oli 38 a ja lastetu, kiidaks takka, et viimane aeg, aga noh, sellest jääb veidi väheks. Samas oli näha, et oma (petvat!) esimest naist armastas mees ikka kindlalt, aga seda naist nr 2 mitte nii väga…
Tema on vähe parema iseloomuga, aga eks tedagi on elu vorminud omamoodi.

Ühel neist on vend, aga tema veidi üle 50 juba, ammu lahutatud, väga intelligentne, selline käib oma radu. Kunagi olnud väga rikas, aga naera v nuta, elab ka aeg ajalt vanemate juures.

Mina kohtusin oma mehega olles 31,mees 38. Mina lastetu (ja ei soovi ka), mehel 1 nüüdseks täisealine. Ei tasu end liiga raamidesse suruda, armastus tuleb ikka ootamatult 🙂

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 17:43; 06.04 07:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, teatud vanusest normaalseid mehi enam turul pole. neil on kõigil probleemid. ja kui noorena oli lihtne harjuda, siis nüüd palju raskem.
tihti ei saa probleemist enne aru (sõbrana aru), kui asi on muutunud isiklikuks. siis tulevad armukadedus, koonerdamine, imelikud harjumused, tigedus,klammerdumine , suured nõudmised ja koduloomaks olemine ning muud sellised asjad välja.

et ma võin öelda- mul on väga lahedaid sõpru vallailste meeste seas, aga mehematerjali neid pole.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tutvusin ka mõni aeg tagasi ühe vallalise mehega. 10 aastat oli juba üksi olnud. Igatepidi oli meeldiv, jutt jne. Mul juba liblikad lendasid. Siis selgus, et elab vanematega. Ligi 40-aastane. Igasugune huvi kadus sekundiga. Ma keeldun selliste meestega tegemist tegemast. See, et vanemad sellise poja, kes terve elu on nendega elanud, ellu ei sekku, pole võimalik. Kogemus olemas ja samasse auku enam ei kuku. Aga kellegi teise jaoks kindlasti ideaalne mees. Aga tema pika üksioleku üks põhjustest on kindlasti see vanematega elamine.

Ei muud, kui ta lihtsalt ei tahtnud sinuga elu siduda. Kui mees on otsustanud (ja just selline ettevaatlik mõistlik mees), siis käib vanemate juurest väljakolimine ikka päeva pealt. Oma yyrikasse kaaslasega, edasi osteti korter, seejärel maja.
Oma kogemus, tänaseks 25 a abielu, kolm last ja kõik hästi. Vanemate juures elades säästis tulevane abikaasa aga kogu esimese ostetud korteri maksumuse.
Seega iga juhtum on erinev.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.04 03:07; 06.04 03:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen pikema aja vältel püüdnud endale uut kaaslast leida. Mõnede isendite kõrval, keda kohanud olen, tundub mu eks täitsa normaalne mees mõnes mõttes.

Kogu selle aja vältel olen hakanud üha rohkem kahtlema, kas normaalseid vallalisi mehi üldse on. Eriti kahtlased on need, keda naine on maha jätnud. Sageli süüdistavad nad oma eksnaist ja peavad vimma. Sealjuures peavad end väga heaks meheks. No milline naine laseks hea mehe käest? ???? Nii et mahajäetud mehed on eriti kahtlane partii sageli.

Tõesti pean tõdema, et seni kohatutel on kõigil mingid kiiksud, vead, võimatu eluviis vms mille tõttu ikka head hoolivat pühendunud partnerit neis leida pole võimalik.

Kas teate mõnd normaalset vallalist meest üldse? Mitte tutvumise mõttega, aga tekib tunne küll, et neid lihtsalt pole.

Oo neid on kyll ja kui palju veel:) otsid ilmselt valest kohast ja pead valesid asju kiiksudeks.
Nii kiiksuga meeste otsa satudki.
Alustuseks saa aru, et 35-40 vanusegrupis on kiiksuks see, kui mehel pole “ajalugu”. Ei yhtki abielu ega yhtki last.
Mõtle ise edasi.
Kui varasem ajalugu on sinu jaoks vastuvõtmatu, siis paraku eks sa samas seisus ka lõpetad 50 aastat hiljem.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.04 03:07; 06.04 03:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustuseks saa aru, et 35-40 vanusegrupis on kiiksuks see, kui mehel pole “ajalugu”. Ei yhtki abielu ega yhtki last.

Ole nüüd mõistlik. Väga paljud inimesed ei abiellu ju ammu enam tänapäeval ja on see siis vajalik kuidagi, kui lahutamine käib samamoodi 1-2-3?

Kui lapsi pole on see ju igati positiivne uue suhte loomisel. Paljud inimesed ei soovi üldse lapsi. Ja no 35-aastasel mehel on aega küll selle asjaga. Ei olegi vaja esimese suvalistega neid lapsi teha, et pärast jälle kärgperetada.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 17:43; 06.04 07:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi eks sa enda kogemusest räägid. Mitu mehe last sina oled üles kasvatanud?

Eks ikka räägin natuke ka enda kogemusest. Tean väga lähedalt kolme meest, kes on olnud elus pikalt üksi ning väga kiirelt suhtesse läinud, kui see õige naine on ette sattunud. Ja ühelgi juhul pole neid naine “ära võtnud”.

Ise pole ühtki mehe last üles kasvatanud, mehe lapsed elavad emaga, aga mul pole kunagi kellegi lastega probleemi olnud. Mul on olnud 2 suhet mehega, kel laps ning lapse olemasolu ei ole kuidagi mind seganud. Ma muidugi suht iseseisev naine ka, ma ei vaja 24/7 meest kätt hoidma. Mul on vaja ka oma aega ning mulle meeldib ka kui mehel on oma aeg. Aga kui vaja, kasvataks ka mitu mehe last üles.

Tõmbejutt ei ole loll. Miks peaks oma elu kellegagi siduma nii heas, kui halvas, kui kõik on konstruktsioon? Ma ei ole ka nõus tööd tegema, mis mulle ei meeldi. Aga igaühele oma.

Kommentaar eemaldatud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.
Perekooli Moderaator

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi eks sa enda kogemusest räägid. Mitu mehe last sina oled üles kasvatanud?

Eks ikka räägin natuke ka enda kogemusest. Tean väga lähedalt kolme meest, kes on olnud elus pikalt üksi ning väga kiirelt suhtesse läinud, kui see õige naine on ette sattunud. Ja ühelgi juhul pole neid naine “ära võtnud”.

Ise pole ühtki mehe last üles kasvatanud, mehe lapsed elavad emaga, aga mul pole kunagi kellegi lastega probleemi olnud. Mul on olnud 2 suhet mehega, kel laps ning lapse olemasolu ei ole kuidagi mind seganud. Ma muidugi suht iseseisev naine ka, ma ei vaja 24/7 meest kätt hoidma. Mul on vaja ka oma aega ning mulle meeldib ka kui mehel on oma aeg. Aga kui vaja, kasvataks ka mitu mehe last üles.

Tõmbejutt ei ole loll. Miks peaks oma elu kellegagi siduma nii heas, kui halvas, kui kõik on konstruktsioon? Ma ei ole ka nõus tööd tegema, mis mulle ei meeldi. Aga igaühele oma.

Kommentaar eemaldatud.

Kui rumal peab inimene olema, et sellist asja teisele soovida, täiesti võõrale inimesele…..kas sa tõesti ei tea, et sellised asjad tulevad ütlejale endale tagasi?

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.04 14:08; 01.04 15:05; 06.04 09:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei muud, kui ta lihtsalt ei tahtnud sinuga elu siduda. Kui mees on otsustanud (ja just selline ettevaatlik mõistlik mees), siis käib vanemate juurest väljakolimine ikka päeva pealt. Oma yyrikasse kaaslasega, edasi osteti korter, seejärel maja.

Point oli selles, et naise jaoks oli koos vanematega elamine kohene turn-off. Pigem ei soovinud ikka see naine sellise mehega oma elu siduda.
Idee oli selles, et üks täiskasvanud mees küll ei peaks ikka veel oma vanematega elama.

Vanusegrupp on mul pigem ikka 30-35 ja selles eas lasteta/mitte abielus olemine ei ole minu jaoks küll mingi kiiks. Küll oleks kiiks/ohumärk ilma igasuguste suheteta olemine selleks vanuseks. Tänapäeval suur osa paare ei abiellugi, nii et ma ei näe selles küll mitte midagi imelikku, kui mees pole 40a kunagi abielus olnud. Ja öeldakse ju sageli, et tavaliselt mehed polegi valmis end päriselt siduma, peret looma enne 30a. Mina selles küll mingit kiiksu ei näe, kui mehel 30a veel lapsi pole. See on hea hoopis.
Minu jaoks oleks “kiiks” pigem, kui mees on saanud lapsed/abiellunud varajastes 20ndates, siis lahku läinud ja juba veel mitu suhet või last kellegi teisega olnud.
Pigem soovingi ikka sellist kaaslast, kes enne mõõdab kui lõikab. Ja kohe igas suhtes ei abiellu ega saa lapsi.

Siin mainiti meest, kes 38a ja juba varasemate lastega olles jättis uue raseda naise maha. No sellise kandidaadi juurest hoiaks ka kaarega eemale.

Eks see ongi nii, et sõpradena, tuttavatena võivad mehed (või) naised olla igati toredad. Aga suhtes oleksid väljakannatamatud.

Mul endalgi üks meestuttav kaitseb väga visalt oma sõpra, kes eksnaisega aastaid jagelenud ja lapsele elatist maksta ei taha. Kui ütlesin, et eks sel mehel on ju ka oma roll selles, siis öeldi, et naine on hull. Aga miks siis sellise hullu endale valis? Sest enne lapse sündi oli normaalne olnud, siis keeras ära. Vot ei usu 🙂 Aga eks mehed kaitsevad oma sõpru samamoodi. Tegelikult suhe on natuke teine asi kui niisama sõber olemine.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 01.04 13:13; 01.04 14:04; 01.04 14:51; 01.04 15:29; 01.04 16:24; 01.04 17:11; 01.04 17:31; 01.04 18:19; 01.04 23:07; 04.04 10:30; 04.04 10:41; 06.04 10:51; 13.07 11:39; 13.07 20:20; 22.07 00:22; 08.08 10:59; 12.08 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei muud, kui ta lihtsalt ei tahtnud sinuga elu siduda. Kui mees on otsustanud (ja just selline ettevaatlik mõistlik mees), siis käib vanemate juurest väljakolimine ikka päeva pealt. Oma yyrikasse kaaslasega, edasi osteti korter, seejärel maja.
Oma kogemus, tänaseks 25 a abielu, kolm last ja kõik hästi. Vanemate juures elades säästis tulevane abikaasa aga kogu esimese ostetud korteri maksumuse.
Seega iga juhtum on erinev.

Minuga elu siduda? Me ei jõudnudki nii kaugele. Nägingi teda seal üritusel esimest ja viimast korda ja rääkisin temaga kokku vast pool tundi. Seda, et ta vanematega elab, sain teada hiljem sõbranna käest, kui hakkasin vaikselt maad uurima, kes ja mis.

Minu eks elas ka vanemate juures, kui tutvusime. Oli 27 tol hetkel. Veits häiris aga noh, elasin üle. 14 aastat olime koos, vanemad helistasid igapäev mitu korda, koguaeg oli neil midagi vaja, koguaeg tahtsid kursis olla meie tegemistega. Kui kuskile sõitsime siis helistas ta ema mitu korda, et mis nüüd teete ja kas sõidate juba koju jne jne. Lahku läksime, kuna mees pettis mind korduvalt ja käitus nagu kaltsuga. Ema oli samas püha ja puutumatu. Mul on tänu sellele allergia vanematega elavate meeste vastu. Järgi ei kavatse enam proovida. Aga tore, kui on erandeid.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.04 19:04; 07.04 16:11; 11.04 16:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Defineeri “normaalne mees”

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.04 23:05; 30.07 11:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tutvusin ka mõni aeg tagasi ühe vallalise mehega. 10 aastat oli juba üksi olnud. Igatepidi oli meeldiv, jutt jne. Mul juba liblikad lendasid. Siis selgus, et elab vanematega. Ligi 40-aastane. Igasugune huvi kadus sekundiga.

No siis oled küll ise oma üksinduses süüdi. Mina võtsin sellise mehe endale. Vanemate majas elas pärast seda, kui oli aastaid omaette elanud. Vanemad kütsid oma suurt tühja maja, tema käis oma korteris vaid ööbimas. Absoluutselt ei olnud mõistlik. Kolis siis töökoha vahetusega seoses jälle vanemate pooltühja elamisse. Kui kokku saime, kolisime kohe eraldi ja mees ehitas pooleteise aastaga meile uue maja, kus nüüd elame oma lastega. Mingit ülitihedat suhtlust vanematega tal ei ole.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.04 14:15; 08.04 08:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No siis oled küll ise oma üksinduses süüdi. Mina võtsin sellise mehe endale. Vanemate majas elas pärast seda, kui oli aastaid omaette elanud. Vanemad kütsid oma suurt tühja maja, tema käis oma korteris vaid ööbimas. Absoluutselt ei olnud mõistlik. Kolis siis töökoha vahetusega seoses jälle vanemate pooltühja elamisse. Kui kokku saime, kolisime kohe eraldi ja mees ehitas pooleteise aastaga meile uue maja, kus nüüd elame oma lastega. Mingit ülitihedat suhtlust vanematega tal ei ole.

No see on ju hoopis midagi muud kui terve elu vanemate tagatoas elada, 37-aastaselt ikka veel. Ema teeb süüa jne.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.04 19:04; 07.04 16:11; 11.04 16:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina otsisin meeleheitlikult pea 10 aastat omale naist, kellega pere luua.
Maal on vabasid ja normaalseid mehi küll. Aga naised ei taha maale kolida. Eelmiseks kliendiks näiteks oli mul koolivend, kes ka lahutatud. Viinaviga ei paistnud ja näis, et saab ka hästi hakkama. Ja ta ei otsinudki naist omale.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ütleks paar sõna nende vanematega koos elavate meeste kohta. Üldiselt oleks muidugi mitmes mõttes eelistatum, kui täiskasvanu elaks omaette. Küll aga võib siin olla erandeid. Kui näiteks vanematel on suur maja, ruumi piisavalt, kõik elavad koos samas linnas ning suhted head, mehel töö kas samuti seal või hoopis kaugemal (Soomes, töötab kaugsõidu autojuhina vmt). Mis mõte oleks sel juhul kulutada raha oma elamise peale ja maksta laenu? Eriti kui viibid seal korteris ehk paar korda kuus. Parem koguda.
Küll aga seisneb vahe selles, et kes on valmis asuma eraldi elama ja kes mitte. Esimene variant on sobiva elukaaslase leidmisel valmis ühist elu alustama ja ehk kogutud raha eest korraliku elamisegi soetama. Teine variant arvab, et võikski kaasaga ämma kapi taha kolida, sest “mis meil seal viga peaks olema, ema teeb süüa ja aitab lapsi hoida…”. Vot selle viimase variandi eest tasub joosta nagu jalad võtavad. Üksiku inimese kooselu vanematega pole aga iseendast taunimisväärne ja võib pigem olla mõistlik ja praktiline.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sattusin siia google otsingu kaudu ja otsustasin ka sõna sekka öelda.
Tean küll normaalseid vallalisi mehi. Üks on kindlasti peaaegu mina ise.
37a, lapsi pole, oma maja, ühemehe firmake ka (rikkaks pole saanud aga ära saab elada) tegelen erinevate hobide ja spordiga sest vallalisena on vaja ju kuidagi aega sisustada.
Miks ma kirjutasin peaaegu normaalne enda kohta on see et otsin enda kõrvale sportlikku ja toredat naist kellega koos elus edasi minna. Kiiksuna väärib märkimist et otsin enda sarnast, pikemat ja kõhnemat 😀
Olen kamminud Tinderit igatepidi aga ei leia sealt midagi. Mõnede matchidega on kohtutud ka aga sellist särtsu ja keemiat nendest ei arenenud.
Ma pigem küsin kuskohast leida normaalseid vallalisi naisi? Kus te end peidate? 😀
Juttu tehes tänaval/spordirajal olen sattunud ikka suhtes olevate naistega rääkima ja kes on olnudki vallaline siis nende sõnul nad ei soovigi niipea suhet (põhjendusena pikem suhe seljataga või hoopis viisakam versioon mulle korvi anda) 🙂
Nii et pea püsti ja otsime oma tulevast edasi, kuskil ta ju ometigi on.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sattusin siia google otsingu kaudu ja otsustasin ka sõna sekka öelda.

Tean küll normaalseid vallalisi mehi. Üks on kindlasti peaaegu mina ise.

37a, lapsi pole, oma maja, ühemehe firmake ka (rikkaks pole saanud aga ära saab elada) tegelen erinevate hobide ja spordiga sest vallalisena on vaja ju kuidagi aega sisustada.

Miks ma kirjutasin peaaegu normaalne enda kohta on see et otsin enda kõrvale sportlikku ja toredat naist kellega koos elus edasi minna. Kiiksuna väärib märkimist et otsin enda sarnast, pikemat ja kõhnemat ????

Olen kamminud Tinderit igatepidi aga ei leia sealt midagi. Mõnede matchidega on kohtutud ka aga sellist särtsu ja keemiat nendest ei arenenud.

Ma pigem küsin kuskohast leida normaalseid vallalisi naisi? Kus te end peidate? ????

Juttu tehes tänaval/spordirajal olen sattunud ikka suhtes olevate naistega rääkima ja kes on olnudki vallaline siis nende sõnul nad ei soovigi niipea suhet (põhjendusena pikem suhe seljataga või hoopis viisakam versioon mulle korvi anda) ????

Nii et pea püsti ja otsime oma tulevast edasi, kuskil ta ju ometigi on.

Ära otsi suhet. Mees on oma olemuselt vaba hing.
Naised üritavad sind kohe ära kammitseda ja kohitseda. Naudi oma raha ning erinevaid naisi ja litse. Suhe on ahistav ja ülehinnatud.

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teate mõnd normaalset vallalist meest üldse?

Jah, tean. Esimese laksuga tuleb kaks tüki ette.

Üks on lahutatud, täiskasvanud lapsed, naine läks umbes 10 aastat tagasi teise mehe juurde. Vanust nii 43 ca, oma firma, intelligent, filmihuviline, loodusfotograafiahuviline, kokandushuviline. Pärast abielu oli pikalt vaba ja siis paar aastat kooselus, aga see naine otsstas minna teisele mandrile sugulaste juurde elama ja noh, distantssuhe jäi soiku. Vallaline on ta umbes 2 viimast aastat, sest päris haiget saanud.

Teine on lesk, vanust umbes 45-47, lapsed täiskasvanud ja ise vanaisa, hästi kõrgepalgaline, laulukoor, kalapüük, aed, matkamine, ehitamine, suusad, ujumine jne. Õppejõud või õpetaja, kuidas seda võtta, seltskonna hing ja superorganisaator. Vallaline umbes 8 aastat, lühisuhteid on olnud, aga ta on vist natuke liiga vähe valiv. Need naised, kellega ta pidudele ilmunud on, on kõik sellised häälekad matsiplikad ja noh, see ei saa kaua kesta.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.07 16:26; 12.07 11:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen pikema aja vältel püüdnud endale uut kaaslast leida. Mõnede isendite kõrval, keda kohanud olen, tundub mu eks täitsa normaalne mees mõnes mõttes.

Kogu selle aja vältel olen hakanud üha rohkem kahtlema, kas normaalseid vallalisi mehi üldse on. Eriti kahtlased on need, keda naine on maha jätnud. Sageli süüdistavad nad oma eksnaist ja peavad vimma. Sealjuures peavad end väga heaks meheks. No milline naine laseks hea mehe käest? ???? Nii et mahajäetud mehed on eriti kahtlane partii sageli.

Tõesti pean tõdema, et seni kohatutel on kõigil mingid kiiksud, vead, võimatu eluviis vms mille tõttu ikka head hoolivat pühendunud partnerit neis leida pole võimalik.

Kas teate mõnd normaalset vallalist meest üldse? Mitte tutvumise mõttega, aga tekib tunne küll, et neid lihtsalt pole.

Seleta rumalale-milline on normaalne mees?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.07 11:20; 12.07 11:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seleta rumalale-milline on normaalne mees?

Ma pole küll see, kellelt sa küsid, aga kas see pole siis kõigile naistele enamvähem üht moodi arusaadav? Normaalne mees = puhas, vähemalt keskharidusega, huumorimeelne, aus, viisakas nii käitumises kui ka kõnes, töökas, laia silmaringiga, sallib lapsi, vanureid ja loomi. Ei ole vägivaldne ei teos ega sõnas. Ilma oluliste vaimuhaigusteta ning isiksushäireteta. Kaks jalga, kaks kätt, üks pea.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.07 16:26; 12.07 11:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seleta rumalale-milline on normaalne mees?

Ma pole küll see, kellelt sa küsid, aga kas see pole siis kõigile naistele enamvähem üht moodi arusaadav? Normaalne mees = puhas, vähemalt keskharidusega, huumorimeelne, aus, viisakas nii käitumises kui ka kõnes, töökas, laia silmaringiga, sallib lapsi, vanureid ja loomi. Ei ole vägivaldne ei teos ega sõnas. Ilma oluliste vaimuhaigusteta ning isiksushäireteta. Kaks jalga, kaks kätt, üks pea.

No sellisel juhul on minu tuttavad meesterahvad kõik normaalsed. Ja enamus neist on vallalised.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.07 11:20; 12.07 11:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

loomulikult tean. hulgi. kõik it-mehed.
– 50+, lahutatud, suur korter, kergelt ülekaalus, kuid üritab sellest vabaneda mitu korda nädalas trenni tehes. 3 last, neist 2 juba täisealist ja elavad eraldi, noorim laps elab emaga.
– 45+, vanapoiss, hetkel elab koos eakate vanematega (abistab neid), töötab kodukontoris. ainus miinus: tulevane ämm on võimatu. kõik tolle mehe vennad on suht kohe peale abiellumist kuhugi kaugemale kolinud.
– 20-24a, tudengid (selliseid tunnen hulgi), elavad kõik koos vanematega, ülikooli kõrvalt tegelevad spordiga ja teevad ka väikesi tööotsi. ühe sellise eksemplari vanemana arvan, et abiellumisega võiks siiski veel mõned aastad oodata, vähemalt ülikool võiks enne läbi saada, kui peret looma hakata.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei tea ühtegi 🙂 Aga mu elu on ka väga naistekeskne – tööl naiste kollektiiv, hobid naiselikud… Pole neid vallalisi mehi kusagil. Ainult need, kes juba suhtes/abielus sest nemad on mu sõbrannade kaasad. Toredad inimesed.
Ilmselt on üksikutel meestel sarnane lugu ja nii nad vabade naistega kokku ei saagi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 100 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas teate normaalseid vallalisi mehi?