Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas teete trenni?

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Kas teete trenni?

Postitas:
Kägu

Kui jah, siis millist, kui sageli ja kui kaua juba?
Kui ei, siis miks?
Vanuse võib ka lisada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Kas teete trenni?

Teen. Jõusaalis käin jooksmas, rattaga sõitmas ja natuke näpin neid masinaid ka. Mõnikord eksin ka mingisse rühmatreeningusse ära. Tegelikult käin alates eelmise aasta novembrist, aga vahepeal tuli pikem paus sisse. Eelmisel nädalal alustasin uuesti.
Rahakotti sööb muidugi mõnusa augu ja söögiisu on ka mega. Praegu ka ärkasin kl 4 öösel üles, kuna hull nälg oli kallal – paar juustuvõikut ja mõni lusikatäis riisi hiljem tundub, et võib magama tagasi minna. Aga muidu annab mõnusa enesetunde 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõttetu sul seda siin küsida. Niikuinii ainult 5% teeb reguraalselt trenni. Ja need ühed samad inimesed.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina elan maal, seega kuskil treeningus ei käi. Aga liigutan iseseisvalt. Talvega ikka koguneb seda rasvakest ka, pole ju peale lume lükkamise muud suurt teha. Teen siis kepikõndi iga päev 1,5-2 tundi, päeval keerutan seda nagadega rõngast pool tundi ja otsa veel 100 kõhulihaste harjutust.Vanus 36. Viimaseid kuid lapsega kodus, on aega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teen. Olen 1.5a teinud järjest, olen ära harjunud ja kui trenni ei lähe on kehv enesetunne ja süümekad. Parim, mis trenn mulle annab, on see, et olen lahti saanud sellest \”ma olen paks niuniuniu\” vingumisest.
Käin rühmatreeningutes. 2-4x nädalas. Viimasel ajal kõrge pulsiga trennid kus higistan nagu siga.. bodycombat on sagedane.

Please wait...
Postitas:
Mariica

Vanus 44

Trenni tee, pole aega, ei viitsi.

Omal ajal tegelesin 10 aastat aktiivselt võrkpalliga ning umbes 15 aastat käisin jõusaalis. Võimalik, et sel sügisel hakkan jälle jõusaalis käima.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eluaeg olen ennast mingit pidi liigutanud. Jooksmas käinud, selle vahele harjutusi teinud, jõusaalis käinud (eriti ülikooliajal kui kooli jõusaal tasuta oli), kickboxingus, joogas, shapingus, pilateses käinud, bodycombatit, bodybalance’it jmt proovinud.

Hetkel on 1x nädalas pilates ja 1-2x nädalas ise hantlitega (2x6kg) trenn ja kõhulihasetrenn, nii maksimaalselt paarkümmend minutit korraga. Vorm vaikselt tuleb. Sünnitasin pool aastat tagasi ja täitsa julgen ennast juba peeglist vaadata. Kui lumi läinud, hakkan ka jooksmas ja orienteerumas käima. Ning loomulikult saab peagi ka rullitada (koos titega! – appi!) ja rattaga sõita. Vanust 37.

Please wait...
Postitas:
Varjatud

Teen 3-4 korda nädalas zumbat, iga kord umbes 30-45 minutit. Parim trenn, mis hoiab keha trimmis 🙂

Please wait...
Postitas:
karmen925

Käisime mehega peotantsus, 5aastat(väga meeldis), hetkel on nii, et laps väike ja pole õhtuks hoidjat. Nüüd käin 2 korda nädalas aeroobikas (mees hoiab last). Väga mõnus tunne on peale trenni. Väsimust ei teki, hoopis energiat tuleb juurde!
Zumba on ka väga hea!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vanus 21, käin jõusaalis. Alustasin suve lõpus. Käin u 3-6 korda nädalas, vahepeal on ka laiskuse tõttu pausid sisse tulnud. Teen jõutrenni, kasvatan alumisele otsale lihast ja ülemist otsa hoian lihtsalt trimmis. Olin üle aasta rangel dieedil, et kaalus juurde võtta, kui suve lõpuks KMI stabiilselt üle 21 jäi, sain dieeti jätkates jõutrenni tegema hakata. Võtsin veel 10 kg juurde ning lõpuks oma keha ja kumerustega rahul 🙂

Please wait...
Postitas:
delta

Hetkel kæin treeningklubis spinningus (2x nædalas, uus harrastus, alates sygisest), ujumas (kuidas juhtub, 1 kord nædalas ikka). Vastavalt tujule ja ilmale, perega mægedes matkamas (loen ka spordi alla). Jooksnud, rattaga søitnud, ujunud, vahelduvalt. Sportlikult elanud alati.

Vanus igavesti 25:).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pean trenniks ka igapäevast tööle ja tagasi käimist – üks ots kiirkäigul 20 minutit sh mäkke tõus mööda treppe. Töö juures tuleb tihti pluus ära vahetada :-). + muud jalgsi käigud linnas, sest autoga ei sõida üldse.
Kord või paar nädalas jõuan lõuna ajal ka spordisaali, kus tavaliselt väntan, stepin, sõuan, pingutan masinate abil pepu-, kõhu- ja kintsulihaseid. Kevad-suvisel perioodil sõidan palju jalgrattaga. Saan kohe 50. Ilma liigutamata oleksin ilmselt nagu vana pehme kõrvits. Kehakaalu liiga väikseks ka ei alanda, siis lähevad nägu ja kael koledalt kortsu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

teen trenni – nädalas kolm korda kindlasti spordiklubis rühmatreeningud (bodypump ja bodycombat on lemmikud) ja kord nädalas tantsutreening. suvel lisandub jooks ja rattasõit.

vanus 31. trenni olen teinud juba umbes 6 aastat, vahesid pole pidanud – kui haiguse tõttu nädal vahele jääb, siis on juba väga imelik olla. nüüd vigastasin libedaga hüppeliigest ja juba paanika majas – millal jälle tantsida saan? :/

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vanus:40
Ikka teen trenni. Eks vahel nagu orav rattas tunne on – enne trenni pean jõudma lapsed nende trennidesse-trennidest veetud ja söögi tehtud (vanim, 13-a poisslaps laekub trennist (trenn 5x nädalas) kl 17:45 ja tahab KOHE süüa). Või siis mahutan trenni nii, et viin 9-a trenni ja siis teen oma trenni tema trenniajal ära ja otse rajalt talle järele. Ja siis on tempo peal, et distantsi tehtud jõuaks.
Üldiselt teen siis, kuidas võimalusi on. Nt minu eelmine nädal:
E spordiklubi rühmatreening
T suusatamine
K suusatamine
N intervalltreening spordiklubis
R vaba
L suusatamine
P vaba

Varsti hakkan suusatamise asemel jooksma. Olen juba registreerinud SEB jooksudele, järvejooksudele, Stamina jooksudele.
Üldiselt olen terve elu ennast liigutanud. Lapsena olin kooli korv-, võrk- ja väravpalli naiskonna põhikoosseisus, esindasin kooli kergejõustikus ja suusatamises.

Please wait...
Postitas:
Kägu

käin 2 korda nädalas rahvatantsus ja siis veel igasugustel seltskonnatantsu üritustel, lisaks püüan vähemalt 3-4 korda nädalas teha tund aega kiiremat sorti kõndi – see võrdub teekonnaga kodust kesklinna tööle.
tantsinud olen eluaeg, aga see spetsiaalne kõndimine on mingi viimase 5-6 aasta leiutis.
muud trenni ei tee, sest pole rohkem aega või noh, ei raatsiks rohkem aega sellele kulutada, muu elu tahab ka elamist 🙂
vanus 43.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma siis põhjendan, miks ma trennis EI KÄI.

olen proovinud spordiklubis käia, aga viitsin maksimum kuu aega, siis tüdinen jälle ära, sest trenn on mu jaoks kahjuks lihtsalt igav ja tüütu. laisk olen ka. tean, et peaks, aga ei suuda end sundida.

kehaehituselt olen õnneks sale, aga tahaks küll rohkem toonuses, tugevam ja vastupidavam olla.

ainus, mis mu jaoks igav pole, on rattasõit suvel.
(vb tantsulised trennid oleks ka okei, aga ma ei saa neis osaleda, sest mul puudub kordinatsioon ja rütmitaju.)

vanus 26

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina hakkasin trennis käima 34-aastaselt, praeguseks siis 1,5 aastat käinud. Enne seda olin koolipõlves vaid pool aastat rahvatantsu teinud. Proovisin erinevaid trenne ja jäin tantsutrenni juurde pidama. Käin järjepidevalt iga nädal 3-4 korda ja kui esimesed jube-hirmsad kuu olin üle elanud, siis hakkasin asja nautima.

Please wait...
Postitas:
Jarka

Hetkel treenin kodus käsi, kõhtu, selga, rinda. Nii kui lumi sulanud, hakkan jooksmas ka käima.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

(vb tantsulised trennid oleks ka okei, aga ma ei saa neis osaleda, sest mul puudub kordinatsioon ja rütmitaju.)

vanus 26[/tsitaat]

ära arva endast nii halvasti. nii koordinatsioon kui rütmitunne on arendatavad, kui sul on endal soovi ja huvi. tantsutrenniga käib tihti kaasas veel meeldiv seltskond, mis teeb asja huvitavamaks ja emotsionaalsemaks.
nagu sa aru saad, ma julgustan sind siiski tantsimist proovima! võibolla koos mõne meeldiva (noor)mehega näiteks;)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei tee, ei viitsi. Lisaks on mul tugev allergia selliste rõhutatult rõõmsameelsete()\”Mina olen ikka täielik päieksesjänku ja rõõmupall!\” ja kurnavalt ebaintelligentsete (\”Tüdrukud, Buduaari laadale lähete vä?\”) treenerite suhtes, kes valdavalt spordikulubides töötavad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vanus 50 väikse miinusega. Igal hommikul 20minutit pilatest. Et saaks nn. käima. Mõnuga teen. Kuulan 10-15aastat nooremate kolleegide pirisemist: selg valutab, õlasooned kinni, massaa¸i vaja minna.
Ei ole mingi rõõmupall, lihtsalt imestan, mida needsamad noored kurdavad 10-15aasta pärast

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vanus 50 keskmise miinusega.
Trenni olen spordiklubides teinud järjepanu umbes 13-14 aastat, proovinud olen kõike ja just hindangi erinevate trennide tegemist. Ka tuttav arst ja treener kiitsid mu ideid 🙂
Väispordiks suusatamine, kiirkõnd
Sisealadeks on olnud shaping, bodypump, bodyjam, bodycombat, bodybalance, jooga, zumba … jne + mõned jõusaali masinad, aga armastan üle kõige just muusikaga rühmatrenne.
Vorm on mul teiste sõnul ülihea, ise ka rahul :), ei käi kaalu alandamas vaid fantastilist enesetunnet hoidmas. 3-4 korda nädalas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ei tee, ei viitsi, ei meeldi, aega pole, raha pole. mu imetlen kõiki, kes teevad, tublid olete!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei tee, ei viitsi. Lisaks on mul tugev allergia selliste rõhutatult rõõmsameelsete()\”Mina olen ikka täielik päieksesjänku ja rõõmupall!\” ja kurnavalt ebaintelligentsete (\”Tüdrukud, Buduaari laadale lähete vä?\”) treenerite suhtes, kes valdavalt spordikulubides töötavad. [/tsitaat]

Nagu spordiklubi oleks ainuke võimalus füüsise eest hoolitsemisega tegeleda. Mul on tugev allergia nende \”ei viitsi\”, seega samuti ebaintelligentsete inimeste vastu. Kui inimene teatab, et ta ei viitsi tervisest hoolida, siis ei saa teda kuidagi intelligentseks pidada.

Please wait...
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas teete trenni?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.