Esileht Hobinurk Kas teid huvitavad uudised stiilis…

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )

Teema: Kas teid huvitavad uudised stiilis…

Postitas:
Kägu

Kas loete lehest uudiseid a’la “Kas kuninganna koerad on lõpuks oma omaniku surmast toibunud?”

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ei huvita! Aga lausa ärritavad selles stiilis:
“Kaltsunukuga abiellunud naine teatas, et ootab paari teist last.” Aru ma ei saa, miks kõigist maailma hälvikutest meid informeerima peab! Ja veel Postimees.

+27
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei huvita ja põlgan sellist “ajakirjandust”. Iga päev on mingi pseudouudis klikinagnetiks. Näiteks “Alika avaldas, millised on tema Eurovisiooni lemmikud”. No keda huvitab? Ei huvita ka kuninganna koerad ja muu sarnane jura. See ei ole ajakirjandus.

+28
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma Eesti meedias selliste pealkirjadega artikleid ei ava, aga pean tunnistama, et vahel Inglise meedias olen avanud küll. Kuigi ma ju tean, et sealt midagi tarka ei tule.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas loete lehest uudiseid a’la “Kas kuninganna koerad on lõpuks oma omaniku surmast toibunud?

Ei, ja maa eelistaksin, et sa neid ka siia ei topiks, kui pole palju paluda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koerte uudis on väga huvitav võrreldes “Liina Ariadne kolib Eestist ära” “Kristiina Pärtel võttis kilo alla”. Kes need inimesed üldse on?

+28
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen innukas kuninglike uudiste/lugude järgija.

Eesti nn tähed ja tähekesed, ammugi Eurovisioon ei huvita üldse.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas loete lehest uudiseid a’la “Kas kuninganna koerad on lõpuks oma omaniku surmast toibunud?”

Ei. Paha hakkab juba nendest kuningaperega seotud uudiste pealkirju näheski.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koerad! Muidugi huvitab. Need teised siintoodud näited küll mitte.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui peakiri on, et mõnda staar – mis iganes on tabanud suur kaotus, siis tähendab see reeglina, et tema lemmikloom on otsad andnud. Seega ei ava selliseid teemasid.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellejaselle peres toimus õnnerohke sündmus tähendab peaaegu alati, et kellelgi oli sünnipäev. Milline ime!

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas loete lehest uudiseid a’la “Kas kuninganna koerad on lõpuks oma omaniku surmast toibunud?”

Pean tunnistama, et lugesin. Mulle loomad meeldivad, kuningannade vastu pole ka midagi.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen innukas kuninglike uudiste/lugude järgija.

Miks? Nad on ju lihtsalt mingid suvalised rahva maksuraha raiskajad.

+3
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige hullemad on taolised uudised – ….heitis endal riided seljast.
Või see: mis on ….20 aastase naise ilu saladus?

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

see on küll hea

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/120178858/selgeltnagija-ja-kanal-2-telenagu-tene-laul-arreteeriti-egiptuses-12-ruutmeetrit-vanglat-22-naist-ja-mina

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks? Nad on ju lihtsalt mingid suvalised rahva maksuraha raiskajad.

Nad ei ela rahva maksurahast ja toovad sisse palju rohkem kui kulutavad.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No sisuturundus on ju veel räigem. Üle päeva peab lugema, kuidas suurendada peenist või muud lollust. Raha eest, kusjuures veel reklaamivaba, kallima paketi ostnuna!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks? Nad on ju lihtsalt mingid suvalised rahva maksuraha raiskajad.

Nad ei ela rahva maksurahast ja toovad sisse palju rohkem kui kulutavad.

Mida nad sul sisse toovad? Sa ikka tead, kui suured esindus- ja muud kulud ühel kuningapere liikmel on?

Ma pole mitte kunagi seda monarhiavaimustust ja nende ülistamist mõistnud. Nad on ju tavalised inimesed. Ja see nn aadliveri on veel huumor omaette, teades, kui omavahel läbipõimunud need Euroopa kuningaperede suguvõsad on. Abielluti sugulastega omavahel ja no mis vaimset võimekust sa sealt ootad siis..

+3
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks? Nad on ju lihtsalt mingid suvalised rahva maksuraha raiskajad.

Nad ei ela rahva maksurahast ja toovad sisse palju rohkem kui kulutavad.

Mida nad sul sisse toovad? Sa ikka tead, kui suured esindus- ja muud kulud ühel kuningapere liikmel on?

Ma pole mitte kunagi seda monarhiavaimustust ja nende ülistamist mõistnud. Nad on ju tavalised inimesed. Ja see nn aadliveri on veel huumor omaette, teades, kui omavahel läbipõimunud need Euroopa kuningaperede suguvõsad on. Abielluti sugulastega omavahel ja no mis vaimset võimekust sa sealt ootad siis..

Turism on see koht, kus nad raha sisse toovad. Ja seda on palju rohkem kui kuningapere ülalpidamine.

Ja praegu Charles tegeleb just nimelt ka sellega, et aina vähem kuningapere liikmeid rahva raha saaksid.

Ja kui kuningapere poleks, siis ikkagi oleks riigipead vaja. Ega see president ja tema pere odavamad poleks.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui kuningapere poleks, siis ikkagi oleks riigipead vaja. Ega see president ja tema pere odavamad poleks.

Huvi pärast võiksid võrrelda, kui palju kulub meil Alar Karise peale ja kui palju kulub neil kuningapere peale.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvi pärast võiksid võrrelda, kui palju kulub meil Alar Karise peale ja kui palju kulub neil kuningapere peale.

Et nagu sama suuruse ja tähtsusega riigid või?

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pole mitte kunagi seda monarhiavaimustust ja nende ülistamist mõistnud. Nad on ju tavalised inimesed. Ja see nn aadliveri on veel huumor omaette, teades, kui omavahel läbipõimunud need Euroopa kuningaperede suguvõsad on. Abielluti sugulastega omavahel ja no mis vaimset võimekust sa sealt ootad siis..

Isegi koeri ei lubaga sugulastega paaritada, pärilike haiguste ja muude probleemide tekkimise tõttu. Monarhidel on inbreeding endiselt popp?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui kuningapere poleks, siis ikkagi oleks riigipead vaja. Ega see president ja tema pere odavamad poleks.

Huvi pärast võiksid võrrelda, kui palju kulub meil Alar Karise peale ja kui palju kulub neil kuningapere peale.

ÜK maksumaksja tasub vaid kuningapere turvamise kulud. Mis on tõenäoliselt suuremad kui mingi tähtsusetu riigi kulud. Aga mind ei üllataks, kui need proportsionaalselt Eestis suuremad oleksid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pole mitte kunagi seda monarhiavaimustust ja nende ülistamist mõistnud. Nad on ju tavalised inimesed. Ja see nn aadliveri on veel huumor omaette, teades, kui omavahel läbipõimunud need Euroopa kuningaperede suguvõsad on. Abielluti sugulastega omavahel ja no mis vaimset võimekust sa sealt ootad siis..

Isegi koeri ei lubaga sugulastega paaritada, pärilike haiguste ja muude probleemide tekkimise tõttu. Monarhidel on inbreeding endiselt popp?

No siin sa demonstreerid küll oma rumalust ja vähest lugemust…

 

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvi pärast võiksid võrrelda, kui palju kulub meil Alar Karise peale ja kui palju kulub neil kuningapere peale.

Et nagu sama suuruse ja tähtsusega riigid või?

Ei, aga ühes on monarhia ja teises mitte. Oled märganud?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Homme siis kõik teleka ette “suursündmust”, kroonimist vaatama.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei huvita absoluutselt Eurovisioni kajastamine. Nagunii Ukraina “võidab” jälle, seega suht savi. ????‍????

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mind ei huvita karvavõrragi mingid rallid ja Tänak jne. Mis teeme siis nüüd, et mingile suva Käole miski ei meeldi, hakkame referendumi korras saatekava koostama või? Kroonimine on siiski suursündmus, kes ei taha, ei pea vaatama, aga ära siis kiunu nii kangesti. Kuninganna koerad huvitasin mind küll, on palju mõttetumaid uudiseid neist “keegi allikas sülitas lakkee ja arvas midagi”, eriti Meghani rindel.

P.S. See oli ammu teada ja Charlesi enda otsus, et Harry tuleb, Meghan mitte. Mida Meghan selle ajaga teha tahab, on sügavalt nende endi asi, las siis peab lapse sünnipäeva (mis muide ongi täpselt 6.mail, seega väga mõttetu sellest teemat imeda, et lapse sünnipäeva õigel päeval tähistatakse).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mulle on mingi jalgpalli EMmid ja MMid hiina piin ja telekava risustamine, 2+ nädalat midagi vaadata pole! Palun need ka juba ära keelata, kui otsustamiseks läheb.

Kuninganna koertest pole minu teada normaalsetes uudisteportaalides keegi rääkinud, äkki manutaks vähem Kroonika-laadset soppa, siis tekib ka vähem selliseid küsimusi.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

P.S. See oli ammu teada ja Charlesi enda otsus, et Harry tuleb, Meghan mitte. Mida Meghan selle ajaga teha tahab, on sügavalt nende endi asi, las siis peab lapse sünnipäeva (mis muide ongi täpselt 6.mail, seega väga mõttetu sellest teemat imeda, et lapse sünnipäeva õigel päeval tähistatakse).

Kuskohast sa seda võtad? Viide palun.

Ja mulle on mingi jalgpalli EMmid ja MMid hiina piin ja telekava risustamine, 2+ nädalat midagi vaadata pole! Palun need ka juba ära keelata, kui otsustamiseks läheb.

Oota, kas keegi on ära keelamisest rääkinud? Inimesed kirjutavad lihtsalt, millised teemad neid ei huvita.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )


Esileht Hobinurk Kas teid huvitavad uudised stiilis…