Esileht Koolilaps Kas teie 1 klassi lastele pannakse hindeid või ei ?

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Kas teie 1 klassi lastele pannakse hindeid või ei ?

Postitas:

või on kujundav hindamine

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil pannakse hindeid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pannakse hindeid. Thank god for that!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.11 23:08; 28.11 18:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kujundav hindamine, olen väga rahul. Teine laps on teises koolis, tema 3 v 4 e-koolis ütleb mulle vähem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kujundav hindamine on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Eestis on ikka veel koole kus alles koolis alustavaid lapsi numbriliselt hinnatakse?!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.11 17:48; 30.11 23:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Eestis on ikka veel koole kus alles koolis alustavaid lapsi numbriliselt hinnatakse?!

mustamäe gümnaasium nt
vastus küsimusele seega ka, et jah, esimesest alates kohe hindamine ja üldse mitte leebe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Eestis on ikka veel koole kus alles koolis alustavaid lapsi numbriliselt hinnatakse?!

mustamäe gümnaasium nt
vastus küsimusele seega ka, et jah, esimesest alates kohe hindamine ja üldse mitte leebe.

Miks see peaks olema leebe?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.11 23:08; 28.11 18:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kujundav hindamine ja olen rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Eestis on ikka veel koole kus alles koolis alustavaid lapsi numbriliselt hinnatakse?!

mustamäe gümnaasium nt
vastus küsimusele seega ka, et jah, esimesest alates kohe hindamine ja üldse mitte leebe.

Nõustun, et Mustamäe gümnaasium peaks oma esimese klassi õppetöö ja hindamise üle vaatama. Liiga range hindamine, kodus on õhtuti päris palju teha. Esimene klass peaks ikkagi olema suuresti veel kooliellu sisse elamine ja kohanemine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MG-s on tõesti range hindamine. Näiteks oli just etteütlus ja terve etteütluse peale oli lapsel viga kahes sõnas ja hindeks C+ ( ühes sõnas oli 1 täht puudu, pidi olema 2 ja teises sõnas oli pandud 1 täht valesti näit. pidi olema kallab , laps kirjutas kaalab). Kui aus olla, siis mõlgutan mõtteid koolivahetuse peale 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli kujundav hindamine. Praegu laps II klassis. Hindelist hindamist ei poolda. Ma arvan, et algklassi lapse vigu ei pea üle dramatiseerima. Vigadest õpitakse. Meil võttis esimene õpetaja lapse koolirõõmu ära ja toimus tõsine taandareng. Uues koolis lähevad asjad õnneks paremuse suunas. Ma tahan, et koolirõõm säiliks gümnaasiumi lõpuni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Eestis on ikka veel koole kus alles koolis alustavaid lapsi numbriliselt hinnatakse?!

mustamäe gümnaasium nt
vastus küsimusele seega ka, et jah, esimesest alates kohe hindamine ja üldse mitte leebe.

Mustamäe Gümnaasiumis on tähed.( A-F)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 23:12; 30.11 23:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

MG-s on tõesti range hindamine. Näiteks oli just etteütlus ja terve etteütluse peale oli lapsel viga kahes sõnas ja hindeks C+ ( ühes sõnas oli 1 täht puudu, pidi olema 2 ja teises sõnas oli pandud 1 täht valesti näit. pidi olema kallab , laps kirjutas kaalab). Kui aus olla, siis mõlgutan mõtteid koolivahetuse peale ????

C+ on ju 4+. See on hea hinne. Etteütlused on lühikesed ja su laps tegi ju vigu. Kas su laps käib esimeses? Tegelikult saab sealt koolist hea hariduse…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 23:12; 30.11 23:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

MG-s on tõesti range hindamine. Näiteks oli just etteütlus ja terve etteütluse peale oli lapsel viga kahes sõnas ja hindeks C+ ( ühes sõnas oli 1 täht puudu, pidi olema 2 ja teises sõnas oli pandud 1 täht valesti näit. pidi olema kallab , laps kirjutas kaalab). Kui aus olla, siis mõlgutan mõtteid koolivahetuse peale ????

C+ on ju 4+. See on hea hinne. Etteütlused on lühikesed ja su laps tegi ju vigu. Kas su laps käib esimeses? Tegelikult saab sealt koolist hea hariduse…

A-5
B-4
C-3
D-2
E-1

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.11 17:48; 30.11 23:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

MG-s on tõesti range hindamine. Näiteks oli just etteütlus ja terve etteütluse peale oli lapsel viga kahes sõnas ja hindeks C+ ( ühes sõnas oli 1 täht puudu, pidi olema 2 ja teises sõnas oli pandud 1 täht valesti näit. pidi olema kallab , laps kirjutas kaalab). Kui aus olla, siis mõlgutan mõtteid koolivahetuse peale ????

C+ on ju 4+. See on hea hinne. Etteütlused on lühikesed ja su laps tegi ju vigu. Kas su laps käib esimeses? Tegelikult saab sealt koolist hea hariduse…

A-5
B-4
C-3
D-2
E-1

TSGs olid ka algul tähed. A oli enam-vähem 6. F oli esimene negatiivne hinne, nii et C ei ole päris kolm, vaid pigem nelja poole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole küll esimene klass enam aga laps on juba kolmandas klassis aga ikka veel kujundav hindamine e.hinnangud mitte hinded.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kujundav hindamine 1.-3. klassini kõigis ainetes ja oskusainetes (kunst, muusika, kehaline) kuni 7. klassini. Aastaid juba sama süsteem ja oleme ülirahul. Õpetajatel muidugi keerulisem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli kujundav hindamine. Praegu laps II klassis. Hindelist hindamist ei poolda. Ma arvan, et algklassi lapse vigu ei pea üle dramatiseerima. Vigadest õpitakse. Meil võttis esimene õpetaja lapse koolirõõmu ära ja toimus tõsine taandareng. Uues koolis lähevad asjad õnneks paremuse suunas. Ma tahan, et koolirõõm säiliks gümnaasiumi lõpuni.

Vaesed õpetajad, ma ütlen. missugune hulludega päevast päeva peab kembelda. Ükski palgatõus ega pikk puhkus ei kompenseeri seda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Eestis on ikka veel koole kus alles koolis alustavaid lapsi numbriliselt hinnatakse?!

mustamäe gümnaasium nt
vastus küsimusele seega ka, et jah, esimesest alates kohe hindamine ja üldse mitte leebe.

Nõustun, et Mustamäe gümnaasium peaks oma esimese klassi õppetöö ja hindamise üle vaatama. Liiga range hindamine, kodus on õhtuti päris palju teha. Esimene klass peaks ikkagi olema suuresti veel kooliellu sisse elamine ja kohanemine.

No ma ei tea, mis teil õppimise vastu on? Mul õpib kaks last MG-s ja kolmas sinna minemas. Ma olen üli rahul, et hinnatakse objektiivselt, mitte pole ninnu-nännu. C+ ju hea hinne! (See viimane lause sellele, kes kurtis ranguse üle).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on kujundav hindamine ja olen selle poolt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Numbriline hindamine, olen rahul. arenguvestlused on ka, kaks korda aastas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Koolilaps Kas teie 1 klassi lastele pannakse hindeid või ei ?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.