Esileht Pereelu ja suhted Kas teate normaalseid vallalisi mehi?

Näitan 16 postitust - vahemik 91 kuni 106 (kokku 106 )

Teema: Kas teate normaalseid vallalisi mehi?

Postitas:
Kägu

Ta pani küsimused välja, kui ei kõlba, ei vastata neile. 31a. mees talle sobiks, mis see 4 aastat enam ära ei ole? Miks sa otsustad teiste eest?

No ise tegin vea, et võtsin vanema mehe. Ei soovita teistel sama lollust teha. 35 ja 24 on täiesti erinevas eluetapis inimesed. Kui oleks naine 34, mees 43 vms, siis poleks asi nii hull.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ta pani küsimused välja, kui ei kõlba, ei vastata neile. 31a. mees talle sobiks, mis see 4 aastat enam ära ei ole? Miks sa otsustad teiste eest?

No ise tegin vea, et võtsin vanema mehe. Ei soovita teistel sama lollust teha. 35 ja 24 on täiesti erinevas eluetapis inimesed. Kui oleks naine 34, mees 43 vms, siis poleks asi nii hull.

Mõtlesin üle ja parandasin, ei tahtnud küsida, et miks otsustad teiste eest, aga sa vastasid küsimusele ära, vastus elukogemusest. Kuid arvesta, et on vanainimese mõttelaadiga naisi, kelle kõrvale sobikski vanem mees. Heas mõttes väikesed vanainimesed. Ka mehed on väga erinevad, foorumist leitud mees on natuke isemoodi, kui ööklubist.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Milleks on vaja seda jäledat lonti püksis? Joostes peksab kahele poole nagu metsaline.

🙂 metsaline

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei mõelnudki 24-aastast naist siin eelpool, vaid üldiselt – kus on võimalik kohtuda naistega, kes enamuse ajast on tööl ja koolis või teevad muud, ning Tinderit või muud sellist ka ei kasuta?

Vanusevahet ma probleemiks ei pea, kui on kindel soov hakata peret looma.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

kes enamuse ajast on tööl ja koolis või teevad muud, ning Tinderit või muud sellist ka ei kasuta?

Seal koolis ja tööl saadki ainult, ega nad mujal ilmselt ei käi.
Aga miks pere loomisel vanusevahe probleem siis ei ole?

Kas see loogika, et kuue aasta pärast ta on ju nagunii 30 täis?

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sina muidugi mitte, sina oled ju see vana pool. Aga noor naine saab sinusugusega vastu pükse.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen see 24a, kes kirjutas, et Tinderit ei soovi kasutada.
Esiteks – minu jaoks kindlasti 10a vanusevahet ei ole probleem. Ennast ma tüüpiliseks 24aastaseks ei pea – üksi olen elanud alates 15 eluaastast, majanduslikult 100% iseseisvaks sain 18 aastaselt, praeguseks on mul hea palgaga töö ning oma korter ja korralik auto. Korteri sooviks millalgi maha müüa ja osta maja, kuna korteriinimeseks ma ennast ei pea. Hetkel see plaan peab veidi ootama, kuna ülikoolis õpin kaugõppes (et saaks täiskohaga tööl käia) ning seetõttu on ka õpe tasuline.
Kust minusuguseid võiks leida? Tõepoolest, raske öelda. Vaba aega mul tegelikult on küll ja ei saa öelda, et suhtes olles mind kaaslane absoluutselt ei näeks. Vaba aega veedan matkates, käin sellega seotud üritustel samuti. Ei ole sealt selliseid tutvuseid leidnud. Veel sisustan oma aega motohobiga – autod ning edurosõit on mu elus omal kohal. Olen sealt leidnud tuttavaid, kuid sellega ka asi piirdub.
Võimalikult palju aega veedan linnast väljas, eks ka see madaldab mu võimalusi tutvumiseks. Baarides tutvusi otsimas ei käi.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Esiteks – minu jaoks kindlasti 10a vanusevahet ei ole probleem. Ennast ma tüüpiliseks 24aastaseks ei pea – üksi olen elanud alates 15 eluaastast, majanduslikult 100% iseseisvaks sain 18 aastaselt, praeguseks on mul hea palgaga töö ning oma korter ja korralik auto. Korteri sooviks millalgi maha müüa ja osta maja, kuna korteriinimeseks ma ennast ei pea. Hetkel see plaan peab veidi ootama, kuna ülikoolis õpin kaugõppes (et saaks täiskohaga tööl käia) ning seetõttu on ka õpe tasuline.

Kust minusuguseid võiks leida? Tõepoolest, raske öelda. Vaba aega mul tegelikult on küll ja ei saa öelda, et suhtes olles mind kaaslane absoluutselt ei näeks. Vaba aega veedan matkates, käin sellega seotud üritustel samuti. Ei ole sealt selliseid tutvuseid leidnud. Veel sisustan oma aega motohobiga – autod ning edurosõit on mu elus omal kohal. Olen sealt leidnud tuttavaid, kuid sellega ka asi piirdub.

Võimalikult palju aega veedan linnast väljas, eks ka see madaldab mu võimalusi tutvumiseks. Baarides tutvusi otsimas ei käi.

Ma olen nüüd siis see 35-aastane. Sa tundud huvitav ja asjalik, äkki võiks proovida tutvuda ja vaadata mis saab?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pole Tinderit vajagi, perekoolis saab ka tutvuda 🙂

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen nüüd siis see 35-aastane. Sa tundud huvitav ja asjalik, äkki võiks proovida tutvuda ja vaadata mis saab?

Ütlen ausalt, et Perekooli tutvustesse suhtun samuti skeptiliselt, kuid uute tutvuste vastu pole mul kunagi midagi. Iial ei või teada mis edasi saab või avanevad tutvuste kaudu kummagile osapoolele uued uksed (mitte siis ainult suhete valdkonda silmas pidades) :). Seega-minugipoolest!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Normaalsus on väga suhteline mõiste. Kohtasin mõni aasta tagasi atraktiivset ja edukat vallalist noorhärrat. Veidi ujeda loomuga, aga sportlik ja tark, mis tekitas sümpaatsust. Käisime mõnda aega kohtamas ja suhtlesime, kuid siis märkasin, et tal pole mitte ühtegi sõpra ja peale trenni ta ühestki vaba aja sotsiaalsest tegevusest, peod, koosviibimised jne osa ei võta. Tema hobidest lähtuvalt eeldasin, et tal on palju sõprussuhteid, aga tutkit. Temaga teema ülesse võttes tunnistas, et tõesti pole ega taha, mind muidugi pidas sõbraks. Mina ei pidanud seda normaalseks ning nägin ohumärgina pikemate plaanide tegemisel. Jätsin ta maha. Nüüd hiljem olen mõelnud, et normaalsust täielikult defineerida enda mõõdupuu järgi on äärmiselt väiklane. Pole aimugi, kas ta enam on vallaline, aga kui peaks olema, siis julgeks nüüd teda pidada täiesti normaalseks vallaliseks.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Temaga teema ülesse võttes tunnistas, et tõesti pole ega taha, mind muidugi pidas sõbraks. Mina ei pidanud seda normaalseks ning nägin ohumärgina pikemate plaanide tegemisel. Jätsin ta maha. Nüüd hiljem olen mõelnud, et normaalsust täielikult defineerida enda mõõdupuu järgi on äärmiselt väiklane. Pole aimugi, kas ta enam on vallaline, aga kui peaks olema, siis julgeks nüüd teda pidada täiesti normaalseks vallaliseks.

Sind pidas sõbraks, aga jätsid ta maha? Kuidas saab sõpra maha jätta, kui pole romantilist suhet?

Ma pole ka suurem asi sõbrustaja. “Hea” teada, et seda peetakse nii ebanormaalseks, et on lausa ohumärk ja takistus pikemate plaanide tegemisel. Miks?

Muidu igas mõttes tore, asjalik, intelligentne, hakkamasaav, sümpaatne mees, aga sõprade puudumine on ohumärk, mille peale peaks kohe kindlasti minema jooksma? Sõprade puudumine takistab suhet, kui ta aeg oli muidu täidetud hobide ja spordiga? Siis pole nagu põhjust mõelda, et hakkaks klammerduma ja tahaks 100% ajast ainult kaaslasega veeta, sest kedagi teist pole. Sõprade asemel on hobid ja sport.
Naistele peaks ju just meeldima, kui mees pole tohutult klammerdunud sõprade külge, kellega vaja iga nädal tingimata korduvalt väljas käia ja ka poole ööni juua.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ütlen ausalt, et Perekooli tutvustesse suhtun samuti skeptiliselt, kuid uute tutvuste vastu pole mul kunagi midagi. Iial ei või teada mis edasi saab või avanevad tutvuste kaudu kummagile osapoolele uued uksed (mitte siis ainult suhete valdkonda silmas pidades) :). Seega-minugipoolest!

Aga võib ju proovida 🙂

Kirjuta siis aadressile tutvumise.aadress@online.ee – vaatame mis saab 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen mees. Arvan, et normaalseid, ilma mingi “kiiksuta” mehi ei ole olemas. Ei vallalisi, ega abielulisi. Pole ka abielupaare, kes elavad ideaalsetes abielusuhetes. Välja arvatud need mehed ja paarid, keda näeme seltskonnaajakirjades. Aga neistki saab lõpuks teada, et nad on vaevelnud mingi probleemi küüsis ning kuidagi sümptomaatiline on, et just ideaalsena näivad abielupaarid kipuvad väga kiiresti lahutama.

Mida tahan öelda, on see, et võrdlemine teistega tekitab asjatut meelehärmi ning mõistlikum tundub latti allapoole lasta.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mida tahan öelda, on see, et võrdlemine teistega tekitab asjatut meelehärmi ning mõistlikum tundub latti allapoole lasta.

Kui nii võtta, on absoluutselt igal inimesel mingi “kiiks”, olgu ta mees või naine. Aga on vahe, milline see “kiiks” on. Kui see on midagi, mis teeb väga raskeks arvestava ja toimiva püsisuhte omamise, siis on keeruline.
Teistega ei olegi vaja võrrelda, vaid mõelda konkreetselt endale, missugust inimest ja suhet vajatakse. Ja “lati” allapoole laskmine tähendab just tõenäoliselt sellisesse suhtesse laskumist, mis kellelegi rahuldust ei paku. Pigem olla üksi kui mitterahuldavas suhtes, kus kogu aeg midagi puudu jääb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui nii võtta, on absoluutselt igal inimesel mingi “kiiks”, olgu ta mees või naine. Aga on vahe, milline see “kiiks” on. Kui see on midagi, mis teeb väga raskeks arvestava ja toimiva püsisuhte omamise, siis on keeruline.

Teistega ei olegi vaja võrrelda, vaid mõelda konkreetselt endale, missugust inimest ja suhet vajatakse. Ja “lati” allapoole laskmine tähendab just tõenäoliselt sellisesse suhtesse laskumist, mis kellelegi rahuldust ei paku. Pigem olla üksi kui mitterahuldavas suhtes, kus kogu aeg midagi puudu jääb.

Kahtlemata, üksiolemisel on palju eeliseid. Kooselu eeldab nii ehk naa teisega arvestamist ning omalt poolt millegi ohverdamist, andmist. Sest kumbki osapool tahab teiselt midagi saada, ent selleks peavad mõlemad omalt poolt midagi ka andma. Muidu ei kesta suhe väga kaua.

0
0
Please wait...

Näitan 16 postitust - vahemik 91 kuni 106 (kokku 106 )

Esileht Pereelu ja suhted Kas teate normaalseid vallalisi mehi?