Esileht Pereelu ja suhted Kas teate normaalseid vallalisi mehi?

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 100 )

Teema: Kas teate normaalseid vallalisi mehi?

Postitas:

Kõik siin viimati loetletud mehed pole sobiv vanusegrupp. Ma olen alles 30ndatesse jõudnud ega soovi 45a või 50a meest, vaid endavanust.
Samamoodi naiste kollektiiv ja mujal ka pigem naistega kokkupuutumine. Ja kui ongi (sobivas vanuses) mehed, siis need on kõik võetud juba. Sageli väikelastega ja abielus.

Küsimus “normaalsete” kohta oli seetõttu, et kõik need 30+ või 20ndate lõpus, kes ongi vallalised olnud, on osutunud mingi nn kiiksuga/probleemiga meheks. Polegi püsisuhteks, st monogaamseks ja pühendunud, teisega arvestavaks koos kulgemiseks võimelised. Ja sealt jääbki mulje, et kõik head ja normaalsed ongi võetud.
Veel raskem, kui lastega meest ka ei taha. Kärgperenduse ja eelnevate lastega tuleb hunnikutes probleeme juurde. Niigi raske tänapäeval suhteid hoida. Enamus ju purunevad. Pane selline probleemiallikas nagu eks ja lapsed juurde, siis seda kindlam, et puruneb see suhe.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 01.04 13:13; 01.04 14:04; 01.04 14:51; 01.04 15:29; 01.04 16:24; 01.04 17:11; 01.04 17:31; 01.04 18:19; 01.04 23:07; 04.04 10:30; 04.04 10:41; 06.04 10:51; 13.07 11:39; 13.07 20:20; 22.07 00:22; 08.08 10:59; 12.08 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiiksuna väärib märkimist et otsin enda sarnast, pikemat ja kõhnemat ????
Olen kamminud Tinderit igatepidi aga ei leia sealt midagi. Mõnede matchidega on kohtutud ka aga sellist särtsu ja keemiat nendest ei arenenud.

Ega pikki, kõhne ja vallalisi naisi palju polegi. Tinderi kasutamine on rohkem nagu heinakuhjast nõela otsimine, kunstlikult keemiat ei tekita ja kui seda ei teki, siis ei saa midagi.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.04 19:16; 13.07 15:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiiksuna väärib märkimist et otsin enda sarnast, pikemat ja kõhnemat ????
Olen kamminud Tinderit igatepidi aga ei leia sealt midagi. Mõnede matchidega on kohtutud ka aga sellist särtsu ja keemiat nendest ei arenenud.

Ma olen ka pikem, aga mitte päris kõhnem. Paksem ka mitte, pigem selline täitsa tavaline keskmine, mitte siis selline peenike.

Ise ka pikka aega tinderdanud, aga mitte midagi püsivat pole leidnud. Mõned on sattunud paljutõotavad, aga üsna kiirelt on selgunud, et on mingi suur aga. Kes on võimetu monogaamne olema, kes ei tea ise, mis tahab, kes ei ole eksist üle saanud, kes ei ole võimeline püsisuhteks, kes on ebaküps ja käitumismustritega väga oma eelnevates suhetes kinni, kes lihtsalt otsib lohutust, plaastersuhet, kes otsib niisama fling’e ja kerglasi suhteid, kes on oma lapsed ja naise hüljanud (ei usalda sellist) kes ei taha mitte kunagi lapsi saada (sest “ei taha vastutust”) jne jne. Just sellisteks on osutunud kõik, kes vähegi toredamad ja huvitavamad on tundunud ning kellega on kujunenud pikem ja köitvam suhtlus.

Keemiat ja särtsu on olnud küll, kuid kahjuks sellest ei piisa, kuna ma tahan leida püsivat ja usaldusväärset kaaslast, kes on ka võimeline püsisuhteks.
Kui niisama mingit särtsu ja keemiat otsida, siis Tinderist peaks leidma küll kui aktiivsem olla.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 01.04 13:13; 01.04 14:04; 01.04 14:51; 01.04 15:29; 01.04 16:24; 01.04 17:11; 01.04 17:31; 01.04 18:19; 01.04 23:07; 04.04 10:30; 04.04 10:41; 06.04 10:51; 13.07 11:39; 13.07 20:20; 22.07 00:22; 08.08 10:59; 12.08 13:01;
To report this post you need to login first.

Ei tea ühtegi normaalset vallalist (ehk siis mitte suhtes olevat) meest 30+ vanuses.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seliseid normaalseid mehi on tegelikult päris palju. Aga jah, neil on tavaliselt mingi “viga”, millega üks nooruslikul, heas vormis, ilusal ja iseseisval keskealisel printsessil on raske leppida. Olgu selleks siis liiga vana auto, või et elavad maja asemel korteris, ettevõtjaks olemise asemel palgatööline olemine, või võtab mehe hobi liiga palju aega, mis tuleks printsessiga teatrites jms kohtades käimise arvelt. Või siis on mehel eelmisest elust lapsed, kes elu segavad…..eks neid vigu leiab veelgi…

No üks suur viga, mis vallalistel meestel on, on peasolevad kujutused oma seksuaalelust ja nõuded, mida partnerile esitatakse. Oma peas on nad üliägedad armatsejad, kes panevad naise mõnust värisema, aga tegelikult ei leia nad kliitorit anatoomiaõpikuta üles, vastupidavus on nullilähedane ja oskused on olematud.
Lisaks ei soovi nad ennast arendada ning nende hobid on ühekülgsed: reisimine, kokkamine, filmide vaatamine, jalgpall, jõusaal.
Kui tuleb juttu sellest, mida viimati loetud , siis tuleb reeglina mingi tõeline.. ma ei teagi mis asi. No igatahes on see reeglina mingi lihtlausetes jama.
Ja kui päris aus olla, siis pole nendel vabadel ja vallalistel meestel tegu ega nägu – keskmine vallaline mees on õllekõhukesega, kiilakas, prillidega, mingi tätoveeringuga kuskil.
Kartulinina kroonimas ilmetut nägu.
Nõuded on neil naistele VÄGA kõrged, aga nende enda kinderstube on ikka äärmiselt nõrk.
On erandeid, aga üldjoontes on koondpilt vallalistest meestest viimase 20 aasta jooksul selliseks kujunenud.

Teine äärmus on moodsate suundade küüsis nn tervisegurud.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, mina tean.
Minu mehe parim sõber, 31 aastane, hooliv, armas, rahavaru kogutud üsna suur, et oma kodu välja osta. Tõeliselt hooliv, vaimukas, välimus okei. Aga naist pole leidnud, sest, minu vallaliste sõbrannade juttude kohaselt “no ta on ju lihtsalt sõber! ma ei saa teda romantiliselt vaadata!”
Kui tahad head kaaslast, võin ta nime vms saata, leiad hea ettekäände miks talle kirjutada ja proovid sellest kõrvale vaadata, et ta pole jobu. Kahtlemata on tal enda probleeme ja ebakindlusi, neist ma rohkem rääkida ei oska. Kõik tema senised kohtingud lõppevad “friendzoneiga”.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mehe parim sõber, 31 aastane, hooliv, armas, rahavaru kogutud üsna suur, et oma kodu välja osta. Tõeliselt hooliv, vaimukas, välimus okei. Aga naist pole leidnud, sest, minu vallaliste sõbrannade juttude kohaselt “no ta on ju lihtsalt sõber! ma ei saa teda romantiliselt vaadata!”
Kui tahad head kaaslast, võin ta nime vms saata, leiad hea ettekäände miks talle kirjutada ja proovid sellest kõrvale vaadata, et ta pole jobu. Kahtlemata on tal enda probleeme ja ebakindlusi, neist ma rohkem rääkida ei oska. Kõik tema senised kohtingud lõppevad “friendzoneiga”.

Jah, on selliseid mehi. Aga siis tekib ikkagi küsimus, et miks neid mehi alati ja ainult friendzone’itakse? Ju siis jääb mingi mehelik pool ära? Suhtleb ehk ise naistega liiga semulikult ega püüagi kuidagi romantilise alatooniga läheneda? Kui välimus on väidetavalt ok, siis on seda imelikum see lugu.
Mina olen ka neid lihtsalt sõbrana võtnud, kes pikema suhtlemise vältel ühtki vihjet ka ei anna ega liigutust tee, et millegi rohkema huvi oleks.

Ja ma pole nüüd ka selline, kes arvaks, et kõik mehed on jobud ja kiiksuga. Lihtsalt palju parameetreid peab olema täidetud selleks, et oleks sobiv kaaslane, see Õige. Mõni ongi igati tore, aga lihtsalt kas huvid, elustiilid või soovid ei kattu. Või pole lihtsalt seda tõmmet jne.

Kahjuks sõltub meestel see kaaslase leidmine ikkagi paljuski enda aktiivusest. Naisele võib mees ju isegi meeldida, aga kui too läheneda, huvi näidata ei julge, siis ei juhtu ka midagi tavaliselt.

Olgu selleks siis liiga vana auto, või et elavad maja asemel korteris, ettevõtjaks olemise asemel palgatööline olemine, või võtab mehe hobi liiga palju aega, mis tuleks printsessiga teatrites jms kohtades käimise arvelt. Või siis on mehel eelmisest elust lapsed, kes elu segavad…..

30 pole kohe kindlasti keskiga. Ja ei maksa üldistada nii palju. Räägidki hetkel bimbodest, printessidest.
Mind pole sellised asjad kunagi huvitanud, milline auto kellelgi on. Ja see, et peab kindlasti elama majas, korter ei kõlba – naerukoht. Pole isegi pähe tulnud, et sellist asja vaadata. Ja pigem saaks takistuseks ettevõtja olemine mitte palgatöö. Sest sellega kaasneb suurem stress ja vähem aega – ei saagi teatris jms käia, nagu mainisid. Lapsed on ainsad su nimekirjas, mis mind isiklikult häirivad. Sest kärgperendus on ju okse, tsiteerides Perekooli klassikat…
Kui hobi on selline, et kõik nädalavahetused veedetakse sellega, kõik argipäeva õhtud, siis ilmselt selline asi häiriks iga naist ja ka meest (?). Kui valdav enamus vabast ajast läheb sõpradele ja hobidele, siis pole vast naist vajagi, kuna tema jaoks pole aega.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 01.04 13:13; 01.04 14:04; 01.04 14:51; 01.04 15:29; 01.04 16:24; 01.04 17:11; 01.04 17:31; 01.04 18:19; 01.04 23:07; 04.04 10:30; 04.04 10:41; 06.04 10:51; 13.07 11:39; 13.07 20:20; 22.07 00:22; 08.08 10:59; 12.08 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind pole sellised asjad kunagi huvitanud, milline auto kellelgi on. Ja see, et peab kindlasti elama majas, korter ei kõlba – naerukoht. Pole isegi pähe tulnud, et sellist asja vaadata. Ja pigem saaks takistuseks ettevõtja olemine mitte palgatöö. Sest sellega kaasneb suurem stress ja vähem aega – ei saagi teatris jms käia, nagu mainisid. Lapsed on ainsad su nimekirjas, mis mind isiklikult häirivad. Sest kärgperendus on ju okse, tsiteerides Perekooli klassikat…
Kui hobi on selline, et kõik nädalavahetused veedetakse sellega, kõik argipäeva õhtud, siis ilmselt selline asi häiriks iga naist ja ka meest (?). Kui valdav enamus vabast ajast läheb sõpradele ja hobidele, siis pole vast naist vajagi, kuna tema jaoks pole aega.

Oled üks labane mutt ja pedki üksikuks jääma, kuna keegi sellise vinguviiuliga koos elada mitte iialgi ei taha

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.07 00:40; 23.07 00:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seleta rumalale-milline on normaalne mees?

Ma pole küll see, kellelt sa küsid, aga kas see pole siis kõigile naistele enamvähem üht moodi arusaadav? Normaalne mees = puhas, vähemalt keskharidusega, huumorimeelne, aus, viisakas nii käitumises kui ka kõnes, töökas, laia silmaringiga, sallib lapsi, vanureid ja loomi. Ei ole vägivaldne ei teos ega sõnas. Ilma oluliste vaimuhaigusteta ning isiksushäireteta. Kaks jalga, kaks kätt, üks pea.

No ikka ei ole küll! Normaalsel mehel on maja ja oma firma, ta on igas asjas tulemusele orienteeritud ja alati tahab ta rohkem. Õige mees ei pea oma kätega midagi tegema, vaid tal on selleks inimesed, nii jääb rohkem aega edule ja loomulikult naisele ja perele.

0
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.07 07:27; 30.07 11:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ikka ei ole küll! Normaalsel mehel on maja ja oma firma, ta on igas asjas tulemusele orienteeritud ja alati tahab ta rohkem. Õige mees ei pea oma kätega midagi tegema, vaid tal on selleks inimesed, nii jääb rohkem aega edule ja loomulikult naisele ja perele.

Need “selleks on inimesed” on ilmselt naised. Pärast pole siis mõtet vigiseda, et on palgalõhe.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ikka ei ole küll! Normaalsel mehel on maja ja oma firma, ta on igas asjas tulemusele orienteeritud ja alati tahab ta rohkem. Õige mees ei pea oma kätega midagi tegema, vaid tal on selleks inimesed, nii jääb rohkem aega edule ja loomulikult naisele ja perele.

Ma ütlen sulle ausalt – nii nagu sina arvad, kipuvad mõtlema just mehed, kellel naistega kuidagi ei vea, ja nende arust on neil puudu just oma maja ja firma. Kui oma maja ja firma olemas, ent naist ikka pole, siis ju on häda selles, et neil pole isiklikku helikopterit.

See asi pole ju nii. Isegi asotsiaalsete kommetega meestel on naised olemas, kuigi neil pole võib-olla oma ‘pindagi’. Võib-olla peab tegema hoopis enda isiksusega tööd või vaatama neid tavalisi naisi, kes pole kullakaevajad. Ja ära tule mulle väitma, et kõik naised on kullakaevajad, sest … see on juba absurd – ja sellisel juhul loe mu esimest soovitust.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb, mis vanuses meestest käib jutt. Kui mõtled vanuses ligi 40 ja pisut üle selle, siis paari tean. Üks on oma veendumustelt ilmselt igavene vallaline ja pakun, et kui üldse kunagi kellegagi koos elama sooviks hakata, ootab võrdväärset partnerit (ehk siis haritud ja lastetu naine). Need teised normaalsed on ülinormaalsed, aga on üks suur viga, nimelt laps eelmisest kooselust.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.04 15:10; 22.07 14:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina otsisin meeleheitlikult pea 10 aastat omale naist, kellega pere luua.
Maal on vabasid ja normaalseid mehi küll. Aga naised ei taha maale kolida. Eelmiseks kliendiks näiteks oli mul koolivend, kes ka lahutatud. Viinaviga ei paistnud ja näis, et saab ka hästi hakkama. Ja ta ei otsinudki naist omale

Aga sina pole ju normaalseks kunagi kvalifitseerunud. Kui ei olnud veel vana, siis tegid korraga mitmele naisele lapse ja ei olnud mingitki pidi normaalne mees ühelegi naisele. Kolmekümnendates olid juba 5+ lapse isa. Mitte ükski normaalne naine ei soovi sellist meest, maaelu ei puutu kuidagi asjasse.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.07 23:35; 30.07 17:55; 30.07 18:42; 31.07 13:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teate mõnd normaalset vallalist meest üldse? Mitte tutvumise mõttega, aga tekib tunne küll, et neid lihtsalt pole.

Lihtsalt vallaliste meeste kohta ei tea, aga normaalseid üksi elavaid ja normaalseid üksi olla-tahtvaid mehi küll ei leidu. Kusjuures rõhk sõnal normaalne.
Isegi isased hulkuvad penid tänaval on huvitatud vastassugupoolest, kui selliseid kohtavad. Tõmbavad ninaga õhku ja tiirutavad ümber emase. Sel puhul loomulikult sekspartneri koju tassimisest või kooselust rääkida ei saa, kuid välistatud ei ole regulaarne kokkusaamine kehaliste mõnude realiseerimiseks.
Naistest mittehuvitunud mehed on kuivikud. Kui looja oleks õigel ajal teadnud, siis ta oleks sellised mehed sünnimomendil õnnistanud samasuguse pissumise atribuutikaga, nagu naistel. Et on lihtalt auk, kust tuleb välja kust. Milleks on vaja seda jäledat lonti püksis? Joostes peksab kahele poole nagu metsaline. Ja need kohutavad kotid. Kotid naistest mittehuvitunul mehel on loodud selleks, et keegi talle jalaga munadesse äsaks. Siis on lõbu laialt. Eiviitsi rohkem tsölibaat-mehe murerõõmudest kirjutada

0
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.07 00:40; 23.07 00:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, mina tean.

Minu mehe parim sõber, 31 aastane, hooliv, armas, rahavaru kogutud üsna suur, et oma kodu välja osta. Tõeliselt hooliv, vaimukas, välimus okei. Aga naist pole leidnud, sest, minu vallaliste sõbrannade juttude kohaselt “no ta on ju lihtsalt sõber! ma ei saa teda romantiliselt vaadata!”

Kui tahad head kaaslast, võin ta nime vms saata, leiad hea ettekäände miks talle kirjutada ja proovid sellest kõrvale vaadata, et ta pole jobu. Kahtlemata on tal enda probleeme ja ebakindlusi, neist ma rohkem rääkida ei oska. Kõik tema senised kohtingud lõppevad “friendzoneiga”.

Ma pole teemaalgataja, kuid sooviksin temaga tutvuda. 24a, kõrgharitud, töötan kontoris ja olen igati orienteeritud karjäärile/paremale elule, mistõttu pole ka olnud minu elus pidutsemise-möllamise perioodi ja ausalt VÄGA raske on leida kedagi kui kogu su aeg kulub koolile ja tööle. No lihtsalt ei tutvugi kuskil kellegagi! Ja Tinderit ma kasutada ei soovi

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.07 23:56; 02.08 11:53; 06.08 21:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean küll, neid mitmeid ju.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustuseks saa aru, et 35-40 vanusegrupis on kiiksuks see, kui mehel pole “ajalugu”. Ei yhtki abielu ega yhtki last.

Mina sellise 40-aastase mehe sain.
Ajalugu tal küll oli mingite sõbrannade näol, aga ühtegi tõsist suhet, kooselu, last ega muud sarnast mitte.
Eks ma mõtlesin ikka ka, mis tal viga on, aga lõpuks tuli välja, et ei olegi midagi – polnud siiani lihtsalt kedagi leidnud, kellega oleks tekkinud tunne, et pikemaajalist suhet tahaks. Et mul on varasemast suhtes laps, siis juurdlesin ka selle üle, et kui sellises vanuses mehel pole lapsi, siis ehk on see tema teadlik valik, et ta neid ei tahagi (mis on täiesti okei, kui inimene on nii otsustanud). Selgus, et tahab küll, aga polnud seni naist, kellega tahaks.

Nagu siin varem viidati, oli väga hõivatud oma töö, hobide ja tegemistega, aga kui suhe tõsisemaks muutus, oskas aega planeerida ja tekitada küll.

Tõsi, mingid “kiiksud” tal ikkagi on. Nagu ka minul. Või meil kõigil. Aga need on sellised pisikesed isiksuse omapärad, millega pole keeruline kompromisse teha.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

– 20-24a, tudengid (selliseid tunnen hulgi), elavad kõik koos vanematega, ülikooli kõrvalt tegelevad spordiga ja teevad ka väikesi tööotsi. ühe sellise eksemplari vanemana arvan, et abiellumisega võiks siiski veel mõned aastad oodata, vähemalt ülikool võiks enne läbi saada, kui peret looma hakata.

Nagu näha, ka nende puhul see võimatu ämma teema ilmselt aktuaalne ???? Miniale hakatakse nõudmisi esitama juba enne, kui poeg ta üldse veel leidnud on.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.04 14:54; 29.07 13:59; 29.07 14:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No siis oled küll ise oma üksinduses süüdi. Mina võtsin sellise mehe endale. Vanemate majas elas pärast seda, kui oli aastaid omaette elanud. Vanemad kütsid oma suurt tühja maja, tema käis oma korteris vaid ööbimas. Absoluutselt ei olnud mõistlik. Kolis siis töökoha vahetusega seoses jälle vanemate pooltühja elamisse. Kui kokku saime, kolisime kohe eraldi ja mees ehitas pooleteise aastaga meile uue maja, kus nüüd elame oma lastega. Mingit ülitihedat suhtlust vanematega tal ei ole.

Ja nüüd vanemad kütavad jälle mõttetult oma suurt tühja maja?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.04 14:54; 29.07 13:59; 29.07 14:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ajalugu tal küll oli mingite sõbrannade näol, aga ühtegi tõsist suhet, kooselu, last ega muud sarnast mitte.

Tore teada et selliseid mehi on veel ja ma pole ainus. Siis oli ilmselt hea leid kui koos veel olete? Eks neid kiikse on kõigil. 😀
Kuigi enda kohta ei saa väita et hobide ja tööga liialt hõivatud oleks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulge, ega inimene ole sul IKEA mööbel, mida standardselt vorbitakse ja riiulilt võtta saab. Suhe on nagu Šveitsi kell, kus jupid ja hammasrattad peavad klappima. Eraldi võttes ei pruugigi kellelgi midagi viga olla, aga kas saab ka kokku kõlksuma, on õnneasi ja koostöötahte küsimus.

Selline üldistamine, et kõik vallalised 30+ mehed/naised on vigased, näitab üldistajate endi vigast meelelaadi. Tarbija mentaliteet, kus eeldatakse, et suhe on teenindusasutus, kus siis teie soove rahuldatakse.

Vaadake endi ümber ja näete, et on õnnelikke suhteid, kus osapooled on objektiivselt võttes täiesti kaugel täiuslikkusest, aga ena imet, rõõmsad nagu rõõsad põrsad.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.04 23:05; 30.07 11:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulge, ega inimene ole sul IKEA mööbel, mida standardselt vorbitakse ja riiulilt võtta saab. Suhe on nagu Šveitsi kell, kus jupid ja hammasrattad peavad klappima. Eraldi võttes ei pruugigi kellelgi midagi viga olla, aga kas saab ka kokku kõlksuma, on õnneasi ja koostöötahte küsimus.

Selline üldistamine, et kõik vallalised 30+ mehed/naised on vigased, näitab üldistajate endi vigast meelelaadi. Tarbija mentaliteet, kus eeldatakse, et suhe on teenindusasutus, kus siis teie soove rahuldatakse.

Vaadake endi ümber ja näete, et on õnnelikke suhteid, kus osapooled on objektiivselt võttes täiesti kaugel täiuslikkusest, aga ena imet, rõõmsad nagu rõõsad põrsad.

Mingi vanur oled või? Inimesed ongi kaasajal nagu IKEA mööbel- kui oled moest läinud, oled ajaoo prügikastis. Meil on ikkagi vabaturumajandus, kus on elementaarne kui pakkumine ületab nõudmise. Kui tahad olla pildis, pead ajaga vähemalt kaasas käima, et mitte öelda sellest ees olema.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.07 07:27; 30.07 11:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole teemaalgataja, kuid sooviksin temaga tutvuda. 24a, kõrgharitud, töötan kontoris ja olen igati orienteeritud karjäärile/paremale elule, mistõttu pole ka olnud minu elus pidutsemise-möllamise perioodi ja ausalt VÄGA raske on leida kedagi kui kogu su aeg kulub koolile ja tööle. No lihtsalt ei tutvugi kuskil kellegagi! Ja Tinderit ma kasutada ei soovi

Kui sa Tinderit kasutada ei soovi, siis kus sinu ja teiste selliste naistega tutvuda võiks? Olen 35-aastane mees ja tutvuks hea meelega kellegagi kes on nagu sina. Tinderis ei leia selliseid naisi, ning päris elus kogemata kohtuda on ka keeruline.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.07 15:54; 30.07 22:47; 06.08 12:08; 09.08 21:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 35-aastane mees ja tutvuks hea meelega kellegagi kes on nagu sina. Tinderis ei leia selliseid naisi, ning päris elus kogemata kohtuda on ka keeruline.

Milleks on sulle vaja naist, kes on KOGU AEG (tema enda sõnad) kas koolis või tööl ning öösel on ka sel põhjuselt üpriski väsinud?
Ehk kas siis on suhtlemine väsinud…

Pole nagu pointi ju?

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.07 17:33; 31.07 13:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa Tinderit kasutada ei soovi, siis kus sinu ja teiste selliste naistega tutvuda võiks? Olen 35-aastane mees ja tutvuks hea meelega kellegagi kes on nagu sina. Tinderis ei leia selliseid naisi, ning päris elus kogemata kohtuda on ka keeruline.

Oled ju vanavõitu 24-aastasele naisele.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.07 23:35; 30.07 17:55; 30.07 18:42; 31.07 13:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta pani küsimused välja, kui ei kõlba, ei vastata neile. 31a. mees talle sobiks, mis see 4 aastat enam ära ei ole? Miks sa otsustad teiste eest?

No ise tegin vea, et võtsin vanema mehe. Ei soovita teistel sama lollust teha. 35 ja 24 on täiesti erinevas eluetapis inimesed. Kui oleks naine 34, mees 43 vms, siis poleks asi nii hull.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.07 23:35; 30.07 17:55; 30.07 18:42; 31.07 13:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks on vaja seda jäledat lonti püksis? Joostes peksab kahele poole nagu metsaline.

🙂 metsaline

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei mõelnudki 24-aastast naist siin eelpool, vaid üldiselt – kus on võimalik kohtuda naistega, kes enamuse ajast on tööl ja koolis või teevad muud, ning Tinderit või muud sellist ka ei kasuta?

Vanusevahet ma probleemiks ei pea, kui on kindel soov hakata peret looma.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.07 15:54; 30.07 22:47; 06.08 12:08; 09.08 21:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kes enamuse ajast on tööl ja koolis või teevad muud, ning Tinderit või muud sellist ka ei kasuta?
Vanusevahet ma probleemiks ei pea, kui on kindel soov hakata peret looma.

Seal koolis ja tööl saadki ainult, ega nad mujal ilmselt ei käi.
Aga miks pere loomisel vanusevahe probleem siis ei ole?

Kas see loogika, et kuue aasta pärast ta on ju nagunii 30 täis?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.07 17:33; 31.07 13:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanusevahet ma probleemiks ei pea, kui on kindel soov hakata peret looma.

Sina muidugi mitte, sina oled ju see vana pool. Aga noor naine saab sinusugusega vastu pükse.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.07 23:35; 30.07 17:55; 30.07 18:42; 31.07 13:21;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 100 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas teate normaalseid vallalisi mehi?