Esileht Pereelu ja suhted Kas teie kaaslane hoiab teid oma käikudega kursis?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 129 )

Teema: Kas teie kaaslane hoiab teid oma käikudega kursis?

Postitas:
Kägu

Küsimus pealkirjas.

Lihtsalt tunnen huvi, kas ma olen ebanormaalselt klammerduv ja piirav/kontrolliv/ahistav kaaslane, kui eeldan, et suhtes olles ja koos elades võiks teist oma käikudega kursis hoida. Kui on mingid plaanid, käigud (eriti kui on juba pikemalt ette teada, kui sama päev), siis teaks neist ka kaaslane. Mitte et koju jõudes laiutab hilisõhtuni/ööni/järgmise päevani kodus tühjus ja ei ole õrna aimugi, kuhu kaaslane on jäänud, sest pole pidanud vajalikuks teavitada, et läks peole, sõpradele külla, vanemate poole vms. Kahjuks järjepidev muster ja korduvad rääkimised sel teemal pole mitte mingit tulemust andnud. Ise pean elementaarseks mainida, kui mul plaan kuskile minna ja alati kaaslast teavitanud.

+33
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul küll on kaaslane selline, kes ka pärast korduvaid rääkimisi unustab/”unustab”(ei pea vajalikuks) tihti asju öelda kui näiteks päev enne. Näiteks neljapäeval tuleb tal meelde öelda/rääkida, et ta vanemad ootavad meid näiteks reede õhtul sünnipäevale (näiteks kui juhtub, et ei peeta õigel päeval). Ta on mulle seletanud, et ta ei pea nö vajalikuks öelda enne kui on kindel, et kui teab, et sõbra sünnipäev toimub X päeval siis tihti kuulen ka päev enne, et ma lähen käin läbi, sest väidetavalt ta enne ei olnud kindel, et kas läheb. Olen küll seletanud, et ma tahaks varem teada – isegi kui plaane pole, aga edenemist on vähe näha.
Õnneks ma planeerin alati pikalt ette ja kordan ka pikalt ette kui kuskile meile midagi planeeritud/broneeritud, et topelt üritusi/lubadusi pole olnud. Ühised plaanid, ideed, üritused on õnneks esiplaanil. Et kui samal ajal juhtuks olema mu ema sünnipäev kuhu koos minna vs sõber on ainult sel päeval linnas ja kutsub välja siis ikka käime koos ema sünnipäeval. Aga siis on ka okei, et kui tahab samal päeval sõbraga kokku saada käib siis enne/pärast sünnipäeva.

Aga seda, et ta kuskile õhtuks, ööks vmt ära kaoks pole juhtunud. Seda küll, et ta võib korraks minna ehituspoodi ja siis hoopis peale seda läheb vanemate juurde vmt – nii detailselt päris kõiki käike jah läbi ei räägi ja aru ei pea andma. Õnneks tal telefon ikka enamasti käepärast ja vastab ilusti kui satun uurima, et kuhu jäi/kaua veel. Ning kui ta teab, et ta vastata ei saa (nt sõidab pikemalt) siis enamasti ka ikka kirjutanud, et läheb X kohta. Mul endal on nii ja naa, kui koos pole siis jutu jätkuks vahepeal ikka ütlen, et lähen nt jalutan linna vmt, aga ka mitte alati.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Küsimus pealkirjas.

Lihtsalt tunnen huvi, kas ma olen ebanormaalselt klammerduv ja piirav/kontrolliv/ahistav kaaslane, kui eeldan, et suhtes olles ja koos elades võiks teist oma käikudega kursis hoida. Kui on mingid plaanid, käigud (eriti kui on juba pikemalt ette teada, kui sama päev), siis teaks neist ka kaaslane. Mitte et koju jõudes laiutab hilisõhtuni/ööni/järgmise päevani kodus tühjus ja ei ole õrna aimugi, kuhu kaaslane on jäänud, sest pole pidanud vajalikuks teavitada, et läks peole, sõpradele külla, vanemate poole vms. Kahjuks järjepidev muster ja korduvad rääkimised sel teemal pole mitte mingit tulemust andnud. Ise pean elementaarseks mainida, kui mul plaan kuskile minna ja alati kaaslast teavitanud.

erinevad isikud olete, üks on sotsiaalsem, teine vähem. samas mees peabki salapärane olema, muidu muutub naisele sõbraks ja kirg kaob.

+2
-43
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, su suhe on läbi, kui teil lapsi pole siis pole seda enam mõtet edasi pidada.

Sa ei pea talle midagi seletama, ta teab väga hästi, mida ta teeb – ta pole loll, ta lihtsalt tahabki nii.

Sellel suhtel ei ole enam mitte mingit mõtet, sest selles puudub lugupidamine. Liigu edasi.

+29
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meie omavahel räägime küll käikudest niipea, kui teame või planeerime.

+13
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Päris normaalne pole, suhe või asi.

+13
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, su suhe on läbi, kui teil lapsi pole siis pole seda enam mõtet edasi pidada.

Sa ei pea talle midagi seletama, ta teab väga hästi, mida ta teeb – ta pole loll, ta lihtsalt tahabki nii.

Sellel suhtel ei ole enam mitte mingit mõtet, sest selles puudub lugupidamine. Liigu edasi.

kuhu liigub siis edasi? see on nagu närvihaige elu, kus sul endal ei ole suhted õnnestunud, siis teiste halba soovida ka pole ilus

+1
-19
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuna me elame koos, siis jah, otseloomulikult me ütleme teineteisele, kui kuskile läheme õhtuti/ nädalavahetustel. Ei piira mina teda, kui ta oma sõpruskonnaga välja läheb ja vastupidi — oma aeg on suhtes ka oluline. Tööpäeva lõunapauside osas muidugi ei informeeri, kellega läheme. Oleme hetkel esimese lapse ootel.

+12
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Küsimus pealkirjas.

Selline oluline asi on ju vaja ENNE kooselamist läbiarutada. Sa ei saa eeldada, et teine saab sinu moodi suhtest aru. Sa ei muuda teda, nii et kui juba elad koos, sa tunnustad sellega tema eluviisi. Kui sulle ei meeldi, et teda õhtu kodus pole, pole ju teavitamisest kasu. MIda se annab, kui tead, et läks sinna ja sinna. Teda ju ikkagi pole. Mina soovitaks teha nii, et ka sina lähed peale tööd kuhugi, mine maga mõned ööd näiteks hotellis, et ta kogeks, mis tähendab kui tema tuleb koju ja ta ei tea kus kaaslane on. Kas sind häirib see, et ta ei teata või see, et teda kodus pole?

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Küsimus pealkirjas.

Selline oluline asi on ju vaja ENNE kooselamist läbiarutada. Sa ei saa eeldada, et teine saab sinu moodi suhtest aru. Sa ei muuda teda, nii et kui juba elad koos, sa tunnustad sellega tema eluviisi. Kui sulle ei meeldi, et teda õhtu kodus pole, pole ju teavitamisest kasu. MIda se annab, kui tead, et läks sinna ja sinna. Teda ju ikkagi pole. Mina soovitaks teha nii, et ka sina lähed peale tööd kuhugi, mine maga mõned ööd näiteks hotellis, et ta kogeks, mis tähendab kui tema tuleb koju ja ta ei tea kus kaaslane on. Kas sind häirib see, et ta ei teata või see, et teda kodus pole?

kuidas arutada suhet läbi enne kui see on alanud? kas sa oled töötukassa konsultant et koguaeg arutada midagi? inimesed ometi elavad, mitte ei aruta

+9
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

kuidas arutada suhet läbi enne kui see on alanud? kas sa oled töötukassa konsultant et koguaeg arutada midagi? inimesed ometi elavad, mitte ei aruta

Enne kindel olemist ei kolita kokku ja peale seda sõltub suhte püsimine juba kui hästi enne inimese sisu selgeks sai. Ometi elavad need, kes lähevad esimese kolme kuu pärast raksu.

+8
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Enne kindel olemist ei kolita kokku ja peale seda sõltub suhte püsimine juba kui hästi enne inimese sisu selgeks sai. Ometi elavad need, kes lähevad esimese kolme kuu pärast raksu.

mida sa siis pabistad? kas rasku ei tohigi minna? ei teagi suhteid kus peale esimest kuud ei tülitseta ja nurki maha ei lihvita.

+4
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

mida sa siis pabistad? kas rasku ei tohigi minna? ei teagi suhteid kus peale esimest kuud ei tülitseta ja nurki maha ei lihvita.

Raksu minemine tähendab välja kolimist ja mitte mingisugust nurkade lihvimist, aga seda tead ise.

+3
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Raksu minemine tähendab välja kolimist ja mitte mingisugust nurkade lihvimist, aga seda tead ise.

ära titatse ja hüsteeritse.

+6
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ära kasuta mitut kasutajat ja jää revolvri juurde.

+5
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ära kasuta mitut kasutajat ja jää revolvri juurde.

sa oled vist väga kole naine, et sul ei ole elus üldse õnne olnud. sa oled nii kohutavalt negatiivne, kõik su kogemused on halvad kogemused. mul on kahju sinust, et sa pole kunagi õnne kogenud

+1
-17
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

sa oled vist väga kole naine, et sul ei ole elus üldse õnne olnud. sa oled nii kohutavalt negatiivne, kõik su kogemused on halvad kogemused. mul on kahju sinust, et sa pole kunagi õnne kogenud

Pärast sõimamist istub sinu revolver kasutult, aga kasutajaid on sul palju. Raiskad elu, petad ja valetad, teema teema otsa, vastuseid tuhandeid… varsti saab 20 tuhat täis, õudne, õudne.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pärast sõimamist istub sinu revolver kasutult, aga kasutajaid on sul palju. Raiskad elu, petad ja valetad, teema teema otsa, vastuseid tuhandeid… varsti saab 20 tuhat täis, õudne, õudne.

pole elus mitte kedagi petnud, valetanud ka pole, aga sina oled lihtsalt hale naine. oma omadused kirjutad minu kaela, mul on kahju sinust. elad raistatud elu

+2
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

pole elus mitte kedagi petnud, valetanud ka pole, aga sina oled lihtsalt hale naine. oma omadused kirjutad minu kaela, mul on kahju sinust. elad raistatud elu

Sina oled samuti hale naine.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ühel korral elus mul oli kaaslane, kes võttis kõike nii nagu ta seda kellegi käest kuulis, täiesti sõnasõnalt. Käskis endaga otsekoheselt rääkida ja aus olla enda vastu, sest ta ei saavat muidu aru ja sarkasmi ka ei mõistnud.

Kaaslase kursis hoidmisega on mul nii, et kui küsib siis vastan ja ei valeta. Kui ei küsi, aga on minu arust oluline info, räägin ise. Sama ootan ka kaaslaselt.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

<span style=”caret-color: #212529; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif; -webkit-tap-highlight-color: rgba(0, 0, 0, 0); -webkit-text-size-adjust: 100%;”>Kui sul endal on ka “nii ja naa”, vahel ütled, vahel mitte, siis peaks kõik klappima. Kaaslane telefoni võtab vastu, sõnumeid käikude kohta saadab – ilmselt ei salatse ju. Rääkige omavahel ootused läbi!</span>

Isiklik kogemus on ülikontrolliva kaaslasega, kes ise arvas, et näitab sellega hoolivust ja tähelepanelikkust.

“Jälle lähed x sõbrannaga kohvikusse!?”, “Ikka veel ehituspoes, mida sa seal nii pikalt teed?”, “Kui kaua sa töölt koju jalutad?!”, hulk vastamata kõnesid kui telefon käepärast ei olnud, kuigi oli teada õhtune eemalolek  jne. Sel juhul ei tundunud mõistlik kuigi pikalt ette teavitada kõikidest käikudest – kõik eelnevad päevad kaaslane siis tujust ära.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Naised kamandavad mehi oma ema sünnipäevale ja muudkui teevad plaane meeste eest…

+3
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Proovi mõelda, mida su kaaslane sellest saab kui sa küsid, vestled jne temaga antud teemal, korduvalt? Proovi mõelda asjadele mitte enda, vaid tema vaatevinklist. Keegi ei tee midagi lihtsalt niisama põhjuseta.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hea ja toimiva suhte kõige olulisem osa on omavahel rääkimine. Rääkimine tunnetest, muredest, probleemidest, rõõmudest jne. Loomulikult on oluline oma kaaslast teavitada minekutest, tulekutest. See kui teine lihtsalt ära kaob on hoolimatus oma partneri suhtes. Sellist inimest ei saa usaldada ja temaga koos ei ole loota ka mõnusat harmoonilist kooselu.

Võta paber ja pane kirja selle suhte plussid ja miinused. Võid seda nimekirja mitu päeva täita. Ja siis otsusta, kas Sinu japks on sellel suhtel tulevikku või mitte.

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Küsimus pealkirjas.

Huvi pärast küsin, et kui vanad olete ja kaua koos elanud?

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui mees on muidu hea ja armas, siis selle “pole sul tarvis teada, mida ma teen” käitumise annan andeks- kui pole põhjust teda mtte usaldada, et ta käib paha peal. Kui pole lapsi, no las käib. Kui sa tahad teada, kus mees on õhtul, võid ju talle helistada (mitte ahistaval-pahandaval moel “kus sa kurat jälle kolad!?”

Mul oli kunagi see käitumine teismelisena, no miks ma pean vanematele igast jkäigust teada andma, kus ja olen ja kuhu lähen jne. Suuremaks saades kasvasin sellest välja 🙂 Võib-olla su meeski (mul ka küsimus, et kui vanad olete ja kui kaua koos?).

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Küsimus pealkirjas.

Sellest hetkest, kui (ka) mees mõtleb meist kui paarist, muidugi ta annab teada, kuhu ja umbes kui kauaks ta läheb. Mõistate muidugi, mille kohta see käib – ei, ta ei helista mulle töölt, et läheb nüüd apteeki ja ei raporteeri, kellega lõunal käib vms. Ikka normaalselt – annab teada oma käikudest, kui see mõjutab minu elu.

Need mehed, kes seda ei tee, enda meelest suhtes ei ole. St nad võivad oma naispartnerist mõelda kui regulaarsest seksisuhtest või stiilis “elame praegu ühes korteris” või ka “mu lisaväärtusega sõbranna” või “antud perioodi korterikaaslane”.

Minu puhul on teistmoodi lugu – me kas oleme üldiselt koos või vähemalt sides. Või on ta kuskil, on mulle öelnud, kus ta on ja millal tuleb. Aga ma ei pea vajalikuks meeles pidada, KUS ta on. Mulle on vajalik teada, millal ta tuleb ja millal ta läheb.

Aga eks see sõltu mehe ametist. Minul ei ole küll mingit tarvidust meelees pidada, kus ta parajasti füüsiliselt asub.

Aga mul on näiteks naistuttav, kes isegi siis, kui mees läheb kõigest staadionile jalgpalli vaatama ja ta ise ei saa minna, peab teadma, mis staadionile nimelt minnakse, kellega läheb, kellega seal kohtub. Pärast naastes: kes istus tema kõrval, kas õlut võeti, kas keegi viis kellegi koju, kes kelle ja kuhu, kas naisi ka oli seltskonnas, mis naine oli mis mehega ja kas oma mees mõne naisega rääkis, millest, kui kaua ja kas teiste juuresolekul, kas oli kena naine, mida selle naise kaaslane ütles, aga see naine mida ütles täpselt, või oli mõni üksik naine, kui vana, kas neid naisi on ka varem nähtud, millal järgmine mäng on, kas siis minnakse sama seltskonnaga, mis naistel seljas oli, kas olid kenad naised, kas Toomas oli oma naisega, aga Tarmo, kas naised ka õlut jõid, kes maksis, mitu õlut joodi, kuidas laiali mindi, kes kellega läks, kas kallistati ka, kas lepiti kokku juba järgmine kokkusaamine, kes sinna tulevad jne jne jne jne.

See ülekuulamine kestab tunni ja lõppeb alati naise nutuga. Ja tal on maailma kõige truum mees (mina tean, päriselt), aga pole teada, kaua see mees sellisega vastu peab. Neid koosolemisi on aastas kümme vähemalt, kui ma pean seda hala ja ahistamist kuulama ning tõesti imetlen seda meest, et ikka veel viitsib.

Nüüd oleks põnev kuulata, kas perekooli naiste meelest mees ei peaks üldse minemagi komandeeringusse, töö asjus teise linna või jalkamatsile, kui naine ei saa kontrolliks kaasa tulla.

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Naised kamandavad mehi oma ema sünnipäevale ja muudkui teevad plaane meeste eest…

Naised kamandavad mehi ka tema enda ema sünnipäevale, pole ime, kui minia ostab ämma kingituse, peab üldse päeva meeles, tuletab mehele meelde, et too peaks oma emale helistama õigel päeval, sest no ega mehed sellisest asjast ju ei tea… ja siis imestavad, et naistel on sellisest mehekantseldamisest ka lõpuks villand. Aga mitte sellest ei rääkinud teemaalgataja, temal on see veel ees 🙂

+11
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mitte päris nii, lihtsalt kui ta nt kuu aega tagasi nõusoleku andis siis ta õigel päeval (või nädal enne) ei mäleta enam ise. Harjumust kuskile üles kirjutada ei ole, umbkaudu teab, et kunagi sealkandis miskit millalgi toimub. Aga otseloomulikult kui nõusolek perena koos sünnipäevale minekuks on antud või koos kontserdile, ta ei tühista seda selle pärast, et “sõber on ju ainult täna linnas”.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Naised kamandavad mehi ka tema enda ema sünnipäevale, pole ime, kui minia ostab ämma kingituse, peab üldse päeva meeles, tuletab mehele meelde, et too peaks oma emale helistama õigel päeval, sest no ega mehed sellisest asjast ju ei tea… ja siis imestavad, et naistel on sellisest mehekantseldamisest ka lõpuks villand. Aga mitte sellest ei rääkinud teemaalgataja, temal on see veel ees 🙂

Ja nii ongi ka. Pidin meest veel tagasi hoidma, et ta oma emale sünnipäevaks umbrohunapsajat ei viiks, et võime selle niisama millalgi viia, aga sünnipäevaks ehk ei kingiks. Kuigi noh, eks ilmselt oma ema on harjunud siis pojalt selliseid kinke saama.

+4
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 129 )

Esileht Pereelu ja suhted Kas teie kaaslane hoiab teid oma käikudega kursis?