Esileht Tööelu, raha ja seadused. kas teha ühisdeklaratsioon ?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: kas teha ühisdeklaratsioon ?

Postitas:

Abielus al detsembar 2011.a. , 2 last eelmise aasta seisuga, ühine pangalaen, kaasomand 1/2, mina töötasin 5 kuud + dekreedi raha, 1 vanemahüvitise täissumma ja 1 möne päeva eest. Abikaasa töötas terve aasta. Kuna teema minu jaoks uus, siis palun arvamust/soovitusi, kas on möttekam esitada ühisdeklaratsioon vöi eraldi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka on mõtekam ühine deklar teha.
Kui ma ise 5 aasta eest esimest ühist deklarit abikaasaga vormistasin, siis ma enne täitsin mõlemale eraldi deklari (lõpus ei kinnitanud neid), et näha palju kumbki eraldi raha tagasi saaks, siis tegin aga ikka ühise. Nüüd igal aastal oleme kohe ühise teinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin eile õhtul samuti nii, nagu Inx kirjeldab. Kui oleksin ilma abikaasata teinud, oleksin saanud tagasi 87 eurot, ag ategin koos abikaasaga ning tagastatav summa on ligi 800 eurot, on ju vahe sees. 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järgin Teie soovitusi ja püüan siis ühise valmis pusida 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina jällegist jäin koos tehes 9¤ miinusesse. Arvutuse järgi oleks mina saanud 130 ja abikaasa 30….lõpuks sain 151

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjulikum ei saa kunagi olla!
Isegi siis, kui ühel poolel on võlad, on ju suurema summa abil kergem perel võlast vabaneda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No pusisin valmis ja minu tulemus: nii eraldi tehes, kui ka koos tehes tuli välja täpselt sama summa 🙂
Aga proovida tasus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. kas teha ühisdeklaratsioon ?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.