Esileht Pereelu ja suhted Kas teid häiriks kui teie armastatu on otsustanud eksiga terve elu parim sõber olla?

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Kas teid häiriks kui teie armastatu on otsustanud eksiga terve elu parim sõber olla?

Postitas:

Ja kui häiriks, siis miks?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui eks meie elu segama ei hakaks,polekski nagu vastu…kõik oleneb siiski milline suhe neil sõpradena on? Kui täitsa tavaliste sõpradena suhtlevad siis ei häiriks kuid kui selline flirtiv sõprus siis häiriks vägagi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hairiks kindlasti! Ei usu seda soprus juttu… Mina peaks olema tema parim hingesober!!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ka ei usu sõpruse juttu. Kui suhted head on, siis ei minda lahku ega saada eksideks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei oleks probleemi – kui nad tahaks koos olla, ju siis oleks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.05 23:51; 28.05 20:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen oma eksi parim sõbranna.

Ja mingist tavalisest sõprusest on tegelikult asi väga kaugel.
Koos elada ei sobinud aga seks oli parim.

Kuna tema uus elukaaslane meid alatutes tegudes ei kahtlusta, saamegi rahus \”sõpruse\” märgi all igasugu asju teha 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu eks oli ka oma eksiga parim sõber – kuni nad leidsid, et neil lõõmavad ikkagi suured tunded teineteise vastu. Ei usu ma sellesse.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 08:24; 28.05 09:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu sõber on oma eksiga väga hea sõber ilma igasuguste tagamõteteta juba kaugelt üle 10 a.

Õigupoolest olen mõlema sõber ja saame kõik väga hästi läbi. Alguses nad pidid selle nimel vaeva nägema, et asi nii läheks. Aga nad tahtsid ja läkski. Mõlema poole uutele sobib see ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub see kõik nagu selline lasteaia liivakastimäng-kes on kelle sõber ja kui kaua.
Tegelikult on elu piisavalt pikk,pakub pidevalt uusi väljakutseid ja inimesi teele.Inimesed ise muutuvad.
Kui mõtlen mõnele inimesele,kes oli oluline 10 aastat tagasi ja kelle kohta ehk siis mõtlesin,et võiks sõbrustada elu lõpuni-tänaseks on see tugevalt eilne päev ja mõlemad oma eludega edasi läinud.
Nii et las aeg otsustab,kes on sõber ja kes kaob.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

seda tuleks vaadata mitmest erinevast vaatevinklist.
esiteks, kas on tegu olnud lihtsalt endise kooselupartneriga või lahtutatud abikaasa ja laste isaga.
viimasel juhul pean sõbralike suhete jätkamist ainuvõimalikuks.

minu enda vanemad on lahutatud, praeguseks juba ca 40a tagasi. Pärast lahutust käis üks jube kraaklemine ja see häiris nii mind kui vendi. pärast seda, kui nii isal kui emal tekkis uus abikaasa, on taastunud normaalsed suhted. vähemalt suutsid nad kõrvuti istuda kõigi laste pulmades, ka laste ja lapselaste sünipäevadel käivad koos praeguste kaasadega. ma ei kujutaks küll ette, et peaksin oma lapsele pidama mitu erinevat sünnipäeva, kuna vanaisa ja vanaema praegused kaasad ei lubaks neil samal ajal samal üritusel (lapselapse sünnipäev või kooli lõpetamine) koos viibida.
minuteada on nad isegi teineteisel külas käinud, isa vahel lausa oma teisest abielust pärit lapselastega koos

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mu sõber on oma eksiga väga hea sõber ilma igasuguste tagamõteteta juba kaugelt üle 10 a.

Õigupoolest olen mõlema sõber ja saame kõik väga hästi läbi. Alguses nad pidid selle nimel vaeva nägema, et asi nii läheks. Aga nad tahtsid ja läkski. Mõlema poole uutele sobib see ka.[/tsitaat]

Eks ikkagi erand kinnitab reeglit. ja täiskasvanud inimesi keelata-käskida ka ei saa. Ehk tõesti, kui mu eks oleks oma eksi püüdnud minuga sõbraks teha ja kõik oleks sõpradena käitunud, oleks ok olnud. Kuid selja taga vassimine oli kahtlustäratava, ja põhjendatult.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 08:24; 28.05 09:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tingimus on, et vastassoost sõpru ei omata ja eksidega ei suhelda üldse. Mina ka oma eksidega ei suhtle.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.05 10:04; 28.05 10:43; 28.05 15:35; 29.05 10:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu tingimus on, et vastassoost sõpru ei omata ja eksidega ei suhelda üldse. Mina ka oma eksidega ei suhtle.[/tsitaat]

Ja siis imestatakse, et miks mees salatseb, varjab ja valetab …

Kui on normaalne toimiv suhe, siis võib vabalt ka eksidega suhelda (ma ei mõtle sellist suhtlemist, mis varjutab suhet oma elukaaslasega, aga kategooriliselt keelata on nii lapsik, et pole sõnu) ja omada ka vastassoost sõpru.
Ma isegi ei suuda ette kujutada, kui vaene meie elu oleks, kui niimoodi inimesi \”elimineerima\” hakkaksime.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Teresa kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ja siis imestatakse, et miks mees salatseb, varjab ja valetab …

Kui on normaalne toimiv suhe, siis võib vabalt ka eksidega suhelda (ma ei mõtle sellist suhtlemist, mis varjutab suhet oma elukaaslasega, aga kategooriliselt keelata on nii lapsik, et pole sõnu) ja omada ka vastassoost sõpru.
Ma isegi ei suuda ette kujutada, kui vaene meie elu oleks, kui niimoodi inimesi \”elimineerima\” hakkaksime. [/tsitaat]
Miks peaks varjama ja valetama? Mees võib ise otsustada, mida tahab, ta ei pea minuga koos olema, kui minu tingimused ei sobi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.05 10:04; 28.05 10:43; 28.05 15:35; 29.05 10:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise eksidega ei suhtle, aga mehele seda ei keelanud. Nii kaua, kuni sain teada, et mind on kogu aeg selle \”eksiga\” petetud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

häiriks loomulikult. põhjused on eespool juba välja toodud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie olime koos 8 aastat ja oleme siiani sõbrad. Lapsi meil ei olnud õnneks ja sai rahumeelselt lahku mindud. Tundeid pole ja oleme eludega edasi läinud. Temal on uus naine ja lapski, mina vallaline ja ei plaani end enam kunagi kellegagi siduda.
Oleme sõbrad siiani (lahkuminekust 5 aastat möödas). Saame hästi läbi ja lobiseme maast ja ilmast.
Leian, et on veidi egoistlik nõuda inimestelt, et nende pikad/lühemaaegsed elukaaslased elust välja jätta kui on seljataga ühine minevik. Kõike ei tasu alati vaadata enda mätta otsast.
Siiski olen arvamusel, et elukaaslased peavad teadma, et nende teine pool suhtleb oma eksiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Häirib! Ma konkreetselt tean (st ma ei arva vaid teangi), et nad ei tee midagi vaid lihtsalt saavadki hästi läbi, aga noh.. kadedaks teeb, et tal on ühe teise naisega nii hea klapp. Olen talle seda ka rääkinud, et mind häirib see, eriti kuna minu arust on see naine lihtsalt idioot )no tegelikult kõigi arust, kes teda kauem tunnevad) ja väidetavalt nad suhtlevad vähem. Keelanud ma ei ole ja ma ei saakski seda teha, see oleks väga nõme, saan ise ka aru. Võibolla nad tõesti enam nii palju ei sõbrutse, aga kui see nii pole, siis ma ei taha seda teada ka, sest saan aru, et see on puhtalt minu enda probleem, aga see häiriks lihtsalt nii palju, et lõpetaksin peagi mehega suhte.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu tingimus on, et vastassoost sõpru ei omata ja eksidega ei suhelda üldse. Mina ka oma eksidega ei suhtle.[/tsitaat]
Kui mängus on lapsed ja mõlemad vanemad on head lapsevanemad, siis lihtsalt PEAB laste teemadel suhtlema. Mingeid muid teemasid muidugi ei tohi eksidel omavahel enam olla!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kui mängus on lapsed ja mõlemad vanemad on head lapsevanemad, siis lihtsalt PEAB laste teemadel suhtlema.[/tsitaat]
Seda muidugi, et oma laste emaga aeg-ajalt ikka suhtlema peab, ja see on ka üks põhjus, miks ma lastega mehi pole kunagi vaadanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.05 10:04; 28.05 10:43; 28.05 15:35; 29.05 10:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on küll hästi läbi saamine OK. Eriti kui on rahumeelselt lahku mindud ja mõlemad on eluga edasi liikunud, et ei oleks mingeid varjatud kavatsusi.
MInu mees oma eksiga ei suuda suhelda, aga neil oli ka väga jube lahutus.
Mina saan oma eksiga hästi suheldud, kuid temaga kooselust ei tulnud midagi välja.

Mul on palju sõpru, kellega suhtlen väga hästi ja käime külas ja võime ka kuskil nädala koos elada (suvel puhkuste ajal nt), aga päriselt nendega kodu luua – no ei kujuta ette ja ei tahaks mitte üritadagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe parim sõber on ALATi oodatud minu koju. Nii et las kohtuvad meie omas kodus, siis kui mina ka kodus olen. Sest mehe sõbrad peaksid olema vähemalt minu head tuttavad. Kui mees ei taha oma sõpra koju tuua, siis on asi sõprusest ikka väga väga kaugel. Sõber võiks loomulikult kaasavõtta ka oma elukaaslase võimalik et on meeldiv ja tore inimene. Saad sina ka siis kellegi ,kellega rääkida ja suhteid arendada :):) Ja seda kõige sõbralikumas tähenduses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui mees tahab vasakule panna, siis küll ta selleks võimaluse leiab. Kui ainus võimalus seda vältida oleks tal pidevalt järgi käia ja kõigi naistega suhtlemine ära keelata, siis see poleks nagunii suurem asi mees.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.05 23:51; 28.05 20:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees oli oma eksiga juba aastaid enne meie tutvumist lahku läinud. Eksiga hästi läbi on ta alati saanud. Parim sõber olen mina, eks on naissoo hulgas ilmselt minust järgmisel kohal, aga mind ei häiri, sest eks on tõesti tore inimene ja minu suhted mehega on parimas korras.

Ka eksil on uus mees, suhtleme perekonniti tihedalt, midagi \”kahtlast\” eksi ja mu mehe vahel ei toimu. Lihtsalt sain omale mehe eksi näol ühe sõbranna juurde. Ka nii võib minna 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kui mees tahab vasakule panna, siis küll ta selleks võimaluse leiab. Kui ainus võimalus seda vältida oleks tal pidevalt järgi käia ja kõigi naistega suhtlemine ära keelata, siis see poleks nagunii suurem asi mees. [/tsitaat]
No mina ei keelagi midagi – kui tahab ekse ja muid sõbrannasid pidada, siis lasku käia, aga sel juhul tal mind lihtsalt ei ole. Tema valik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.05 10:04; 28.05 10:43; 28.05 15:35; 29.05 10:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

üks hea sõber leevendas mu süümepiinu (teemal -minu füüsiline sõprussuhe suhtes oleva mehega) sõnadega – tõeline sõprus piire ei tunne.

Olen aastaid lahus oma abikaasast, ja me ei suhtle, aga meil on pikk ühine minevik, ta oli ja jääb osaks minust, temal oli oluline roll minu väljakujunemises, sest hakkasime koos noorelt elama, ja mina küll risti ette ei löö, kui eluteed peaks veel ristuma. Seega minu arvamus – kui eks on parim sõber, siis on selle asja õige nimi polügaamia (mehe vaatevinklist).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi kuidas häirib ja mitte vähe. Üritan seda mitte välja näidata, aga see, et käiakse salaja temaga kohtumaski, ajab mu harja tulipunaseks.
Minu arvamus on, et kui nähakse aeg ajalt tänaval vms, siis muidugi on viisakas juttu ajada. Aga kui ikka spetsiaalselt otsitakse ja suheldakse teades et praegusele elukaaslasele see ei meeldi, on alatu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas teid häiriks kui teie armastatu on otsustanud eksiga terve elu parim sõber olla?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.