Esileht Beebi ja mitmikud Kas teie 11- kuused ka vägaväga memmekad?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kas teie 11- kuused ka vägaväga memmekad?

Postitas:

Meie härra ainult süles istukski või ripuks jala küljes. Õue ajalehti tooma minna ei või, vetsu minna ei või. On see mingi ealine iseärasus või olen midagi valesti teinud, et lapsel puudub turvatunne?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on poiss meeletu memmekas, no käin wc’s ka nii,et ta kõrval seal,pidevalt peab vaataeväljas olema ja jala ümbert kinni jälle. Päris tüütu ikka kohati,kuna teine laps ka ja vaja ikka koduseid toimetusi ka teha. Vanem laps käis sel ajal ise juba ja siis enam nii klammerduv polnud enam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tüdruk on ka jube memmekas. Ta on seda juba varsti 2 kuud olnud. Ise loodan, et peale aastaseks saamist hakkab asi paremaks minema, sest võõrastamine on jäänud vähemaks.

Miks paljud on memmekad, on seletatav sellega, et umbes selles vanuses saavad nad aru, et on iseseisvad inimesed mitte osa emmest ning mõnel lapsel on see lahtilaskmine eriti raske ja sellest see suur klammerdumise memmekas tekib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, kumbki laps pole memmekas olnud. Eks nad olid harjunud, et emmel on muid tegemisi ka. Selles vanuses olid mõlemil jalad all ja tegutsemist oi kui palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul esimene laps ei olnud emmekas, aga nüüd teine on selle eest topelt. Kui mina olen olemas, ei sobi mitte keegi teine. Kui käin vetsus, valvab ukse taga, kui teen süüa, ripub jala küljes jne. Mängib täpselt niikaua, kuni ma temaga põrandal istun.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps just on väga suur omaette tegutseja. Vaikselt kaob kuskile toanurka ja siis toimetab:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on ka äärmiselt memmekas olnud viimased paar kuud. See on ealine iseärasus ja ei sõltu sellest kuidas on neid enne koheldud. Kui jalad alla saab, siis läheb üle:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kas teie 11- kuused ka vägaväga memmekad?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.