Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kas teete ka 4. tõhustustudoosi?

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 166 )

Teema: Kas teete ka 4. tõhustustudoosi?

Postitas:
Kägu

Haha…

Ma olen hetkel koroonas, 7 päev. Vaktsineerimata ning ainukesed sümptomid olnud veidi nohu ja ka kurk kriipinud, see on kõik. Palavik ei tõusnud kordagi.

Ma oleks küll päris pettunud kui 3 doosiga oleksin koroonas ja veel ka palavikus…????????‍♀️

Siis äkki oleks see inimene surnud kui ei oleks vaktsineeritud, aga põeb raskelt?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuttav perearst arvab, et rohkem tõhustusdoose ei tule. Tõhustusdoosi tõhustusdoos ei ole mõeldav. Pigem hakkab olema nii nagu gripivaktsiiniga. Kes tahab, see teeb

kas praegu ei ole nii, et kes tahab, see teeb?

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuttav perearst arvab, et rohkem tõhustusdoose ei tule. Tõhustusdoosi tõhustusdoos ei ole mõeldav. Pigem hakkab olema nii nagu gripivaktsiiniga. Kes tahab, see teeb

kas praegu ei ole nii, et kes tahab, see teeb?

Antivakser on lihtsalt loll, kes ei mõtle teiste peale ning eksperimenteerib oma tervisega. Kui tekib karjaimmuunsus nagu gripi puhul, siis teevadki vaktsiini need, kellele haigus võib saada saatuslikuks. Gripivaktsiini pole kunagi teinud, aga koroonavaktsiini lasin teha, et vähendada ohtu oma ja teiste tervisele

+3
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma olen täiesti kindel, et kui oleks vaktsineeritud, siis oleks ammu juba koroona saanud.

Kas sa riiete värvi või inimese ameti alusel pole mingeid seaduspärasid täheldanud haigestumises? No et siniste pükstega kõik haigestuvad, aga pruunidega mitte kunagi või kõik raamatupidajad põevad raskelt, aga trollijuhid kergelt? Võiksid uurida asja, sul paistab selleks potentsiaali olema.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma loobusin päris paljust sellepärast, et otsustasin mitte vaktsineerida. Praegu olen rahul sellega, et ikka jäin endale kindlaks. Eks see üks scam on. Vakstineerimata, maski ei kanna, koruvalt olnud lähikontaktne, haigeks ei jää ja läbi põdenud ei ole. Samuti tutvusringkonnas kõik, kes vaktsineerimata ei jää haigeks ja ainult vaktsineeritud jàrjest haigestuvad, kuu peale teist, kolmandat doosi, üks isegi 2 korda saanud koroona 2kuulise vahega. Ma olen täiesti kindel, et kui oleks vaktsineeritud, siis oleks ammu juba koroona saanud.

Mul on ka vastupidine näide. Olen vaktsineeritud(pole kordagi läbipõlenud, nagu ka pere), enamus tutvusringkonnast vaktsineeritud. Haigeks jäävad korduvalt need, kes on vaktsineerimata.

Minu tutvusringkonnas jälle on enamus vaktsineeritud väga lühikese aja pärast peale vaktsiine koroona saanud. Paljud neist enne suutsid haigust mitte ülesse korjata aasta või rohkem, peale vaktsiine – valmis.

Samal ajal mu vaktsineerimata tuttavad, ka peres vanemad inimesed, pole tänaseni haigestunud kordagi.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma loobusin päris paljust sellepärast, et otsustasin mitte vaktsineerida. Praegu olen rahul sellega, et ikka jäin endale kindlaks. Eks see üks scam on. Vakstineerimata, maski ei kanna, koruvalt olnud lähikontaktne, haigeks ei jää ja läbi põdenud ei ole. Samuti tutvusringkonnas kõik, kes vaktsineerimata ei jää haigeks ja ainult vaktsineeritud jàrjest haigestuvad, kuu peale teist, kolmandat doosi, üks isegi 2 korda saanud koroona 2kuulise vahega. Ma olen täiesti kindel, et kui oleks vaktsineeritud, siis oleks ammu juba koroona saanud.

Mul on ka vastupidine näide. Olen vaktsineeritud(pole kordagi läbipõlenud, nagu ka pere), enamus tutvusringkonnast vaktsineeritud. Haigeks jäävad korduvalt need, kes on vaktsineerimata.

liitun.

ei perest ega lähikonnas ole keegi nakatunud ega haigestunud, kuigi kontakte on palju, kuna seltskonnas nii õpetajaid kui meditsiini inimesi. jah muidugi oleme kõik vaktsineeritud, ka tõhustusdoosiga.

mina ise 60+ ja riskigrupi diagnoosiga, olen samuti onud lähikontktne, aga nakatunud ei ole.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Haha…

Ma olen hetkel koroonas, 7 päev. Vaktsineerimata ning ainukesed sümptomid olnud veidi nohu ja ka kurk kriipinud, see on kõik. Palavik ei tõusnud kordagi.

Ma oleks küll päris pettunud kui 3 doosiga oleksin koroonas ja veel ka palavikus…????????‍♀️

Siis äkki oleks see inimene surnud kui ei oleks vaktsineeritud, aga põeb raskelt?

 

Siis äkki oleks lausa kergemini põdenud kui ei oleks oma immuunsust nõrgestanud 3x doosiga?

 

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei mõista, kaua te uhhuutajad kaagutate seda argumenti, et vaktsineeritud nakatuvad samamoodi. Keegi ei ole ju öelnudki, et ei nakatu.

Kas tõesti mälu on nii lühike? Vaktsiinide väljatulekust kuni Omikroni saabumiseni ainult sellest ju tuututamine käis, et EI NAKATU. Ei nakatu, ei nakatu, ei nakatu. Ja  muidugi ka veel et EI NAKATA TEISI!

Kas tõesti juba mäluprobleemid? Nii noorelt? Ei tea, mis sellist mälukaotust põhjustab? Ega ometi mitte…?

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#3952116:
Fakt on see, et sa ei saanud aru, mida ma kirjutasin. Vastasin kellelegi, kes arvas, et ta ennast vaktsineerides kaitseb oma eakaid pereliikmeid.
Muidugi ma sain aru, kellele ja mida sa vastasid ja see oligi naljakas, et sa sinna mingeid poistenäiteid toppisid, mis ei puutunud kuidagi asjasse. Pealegi väitsid sa, et “vaktsineerimine ei aita vältida nakatumist ega põdemist”. Viimasele vaidlesingi vastu. Aitab küll rasket põdemist vältida.

Jah, aga minu vastus oli esmajoones nakkusohutusest (eakate pereliikmete kaitsemisest), mis on täielik luul. Uskumatu, et keegi täna veel üldse võiks arvata, et tema vaktsineerimine kuidagi kedagi teist kaitseb.
Mis selles poiste näites sinu jaoks nii keerukat oli, et seda ikka edasi mämmutama pead? Ilmselgelt oli näide nii nakatumise kui põdemise kohta, mille kummagi eest vaktsiin last ei kaitsenud.
Ning selle “raske põdemise” kaardi võite ka juba välja käimata jätta. See puudutab nii või naa vaid mikroskoopilist osa elanikkonnast. Suurem enamus ei märkagi seda viirust. Lapsed kõige vähem.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tehtud kolm ja ei näe põhjust, miks ma neljandat kartma peaks? Pole siiani põdenud, kuigi käin tööl ja tuleb paljudega suhelda.

Siis on sul kas endal tugev immuunsus, mis juba hingamisteedes viirusega hakkama saab või ei ole sa lihtsalt viirusega kokku puutunud.
Vaktsiin ei ole kummagi neist põhjuseks 😀

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ning selle “raske põdemise” kaardi võite ka juba välja käimata jätta. See puudutab nii või naa vaid mikroskoopilist osa elanikkonnast. Suurem enamus ei märkagi seda viirust. Lapsed kõige vähem.

lühidalt kokku võttes, mis mind isiklikult ei puuduta, on ka ühiskonna mõttes ebaoluline?

milline määratu isekuse võidukäik!

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja raske haigestumise ja surma eest vaktsiin siiski kaitseb.

Millega sa seletad neid vaktsineeritute surmasid, mida me pea iga päev uudistest loeme?
Kas valeraporteerimine ja tegelikult surid mingitel muudel põhjustel ning mh olid lihtsalt ka covid-positiivsed?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Gripivaktsiini pole kunagi teinud, aga koroonavaktsiini lasin teha, et vähendada ohtu oma ja teiste tervisele

Kas sa tahaksid lähemalt rääkida, kuidas sinu vaktsineeritus kellegi teise tervist kaitseb? Kas sa kannad paadis päästevesti ka, et teisi kaitsta?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ning selle “raske põdemise” kaardi võite ka juba välja käimata jätta. See puudutab nii või naa vaid mikroskoopilist osa elanikkonnast. Suurem enamus ei märkagi seda viirust. Lapsed kõige vähem.

lühidalt kokku võttes, mis mind isiklikult ei puuduta, on ka ühiskonna mõttes ebaoluline?

milline määratu isekuse võidukäik!

Kuidas tervete ja noorte inimeste vaktsineerimiune hoiaks ära haigete ja väga vanade inimeste surmad? Palun räägi.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma loobusin päris paljust sellepärast, et otsustasin mitte vaktsineerida. Praegu olen rahul sellega, et ikka jäin endale kindlaks. Eks see üks scam on. Vakstineerimata, maski ei kanna, koruvalt olnud lähikontaktne, haigeks ei jää ja läbi põdenud ei ole. Samuti tutvusringkonnas kõik, kes vaktsineerimata ei jää haigeks ja ainult vaktsineeritud jàrjest haigestuvad, kuu peale teist, kolmandat doosi, üks isegi 2 korda saanud koroona 2kuulise vahega. Ma olen täiesti kindel, et kui oleks vaktsineeritud, siis oleks ammu juba koroona saanud.

Mul on ka vastupidine näide. Olen vaktsineeritud(pole kordagi läbipõlenud, nagu ka pere), enamus tutvusringkonnast vaktsineeritud. Haigeks jäävad korduvalt need, kes on vaktsineerimata.

liitun.

ei perest ega lähikonnas ole keegi nakatunud ega haigestunud, kuigi kontakte on palju, kuna seltskonnas nii õpetajaid kui meditsiini inimesi. jah muidugi oleme kõik vaktsineeritud, ka tõhustusdoosiga.

mina ise 60+ ja riskigrupi diagnoosiga, olen samuti onud lähikontktne, aga nakatunud ei ole.

Kordan sulle sama lihtsat tõsiasja, millest ilmselt paljud vaktsineerijad aru ei ole saanud – sel juhul on sul endal tugev immuunsüsteem, mis juba hingamisteedes viirusega hakkama saab. Vaktsiin sul ninas ja suus ei toimeta, et sind kaitsta nakatumise eest.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas tõesti mälu on nii lühike? Vaktsiinide väljatulekust kuni Omikroni saabumiseni ainult sellest ju tuututamine käis, et EI NAKATU. Ei nakatu, ei nakatu, ei nakatu. Ja muidugi ka veel et EI NAKATA TEISI! Kas tõesti juba mäluprobleemid? Nii noorelt? Ei tea, mis sellist mälukaotust põhjustab? Ega ometi mitte…?

Aga siis ju vaktsiin ka mõjutas nakatumist. Sul omal mäluprobleemid?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millega sa seletad neid vaktsineeritute surmasid, mida me pea iga päev uudistest loeme?

Aga neid ju sureb oluliselt vähem kui vaktsineerimatuid. Valdavalt surevadki vaktsineerimata inimesed.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millega sa seletad neid vaktsineeritute surmasid, mida me pea iga päev uudistest loeme?

Aga neid ju sureb oluliselt vähem kui vaktsineerimatuid. Valdavalt surevadki vaktsineerimata inimesed.

Vähem või mitte, see ei ole seletus.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas tõesti mälu on nii lühike? Vaktsiinide väljatulekust kuni Omikroni saabumiseni ainult sellest ju tuututamine käis, et EI NAKATU. Ei nakatu, ei nakatu, ei nakatu. Ja muidugi ka veel et EI NAKATA TEISI! Kas tõesti juba mäluprobleemid? Nii noorelt? Ei tea, mis sellist mälukaotust põhjustab? Ega ometi mitte…?

Aga siis ju vaktsiin ka mõjutas nakatumist. Sul omal mäluprobleemid?

Räägiti, et mõjutas. Kas ta seda ka tegelikult tegi? Varasemad viirusvariandid olid lihtsalt vähem nakkavad.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma loobusin päris paljust sellepärast, et otsustasin mitte vaktsineerida. Praegu olen rahul sellega, et ikka jäin endale kindlaks. Eks see üks scam on. Vakstineerimata, maski ei kanna, koruvalt olnud lähikontaktne, haigeks ei jää ja läbi põdenud ei ole. Samuti tutvusringkonnas kõik, kes vaktsineerimata ei jää haigeks ja ainult vaktsineeritud jàrjest haigestuvad, kuu peale teist, kolmandat doosi, üks isegi 2 korda saanud koroona 2kuulise vahega. Ma olen täiesti kindel, et kui oleks vaktsineeritud, siis oleks ammu juba koroona saanud.

Mul on ka vastupidine näide. Olen vaktsineeritud(pole kordagi läbipõlenud, nagu ka pere), enamus tutvusringkonnast vaktsineeritud. Haigeks jäävad korduvalt need, kes on vaktsineerimata.

liitun.

ei perest ega lähikonnas ole keegi nakatunud ega haigestunud, kuigi kontakte on palju, kuna seltskonnas nii õpetajaid kui meditsiini inimesi. jah muidugi oleme kõik vaktsineeritud, ka tõhustusdoosiga.

mina ise 60+ ja riskigrupi diagnoosiga, olen samuti onud lähikontktne, aga nakatunud ei ole.

Kordan sulle sama lihtsat tõsiasja, millest ilmselt paljud vaktsineerijad aru ei ole saanud – sel juhul on sul endal tugev immuunsüsteem, mis juba hingamisteedes viirusega hakkama saab. Vaktsiin sul ninas ja suus ei toimeta, et sind kaitsta nakatumise eest.

jama. aga pole minu asi siin sulle loengut pidama hakata. usu mida tahad.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma loobusin päris paljust sellepärast, et otsustasin mitte vaktsineerida. Praegu olen rahul sellega, et ikka jäin endale kindlaks. Eks see üks scam on. Vakstineerimata, maski ei kanna, koruvalt olnud lähikontaktne, haigeks ei jää ja läbi põdenud ei ole. Samuti tutvusringkonnas kõik, kes vaktsineerimata ei jää haigeks ja ainult vaktsineeritud jàrjest haigestuvad, kuu peale teist, kolmandat doosi, üks isegi 2 korda saanud koroona 2kuulise vahega. Ma olen täiesti kindel, et kui oleks vaktsineeritud, siis oleks ammu juba koroona saanud.

Mul on ka vastupidine näide. Olen vaktsineeritud(pole kordagi läbipõlenud, nagu ka pere), enamus tutvusringkonnast vaktsineeritud. Haigeks jäävad korduvalt need, kes on vaktsineerimata.

liitun.

ei perest ega lähikonnas ole keegi nakatunud ega haigestunud, kuigi kontakte on palju, kuna seltskonnas nii õpetajaid kui meditsiini inimesi. jah muidugi oleme kõik vaktsineeritud, ka tõhustusdoosiga.

mina ise 60+ ja riskigrupi diagnoosiga, olen samuti onud lähikontktne, aga nakatunud ei ole.

Panen siis meid ka siia kõrvale ????
Kõik peres kaitstud kombinatsioonidega põdenud+vaktsineeritud, lihtsalt vaktsineeritud, tõhustusdoosiga vaktsineeritud ja keegi ei ole siiamaani nakatunud, kuid tõe huvides tuleb öelda, et tutvusringkonnast on vaktsineeritud (sh tõhustusdoosiga) inimesed mitmete perede kaupa teinud põdemisega ringi peale. Vaktsineerimata inimesi tutvsuringkonnas ei ole, nende kohta ei oska sõna võtta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma loobusin päris paljust sellepärast, et otsustasin mitte vaktsineerida. Praegu olen rahul sellega, et ikka jäin endale kindlaks. Eks see üks scam on. Vakstineerimata, maski ei kanna, koruvalt olnud lähikontaktne, haigeks ei jää ja läbi põdenud ei ole. Samuti tutvusringkonnas kõik, kes vaktsineerimata ei jää haigeks ja ainult vaktsineeritud jàrjest haigestuvad, kuu peale teist, kolmandat doosi, üks isegi 2 korda saanud koroona 2kuulise vahega. Ma olen täiesti kindel, et kui oleks vaktsineeritud, siis oleks ammu juba koroona saanud.

Mul on ka vastupidine näide. Olen vaktsineeritud(pole kordagi läbipõlenud, nagu ka pere), enamus tutvusringkonnast vaktsineeritud. Haigeks jäävad korduvalt need, kes on vaktsineerimata.

liitun.

ei perest ega lähikonnas ole keegi nakatunud ega haigestunud, kuigi kontakte on palju, kuna seltskonnas nii õpetajaid kui meditsiini inimesi. jah muidugi oleme kõik vaktsineeritud, ka tõhustusdoosiga.

mina ise 60+ ja riskigrupi diagnoosiga, olen samuti onud lähikontktne, aga nakatunud ei ole.

Kordan sulle sama lihtsat tõsiasja, millest ilmselt paljud vaktsineerijad aru ei ole saanud – sel juhul on sul endal tugev immuunsüsteem, mis juba hingamisteedes viirusega hakkama saab. Vaktsiin sul ninas ja suus ei toimeta, et sind kaitsta nakatumise eest.

jama. aga pole minu asi siin sulle loengut pidama hakata. usu mida tahad.

Jama? Sa tahad väita, et vaktsiinist on kunagi tekkinud mingi kaitse nakatumise vastu hingamisteedes? See on midagi uut 😀
Asi ei ole uskumises. Seda ei ole keegi kunagi isegi üritanud saavutada, et nad sellist kaitset pakuks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suurem enamus ei märkagi seda viirust. Lapsed kõige vähem.

Lõpeta ise oma luul. Mitte iial minu elu jooksul pole olnud nii palju haiguslehti ja haigeid kui praegu. Mõni üksik “ei märkagi” oma haigust, suurem osa märkab nii et vähe pole, märkab veel nädalaid peale haige olemistki.

Jah, aga minu vastus oli esmajoones nakkusohutusest (eakate pereliikmete kaitsemisest), mis on täielik luul. Uskumatu, et keegi täna veel üldse võiks arvata, et tema vaktsineerimine kuidagi kedagi teist kaitseb.

Kui elatakse koos vanuriga, siis on muidugi mõistlik end vaktsineerida. Kui ka nakatutakse, siis saadakse kiiremini terveks, järelikult ollakse vähem aega nakatamisohtlik. Kasu ju ilmselge.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tean inimest, kes põdes 2020 märtsis – noor alla 30, kaasuvate haigusteta, sportlik inimene ja ta maitsemeel ei ole siiani korralikult taastunud, lisaks kimbutas väsimus ja kurnatus veel aasta pärast põdemist./—/
Mina nakatusin samuti hiljuti, olles 3 süstiga vaktsineeritud ja kogu haiguse kulg oli paar päeva nohu ja palavik ja kõik.

Mina põdesin ka 2020 märtsis – olen vana, paks ja mitmete kaasuvate haigustega. Vaktsiine tol ajal loomulikult polnud.
3 ööpäeva oli 38,3 palavik ning lõhna- ja maitsetaju olid kergelt alanenud üheks päevaks, aga mitte mingit muud halba enesetunnet ei olnud – isegi mitte nohu. Rohtu ei võtnud. Kogu põdemise aja tundsin end suurepäraselt ning selle järel tundsin end isegi paremini kui enne haigestumist – ühe kroonilise seisundi sümptomid läksid täiesti nulli (ei ole siiani tagasi tulnud), teine leevendus oluliselt, ning mitmed kõrvalnähud paranesid. Arst arvab, et ilmselt kõrgemapoolne palavik mõjutas kroonilisi alaägedaid põletikke.

See on minu konkreetne kogemus vs sinu tuttava kogemus. Mis me siis nüüd siis teeme?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on minu konkreetne kogemus vs sinu tuttava kogemus. Mis me siis nüüd siis teeme?

Teeme näiteks seda, et ei too üksikjuhtumite näiteid, ei enda ega tuttavate poiste kohta? Mõttetu ju.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõpeta ise oma luul. Mitte iial minu elu jooksul pole olnud nii palju haiguslehti ja haigeid kui praegu.

Ja mis sa arvad, miks neid nii palju on? Miks inimesed iga köha ja nohuga perearstile ja testima jooksevad? Tekib mingi seos peas? Ilmselt mitte.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui elatakse koos vanuriga, siis on muidugi mõistlik end vaktsineerida. Kui ka nakatutakse, siis saadakse kiiremini terveks, järelikult ollakse vähem aega nakatamisohtlik. Kasu ju ilmselge.

See on küll kõva kasu tõepoolest 😀

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui elatakse koos vanuriga, siis on muidugi mõistlik end vaktsineerida. Kui ka nakatutakse, siis saadakse kiiremini terveks, järelikult ollakse vähem aega nakatamisohtlik. Kasu ju ilmselge.

See on küll kõva kasu tõepoolest ????

muidugi, üks vanainimene ees või taga? loomulik kadu!

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on küll kõva kasu tõepoolest ????

Minu arust on. Kahju sinu vanainimestest tuttavatest, kelle säästmine sinu jaoks kasu ei ole.

Ja mis sa arvad, miks neid nii palju on? Miks inimesed iga köha ja nohuga perearstile ja testima jooksevad? Tekib mingi seos peas? Ilmselt mitte.

Ee, sest nad on haiged? Või sa väidad, et varasematel talvedel on samapalju haigeid olnud, lihtsalt pole koju jäädud? Kus varasematel aastatel siis neid haiglapatsiente on varjatud, keda praegu 500+ juba on?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on minu konkreetne kogemus vs sinu tuttava kogemus. Mis me siis nüüd siis teeme?

Teeme näiteks seda, et ei too üksikjuhtumite näiteid, ei enda ega tuttavate poiste kohta? Mõttetu ju.

No just, olen nõus! Ei peakski. Aga kui siin esitatakse tohutu aplombiga üksikjuhtumitest hirmutavaid näiteid, siis võin ju ka mina vastukaaluks esitada oma näite, mis ei ole isegi neutraalne vaid kaudselt lausa heade tagajärgedega.
Tegelikult peaks lihtsalt tõdema, et võib minna nii ja võib minna naa, põhiküsimus on ikkagi immuunsüsteemi tugevuses (mis sõltub paljudest asjaoludest) ja ilmselt ka inimese geneetikas (praegu ju on teadus välja toonud inimesed, kes on loomulikult resistentesed koroonaviirustele), samuti arvatavasti viiruse koguses, millele oled olnud eksponeeritud, st terve päev ninapidi koos haigega on ilmselt nakatavam kui läbi jalutamine ruumist, kus 10 min tagasi on olnud nakatav inimene.
Kolm minu lähisugulastest on 3 korda vaksitud ja kõik jäid koroonasse, üks põdes raskelt, kaks keskmiselt. Üks  3-vax sugulane ei ole teadaolevalt nakatunud, st ei ole põdenud, aga ta on vanainimene kes käib väga vähe väljas ja limiteerib kontakte. No mida me siit nüüd võime välja lugeda? Ka 3-vax inimeste hulgas on pilt väga kirju.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 166 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kas teete ka 4. tõhustustudoosi?