Esileht Kodunurk Kas teete maasika toormoosi saumikseri või pudrunuiaga?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Teema: Kas teete maasika toormoosi saumikseri või pudrunuiaga?

Postitas:

Ise teen rohkem saumikseriga.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna minu kogused on väiksed, siis hoopis blenderiga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pudrunuiaga. Ei püreesta ka väga ära, meeldib kui suuremaid tükke sees.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pudrunuiaga ja trambin minimaalselt,st enamus maasikaid jäävad peaaegu terveks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahvliga, enamasti teen väikeseid koguseid korraga. Kui oleks rohkem siis teeks saumiksriga. Nuia mul polegi.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pudrunuiaga jääb parem. Aga kui on suured kogused, siis ikka saumikseriga.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vajutan selle piludega pudrunuiaga. Saumikseriga tuleb smuuti, mitte moos

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Köögikombaini viilutajaga, jäävad parajad tükid.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Köögikombaini viilutajaga, jäävad parajad tükid.

jah, mina ka. parim variant mu meelest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi soovitas üks siinne kasutaja Angelina (minu palavad tervitused talle, kui ta peaks veel siin olema) teha pudrunuiaga, aga just sellisega, kus pilud sees (see platekujuline, mitte nuiakujuline) ning tõepoolest – nii sai kõige parem. Nii on tükid sees, sahvt täidab nende vahed, aga pole mingi iseloomutu ühtlane püree.
Aga muidugi, kellele maitseb, siis võib püreed ka teha 🙂

+14
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi soovitas üks siinne kasutaja Angelina (minu palavad tervitused talle, kui ta peaks veel siin olema) teha pudrunuiaga, aga just sellisega, kus pilud sees (see platekujuline, mitte nuiakujuline) ning tõepoolest – nii sai kõige parem. Nii on tükid sees, sahvt täidab nende vahed, aga pole mingi iseloomutu ühtlane püree.

Aga muidugi, kellele maitseb, siis võib püreed ka teha ????

Iseloomutu ühtne püree…
Kas sa ei saa lihtsalt küsimusele vastata – teen maasikamoosi saumikseriga või teen maasikamoosi pudrunuiaga.
Kedagi ei koti, mida Angelina soovitas ja kuidas jääb püree iseloom…
Teemasse – teen blenderiga, lisan sörtsu kaneeli ka ja panen sügavkülma. Talvel hea võtta.

+1
-29
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 23.06 07:41; 23.06 08:15; 23.06 08:19; 23.06 08:24; 23.06 08:32; 23.06 08:36; 23.06 08:48; 23.06 08:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead ei saa jah. Iginõme on see, kui keegi küsib, kas ja kuidas teie, siis käokari võtab spaleeri – joondu, valvel, lipule vaat, ja raporteerib nagu ausad pioneerid kunagi (loe: ajudeta lambad) kõik kas sedapidi või teistpidi. Mida see annab, kui viis kägu teeb nii, kuus kägu teeb naa ja kaks kägu hoopis kolmatmoodi. Vahepeal tuleb veel paar oinakägu, kes teatavad, et üldse ei tee kuidagimoodi. Milleks selline nüri loetelu? Kas sul endal või teemaalgatajal või kõigil teistel on seda huvitav lugeda? Kas foorumi eesmärk on lihtsalt mingeid jah-ei-küsitlusi korraldada? Ei ole, selle konkreetse foorumi eesmärk on meelelahutus, ajaviide, nagu nimigi ütleb. Kui sina leiad meelelahutust neist jah-ei vastustest, siis jumal sinuga.

Ja kedagi ei koti, kas sa paned kaneeli ja seejärel sügavkülma või jood selle sodi ühe lõnksuga ära.

+17
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead ei saa jah. Iginõme on see, kui keegi küsib, kas ja kuidas teie, siis käokari võtab spaleeri – joondu, valvel, lipule vaat, ja raporteerib nagu ausad pioneerid kunagi (loe: ajudeta lambad) kõik kas sedapidi või teistpidi. Mida see annab, kui viis kägu teeb nii, kuus kägu teeb naa ja kaks kägu hoopis kolmatmoodi. Vahepeal tuleb veel paar oinakägu, kes teatavad, et üldse ei tee kuidagimoodi. Milleks selline nüri loetelu? Kas sul endal või teemaalgatajal või kõigil teistel on seda huvitav lugeda? Kas foorumi eesmärk on lihtsalt mingeid jah-ei-küsitlusi korraldada?

Nüri loetelu – pesuehtne näide sinust ja sinu teemadest/vastustest.
Arvad, et sinu pingutatud ja punnitatud “humoorikaid” vastuseid on põnev lugeda?

+1
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 23.06 07:41; 23.06 08:15; 23.06 08:19; 23.06 08:24; 23.06 08:32; 23.06 08:36; 23.06 08:48; 23.06 08:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvad, et sinu pingutatud ja punnitatud “hummorikaid” vastuseid on põnev lugeda?

Arvad, et sinu pidevat kiunu ja hala ja ilma hummita orikalikku vingumist on põnev lugeda?

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead ei saa jah. Iginõme on see, kui keegi küsib, kas ja kuidas teie, siis käokari võtab spaleeri – joondu, valvel, lipule vaat, ja raporteerib nagu ausad pioneerid kunagi (loe: ajudeta lambad) kõik kas sedapidi või teistpidi. Mida see annab, kui viis kägu teeb nii, kuus kägu teeb naa ja kaks kägu hoopis kolmatmoodi. Vahepeal tuleb veel paar oinakägu, kes teatavad, et üldse ei tee kuidagimoodi. Milleks selline nüri loetelu? Kas sul endal või teemaalgatajal või kõigil teistel on seda huvitav lugeda? Kas foorumi eesmärk on lihtsalt mingeid jah-ei-küsitlusi korraldada? Ei ole, selle konkreetse foorumi eesmärk on meelelahutus, ajaviide, nagu nimigi ütleb. Kui sina leiad meelelahutust neist jah-ei vastustest, siis jumal sinuga.

Ja kedagi ei koti, kas sa paned kaneeli ja seejärel sügavkülma või jood selle sodi ühe lõnksuga ära.

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 23.06 07:41; 23.06 08:15; 23.06 08:19; 23.06 08:24; 23.06 08:32; 23.06 08:36; 23.06 08:48; 23.06 08:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 23.06 07:41; 23.06 08:15; 23.06 08:19; 23.06 08:24; 23.06 08:32; 23.06 08:36; 23.06 08:48; 23.06 08:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 23.06 07:41; 23.06 08:15; 23.06 08:19; 23.06 08:24; 23.06 08:32; 23.06 08:36; 23.06 08:48; 23.06 08:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 23.06 07:41; 23.06 08:15; 23.06 08:19; 23.06 08:24; 23.06 08:32; 23.06 08:36; 23.06 08:48; 23.06 08:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kitah, tead mul on naabril selline närvihaige taks. Korra haarasin tutist kinni, kui mu lillepeenrasse hädale tuli ja nüüd kohe kui mind näeb on lõrisedes kummikusääres kinni. Siin on sama keiss, ignoreerimine aitab 😉

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kitah, tead mul on naabril selline närvihaige taks. Korra haarasin tutist kinni, kui mu lillepeenrasse hädale tuli ja nüüd kohe kui mind näeb on lõrisedes kummikusääres kinni. Siin on sama keiss, ignoreerimine aitab ????

Nojah, eks ma ka lõbustan end vahel 🙂 Kui säärde kargab, saab üle koonu.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kitah, tead mul on naabril selline närvihaige taks. Korra haarasin tutist kinni, kui mu lillepeenrasse hädale tuli ja nüüd kohe kui mind näeb on lõrisedes kummikusääres kinni. Siin on sama keiss, ignoreerimine aitab ????

Kitah pole võimeline ignoreerima – ta topib oma nina igale poole ja ta on sellise iseloomuga, et viimane sõna peab temale jääma. Primtiivne ja suhteliselt mõttetu sõna, aga ikkagi sõna ja TEMALE.
Ja kuidas aitas taksil tutist kinni võtmine sinu ja taksi suhteid muuta ja/või neid ignoreerida?
See näide pole kuigi asjalik.

0
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 23.06 07:41; 23.06 08:15; 23.06 08:19; 23.06 08:24; 23.06 08:32; 23.06 08:36; 23.06 08:48; 23.06 08:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kitah, tead mul on naabril selline närvihaige taks. Korra haarasin tutist kinni, kui mu lillepeenrasse hädale tuli ja nüüd kohe kui mind näeb on lõrisedes kummikusääres kinni. Siin on sama keiss, ignoreerimine aitab ????

Nojah, eks ma ka lõbustan end vahel ???? Kui säärde kargab, saab üle koonu.

Sina ja lõbustad? Ennast ja oma rotte?
Kellele sa üle koonu annad? Enda meelest ja mulle või? Muig.

0
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 23.06 07:41; 23.06 08:15; 23.06 08:19; 23.06 08:24; 23.06 08:32; 23.06 08:36; 23.06 08:48; 23.06 08:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kitah, tead mul on naabril selline närvihaige taks. Korra haarasin tutist kinni, kui mu lillepeenrasse hädale tuli ja nüüd kohe kui mind näeb on lõrisedes kummikusääres kinni. Siin on sama keiss, ignoreerimine aitab ????

Kui on kummikusääres kinni, pole vaja ignoreerida, vaid omanikule teada anda, et kui see kohe ei lõpe, siis kutsud kesiganes need on, kes ohtlike ründavate koertega tegelevad.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.06 09:17; 23.06 13:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi, isegi moosi teemas suudetakse saag käima tõmmata. Pühad on, võtke rahulikumalt.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kitah pole võimeline ignoreerima – ta topib oma nina igale poole ja ta on sellise iseloomuga, et viimane sõna peab temale jääma. Primtiivne ja suhteliselt mõttetu sõna, aga ikkagi sõna ja TEMALE.

Kuidas sina parem oled. Iga teema rikud ära. Oled tüütu ja võiksid lõpetada.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Moosist ka: ei mikserda ega tambi, teen köögikombaini jämedama lõikekettaga. Jääb parajalt tükiline.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aukudega pudrunuiaga.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viisakas on ometi viidata, et Angelina andis hea soovituse, tervitused talle. Samuti on tore, kui inimene põhjendab, mix ta toimib nimelt nii.

Ma ise ilmselt teex ka tolle augulise pudrumännaga, kui mina midagi nii magusat või mu mees midagi nii haput sööx. Vot vanamuti pea ei võta mitte igasugu kombaine, blendereid, mixereid & näxereid.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )


Esileht Kodunurk Kas teete maasika toormoosi saumikseri või pudrunuiaga?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.