Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas teie ametinimetus töötamise registris vastab teie reaalsele ametile?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kas teie ametinimetus töötamise registris vastab teie reaalsele ametile?

Postitas:

Mul on kirjas finantsanalüütik. Analüütik olen küll, aga spetsiifika on hoopis teine.

Teema on niisama huvi pärast ajaviiteks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei vasta, kuna teen oma ühenaisefirmas samaegselt mitut tööd.
ma tõesti ei viitsi iga tegevuse jaoks mingeid eraldi kirjeid tekitada (0,1 kohta rmtp, 0,2kohta direktor jne), see oleks jabur.
see, mis tööd ma põhiliselt teen (valdkond, millega mu firma tegeleb), seda ametit pole seal klassifikatsioonis üldse olemaski, (kuigi selle ameti esindajaid on paljudes eesti koolideski juba vähemalt 10a kindlasti)

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei vasta, kuna teen oma ühenaisefirmas samaegselt mitut tööd.

ma tõesti ei viitsi iga tegevuse jaoks mingeid eraldi kirjeid tekitada (0,1 kohta rmtp, 0,2kohta direktor jne), see oleks jabur.

see, mis tööd ma põhiliselt teen (valdkond, millega mu firma tegeleb), seda ametit pole seal klassifikatsioonis üldse olemaski, (kuigi selle ameti esindajaid on paljudes eesti koolideski juba vähemalt 10a kindlasti)

Sellisel juhul oled sa mikroettevõtja ja sinu amet on ettevõtja.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

seda ametit pole seal klassifikatsioonis üldse olemaski, (kuigi selle ameti esindajaid on paljudes eesti koolideski juba vähemalt 10a kindlasti)

Sinna saab ju ametinimetusi ise juurde tekitada, kui õiget pole. Mu nii mitmegi töötaja ametinimetusi polnud, kirjutasin ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah. Vastab.

Aga lõpuks on see ükskõik – see ametnimetus omab seal tähtsust ainult statistikaameti jaoks, miks teeb siis mingeid analüüse ametikohtade ja palkade kohta. Noh, ilmselt saab töötaja kasutada seda kannet ka töövaidluskomisjonis tööandja vastu, kui ei ole sõlmitud kirjalikku lepingut või on leping nii segane, et ametikoht pole aru saadav ja siis kuna kande teeb tööandja, saab töötaja selle abil tõendada, et kokku lepitud töö sisu oli näiteks raamatupidamine, mitte asjaajamine.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas teie ametinimetus töötamise registris vastab teie reaalsele ametile?