Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kas teete ka 4. tõhustustudoosi?

Näitan 16 postitust - vahemik 151 kuni 166 (kokku 166 )

Teema: Kas teete ka 4. tõhustustudoosi?

Postitas:
Kägu

Lambad on 4jnda doosi juures ja nõuavad juurde:) Kinno võiks Matrixi uus osa tulla, siis saaks häid memesid, kuidas lambotid on järjekorras oma passide , maskid jms , et seda vaatama minna.

Selline on siis vaktsiinivastaste kirjaoskuse tase?

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lambad on 4jnda doosi juures ja nõuavad juurde:) Kinno võiks Matrixi uus osa tulla, siis saaks häid memesid, kuidas lambotid on järjekorras oma passide , maskid jms , et seda vaatama minna.

Selline on siis vaktsiinivastaste kirjaoskuse tase?

Eriti meeldib mulle see “4jnda” Uued ja värsked tuuled. Ta on tark!

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ise mööda haiglaid ei peaks käima, siis ilmselt ei teeks neljandat (3 tehtud), aga niikaua kui plaanilised opid ei taastu siis ikka teen ja loodan, et ükskord pääsen löögile.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma loobusin päris paljust sellepärast, et otsustasin mitte vaktsineerida. Praegu olen rahul sellega, et ikka jäin endale kindlaks. Eks see üks scam on. Vakstineerimata, maski ei kanna, koruvalt olnud lähikontaktne, haigeks ei jää ja läbi põdenud ei ole. Samuti tutvusringkonnas kõik, kes vaktsineerimata ei jää haigeks ja ainult vaktsineeritud jàrjest haigestuvad, kuu peale teist, kolmandat doosi, üks isegi 2 korda saanud koroona 2kuulise vahega. Ma olen täiesti kindel, et kui oleks vaktsineeritud, siis oleks ammu juba koroona saanud.

Sama tähelepanek.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma loobusin päris paljust sellepärast, et otsustasin mitte vaktsineerida. Praegu olen rahul sellega, et ikka jäin endale kindlaks. Eks see üks scam on. Vakstineerimata, maski ei kanna, koruvalt olnud lähikontaktne, haigeks ei jää ja läbi põdenud ei ole. Samuti tutvusringkonnas kõik, kes vaktsineerimata ei jää haigeks ja ainult vaktsineeritud jàrjest haigestuvad, kuu peale teist, kolmandat doosi, üks isegi 2 korda saanud koroona 2kuulise vahega. Ma olen täiesti kindel, et kui oleks vaktsineeritud, siis oleks ammu juba koroona saanud.

Sama tähelepanek.

Täna lisandus mu lähikonda veel üks kahe süstiga põdeja Ilmselt nakatus oma, samuti kahe süstilisest pereliikmest, kes juba pea paar nädalat haige olnud. Mõlema pass nn kehtib veel pool aastat. Samuti kohtusin täna kahe inimesega, kes haigestusid veidike peale kolmandat süsti. Algas 40 palavikuga, pärast 10 päevast põdemist on tekkinud ka tüsistusi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, teen.

Olen 3 vaktsiinidoosi saanud ja suure tõenäosusega just seetõttu ma veel haigestunud ei olegi.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, teen.

Olen 3 vaktsiinidoosi saanud ja suure tõenäosusega just seetõttu ma veel haigestunud ei olegi.

Minu sama asi, et ei ole haigestunud kordagi siiani. Vaktsiinidoose jällegi null.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, teen.

Olen 3 vaktsiinidoosi saanud ja suure tõenäosusega just seetõttu ma veel haigestunud ei olegi.

Minu sama asi, et ei ole haigestunud kordagi siiani. Vaktsiinidoose jällegi null.

mul sama, vaktsineerinud pole, maski ei kanna, kontakte ei piira, haigestunud pole. arvan, et kui oleks vaktsineerinud oleks ammu haigestunud. tutvusringkonnas on haigestunud ainult vaktsineeritud.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

arvan, et kui oleks vaktsineerinud oleks ammu haigestunud. tutvusringkonnas on haigestunud ainult vaktsineeritud.

See mõttekäik näitab alati inimese kõrget vaimset potentsi.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, teen. Võibolla ainult selle erinevusega, et seekord ootan piisava aja peale viimast COVID-19 nakatumist. Enne 3. süsti ei oodanud, vaid tegin kohe, kui võimalus tekkis . Sellest hoolimata põdesin COVID-19 teist korda läbi. Esimene kord oli enne vaktsiine.

Samas, ma tean, et mul on olemas olulised riskifaktorid COVID-19 raskemaks läbipõdemiseks. Lisaks ma töötan COVID-osakonnas ja näen oma silmaga, et mittevaktsineeritud põevad haigust kordades kergemini või üldse mitte sümptomitega ja satuvad enamasti haiglasse mingil muul põhjusel – insult, infarkt, trauma jne.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, teen.

Olen 3 vaktsiinidoosi saanud ja suure tõenäosusega just seetõttu ma veel haigestunud ei olegi.

Tee 4-6 korraga kohe, saad vägeva edumaa.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mul sama, vaktsineerinud pole, maski ei kanna, kontakte ei piira, haigestunud pole. arvan, et kui oleks vaktsineerinud oleks ammu haigestunud. tutvusringkonnas on haigestunud ainult vaktsineeritud.

Kõige muu eitamise kõrval ei lähe sa suure tõenäosusega haigustunnuste tekkimisel ka testima. Löristad ja köhid ja nakatad teisi, aga ise oled ikka uhke oma”hea tervise” ja muu lolluse pärast.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, teen.

Olen 3 vaktsiinidoosi saanud ja suure tõenäosusega just seetõttu ma veel haigestunud ei olegi.

Tee 4-6 korraga kohe, saad vägeva edumaa.

Kui nõme saab veel olla?

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mul sama, vaktsineerinud pole, maski ei kanna, kontakte ei piira, haigestunud pole. arvan, et kui oleks vaktsineerinud oleks ammu haigestunud. tutvusringkonnas on haigestunud ainult vaktsineeritud.

Kõige muu eitamise kõrval ei lähe sa suure tõenäosusega haigustunnuste tekkimisel ka testima. Löristad ja köhid ja nakatad teisi, aga ise oled ikka uhke oma”hea tervise” ja muu lolluse pärast.

lollakas oled v???? loog et läheks, et lõpuks pass saada. millegipärast mulle see külge ei hakka peale korduvaid kokkupuuteid ja mul ongi hea tervis muidu õnneks.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mul sama, vaktsineerinud pole, maski ei kanna, kontakte ei piira, haigestunud pole. arvan, et kui oleks vaktsineerinud oleks ammu haigestunud. tutvusringkonnas on haigestunud ainult vaktsineeritud.

Kõige muu eitamise kõrval ei lähe sa suure tõenäosusega haigustunnuste tekkimisel ka testima. Löristad ja köhid ja nakatad teisi, aga ise oled ikka uhke oma”hea tervise” ja muu lolluse pärast.

lollakas oled v???? loog et läheks, et lõpuks pass saada. millegipärast mulle see külge ei hakka peale korduvaid kokkupuuteid ja mul ongi hea tervis muidu õnneks.

Hmm, põhimõttelised valitsuse poliitika vastased pidid ju olema ikka need, kes isegi põdenuna  ei alandu serdi genereerimiseni või veel hullem tõendiga kuskile minekuni.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mul sama, vaktsineerinud pole, maski ei kanna, kontakte ei piira, haigestunud pole. arvan, et kui oleks vaktsineerinud oleks ammu haigestunud. tutvusringkonnas on haigestunud ainult vaktsineeritud.

Kõige muu eitamise kõrval ei lähe sa suure tõenäosusega haigustunnuste tekkimisel ka testima. Löristad ja köhid ja nakatad teisi, aga ise oled ikka uhke oma”hea tervise” ja muu lolluse pärast.

lollakas oled v???? loog et läheks, et lõpuks pass saada. millegipärast mulle see külge ei hakka peale korduvaid kokkupuuteid ja mul ongi hea tervis muidu õnneks.

Hmm, põhimõttelised valitsuse poliitika vastased pidid ju olema ikka need, kes isegi põdenuna ei alandu serdi genereerimiseni või veel hullem tõendiga kuskile minekuni.

Kus ta ùtles, et ta on valitsuse poliitika vastu? Ütles ju selgelt, et ei süsti, kuna ei näe tervisest lähtuvat põhjendust sellele.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 151 kuni 166 (kokku 166 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kas teete ka 4. tõhustustudoosi?