Esileht Kodunurk Kas teete ise piparkoogid ja glasuuri või ostate poest?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kas teete ise piparkoogid ja glasuuri või ostate poest?

Postitas:

Nagu igal aastal – nii ka sel aastal teeme kõik ise – taigna, piparkoogid ja glasuuri. Mina juba eelmistel jõuludel ei saanud poest enam toiduvärve, sest need pidavat olema väga mürgised ja sellepärast müügist eemaldatud. Aga sellisest kohast nagu suhkrukunst.ee tellisin eelmistel jõuludel vajalikud asjad ja siiamaani oleme täitsa elus 🙂 Esimesed piparkoogid sel aastal juba tehtud ka. Siiski kuna rahaliselt napib, siis igale lähedasemale pereliikmele kingin väikese kotitäie püiparkooke.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teen ka kõik ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin taigna ise, glasuuri ostsin poest. Kui juba reklaamimiseks läks: http://www.prismamarket.ee (taigna komponendid ka sealt, et oleks ikka selge). NB see postitus ei ole seotud selle ärritava Prisma reklaamiga, mis ekraanil koguaeg tõmbleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina tegin taigna ise, glasuuri ostsin poest. Kui juba reklaamimiseks läks: http://www.prismamarket.ee (taigna komponendid ka sealt, et oleks ikka selge). NB see postitus ei ole seotud selle ärritava Prisma reklaamiga, mis ekraanil koguaeg tõmbleb.[/tsitaat]

Ma polegi neid reklaame vaadanud 🙂 Lihtsalt ma vaatasin, et sealt saab ikka igasugust pudi-padi ja Prismad jäävad kül ääretult kaugele 🙂 Üldiselt see aasta sain isegi glasuuri tegemise õigeks ja ikka meeletult läheb tuhksuhkurt, et saada sama tulemus, mis poest ostes glasuuril 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

glasuuri ostan poest, ma ei mäleta kelle toode see oli, aga värvainena ei ole kasutatud midagi hullu (vaatasin seda spetsiaalselt).
Ise olen ka teinud, lihtsalt valget, värvida ei viitsi. Kunagi üritasin peediga roosat teha (mul on roosa-haige tütar), aga mahl rikkus konistentsi ära. Nüüd on müügil ka erinevad marjajahud, mis pidavat värvimiseks sobima, aga kallid on.
Taina teen mitmendat aastat ise. Algul tundus jube mässamine, aga kuna poes leiduvad tainad olid täielik möga (tulemuseks kõvad ja maitsetud präänikud, või teine äärmus – nii piprased, et vesi peab kogu aeg kõrval olema), siis proovisin ise teha ja tuli väga maitsev – parajalt vürtsikas ja piparkoogid jäid pehmed, nagu meile meeldivad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Kauri Pagari valmisglasuuri on keegi proovinud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tainas tuleb poest, küpsetan ise, glasuuri ei armasta, paneme hoopis paar rosinasilma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Taina tegin juba ise valmis. Koogid küpsetame ise. Glasuuri ei tea veel, mis sellega saab. Ilmselt teen ise, sest keegi niikuinii enne järgmise nädala lõppu poodi ei viitsi minna ja selleks ajaks peaks glasuur juba präänikute peal olema. Tegelt mulle meeldib poeglasuur ka, koostis pole õnneks väga hull.

Aga mahlaga glasuuri värvides peaks lihtsalt tuhksuhkrut juurde uhama, et liiga vedel ei oleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostan mõlemad poest. Kasutan Pihlaka tainast, millest tulevad väga head piparkoogid. Glasuur Hagari oma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Kodunurk Kas teete ise piparkoogid ja glasuuri või ostate poest?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.