Esileht Väikelaps Kas teie ka jube väsinud õhtul?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kas teie ka jube väsinud õhtul?

Postitas:

Mu lapsel päevakava hakkab 7est, kui tõuseb ja 7 õhtul on pudruaeg ja siis magama. Olen kodune ja tööd ei tee, mees on päevad läbi abiks! Ikkagi on õhtul enamasti selline tunne, et peale lapse õhtusööki ma enam midagi ei jaksa teha, kuigi siis nagu hakkaks alles see \”oma aeg\”. Vajun nagu kott lapsega koos magama.

Ma ei hakka üldse mõtlemagi, kui mul oleks mitu last, kui väsinud ma veel siis oleks õhtuti…

Kui tibu oli päris beebi, siis sellist väsimust ei olnud. Lisaks on ta kogu aeg maganud 11h jutti öösiti, enamasti.

Isa nagu väsimust ei kurda ja ei mõista, miks ma väsinud olen.
Kas selline väsimus on 1 aastaste laste emade juures tavaline?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 14:54; 31.01 15:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paistab, et sinu päevakava on vist üsnagi paigas, rutiinist tekib väsimus, olen seda kogenud. :)Trenn, tuulutamine ja suhtlemine õigete inimestega annab energiat ning laeb postiivselt. Kindlasti on oma osa ka külmal-pimedal talvel, abiks oleksid vitamiinid. Nt. magneesium aitab väsimust peletada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no meil u taoline päevakava, ainult et laps magab päeval ka veidi ja läheb isegi hiljem magama. Kui laps aasta pisem oli,siis olin ka väga läbi õhtuks ja jäin praktiliselt koos lapsega magama.Praegu enam nii ei ole, suudan õhtul filmigi vaadata :). Ex harjub :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib-olla on ka veidi vitamiinipuudus, pime aeg jmt. Mul 2 last ja kogu aeg hirmus väsinud, selline ka vaimne väsimus, ei taha suurt midagi teha peale nende asjade,mida PEAB tegema. Ehk läheb kevade poole paremaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki peaksid mingeid vitamiine lisaks võtma? See pole ikka õige asi, et ühe öösel hästi magava lapse kõrvalt ja mehe pidevalt abiks olles nii väsinud oled. Küsi apteegist mingit turgutust.

Aga jah, rutiin väsitab. Sellepärast hakkasingi mina 1a3k vanuste kaksikute kõrvalt kodus erialast tööd tegema. Väsitab see, kui päevast päeva ainult kasid, koristad, vaaritad ning päeva lõpuks pole nagu ikkagi midagi teinud. See nüristab ja väsitab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saan oma kahese kell 22 magama, siis veel kordan vanema lapsega kiirelt nibin-nabin koolitöö üle, terve päev on lisaks ka sügava puudega ema hooldamine ja toitmine ja minul on mees välismaal tööl.
Mõni päev olen väsinud, aga ei midagi erilist..
Pakun, et äkki on sul stress hoopis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võibolla rutiin jah. Et ei leia nädalas kordagi päeval endale hetke, et kodust eemal käia. Võibolla oleks abiks mõni trenn tõesti.

Ka vitamiinipuudus võib olla! Tänud ideede eest!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 14:54; 31.01 15:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps ärkab iga päev 04.00-05.00. Ja ise olen hommikuse unega. Saan enamuses magada 5h. Kasvatan last üksi ja pole ka kedagi lähedast, kes aitaks. Võtsin hoidja, et natukenegi puhata ja ennast kosutada. Mõni õhtu olen kohutavalt väsinud, kuid enamuses siiski ok. Ehk on Sul tõesti stress või deprekas. Kui on aitajad ja saad norm magada. Proovi vaheldust ja vitamiine!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul küll päevakava kella 9-st 22-ni, kuid enamiku sellest ajast olin samamoodi väss ja stressis. Lase perearstil verest võtta hemoglobiini näit. Tuli välja, et mul on normist madalam (samas raseduse ajal oli mul hemoglobiin kõrgem kui enamikel naistel mitterasedana ja enne rasedust oli keskmisest väga palju kõrgem). Rauapreparaadi tarvitamine aitas koheselt (NB! niisama ei tohi rauda krõbistada…selle üledoos on kahjulikum kui mitte võtmine…pealegi osad rauapreparaadid ei mõju).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Väikelaps Kas teie ka jube väsinud õhtul?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.