Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas tegu limakorgiga?Ja kas võib eralduda 2 päeva isegi?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kas tegu limakorgiga?Ja kas võib eralduda 2 päeva isegi?

Postitas:

Juba teist päeva on selline näpuotsa suurune kogus lima olnud pesukaitsmel.Värvus selline helepruunikas ja hästi tugev nagu tarretis:D ei oska paremini öelda:D Kuna teil nagu asjaks on läinud kui limakork eraldunud on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.perekool.ee/index.php?id=1142#2

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul täpselt sama asi ja ka teist päeva järejest:p eile veel määris ka pruunikalt, pidi OK olema. nii palju kui uurinud olen, siis see väga individuaalne, kaua kellegil sünnituseni läheb. kas sul mingeid valusid ka juba olnud on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul nagu iga nädal eraldub limakork 😀 ja nii juba 3 nädalat, sünnitama pole veel läinud ja tänases UH-s selgus, et laps tunneb end nagu kunn mu kõhus, saab veel kaua vist oodata 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ütles ämmaemand, et kui limakork tõesti täielikult ära tuleb, käivitub sünnitus 24 tunni jooksul. Limakork hakkas eralduma kolmapäeval kell 12, sünnitus algas neljapäeval kell 18, laps sündis natuke enne keskööd.

Limakork nägi välja nagu roosakas-pruunikas tarretis, tuli suurte tükkidena.

Aga esimese kahe lapsega ma ei näinud mingit limakorki ja ei tea, millal see ära tuli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Limakork tekib uuesti, mingi osa tuleb ära, siis tekib seda uuesti. Seega võib tulla limakorki ja nädala pärast jälle tulla. Taastab ennast ise nö. Endal tuli 33 nädalal juba esimest korda, edasi tuli iga mingi 4-5 päeva tagant, kuniks sünnitasin 37+3.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas tegu limakorgiga?Ja kas võib eralduda 2 päeva isegi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.