Esileht Väikelaps kas teie 5-6-aastased oskavad öösel endale tekki peale tõmmata?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: kas teie 5-6-aastased oskavad öösel endale tekki peale tõmmata?

Minu kuuene ei jaga läbi une üldse ära, et peaks endale teki peale tõmbama, kui külm on. Keerutab une pealt sedavõrd palju ringi, et pidevalt on tekk läinud. Kui juhtun teda vaatama minema, siis alati on krõnksus nagu kapsauss, ilmselgelt külm olla. Täna öösel hüüdis mind hädise häälega: \”Emme, mul on nii külm!\” Nagu teki peale panin, norskas edasi. Ei saa paksemaid riideid ka talle panna, sest uinumise hetkel kipub pigem higistama. Ja toas on iseenest mõnus temperatuur magamiseks, just tema õhemat sorti tekk on paras. Kui see vaid peal püsiks…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 22:29; 27.01 18:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie 4a7kuused kaksikud sikutavad mõlemad tekki peale kui jahe on. Ühel pole pea-aegu kunagi, aga kui on, saab hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie poiss küll alles 2,2 aastane, aga oskab suurepäraselt öösel tekki peale tõmmata. Vahest kui tekk väga sassis on, siis tõuseb istuli ja sätib teki ilusti peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul 5 ja 7a ja saavad mõlemad endale teki peale, kuigi noorem on ka paras mürgeldaja ja pole üldse erakordne, et öösel jalad padjalt leian 😀 viimasel ajal on küll mõningast rahunemist märgata

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil 5,5 aastane ja ei saa ka hakkama. Vahest ikka sikutab mingit nurka aga enamasti on tekk kuskil kaugel puntras ja siis kui väga külm hakkab ütleb sosinal emme. Mina kerge unega inimene siis alati aitan 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah oskab. vahest päris sügavas unes mitte nagu täiskasvanudki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, millest see tuleb? Mul hetkel võrdluses kolme aastane ja tõmbab ise ilusti teki peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oskab. aga selleks peab ikka superkülm olema. niisama külmaga ei vaevu vaid magab kägaras. aastaid olen öösiti muretsenud ja tekki peale käinud tõmbamas aga nüüd olen loobunud. haigeks pole jäänud sellest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie pea 3-ne saab ka üldiselt ise teki peale sikutatud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie 5a oskab, aga tavaliselt ei tõmba. Hüüab mind, kui külm hakkab. Ükskord küsisin, et miks sa ise ei tõmba, vastas et aga mulle meeldib, kui sina paned 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kahene tõmbab ilusti teki peale juba tükk aega. Aga meil on toas ka väga jahe, kuskil 16 kraadi ja magab paksu suleteki all. Kui soojas magaks, ilmelt ei huvitaks see tekk karvavõrdki. Järelikult kui sinu oma ei tõmba tekki peale, tal pole külm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh , kui hädavajalik teema see mulle hetkel oli, tänan! Tahan on 3a nüüd teise tuppa kolida, aga olen mures, et ta jääb seal tekita ja hakkab külmetama. Muidu on tema voodi minu oma kõrval ja öö jooksul ikka mitu korda vaatan-panen.
Tema ka ise ei pane.. aga äkki siis pole piisavalt külm olnud. Peaasi, et ennast haigeks ei külmetaks, muidu võiks ju võimaldada talle selle läbi kogemuste õppimise…Nagu näha , on see oskus 3aasatste puhul täiesti võimalik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2a5k tõmbab ise öö jooksul teki peale kui külma peale ülesse ärkab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 2a9k tütar magab toas kus on 17/18 kraadi (väga külma ilmaga on mõnikord öösel ka 16 kraadi olnud toas) Varem ärkas tihti öösel üles ning ma ei saanud aru miks aga siis taipasin, et tal on jahe (varbad olid külmad) aga ei oska ise tekki peale panna. Nüüd läheb ta magama sokkidega ning magab terve öö ilusti ja on ärgates soe – sokid aitasid ja ta on selgeks saanud kuidas tekki peale sikutada 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]M_Tallinnast kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas tõesti usute, et laps jääb haigeks ilma tekita magades, et külmetab 20 kraadi juures toas? ok, 18 kraadi juures? Millest küll teie lapsed tehtud on :)[/tsitaat]

Ei, ma ei algatanud teemat tingituna hirmust, et laps toas külma saab. Lihtsalt minu meelest on nii ebameeldiv magada, kui on külm, aga ei oska oma lapsele kuidagi õpetada, et ta une pealt teki peale sikutaks. Ilmselt magab nii sügavasti. Aga hale on ju vaadata, kuidas ta tekita end krõnksu kerib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 22:29; 27.01 18:13;
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Väikelaps kas teie 5-6-aastased oskavad öösel endale tekki peale tõmmata?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.