Esileht Beebi ja mitmikud Kas teie beebi ka tahab juba kell 5-6 hommikul ärgata?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kas teie beebi ka tahab juba kell 5-6 hommikul ärgata?

Postitas:

Mu 4-kuune on sünnist saadik tahtnud kella 5-6 ajal ärkama hakata. Siis võtan ta enda kõrvale, tiss suhu. Mina enamasti edasi ei suuda nii magada, beebi aga küll.

On seda võimalik kuidagi välja õpetada?

Laps lutti ei taha. Isegi kui ta on kella 4-5 ajal kõhu täis söönud, ärkab ikkagi 5-6-ajal. Seega kõht on sageli täis, ja rinna otsas pole siis nõus olema, vaid teebki silmad lahti ja naeratab nagu oleks hommik. Õudne! Ma olen nii läbi omadega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi aeg oli see meil.täitsa tavaline asi, et 4-6 ärgati, üldjuhul oli äratus natukene enne kella 5. Tegin igasuguseid asju, et magama jääks, aga ei (rind, kussutamine, oma voodis, minu kaisus).
Sa peaksid ka varem magama minema, kasvõi kell 21, sest nii saad natukenegi magada. Ju su beebile sobib selline rütm ja saab oma uneaja täis magatud.

Mina näiteks ei maganud välja, kui laps kaisus oli, sest olin koguaeg sundasendis ja tundus et laps on ainult rinnaotsas.
Soovitan ka juurde võtta B12 vitamiini, minul aitas hommikute unevõlgasid leevendada. Tavaliselt pikutasin maas, ainult haigutasin, väsinud, aga peale nende võtmist oli jõudu rohlem mängida ja tegutseda.

Lohutan, et see on mööduv, kui saate mingigk graafiku paika ja/või ta lihtsalt hakkab kauem magama.
Mul laps läks mingi aeg 21 magama, ärkas ikka kell 6. Nüpd läheb magama 19 või 20, ikka tõuseb kell 6. Paratamatus, õnneks kevad on tulekul, talvel oli piin väga vara tõusta. 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, meil oli sama, et ärkas 5 või veidi enne, harva hiljem. Mees tõusis temaga üles, et ma saaks veel puhata ja kuna ta pige ise varasem. Aga raske oli küll. Kui sügisel kella keerati, hakkas enne 4 ärkama… vat see oli karm. Ei aidanud hilisem magamaminek ka. Muidu lks nii 18-19:30 vahel ööunne.

Et no kevadise kellakeeramisega äkki võidad tunnikese ja pead lootma, et ta seda tagasi reguleeri.

Meil kui ta oli saanud oktoobris aastaseks, siis novembris käis klõps, kui ükskord läks ca 21 magama ja siis sellest peale hakkas magama 6-7ni. Nii on siiani. Paar üksikut korda ka kauem maganud.
Loen ise ka imelaste kohta, kes magavad 9-10ni.

Ega peadki minema kl 21 magama. Ilmselt pole väga oma aega, aga pole midagi teha ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Unerütm kõigil erinev, kes on varane ärkaja, kes hiline. Mul oli vanem lapse ka selline, et tema päev algas esimesel eluaastal 5 ajal hommikul, siis hakkas vaikselt poole kuue või kuueni välja venitama, siis juba paariaastasena poole seitsmeni. Ja varane ärkaja on ta ka edasi olnud, praegu algklassilaps ja nädalavahetusel ka 7 ajal üleval, kooliks või lasteaiaks pole teda kunagi äratama pidanud, ise enne üleval. Mis ongi asja plusspool, laps on hommikuinimene, kohe ergas ja tegutsemisvalmis. Samas teine laps on selline, kes õhtul jaksab kauem üleval olla, und ei tule, hommikul magab ka kauem, lasteaiaks peab äratama, siis on uimane ja jorutab.

Esimese lapse und üritasin ikka tema beebieas sättida, et kuidagi kauem magaks hommikul, aga ega see mingit tulemust ei andnud. oli lihtsalt üleväsinud, kui õhtul üleval hoidsin, aga hommikul ärkas ikka oma varasel ajal.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka 4-kuune beebi ja ärkab 5-6 ajal hommikul. Mina olen sellega hetkel juba leppinud, lähen ise kell 22 magama ja tõusengi siis kell 5-6. Õnneks on ta mu esimene beebsu ehk siis esimese une teeme kell 8 koos 1-2h. See aitab mul energiat koguda ja saan rahulikult päevaga edasi minna. Talle ka väga sobib kuna siis ta saab meie suures voodis laiutada ehk siis ei maga ta mul otseselt kaisus vaid pigem lihtsalt lähedal. Võid proovida ka äkki temaga koos magamist hiljem?:)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand, kuidas te jaksate? Minu 4-kuune beebi magab 10.-10.30ni. Magama läheb 20-21 paiku. Jõudu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 22-kuune ärkas täna kell 3.30… Jõudu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kas teie beebi ka tahab juba kell 5-6 hommikul ärgata?