Esileht Väikelaps Kas teid häirivad jutud maailmalõpust 12.12.12 vms?

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Kas teid häirivad jutud maailmalõpust 12.12.12 vms?

Postitas:

Pole kunagi selliseid jutte tõsiselt võtnud ja pole ka kuidagi need mulle mõjunud. Nüüd aga kui mul väike imearmas tütar on, siis on see mind painama hakanud. Mis siis kui see tõsi on ja meid ootab hirmus lõpp ja ma ei saa midagi oma lapse kaitsmiseks ära teha. täna jälle Pealtnägijas räägiti ja öeldi, et 10protsenti üldse jääb elama. kõik räägivad ainult lõpust ja keegi ei tõesta ära, et see on jama. Üksi ma sellele tähelepanu ei pööraks, aga emana on mul seda raske kuulata. Kas keegi veel sellele mõtleb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei mõtle, sest juba eelmine aasta pidi neid lõppe 3 tk olema – ja kus nad on? sõbrannaga jõime igaks juhuks veinigi ühe lõpu puhul, et asi nii hirmus ei oleks ja sain ränga pohmelli maailmalõpu asemel. pärast seda kui Kati Murutari blogist lugesin tema versiooni maailmalõpust, tuli pohmell ka tagasi – ei ole võimalik! Igastahes – murutari soovitus -varguge maailmalõpu ootel surnuaia küünlaid, siis elate selle üle (aga ma ei ütle, mida te nende küünlatega tegema peate)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind kergelt häirib, et maailmas on sinusuguseid tobukesi. Aga ainult kergelt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ka häirivad need jutud, sest iga päev näeb kuskilt kanalilt või saab lehest lugeda mingit versiooni sellest suurest lõpust. Kuigi ma ka nagu ei usu ja ei taha uskuda, siis see pidev rõhumine hakkab mulle mõjuma juba ja vaikselt süveneb hirm ei tea mille ees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oot-oot, 21.12.12 pidi ju olema… Aga ma ei suuda enam neid jutte tõsiselt võtta. Liiga palju lõppe on juba minu eluajal olnud. Viimastel aastatel on igal aastal mitu korda neid olnud.

Aga kui tõesti tuleb see lõpp, siis lapse kaitsmiseks ma küll ei usu, et ma saaksin midagi teha. Eks me siis sureme koos ja koos selle 90%, kes kõik surevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei häiri ja hirmu ei tunne. Suhtungi nii, et kui tuleb, siis tuleb.
Siiani ei ole neid jutte tõsiselt võtnud aga sel aastal vaadates mis maailmas toimub ja isegi seda, mis toimub Eestimaal, siis hakkan ise ka uskuma, et seekord midagi tuleb.
Räägivad jah, et 10% jääb ellu; loodame siis, et neil 10% on hea elu tulevikus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

juba häirivad, sest olen astroloog ja pean seda alatasa selgitama: muutus tuleb inimeste teadvuses, ei mujal. Kust see maailm siis peale hakkab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga, väga häirivad. Olen end tabanud mõttelt, et ahah, koolis jõuan selle praktika veel ära teha ja siis kõik…

No fakt on see, et sellel päeval tahan oma lapsega koos kodus olla, olgu või koolis arvestus, laps ei lähe lasteaeda ega mina kooli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Usun, et millalgi võib juhtuda, et maakerale kukub mingi taevakeha (on seda ennegi juhtunud), mille tagajärjel võib paljugi muutuda – kaldun aga arvama, et mitte minu eluajal, aga no kunagi ikka. Kuid et maailma lõpp mingite konkreetsete nö ilusate kuupävadega seotud on (ala aastavahetus 2000 või 12.12.2012 jne), vot seda ei usu mitte üks raas. Ajaarvamine ja kuupäevade \”müstika\” on inimeste väljamõeldis. Selliseid maailma lõppe oleks pidanud juba mitu tükki olema. Iga kord kui mõni selline ilus kuupäev lähenema hakkab, siis osa inimesi on paanikas ja ajavad ka teisi ullikesi närvi või lihtsalt tekitavad paha tuju sellega, et hakkavad lausa sõimama, kui ütled, et sina sellist jama ei usu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei häiri, olen terve mõistusega inimene ja lollusi ei usu. Masendav samas, et avalik-õiguslik televisioon sellist saasta näitab. Häbi teile, Pealtnägija tegijad!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

21.12 on talvine pööripäev. Mingil ajal peab ju tuhandeid aastaid ette tehtud kalender ära lõppema ja täitsa loogiline ju, et pööripäeval. Piiblis öeldakse väidetavalt, et maailmalõpp tuleb siis, kui keegi oodatagi ei oska. 21.12.2012 teatakse vägagi oodata :D. Kui maiade kalender oleks lõppenud mingil vähem numbrikordusega kuupäeval kui 21.12.2012, siis oleks see oluliselt vähem tähelepanu pälvinud. Inimestele meeldivad kohe sellised kuupäevad. Näiteks 08.08.08 abielluda. Ilmselt nt juutide ja moslemite hulgas ei ole sugugi nii palju tänavusel talvisel pööripäeval maailmalõpu saabumise kartjaid, sest nende ajaarvamine on teistsugune ja järelikult pole nii põnev kuupäev. Kalendris olevad aastanumbrid, uue aasta algus ja kuupäevad on ju äärmiselt kokkuleppelised asjad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

21.12.12 lõppeb maiade-kalender, ehk see kalender algab otsast peale, muud midagi… pidi hoopis finantskriis tulema, kas siis paberraha, kui selline kaob vms. mu meelest looduskatastroofe ja iraanisõda kardan küll hetkel rohkem, kui ikka tuumapommid hakkavad lendama, siis on see samahea kui maailmalõpp :O
aga rumalateks pean neid inimesi, kes ei suuda laiemalt mõelda, vaid peavad napakateks neid, kes midagi kardavad….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]vaskuss kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei häiri, olen terve mõistusega inimene ja lollusi ei usu. Masendav samas, et avalik-õiguslik televisioon sellist saasta näitab. Häbi teile, Pealtnägija tegijad![/tsitaat]

10 punkti 10-st sulle selle vastuse eest! lihtsalt õudne, kui palju rumalaid emasid ja naisi ikka Eestis elab! esoteerika ja muu pläma – no tulge mõistusele! kasvatate oma lastest samasugused tondijuttude rääkijad/pläma uskujad. Häbi!
PS alles lugesin uurimust, et mida lollim rahvas, seda rohkem igasuguste umbluude ja ennustajate uskujaid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, et muistsetel maiadel kivid (mille abil nad kalendrit koostasid) otsa said, mind küll üldse kohe ei eruta ega pane muretsema. Lõpp tuleb nii või teisi, varem või hiljem. Milleks muretseda!?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Absoluutselt ei häiri!

Muretsema peaks asjade pärast, mida me muuta saame.

P.S. MA ei ole kunagi sekundikski maailmalõppu uskunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tuleb siis tuleb ja siis ,elame teises elus edasi .mis jahute ,elagem nüüd normaalset igapäeva elu ja ärgem mõelge sellele .Elu tahab elamist .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühtib minu arvamusega:
http://www.novaator.ee/ET/inimene/puramiidi_tipus_pollumajandusekspert_hirmutas_maailmalopuga/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Väikelaps Kas teid häirivad jutud maailmalõpust 12.12.12 vms?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.